logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » przeróbki » Tuning - jak zostać największym burakiem w mieście :-))

Tuning - jak zostać największym burakiem w mieście :-))

Istnieją 2 podstawowe zasady :

- żółty kolor = osiągi
- naklejki = osiągi

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-28 11:40:47 /


MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-28 11:42:05 /


A może sztuczne tarcze :-PPP

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-28 11:43:23 /


Prawdziwi "tjuningowcy" rozpoznają sie po spoilerach

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-28 11:45:11 /


po pasach przez auto (najlepiej auto najmniej związane ze sportem :-))

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-28 11:46:23 /


Można też założyć piękne alumy :-))



albo spoiler na masce

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-28 11:48:32 /


A JAK PRZELICZYC DLUGOSC ZOLTEGO PASKA NA KM?? BO IDE DO PASMANTERII I NIE WIEM ILE KUPIC

Maciasek_3M / 2003-01-28 11:49:21 /


Ten wydech i ta naklejka są rozbrajające

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-28 11:50:10 /


Dlaczego nie należy przesadzać z tuningiem silnika

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-28 11:51:23 /


Dlaczego nie należy przesadzać z tuningiem silnika cz.2



Ciekawy obrotomierz też doda smaczku - zwłasza jak auto stojąc na parkigu bedzie miało 3 - 4 tysiące obrotów


MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-28 11:53:10 /


Mike, szanuj troche pojemnosc forum, jaki to ma zwiazek z Capri?
znajdz zdjecia tak oszpeconych Caprikow to temat bedzie mial jakis sens

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-28 11:58:15 /


Tyle co wątek żarty :-)))

- na tak oszpecone Capri nie mógłbym chyba patrzeć, a napewno nie byłoby to śmieszne ..........


no ale niedaleko szukać przykładu jest takie coś :-)) i to w Polsce .... tak w ogóle to to smutne jak sie patrzy na takie Capri ;-((((

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-28 12:00:46 /


Nie podobają wam sie te spojlery na klapie??? Moze one spełniają role bardziej użytkową niz wizualną. Moja babeczka twierdzi ze sa to naprawde dobre suszarki na pranie.

Seba / 2003-01-28 12:06:04 /


No i nie zamieszcze tych dwóch zdjęć, bo mogłoby to zostać potraktowane jako atak na konkretną osobe .......

hehe a niedaleko szukać też mam Capri ruszone ręką "profesjonalnego tjuningowca" ale spoko - bedzie jeszcze wyglądać

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-28 12:07:32 /


NIEZŁY OBIAD Z TEGO SILNIKA :))
DZIS MI SIE COS TAKIEGO SNIŁO - DZWONIA ZAWORY, TLOKI MIELA RESZTKI PIERSCIENI, PANEWKI JAK Z GUMY, OLEJ DAWNO POLECIAŁ NA ASFALT A JA ZAMYKAM OBROTOMIERZ NA JEDYNCE I BUUUUUUUUUUUUUUM ROZPADAJA SIE GLOWICE

Maciasek_3M / 2003-01-28 12:08:34 /


mike kurde od obrotomierzy to sie odwal bo ja bede musial założyć takiego :D bo pzez moja małą fasjere nie widze zegarów:DD

starrsky / 2003-01-28 12:09:32 /


hehe Seba - ale jakże podobają sie :-)))

ten z Probe poszedł na całość i wyrwał ławeczke z parku a później dokręcił ją do swojej klapy :-))))

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-28 12:09:42 /


chyba wiem o ktorym mowisz... ale coz sa gusta i gusciki

ale ten zmielony silniczek to niezly widok, takiego jeszcze nie widzialem, ktos chyba sprawdzal do ilu obrotow sie rozkreci po zainstalowaniu nitro ;)

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-28 12:09:56 /


na DSF-ie kiedyś pokazywali "zawody" : jak najdłużej wytrzyma silnik, na jak najwyższych obrotach, aż do wieeelkieeeego buuum! nie wiem co to był za program i skąd (napewno Niemcy, bo mnóstwo VW-ów), bo raz tylko trafiłem na końcówkę parę lat temu...
tam pewnie produkują takie silniki jak na powyższych zdjęciach ;)

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-28 12:43:37 /


A oto podejście mistrzów tuningu do innych użytkowników dróg np. nas :-))


>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

"Mam mieszane wrażenia...

ale nawrzucam wam od razu bando popier... onanistów żrecie i sracie też w tych starych trupach? Qrwa za ta kasę którą ładujecie w te przestarzałe szroty moglibyście kupić porządnego Civica z głowicą v-tec i z silnika 1.6l wyciskać blisko 170 kuców. tak na marginesie widziałen filmik z rajdów na którym Civiczek taki jak mój wyruchał corvettę.Ja się przemieszczam z klasą podczas gdy wy modlicie się żeby te wasze DZIADKI nie rozpadły się na samym środku jakiegoś skrzyżowania... Do zobaczenia na mecie-w moim przypadku. W waszym na-złomie.

NITRO <po co wam i tak nie wiedzielibyście co z tym zrobić> [2003-01-28 21:46:11] "

>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Gratulacje - już wiemy jak zostać pierwszym burakiem w mieście

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-28 23:10:37 /


Szkoda, ze ten burak nie podal no, np. swojego numeru rejestracyjnego... hehehe... Ja czasem "pomykam" takim wiekowym MB 307 z rurami z przodu... i moglbym kiedys niewyhamowac... hehehe

Tak na marginesie, nie nawidze civicow a zwlaszcza tych takich "okraglych" ;-)

seeYou

B / 2003-01-29 09:22:34 /


no to troche tjuningu od naszych kolegów z hitlerowa

starrsky / 2003-01-29 09:44:49 /


no jeszcze troszke:D

starrsky / 2003-01-29 09:45:35 /


no i jeszcze troszke:P

starrsky / 2003-01-29 09:46:15 /


oooostatnie

starrsky / 2003-01-29 09:46:37 /


zara puszcze pawia ;>

zajebiste furaże - sprzedaje Caprioze to pewne

Maciasek_3M / 2003-01-29 10:10:41 /


jaaa te beemy mnie kreca!
narazie kupilem dres adasia a teraz zbieram na wlokno szklane i zywice-
bede spojlerowal moja fure co by byla do nich podobna;-)

konk / 2003-01-29 10:21:36 /


Konki daj luz
sprzedaj Caprika jak ja planuje i lykamy po bejcy - samplastik
klierowcą bedzie Ken a jego laske napewno znacie ;)

Maciasek_3M / 2003-01-29 10:29:50 /


ja juz kupilem bialy korektor i jutro maluje na dresie paski! Potem kupie znaczek bmw na mojego sejciaka no i spojlery zrobie z tektury!

B / 2003-01-29 11:58:33 /


Dajta spokuj panowie bejca tez czlowiek. Buractwem jest nasmiewanie sie z odmiennosci innych ;-P. Lepjej zabespieczcie w tym czasie progi albo wymiencie cos zeby wasze wnuki mogly powiedziec -dziadek to wiedzial co robi a nie tracicie czas ( monete ) nad innych losem
Do gryzlin juz tylko 184 dni
NARRA

Q_Back / 2003-01-29 14:53:54 /


Chyba coś nie tak z niektorymi "caprikowcami", az tak bardzo niektorzy zazdroszcza BMW i innych aut po prawdziwym tuningu?. Te wydechy rzeczywiscie są kijowe, ale samochodami takimi jak ta bmw w grafitki nie jezdza dresy, juz nie wspomne o tej ktora jest nizej (srebrnej), za te BMW mozna by wykupic wszystkie Capriki z tej strony i jeszce troche.
Jezeli chodzi o dusze samochodu, to zaden samochod nie wywozi jej z fabryki, wszystko zalezy od wlasciciela.
Przeciez większosc wlascieli Capri kupuje je tylko po to bo jest ich malo a co za tym idze zeby zwrocic na siebie uwage na ulicy, a co moze tak nie jest????
A jak ktos woli wygode to kupuje sobie np BMW i tuninguje je w dobrym stylu (np te z grafiti), no i jego auto przyciaga wzrok ludzi, a pod maska ma o wiele wiecej mocy niz z 2.8v6

Jezeli ktos powie ze grafiti to buractwo to niech zobaczy komentarze wirtualnego Capri.

Z tych samochodow ktore tutaj sa mozna zostawic z 3 bo są kijowe, reszta to spoko fury.
Nawet nasmiewanie sie z kaszlakow z paskami i dwoma lotkami, lub innego "ciekawego" tuningu to buractwo i glupota z waszej strony, nie kazdego stac na super tuning.



Seemann / 2003-01-29 18:34:50 /


eee. tam. Jak ktoś nie ma kasy na bejce, to nie znaczy, że to usprawiedliwia napis "RiegerTuning" na kaszlaku. Czemu ma służyć taki wielki zderzako-spoiler na jednej z Beemek?
Jak ktoś ma kasę, a chce wozić się sportową furą, to niech kupi sobie Maserati Ghibi z 73-ego.
Myślę, że jak ktoś ma kapuche, to jedzie do warsztatu ze spoilerem i każe go sobie na brykie założyć. Sam nie spędza godzin w kanale ubabrany w smarach. A jak chce się wozić komfortowo i zwracać na siebie uwagę, to se może zapodać Cadillaca Eldorado Biarritz z 59-ego za drobne 400.000PLN.
Rozwiązań jest sporo.
Jeśli ktoś lubi nowoczesne, sportowe i wygodne furki, to niech rasuje i stylizuje swoje BMFU(j) np. w oparci o wersje używane w sportach, wyścigach itp., a nie 20spoilerów i wydech średnicy 0,5m.
...No jest jedna zaleta dużej lotki na tylnej klapie: na zlocie jest na czym piwo postawić ;-)

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-29 18:51:35 /


WRRRRRRRR
jasne jesne wszyscy co maja Merce BMW AUDI to qrwa dresy tak??
no to dziki bo jezdzilem mercem i audi
spoko sa ludzie z BMW
wg mnie furki sa spoko ( z tych powyzej), a niektore nawet zajebiste npBMW -graffiti
moge sie zgodzic ze kolpaki (imitacja alu) sa buraczane, ale kosztuja qrwa 40plm, a nie 800, a roznicy z daleka nie widac,
nie wiem o co wam chodzi naprawde ladnie sa zrobione te autka....

Krzypek / 2003-01-29 18:56:03 /


Ja stwierdzam, ze jak ktos robi cos takiego z autem, no za wyjatkiem tego kolorowego - bo to akurat mi sie nawet moze podobac (bo jeszcze nie wiem czy tak czy nie). Wracajac dowalenie takich plastikow to jakby nie patrzec wiesniactwo, jak ktos ma kase i gust to sobie tuninguje np. silnik 1000KM robi, albo jak Japance daje felgi 20' i auto zawiesza 1,5 cm nad ziemia. Nie mowie, ze to mi sie podoba (z wyjatkami) Ale moge zrozumiec, ze wlasnie ktos chcial miec unikat, itp, itd. A pakowanie plastiku wszedzie gdzie sie da i sie nie da, to wg mnie przejaw braku gustu/poczucia estetyki.

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-29 18:59:15 /


Sam widzialem napis "Rieger Tuning" na kaszlaku szukajac gdzie ten tuning jest, uśmiechnolem sie i polazlem dalej. Nie brechtam sie "hahaha ale gówno" bo wiem ze koles np nie ma kasy, ja bym tak nie zaczynal tuningu od naklejek ale kazdy robi jak chce. Samochod musi sie podobac jego wlascicielowi, a jak komus sie nie podoba to nie patrzy i juz!

Seemann / 2003-01-29 19:01:01 /


Ty widzisz kołpak my widzimy też felge



Jeżeli niebieska imitacja tarczy hamulcowej - przyklejenie znaczka V-TEC , Type R lub M Power - to jest prawdziwy tuning to ja wymiękam i ręce mi opadają
4 drzwiowe auto obspoilerowane z przyklejonymi pasami przez środek i napisem super-sport - to jest tuning ??



Jeśli sądzisz że takim BMW jak w te grafitti nie jeżdżą "sportowe ubranka" - no to sie nieco mylisz. Nieważne jest tu kto nim jeździ - niektórym ta przeróbka sie podoba innym może nie ....

>>>>....Za te srebrne BMW wszystkie Capriki z tej strony ??

Wyprowadze również z błędu - jest to conajwyżej równowartość jednego (takie też srebrne ;-)) poszukaj sam



>>>> ....... Jezeli chodzi o dusze samochodu, to zaden samochod nie wywozi jej z fabryki, wszystko zalezy od wlasciciela.

-czyli że np. Chevrolet Impala okolice lat 60-tych zadbany i regularnie serwisowany ma w sobie więcej duszy niż taki zniszczony i zakatowany przez poprzednika ??? Popatrz popatrz - nie wiedziałem


>>>>......Przeciez większosc wlascieli Capri kupuje je tylko po to bo jest ich malo a co za tym idze zeby zwrocic na siebie uwage na ulicy, a co moze tak nie jest????

Nie, nie dlatego ja kupiłem swoje (nie wiem jak reszta). Są podstawowe zalety Capri które ja doceniłem
A) tylny napęd
B) 2 drzwiowe
C) dość ładnie sie prezentuje (pozatym lubie stare auta)
D) brak ABS, wspomagania i innych niepotrzebnych rzeczy
E) ładne wnętrze w starym stylu
F) proste technicznie i mało awaryjne (jak zadbane)

- pozatym miło jest uratować piękne auto od złomowania -

A to że jest ich mało i że aut z tylnym napędem nie produkuje się już dziś za dużo - to już nie moja wina. Na nowe M3 mnie nie stać a nawet jakby było to i tak znalazłbym lepsze przeznaczenie tej gotówki. Pozatym BMW ma jedną zasadniczą wade (oprócz cen cześci) - nie jest Fordem :-PP

Ja naliczyłem 13 całkiem kijowych aut :-))
Nie tyle kaszlaki a'la Dodge Viper są śmieszne, o ile wojowniczość ich właścicieli - a nieraz hasła które rzucają przez szybe swojego samochodu ;-)))

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-29 19:40:01 /


rownie dobrze inni urzytkownicy innych samochodow moga nas mieszac z bloetem ze kupujemy stare samochody i jakos je upiekszamy. QRWA trzeba byc tolerancyjnym a nie nasmiewac sie z innych co robia sobie choinke z samochodu .a jak ktos nie ma kasy to orze jak moze nie kazdy ma bogatych rodzicow co go odpowiednio ustawili. poza tym jezeli tobie podoba sie kolor czerwony a komus innemu zielony to powiesz mu ze jest burakiem wsiokiem i w ogole kretynem bo nie mysli tak jak ty? bo przeciez jak by wszyscy mysleli tak samo to bysmy jezdzili takimi samymi samochodami itd..... a zycie chyba ma nie byc monotonne tylko kolorowe. PROSTE I LOGICZNE!!!

Michal FAZI / 2003-01-29 19:41:29 /


Niektórzy lubią kolekcjonować stare zegary, meble, znaczki, monety .......
ich też objedźmy że są głupi a ich przedmioty nie mają żadnej wartości i należy je spalić/przetopić.

Niektórzy wolą meble w stylu IKEA - pomalują je sprayem w grafiti poskręcają śrubami 100 mm średnicy - na drzwi szafek walną blache ryflowaną ...... szyby powyklejają różnymi napisami w stylu NITRO NASCAR MOBIL .... ogólne poplątanie z pomieszaniem - na pewno jest to oryginalne ale kompletnie bez sensu - podobnie jak większość przedstawionych na zdjęciach w tym wątku "aut".

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-29 20:09:40 /


ta cala dyskusja w jedno wielkie buraczenie przechodzi ;)
pozdro od blokersa hehehhe

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-29 20:21:06 /


WIEM ROZUMIEM NIEKTURE SAMOCHODY sa delikatnie mowiac przesadzone. ale te samochody odzwierciedlaja ich osobowosc ty ja i wielu innych chlopakow ma stare samochody ktore ukazuja nasza osobowosc i sentyment do starych zeczy my to lubimy oni lubia swoje "choinki" i niech tak bedzie.
poza tym ostatnio spodkalem sie z ogromna nie tolerancja w stosunku do mojego mk3 I do mnie tzn. szukam jakis fajnych felg do mojej caprychy konkretnie chrom+rant=fajny wyglad. bylem w klubie starych amerykanskich i angielskich samochodow (staly tam m.in. piekne camaro, pare mustangow i jeszcze pare innych fajnych wozow) o pomoc w znalezieniu felg. jeden z nich 50 letni gosc spytal sie do jakiego samochodu to mu pokazalem do jakiego, wysmial mnie ze to jakas kpina do capri Takie felgi. przeciez capri to g... odwrocil sie i poszedl pokiwalem glowa poszedlem do samochodu i grzecznie odjechalem.ten gosc chyba zapomnial od czego zaczynał bo na pewno nie od "najwyższej półki" jak on okresla sie i swoje samochody.TO ZACHOWANIE ZASŁUGUJE NA NAJWIEKSZE BURACTWO!!!

Michal FAZI / 2003-01-29 20:34:11 /


Wiadomo że nie każdy ma wyczucie smaku, i nie ograniczajmy tego tylko do "sportowców".
A poza tym trudno jest wyjaśnić dlaczego np ktoś za 3 tysiaki kupuje 30 letnią furę skoro można kupić za taką kasę kaszla w stanie !łoł! - to jest kwestja gustu. Poza tym nietolerancja rodzi nietolerancje. I jeżeli komuś się nie podoba Capri i woli BMW chociaż zarżnięte to jego sprawa. Jeżeli natomiast przyjdzie jakiś paland i ci porysuje samochód od tak sobie to spuszczasz mu wpier... i już bo nie zrobił tego z różnicy poglądów tylko dlatego że jest idiotą i tyle.

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-29 20:38:44 /


A mi sie wydaja dwie rzeczy: [ :) ]
1) Mam sobie 19 lat, pierwszy samochod kupilem sam za pare ładnych wycietych z zycia weekendów z łopatką w ręce. Samochod to była Skoda 105l, robilem przy niej wszystko sam, i n.p. wydatek na ciemna folie na szyby to naprawde byl duży wydatek. Niby 100zł, ale zawsze. Miałem na niej paski wzdłuż samochodu, ale nie ze sklepu, tylko sam je ciąłem ze zwykłej foli samoprzylepnej. Podobnie wycinanie grilla, (smiejcie sie, ale mi przerobka zajela blisko 7 godzin z malowaniem). Jak sobie wymysliłem audio w tym samochodzie (poddaje sie maniak ze mnie, ale jakosc a nie glosnosc) łaziłem po sklepach z tańszym sprzetem i odsłuchiwałem głośniki, trwało to dobre kilka tygodni, ale w końcu znalazłem -jak mi sie wydaje -bardzo dobre. A wystarczyło skoczyć do media markt po JBL. Daze do tego ze nie ma co sie smiac z kaszli, ktore maja n.p. brewki czy ciemne szyby, poniewaz niejednokrotnie, jak nie zawsze Ci ludzie wszystko robią sami. Wprawdzie efekt jest jaki jest, ale wysilek i samopoczucie wlascicieli jest lepsze niż tych ktorzy podjechali do zakladu rzucili 15kZł i przyszli za dwa dni po odstawione auto. Tym bardziej dziwi mnie fakt wysmiewania tych ludzi przez was, ktorzy maja (nie ukrywajmy) za sobą/przed sobą tyle godzin siedzenia w garażu.
2)Myślę też że nalezy byc wyrozumiałym w stosunku do użytkowników nowszych aut bo jak mówił Bohdan Smoleń w kabarecie "Na chorobowym" "Kiedyś normą był ogół, a nie margines". Wiec jezeli ktos nie ma chopla na punkcie starych autek, to jest normalny i podobaja mu sie nowe, które z koleji chciałby zmienić tak aby sie wyróżniał z tłumu. Bo jak by na to nie patrzeć do nowego samochodu wsiada sie i jedzie. [Utnijcie komentarze "mój mnie nigdy nie zawiodł" itd, bo ja tez jezdze 20 latkiem, ktory mnie tez nie zawiodl, ale...]. Pozatym wydaje mi sie że pare( naście ? ) osób, ktore sie uwazaja za maniaków capri, ma dwa samochody w tym jeden to caprik. Wiec pytanie nasówa sie samo, PO CO TEN DRUGI SAMOCHÓD? Czyżby oldtimer miał jakieś wady? Ja n.p. jezdze starym bo nie mam kasy. POzdrawiam wszystkich, którzy swoje pasje realizują.

P.s. Mam nadzieje ze nikt sie nie obrazi ;)

Bartek GD / 2003-01-29 20:39:21 /


tak sie sklada ze jestem dosc zapalonym zbieraczem monet
ktos cos mowil o zlomie? :)

wyluzujcie juz
skupmy sie na Capri, badzmy od nich lepsi tym ze nie obgadujemy czym jezdza itp, a na piwo nikt nam z nimi nie kaze isc
proponowalbym wywalic ten watek, a jesli go kontynuowac to przykladami tuningu Capri

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-29 20:52:29 /


To tak jak w teatrze - jedni lubią sztuke, drudzy kicz. Jeśli mam ochote sie śmiać z kiczu to to robie i napewno nie bede nigdy szanował takich kiczowatych aut jak z powyższych zdjęć. Kropka.

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-29 20:53:54 /


Jeśli chodzi o przyciemniane szyby, jeśli ktoś lubi, to jego sprawa... Możnaby stwierdzić, że bezsensem jest przyciemianie szyb w rajdówce, skoro zastosowanie powinny one znaleźć w dyplomatycznych limuzynach. Chodzi mi o to, że nie widzę sensu w montowaniu dodatków w samochodzie (spoilery, bass wydechy), które nie mają żadnego praktycznego zastosowania poza upiększaniem.
Fakt Mk1 posiada wloty przed tylnymi kołami, ale jest to fabryczny dodatek, bardzo drobny i estetyczny, niezbyt "wyzywający".
Różnica między fanami tuningu a fanami oldtimerów jest zasadnicza:
Aby Oldtimer był zauważalny i oryginalny wcale nie musi być głośny i pstrokaty, wystarczy, że jest dobrze utrzymany.
Aby BMW (nie mówię tu o 2002TI itp.) lub Daewoo Lanos był oryginalny, to musi to być grzmiąca choinka.
Powiem tak: na ogół tuning ma g..no wspólnego ze sportem. Sami wiecie ile kosztuje np. Ford Focus WRC i poza nalepkami jak niewiele różni się od standardu na pierwszy rzut oka. Najbardziej jednak śmieszy mnie fakt, że 90% kierowców po zamontowaniu tylko bass wydechu jeździ swoimi samochodami jaky znaleźli się na torze wyścigowym i mieli pod machą 300KM, a nie 80KM.

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-29 21:09:33 /


Mike B4, a co Ty wogole szanujesz?????????????/
nie do tego zmierzam, zgadzam sie z przedmowca, dla wielu kupno kolpakow za 75plnow to straszny wydatek, czasem mam wrazenie ze wy wszyscy jestescie milionerami, ktorzy wracaja po 5 h z roboty i sie zastanawiaja jaka farba pomalowac silnik, czy taka za 200 za litr czy taka za 400,
mysle ze w przyszlosci bede mial dwa auta, jedno ekstrawaganckie stare z klasa (np capri) a drugie cos niezawodnego oszczednego, i nie chcial bym zeby to drugie bylo tak pospolite zebym go nie mogl poznac na parkingu pod marketem!!!!!

Krzypek / 2003-01-29 21:20:17 /


trawniki szanuje np. :-)))

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-29 21:23:19 /


no ale jeśli z tym kołpakiem auto wygląda gorzej niż bez to na jakiego ch... Ci on potrzebny ??

kołpak nie ma praktycznej roli - powiem nawet więcej zbiera sie pod tym woda i felga rdzewieje (sprawdzone).

Jeśli naprawde myślisz że ktoś kto potrafi mówić inaczej niż co drugie słowo k... pozatym kasa to nie jest wszystko - a po drugie wcale nie możesz oceniać kogoś kogo nie widziałeś i nie znasz - ja oszczędzam na wszystkim co sie da (nawet na piwie) byle mieć własny samochód - jeśli Ci to naprawde przeszkadza to odejdź w pokoju ..... i głowy nie zawracaj

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-29 21:29:12 /


hmm, ja mam mocno obciazony mozg mam jutro egzam z finansow,
ale chyba nie tylko ja przestaje CIe rozmumiec
<Jeśli naprawde myślisz że ktoś kto potrafi mówić inaczej niż co drugie słowo k... pozatym kasa to nie jest >
no dobra ale po tym <niz co drugie slowo k...> powinna nastapic jakies logiczny ciag dalszy np <jest na tyle porabany zeby wstawic kolpaki za 75 do BMW za 50.000>
ale to jest Polska, my jezdzimy Fordami to juz trza psy na Manty BMW wieszac,
To sa Polacy, nikt porzadny BMW jezdzic nie moze, a jesli zobaczysz goscia w jeansach wysiadajacego z BMW ze spojlerem to mu krzykniesz "ej dresy masz w praniu?"
no tacy jestesmy Polacy wlasnie...

Krzypek / 2003-01-29 21:39:40 /


Jeśli naprawde myślisz że ktoś kto potrafi mówić inaczej niż co drugie słowo k...

hihi rzeczywiście sie pogubiłem

dalszy ciąg miał być - "jest milionerem" :-))


Wiesz niby jest wolna wola - ale to nie znaczy że se masz nagle dom pomalować na różowo :-))) albo w grafiti (choć przecież można) a okna obkleić nalepkami reklam - one nie do tego służą

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-29 22:05:14 /


[off topic]
Na temat Polaków.
Hasło przed referendum :
Po wejściu do Unii Twojemi sąsiadowi będzie gorzej !!!
[on topic]
Tuning nie jest zły ... tylko czemu najczęściej ogranicza się
do nalepek i ciemnych szyb.
Z drugiej strony milo sobie pofantazjować co by można
zrobić z autem mając sporo kasy :)
pozdrawiam

belunch / 2003-01-29 22:13:50 /


w sumie to powinismy sie cieszyc ze ludzie zakladaja fuullll plastikow do BMW, maluchow z lat `90, a nie niszcza starsze autka ;)))
mam kumpla co w F 125p laduje kase, fotele od BMW, alu od Opla, spojler, diody w antenke itd, w sumie jesli mu to sprawia przyjemnosc to czemu nie? (ja na jego miejscu to bym przede wsystkim autko zmienil), ale to jest jego sprawa, i jak sobie na nim dwa czarne pasy walnie to co? mam sie przestac do niego odzywac??

Krzypek / 2003-01-29 22:14:10 /


ja mialem kiedys płomienie na maluchu naklejone:-) i fajnie to wygladało tzn. smiesznie ale o to chodziło. proponuje zejscie z tonu i emocji i napisanie jak to sie kiedys tuningowalo swoj samochod o i to bedzi ciekawe zartowanie sobie ze swoich wyczynow tuningowych

Michal FAZI / 2003-01-29 22:30:02 /


Ja sobie pomalowałem zawieszenie na niebiesko - bo mnie denerwowało jak wlazłem do kanału że tyle rdzy widać :-)) no i most też na niebiesko oczywiście

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-29 23:00:16 /


A ja powiem tak: ograniczmy się tutaj zasadniczo do tematów związanych z Capri i innymi starymi Fordami - obśmiewanie tuningu bayerischemotorwerke jakoś słabo mi się z tym wiąże. Zresztą obśmiewanie kogoś za jego plecami to w ogóle nie jest świetny pomysł, trąci mi to trochę jakąś fobią albo brakiem satysfakcji z własnego życia, no ale to już sprawy osobiste, więc temat również nie na publiczne forum.
A jeśli jednak potrzeba dla dobrego samopoczucia trochę kpiny z innych, to proponuję wpisać w wyszukiwarce "riceboy", i tam kontynuować kurację. Np. na początek http://www.riceboypage.com/

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-29 23:06:38 /


Slyszalem ze jak sie most na niebiesko pomaluje to od razu lepiej laki drze i szybciej jezdzi;))))))))))))))
(sorki Mike B4 nie moglem sie powstrzymac)
Tuning Skody 105s (kolor pomaranczowy) na klapie silnika bagażnik z rurek alu, pod nim naklejka grecka, na lewych tylnych drzwiach czarny pas, szeroki na 35cm (po skoszeniu slupka) i namalowany ptak na masce ( na miejscu rdzy),

Krzypek / 2003-01-29 23:12:39 /


Nie - zgubiłem koło (znaczy wypadło z półosią i pojechało w płot - a ja mało nie na słupie skończyłem - na szczeście tylko do rowu mnie ściągneło) ...

musiałem wyjąć most i tak czekając sobie na łożyska i szukania uszczelniaczy bocznych wpadłem na pomysł zrobienia czegoś z czasem no i se pomalowałem :-PPP

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-29 23:20:34 /


CI JAK SIE ROZGADALI BUEHEHEHE chodziło mi w tych zdjęciach o maxymalny kicz jakie one reprezentują..LUDZIE marka BMW to nie daewoo ale co tam będe gadał bo dla wiekszosci bmw kojarzy sie z drsami ..mój brat ma betke i jest nimi zafascynowany jak cholera..i kazdy kto jest maniakiem bmw patzrząc na te zdjecia dostaje epilepsji bo to totalny kicz jak mozna pomalować takie auto w ten sposób??? (jak ktoś nazwał "graffiti"hehe) to tak jakby kupić garniaka od armaniego i pomalować go akwarelami zeby wszyscy go widzieli...:/ sory co do duszy to mike ma racje i krzypek( bodajze) tez ,moim zdaniem auto ma dusze w sobie ale takze poprzez "traktowanie"ich przez włascicieli ...co do aut jakie tuningują to nie wazne jakie to auto,wazne zeby nie był to kicz ,widzialem osobiscie duzo 126p które były naprawde sliczne i widać było że ktoś zrobił swoje "dzieło" własnymi RĘCAMI !!! tyle powiem ...i sam se kupiłem tjuningowa kiere za 100 zł mała czerwona i mnie jebie co ludzie powiedzą :D

starrsky / 2003-01-30 00:09:32 /


Jezu dotarłem do tej pory, a o mało, co mi się myszka nie powiesiła o monitor. Kochani, kurde molo, nad czym my dumamy?? Ja wybrałem Forda Capri w swoim życiu,bo myślę,że do mnie pasuje, ale są ludzie, do których ni cholery nie da się takiego samochodu przykleić. Oni mają swoje zdanie i trzeba je szanować. Nie można negować kogoś za to, że myśli Inaczej. Ktoś się w ten sposób się realizuje i chwała mu za to, a nam wara od tego. Jeżeli nam to nie pasuje to się wcale na to patrzyć nie musimy. Mnie też czasami dobija i żal mi się robi jak widzę takie auto jak np. na pierwszym zdjęciu. Ja by np. zrobił to całkiem inaczej &#8211; poprawił trakcje, itp.. Ale inni ludzie mają własne priorytety. Ja tam jestem za tym,że samochód ma działać dobrze, a nie wyglądać jak by działał dobrze.
Po za tym moje drugie ale. Co to ma znaczyć &#8222;człowiek ze wsi&#8221; = burak???
Moje korzenie nie wywodzą się z miasta i się tego nie wstydzę, mimo to, że mieszkam teraz w 100licy. Ale zawsze chętnie wracam w moje ukochane strony.

Piosiu. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-30 04:05:27 /


uff dobrnąłem do końca strony i...tak się zaplątałem, że zapomniałem o co chodziło :) Na szczęście można przewinąć na początek do tytułu wątku ;)
P.S. kolega miał malucha "600-tkę" po "tuningu": gnieciony z każdej strony, trupia czaszka na masce (nie bez powodu, bo miał tylko jako tako sprawny hamulec w jednym kole :)), kręcił się do 130km/h ...ale to były czasy szkoły średniej :)... ach te beztroskie dni.

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-30 07:50:55 /


A dlaczego imitacja tarcz hamulcowych to juz tuning?? a na dodatek znak buractwa? ja mam takie imitacje (zdjecie w profilu) bo wybralem to drozsze rozwiazanie zamiast malowanie bębnów, bo wyglada 100x lepiej a nawet ludzie sie nabieraja ze to sa prawdziwe tarcze.
PS nie mam tych tarczy zaraz przy "ramionach" felgi tylko głebiej, wiec wyglada to jeszcze lepiej.

Seemann / 2003-01-30 09:52:58 /


no i na pewno imitacja zwiększa conajmniej czterokrotnie skuteczność hamulców :)

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-30 09:57:32 /


Przeciez tak nie napisalem:), to jest tylko element wizualny i moim zdaniem to lepsze rozwiazanie niz np czerwone bebny

Seemann / 2003-01-30 10:12:13 /


...a najlepiej po maską założyć jeszcze taką atrapę: imitację v8 na 2 gaźnikach...

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-30 11:33:23 /


ufff, tez dotarlem do konca strony :
1.ludzie sie "wyrazaja" np. poprzez swoje ubranie, sposob mowienia, dobor znajomych i TEZ(!!) samochod...kto tego nie szanuje to nie szanuje innych ludzi
2. MikeB4-->PORAZKA KOLES

Rem!k / 2003-01-30 13:22:22 /


..."1.ludzie sie "wyrazaja" np. poprzez swoje ubranie, sposob mowienia, dobor znajomych i TEZ(!!) samochod...kto tego nie szanuje to nie szanuje innych ludzi"....
masz racje, ale dodam jeszcze ze przy ocenie ludzi tez nie nalezy z miejsca sie kierowac tym jaki ma samochod, czy ze zadaje sie np. z mietkiem z bloku nr3.
owszem , mozna wziac to pod uwage, ale wyglaszanie opini i to w dodatku niepochlebnych o ludziach, ktorych w ogole sie nie zna swiadczy zle jedynie o nas. tak samo jak uogolnianie np. ze takim czy takim samochodem jezdzi jakas grupa ludzi i kazdy kto jest wlascicielem takiej marki reprezentuje owa grupe(jakie marki imjakie grupy to juz wasza dowlolna interpretacja, ja celowo tego nie pisze ;P )
a propos kiczu..... jak dla mnie to pojecie wzgledne, bowiem nie wszystkim to samo sie podoba. i chyba dobrze, bo jak okropnie bywszstko wygladalo..... ludzietak samo ubrani, tak samo uczesani, wszedzie identyczne samochody wszedzie ta sama muzyka slowem nudy w c..j ;P
tak samo jest ze sztuka np. malarstwem uwazam ze obrazy pewnego artysty uznanego przez krytyke i cale grono wilbicieli jego tworczosci sa beznadziejne, ale nie mowie ze ludzie ktorym sie jego obrazy podobaja sa totalnymi bezgusciami, bezmozgowcami czy burakami.
a ospojlerowanie oklejanie czy jeszcze inne udziwnianie samochodu( jesli nie zwieksza ono osiagow auta) mozna nazwac tunningiem optycznym ;P hehehhehhe
i potraktowac z lekkim przymruzeniem oka zamiast bluzgac za to.

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-30 14:02:52 /


ja tam na modzie się nie znam i pewnie dlatego prościej jest w/g mnie założyć wszędzie tarcze, niż tracić więcej czasu na kupowanie imitacji ;P

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-30 14:20:42 /


OK NIE WYTRZYMAŁEM COŚ SKROBNĘ:
1)Miało być o tuningu Capri a odbiegliście jak zwykle od tematu.
Czytając tą stronę zawsze widać jedno jak bardzo obsmarowywujemy BMW, AUDI,czy MERCEDESA.Ja osobiście lubię te auta bo sa bardzo dobre,a tylko od właściciela zależy czy dane auto będzie miało klasę czy będzie zpiep.....Przykro mi więc że nie wszyscy z nas mają tolerancję dla innych.Nie lubisz Bmw , masz prawo ale założę się że z kilku milionów szt wybrał byś coś dla siebie.Jak nie lubisz "dresów" to nie przebywaj w innych miejscach ( lokalach)Wstyd mi za wasze zachowanie bo jest iracjonalne i dziecinne.Tak na na złość.
2)Prawda jest też taka , że niewiele Capri ma stan odpowiednio dobry aby uchodzić za igłę.Większość z nich jest składana z 20 innych , robiona tanim kosztem, aby mieć te jedyne piękne autko , które wyróżnia się przed haha hipermarketem , czy na ulicy gdzie mieszkamy.Bo prawda jest , że niestety tylko nieliczni z nas maja fundusze na Capri.
3)Dla większości z was Capri to tylko orginał i to "ohne tuning".....
ok każdy ma swoje zdanie...
Ja mam Capri 4 rok niedługo wyląduja zdięcia na stronie.Lecz wiem że będzie sporo krytyk, ponieważ jest inne niż wszytkie.Czemu??
Bo mam autko ospojlerowane (chcecie orginały proszę bardzo) progi i tylny zderzak Made by Zender, roleta tylnia by Autoplast, tylny spojler( tak ten na pizze i piwo) to Ford RS.Do tego felgi 7x13 ronala ,pas szelkowy sabelt i kilka innych dodatków.Te "plastiki" z punktu widzenia areodynamiki spełniają jakieś tam funkcje.Dla mnie poprawiają wygląd mojego auta.Ja jestem za...
a wy ?czas pokarze.Ale nie są to rzeczy kupione z nowoczesnego auta na kg, na giełdzie i bez sensu założone, tu ma wszystko swoje miejsce.
A dostać coś do Capri, "zapracować na to" i potem założyć do tej bestii to jest te uczucie dla którego my reanimujemy te autka.Ale zachowując się w ten sposób, jak coraz częściej widać na tej stronie, MY STAJEMY SIĘ NIEWYCHOWANYMI KMIOTAMI (przepraszam za określenie ale poczytajcie forum to sami zobaczycie o co mi chodzi)
4) Na koniec
PANIE I PANOWIE utrzymujmy poziom, na razie w Polsce i za granicą mamy opinie ludzi ok i strony profesionalnej.Zastanówcie się 3 razy zanim coś napiszecie czy komuś nawrzucacie, bo to zostaje na serwerze. A jest nas tu ok 100 czy 200.Za tych 3 czy 5 reszta ma się wstydzić? Aha.A podejrzewam ,że większość Caprimaniaków chciała by na codzień mieć np audi TT, lub MB560SEC a od święta Capri Na COSHWORDZIe i pięknych felgach.Nie czarujmy się panowie taka jest prawda.

BABALOO Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-30 14:37:06 /


..."1.ludzie sie "wyrazaja" np. poprzez swoje ubranie, sposob mowienia, dobor znajomych i TEZ(!!) samochod...kto tego nie szanuje to nie szanuje innych ludzi"....


JEŚLI KTOŚ WYSTAWIA DUPE PRZEZ OKNO SWOJEGO SAMOCHODU, TO TEŻ GO SZANUJE, ALE MIMO WSZYSTKO JEST ŚMIESZNY I JEST W MOIM UZNANIU BURAKIEM .......

jeśli masz odmienne zdanie to już twoja broszka :-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-30 14:59:59 /


Do P. Mackowiaka. Pewnie, że chciałbym mieć Audi TT po to, żeby je od razu sprzedać, albo przełożyć mechanikę do Capri. I tu się nie ma co oszukiwać!!!!
Powiem inaczej: co myślisz, kiedy widzisz gościa -27 lat, który się rozp.... po mieście swoim TT, albo 23-letnią szczeniarę w Toyocie Supra? Pewnie sobie ciężko Ci ludzie na te fury "zapracowali".
Przypomnę wątek tego idioty NITRO, który bezpodstawnie zaczął nas bluzgać na tej stronie.
Wątpię, aby ktoś z nas wchodził na strony BMFU(j), albo Merola i bluzgał tam posiadaczy takich autek. Taka jest różnica między nami, a "nimi".

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-30 15:29:29 /


MikeB4, daj już spokój. Masz prawo do własnego zdania i własnego stosunku do reszty ludzkości, ale powtarzam jeszcze raz - to jest forum o Capri, i nie epatuj nas tutaj swoimi poglądami. Niby mówisz za siebie, ale w długofalowym efekcie nam wszystkim przyklejasz na czoła etykietki - bo dla "obcych" to nie MikeB4 osobiście źle mówi o właścicielach BMW, tylko na capri.pl źle się mówi o właścicielach BMW.
Proponuję koniec tego schodzącego na sprawy interpersonalne tematu, a dalsze wszelkie komentarze na temat tuningu proponuje ograniczyć do bardziej dyplomatycznej formy, bazując na Capri, i innych starych Fordach.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-30 15:29:58 /


oj mike mike :) rownie dobrze mozna to mozna pojsc dalej.... np. koles zabija kogos ... no mozna powiedziec ze w ten sposob sie "wyraza"
no ale wtedy nie znaczy ze mamy go szanowac.
zawsze sie kazdy przyczepi do jakiejs wypowiedzi, podawanie extramalnych przykladow tez do niczego nie zapriwadzi, a dyskusja bedzie sie toczyla do usranej smierci..."naszej lub jej" :P

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-30 15:31:11 /


Widzę, że jeśli popełni , ktoś błąd w postaci braku ż zamiast z w słowie wyrazają zamiast wyrażają to dla sz.p MikeB4 coś strasznego ok.Rozumiem bawimy się w p.Miodka i poprawną polszczyznę.Popatrze na wszystkie twoje komentarze na stronie i postaram publicznie pokazać Ci , że nie jesteś doskonały i zanim zaczniesz krytykować innych zacznij od siebie.Też na pewno popełniasz błędy.A po drugie to jest strona dla posiadaczy i miłośników Forda Capri a ty starasz się być liderem w ostrych ripostach do prawie wszystkich z nas.Nie wiem jak jest w Katowicach i jak się zachowujesz w swym Mustangu leniwie tocząc się po czystych Katowicach, ale sądzę , że duzo nie odbiega twoje pełne pogardy spojrzenie i zachowanie od tzw dresów , których tak nie trawisz.Ty i mustang , kontra inni.Chłopie spuść sobie z krzyża to ci przejdzie i będziesz bardziej ludzki.
Ps.Mimo wszystko gratuluję nabytku, ładne auto.

BABALOO Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-30 15:58:45 /


1.Nie rozumiem o co chodzi z tym Miodkiem itd.... To był przecież skopiowany tekst :-)) nie wiem o co chodzi z tym "wyrazają" - moze objaśnij .

2. Nie mam tylko Mustanga - mam też 3 inne stare Fordy (a miałem wcześniej jeszcze inne Capri) - w tym dwa Capri

3. ten wątek miał być przykładem - czego z auta nie należy robić - a nie kłotnią i wyrzucaniem komuś czegoś co niekoniecznie ma sens.

Lubie tuning, spoilery, nakładki na progi i takie tam - ale nie należy przesadzać - jak to zrobiła większość na górnych zdjęciach.


I o to chodziło - tak naprawde w tym wątku , rzeczywiście jak widzi sie takie auto na drodze - można jednoznacznie stwierdzić kogo zaraz zobaczymy za jego kierownicą - jeśli przypadkiem go wyprzedzimy wiadomo czego mozemy za chwile oczekiwać.

Mam mnóstwo takich znajomych - przymocował sobie jeden z drugim spoiler i już uważa sie za mistrza tuningu - jeździ wyraźnie na zaczepke, ściga sie tylko na prostej - zakręty to chyba coś nie do przełknięcia. Dość prostolinijne podejście - okej kocha auta (w jakimś sensie) ale żeby naprawde nauczyć sie jeździć to naprawde nie ochoty :-)))

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-30 18:33:02 /


CAPRI DO GAZU i inne tez bo paliwo drogie:) . (zlinczucie mnie bo uwazam ze jest to ekonomiczne) ?!!!profanacja!!!?..... hehe fajna polemika powsała tutaj podoba mi sie to to co tygryski lubia najbardziej.

POZA TYM DO K........ N......
NIE POPADAJCIE W SKRAJNOSCI BO TO CO PRZEDSTAWIA TEN DILAOG TO PRAWIE SAME SKRAJNOSCI CHYBA JESTESMY LUDZMI INTELIGENTNYMI (( JA NA PEWNO JESTEM ))
I UMIECIE ODROZNIC DOBRO OD ZLA PRAWDE OD FAŁSZU.?

PS. MA KTOS DO SPRZEDANIA NAKLEJKE "REIGER CAPRI SUPER GT TUNING" ? :)
POZDRAWIAM WAS NERWUSY :)

Michal FAZI / 2003-01-30 19:59:40 /


Do Fazi: ja mam znaczek na tylną klapę:
SuperTurbo24vABSIntercoolerVVT-iGTI4x4NITROCapri
Może być?

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-30 20:11:03 /


Hehe ale tuning wywołuje kontrowersje :-)))

Nigdzie nie pisałem że jestem mu przeciwny i zwolennikiem 100% oryginału - ale to co sie tu dzieje .....

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-30 20:18:57 /


NIE BARDZO BO NA TYLNA KLAPE SZUKAM

"KAPRI DWA LITRY MANIAK SUPER GIETE INTELKULER 16 FAŁ FIUEL INDZEKSZON"

ALE TAMTA W SUMIE TEZ MOZE BYC.. ILE CHCESZ? JESTEM GOTOW DAC KAZDA CENE NIE PRZEKRACZAJACA 2,5 ZŁ BO WŁASNIE KUPILEM PIETNASTE CAPRI PONIEWAZ NIE MAM PIENIEDZY NA ZROBIENIE MOJEGO SAMOCHODU KUPUJAC CZESCI OSOBNO :))))

Michal FAZI / 2003-01-30 20:19:52 /


A ja mam na swoim seicento napis:

899 GDI Turbo Common Rail Twin Spark Sparco Sony Car Audio

B / 2003-01-30 21:06:53 /


Ten gosc od civika co zjechal stare fury to jest chyba ten cosmy go z COkiem skasowali wPozniu chyba ma zal do nas:)

Hoover 3M / 2003-01-30 22:00:37 /


Nie wiem, kto to powiedział, ale powinny być takie miejsca gdzie człowiek mógłby się pochwalić wielkością rury wydechowej :-))))

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-30 22:05:24 /


Ojojojojoj ale sie porobiło. Tak sobie przeczytałem wszystkie wpisy i stwierdzam ze robi sie nie miła atmosfera... Jeden na drugiego najeżdża i nic z tego nie wynika!! JA osobiście lubię tuning ale delikatyny, w dobrym guście(ale ten gust należy tylko i wyłącznie do mnie i nikogo innego, inni mogą mieć podobne gusty i nic po za tym!) Osobiście nie nawidzę!!!!! maluszków WRC, na których zawieszone jest pół tony spojlerów, ale są ludzie i ... (uzupełnić według uznania) Osobiście jeżdże 18 letnim polonezem, bo 1. nie stać mnie w tej chwili na inny samochód 2. mam do niego o g r o m n y sentyment jest w mojej rodzinie od 18 lat i bardzo go polubiłem 3. nie istnieja dla mnie samochody wyprodukowane po 1990 roku które można spotkać w co chwila na ulicach 4. kocham oldtimery(chociaż Poldek nie jest oldtimerem bo brakuje mu jeszcze 7 lat) 5. nie wiem bo juz i koniec. Widzę na ulicach różne autka i czasem krew mnie zalewa co można zrobić z autem tak go oszpecić itp., ale nie krzyczę w niebogłosy!!!!!!!!!! Ludzie dajcie sobie na wstrzymanie i zostawcie sobie te komentarze na inne okazje!! Po prostu nie warto!!! I tyle a na koniec to jeżeli chcecie zobaczyć ekstremalny tuning to proszę bardzo i z góry przepraszam Michała Koniecznego za to że nie jest to związane z Capri lub przynajmniej z Fordem.

Gurden Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-30 22:55:00 /


i jeszcze dwa zdjątka Twingo

Gurden Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-30 22:56:40 /


Nierozumiem o co ten spor ? Myślałem ze zyjemy w wolnym kraju , ale widze ze pare osob z capri.pl wybiło by mi zęby jak bym sobie szyby przyciemnił ! Panowie zastanowcie sie co wy wogule mowicie !

Intel / 2003-01-31 00:33:23 /


Niektórzy z Was są troche przewrazliwieni. Nauczcie sie patrzec na pewne sprawy z przymrozeniem oka ;-)
Pa i dobranoc

B / 2003-01-31 00:43:06 /


DO MikeB4>>>>troche tolerancji dla innych ludzi. Musisz zrozumiec chlopie (chocby po przesledzeniu forum) ze ludzie nie chca tak znowu bardzo znac Twojego zdania na coponiektory temat. Chcesz nam zasygnalizowac co Ci sie podoba?? O.K. Ale nie rob z tego dramatu na 30 postów.....a wtedy wszyscy zamarszczeni ludzie Cie zaakceptuja.............

Rem!k / 2003-01-31 01:05:09 /


Mackowiak Artur -> Podpisuje sie obydwiema pokancerowanymi rekami. Myślę że jakby autor wątku nazwał go n.p. "Uważajcie żeby nie przesadzić." albo jakoś inaczej niż "Tuning - jak zostać największym burakiem w mieście :-)) " To by nie było takiej ostrej polemiki. Niektóre z tych aut MI sie rzeczywiscie nie podobają, niektóre wyglądaje wg. MNIE jak choinki inne są OK, ale jakiś spojler jest nie w tym miejscu i psuje efekt.Jednak i tych "buraków" (zapożyczenie z topic-a) i nas łączy jedno - dbanie o samochody i pasja z nimi zwiazana!

Bartek GD / 2003-01-31 01:38:17 /


Właśnie to miało być z przymrużeniem oka - CO NIE NALEŻY ROBIĆ ze swojego samochodu ...... a wyszło jakieś bagno. Może to moja wina że taki tytuł - cóż nobody is perfect.


Nie bede dawał przykładów z tak upiększonym Capri ;-)) chociaż nikomu nie bronie, nikogo nie wyzywam za to co sobie zrobi - jego auto jego problem.


"DO MikeB4>>>>troche tolerancji dla innych ludzi. Musisz zrozumiec chlopie (chocby po przesledzeniu forum) ze ludzie nie chca tak znowu bardzo znac Twojego zdania na coponiektory temat. Chcesz nam zasygnalizowac co Ci sie podoba?? "

Były też wątki CAPRI VS NOS ..... CAPRI HOT-ROD ...... tak sie złożyło że akurat jednego autora :-)) czy temu autorowi także zarzucisz że on chce zasygnalizować co mu sie podoba ??

Ten wątek tutaj nie jest po to żebym ja przedstawił swoje zdanie - tylko chciałem znać waszą reakcje - i już znam. Większośc potrafi tylko na mnie powyzywać i tyle - jakbym kogoś kopnął czy coś - ale to też nie jest fair w stosunku do kogos i też nie mówi jakimkolwiek o szacunku ..... gdzie ta wielka idea ?


I słusznie zauważone jest uśmieszek na końcu zdania - jak zostać ....


PS. przepraszam urażone warzywa z których pozyskuje sie cukier - to one są tu najbardziej poszkodowane - i to do nich wykazałem sie okrutnym brakiem szacunku. Dlaczego nikt nie bronił jeszcze warzyw ??

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-31 02:09:47 /


hehe Fajnie się czytało wszytko co tu napisane. Ubaw niesamowity! Zgadzam się z MkieB4, takie przeróbki światdczą tylko o właścicielach aut, a jak świadczą to już zależy od oceniającego. Dodam tylko, że u mnie na osiedlu jest gostek który ma Matiza ze spoooojlerami, do tego pełno błyszcących dodatków i obowiązkowo zderzaki w innym kolorze niz reszta nadwozia. Oczywiście ma też takie czadowe imitacje tarcz hamulcoych przy kołpakach :-) Teraz zagadka dla czytających: Jak ten pan jest ubrany? heh oczywiście sponsorują go dwie znane firmy! Jakie? Adidas i Nike oczywiście ;-) Pewnie dlatego, że ma takieeeeeego Matiza i ku... co drugie słowo z jego ust to kur..! Lubi też po przyjacielsku pięścią pomachać innym urzytkownikom dróg ;-) Zawsze jak gościa widze zastanawaim się jak to sie dzieje, że tyle rzeczy na raz można do auta przyczepić i jeszce nic nie odpadło...
Pewnie ktoś zaraz napisze że nie wszycy z takich aut tacy są. Zgadam się z tym ale wśród posiadaczy tego typu "rajdówek" zachowanie hamstwo niestety dominuje, przynajmniej w Warszawie.

Mam jescze pytanie skierowane do fanów imitacji tarcz: Czy hamulce bębnowe to wstyd? Jeśl tak to dlaczego? Jeśli to nie wstyd to czemu zakładaję te "bajery"?

Mam nadzieje że nikt się nie obraził! Postaram się jutro dodać fotke wspopmnianego Matiza... :-)

Michal W Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-31 02:31:00 /


mam nadzieje , ze ci sie uda ta fotke pstryknac .... bo kto wie co ten koles ci moze zrobic widzac jak obfptografowujesz jego autko :)
ps. ja tam lubie buraki ;P, maja duzo zelaza (chodzi mi o cwikla)

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-31 02:40:35 /


Ludzie ! To jest strona capri.pl, co mają wspólnego spojlery w matizie, BMW czy mercedesie z tematyką tej strony ?
Odpowiedź jest prosta : NIC.

SzymoN / 2003-01-31 07:42:17 /


BOZE !!! gdybybyła tylko o capri to po jakiego wała z 200 wątków capri nie dotyczących??? np"a moze zarcik" te posty nadaja charakter stronie ale niektórzy najwyraźniej chcą go popsuć i mieć TAKIE BMW hhahahhhahhaha
gratulacje jak komus podoba sie malowana w "graffiti"(haha) trójka w coupecie to sory...to sobie tak capri pomalujcie...bronie majkabecztery bo gośc chciał dać troche uśmiechu na twarzach ale co poniektórzy źle to zrozumieli ...ja sie nienasmiewam z bmw bo je lubie ale fakt z "tych"wyzej bede sie smiał do konca zycia...bo są nie w "moim" guście...a co do tuningu to jest ok :P
a daje fotki bmw nie z nienawisci do ludzi nimi jezdzącymi (bo wiekszosc sie z nich nasmiewa-forum bmw)a dlatego bo akurat takie mam:P

starrsky / 2003-01-31 08:24:02 /


o co chodzi w tym twingo??
myslalem ze to naped strumieniowy ale to chyba rakieta

Maciasek_3M / 2003-01-31 09:41:48 /


to jest napęd plazmowy :-)

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-31 10:03:17 /


no co wy! nowego piecyka do kuraków nie poznajecie?! przy dworcu często stawiają! montuje się z tyłu rożno, zapina jedynkę i mamy kuraka lekko rumianego, zapinasz 2 ...itd ;)
P.S. Chyba za poważnie troszkę podchodzimy do pewnych spraw, przymrużmy oczko ...uwaga na trzy czteeeery ;)

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-31 10:33:03 /


skuter wodny??

Maciasek_3M / 2003-01-31 12:10:12 /


No nie - z tym Twingo to już deko przesadzacie. Nie rakieta i nie plazma. Zwyczajny seryjny motorek turbinowy Turbomeca Marbore o mocy 1060 PS i z normatywnym zużyciem paliwa 560 litrów kerozyny na godzinę pracy. Silnik stosowany był m.in. do napędu francuskich szkolnych odrzutowców Potez-Fouga Magister, szeroko uzywanych równiez w armii RFN, Izraela, Belgii, Irlandii i Finlandii. To Twingo osiąga 200 km/h w 5 sekund a obliczeniowa prędkość maksymalna wynosi 420 km/h, tyle że nie wytrzymają tego opony ani uszczelki szyb. Na razie ktoś (podobno) kilkakrotnie przekoczył nim 300 km/h. Zauważcie, że silnik SO-1 ze zbliżonej do Magistera polskiej Iskry ma moc rzędu 3000 PS, a kupić go można w składnicach wojskowych już za 10 tys. zł. Tyle, że w Twingo może się nie pomieścić.
Pozdro.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-31 12:59:23 /


eeee.... fajne to twingo tylko troche mnie przeraza siedzenie sobie tuz obok wirnika turbiny krecacej sie kilkaset tysiecy razy na minute, mimo wszystko bym sie tym przejechal....:)

Bartek128 / 2003-01-31 13:28:58 /


krk4m napisał:
----------------------------------------------------------------------
".....Zauważcie, że silnik SO-1 ze zbliżonej do Magistera polskiej Iskry ma moc rzędu 3000 PS, a kupić go można w składnicach wojskowych już za 10 tys. zł. Tyle, że w Twingo może się nie pomieścić. "
----------------------------------------------------------------------

dlatego Capriki są dłuższe i bardziej podatne na tego typu tjuning :-)

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-31 15:06:53 /


Spoko, Bartek, bez obaw....
Po pierwsze to jest maleńki (długość 140 cm, średnica 60 cm, waga 140 kg) motorek z początku lat 50-tych i kręci się tylko 25.000 na minutę przy pełnej mocy (niewiele więcej niż wyścigowe dwutakty w motocyklach 125cc i ledwie 3 razy tyle, co V6 w naszych poczciwych "makaronach"). A już przy 7 tysiącach obrotów daje jakieś 300 PS - na Twingo w zupełności wystarczy.
Te kilkaset tysięcy na minutę, którymi nas straszą żurnaliści, to zdarza się tylko w maleńkich turbosprężarkach o masie poniżej kilograma, albo w "poważnym" silniku turbinowym w przypadku pęknięcia wału turbiny - pamiętacie 2 kolejne Iły-62 nad Okęciem i okolicą :-(. Ale dopóki wirnik sprężarki obciąża wał, turbina nie ma szans wykręcić się ponad 50-80 tys. obr./min. nawet w nowoczesnych wysokowydajnych silnikach odrzutowych.
Pozdro.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-31 15:14:56 /


Tak sobie to czytałem i raz adrenalinka skakała w górę, a raz w dół. Cały ten wątek trąci o "Jak upiękrzyć..." i prowadzi do tego, że jak się komuś nie podoba, to niech nie patrzy. Ale zastanówcie się,co by było, gdyby nie te samochody choinki- wszystko byłoby szare. A i tak wszyscy jesteśmy tacy sami, jeśli chodzi o "tuning". Bo pomimo, że mamy wyjątkowe auta, które od razu wyróżniają się z tłumu (i nie potrzeba tu spojlerów), to jednak jak się ogląda zdjęcia ze zlotów, to każdy samochód jest inny,a jego właściciel ciągle coś zmienia, coś obniża... A podejrzewam, że niejedna osoba z posiadaczy BMW śmiała by się z was, że chcąc "wycisnąć" 180 koników montujecie (tuningujecie) 2.8 , Nitro i inne pierdoły a oni wymienią chip i mają od razu 200. Ale nie o to mi chodziło[ bo ja dołączę do tuningowców i (bez spojlerów) zamontuję nitro], najeżdzaliście na ludzi, że jak mają spojlery to od razu są burakami i rzucają mięsem a popatrzcie na siebie- co drugie słowo "k", "h"... Skoro jest wolność słowa i wygląda to tk (jak słusznie ktoś zauważył), że Caprikowcy najeżdżają na właścicieli innych aut, to ja się pod tym nie podpisuję. I posłuchajcie przedmówcy kilka postów wyżej- trochę samokrytyki.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-31 15:23:34 /


no qrcze specjalnie napisalem post o silniku bo wiedzialem ze krk4m napewno fajnie jakos odpowie i odwroci wasza uwage od glupawej dyskusji na temat zachowania mikeb4,bo nie ukrywajmy wiekszosc ludzi w sposob mniej lub bardziej zawoalowany to czyni, mikeb4 takie ma zdanie i juz,a ze jest "slunzok" z niego uparty? no ile jeszcze bedziecie go nawracac? jeszcze jakies 80% ludzi stale odwiedzajacych forum go nie poparlo\skrytykowalo...tak ze zapowiada sie dluuuugi weekend....moze jednak wrocmy do samochodow a nie ich wlascicieli coo?

Bartek128 / 2003-01-31 15:50:35 /


Ja bym obstawała przy tym, że w tym Twingo to ktoś sobie "komin" zamontował, tyle że nie w trochę nietypowy sposób (poziom)... Ale kto co lubi, to ma!

Czołgistka / 2003-02-06 11:18:58 /


hmm z tym twingo to w sumie lipa:)
ale jak juz mylion razy pisali tu ludzie na stronie iz "o gustach sie nie dyskutuje" jednego podkreca lawka na tylnej klapie innego zaszpachlowanie kazdej nierownosci...dlatego najlepiej olac wynalazki podobne do lazikow rodem z NASA i pokazac wiecej rzeczy ze SMAKIEM
see ya

chest_one / 2003-03-15 13:36:33 /


tego jeszcze nie bylo:
mi sie wydaje ze wiekszosc wlascicieli tych przerobionych ze zlym smakiem aut jaja sobie robia..
na co dzien jezdza do pracy normalnymi autami

ciachu / 2003-03-16 00:09:58 /


Też tak myślę, a mianowicie dlatego, że dzisiaj widziałem trabanta różowego z owalem Forda na masce i różnymi gadgetami dookoła. Nie przypuszczam zeby właściciel, chciał zamaskować prawdziwy rodowód swego trabanta;)

buheh:) to po prostu taki mały zlew, wyśmianie ogólnie przyjętych norm.

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-16 00:21:53 /


Tranant w sumie "Ford Karton", tez nalezy do rodziny ;-)))

Krzypek / 2003-03-16 00:44:03 /


spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-18 22:39:21 /


aaaaa ten żółty jest prze mega:)))) zajebisty:))) suuper pewnie jeszcze lowrider:)

jagoolmk2 / 2003-03-18 23:23:37 /


skad wytrzasnąłeś Spawn ten samochód z jakiej bryki jest zrobiony ?

Arni12 / 2003-03-18 23:45:55 /


To wygląda na fotomontaz:))

Seemann / 2003-03-19 01:30:01 /


zwlaszcza te lampy jakos tak nienaturalnie "leza" ;-)

B / 2003-03-19 09:11:42 /


nie lampy auto jest 'czyste'
zwroccie uwage na ludzi za samochodem przy tych japoncach musieliby miec ze 2.5 metra wzrostu
to skosne oczy zostali wklejeni do obrazka -przyjzyjcie sie sa zawieszeni w powietrzu i obrobieni z wczesniejszego tla

ciachu / 2003-03-19 13:27:13 /


a zgadza cie ping pongi sa dodane

mat / 2003-03-19 13:54:03 /


nadal jak dla mnie to troche lipa... :-) Przy takim wozie tak tandetnie wyprofilowane przednie nadkola?

B / 2003-03-19 14:29:24 /


A te przednie szyby też mi jakoś nie pasują. Jak z domku Pipi:)

Wojtass Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-19 15:01:50 /


ja nie wiem z czego to jest zrobione ale stawiam na autobus szkolny i jakąć ciężarówką a światła wygladają jak od jakiegoś miajskiego teranowca albo busa !!

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-19 16:18:07 /


Taaak, bez tych azjatów znacznie lepiej;) buhahahha (nie żebym był rasistą oczywiście)

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-19 16:21:44 /


Ogólnie to to coś żółte jest obleśne, paskudne, wstrętne jak dla mnie. To jest po prostu brzydkie.

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-19 16:29:11 /


jeśli by mnie kto pytał o zdanie...to jeśli to cos istnieje naprawde to gość /co wywalił na to kase/ powinien być ustawowo zmuszony do przekazania takiej samej kwoty na remont naszych fordów ;}

mat / 2003-03-19 16:33:01 /


tak !! racja !! beszke mu !!



ps.zostało by pewnie jeszcze na załatanie dziury budżetowej ;P

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-19 16:38:14 /


Ten przód tak wogóle jest z Caddilaca Escalade

Wojtass Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-19 18:38:12 /


A co powiecie na burctwo w Capri...brał udział na najlepjej "zrobine" auto na Ford Total 2003

bogdanw Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-13 20:00:00 /


Sorki, ale wygląda jak dom publiczny na kołach!

Michał Rau / 2003-07-13 21:37:05 /


burdel na kolkach hehhehe

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-07-14 00:08:52 /


Śmierć!!!!!!!!!!!! Chcę krwi!!!!!!!!!!!Łamanie kołem!!!!!!!!!!
Inkwizycję czas zacząć!!!!!!!!!!!

Gurden Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-07-14 11:43:24 /


hhehehe śmieszne :) ,ale pracy i kasy trzeba było w to włożyć... .

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-07-14 14:23:47 /


każdy taki badziew kosztuje Spawn... i to tym bardziej zastanawia :-D DLACZEGOOOOOO?!?!?!?!?!

Michal W Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-14 15:57:18 /


wrrrrr wiecej pluszu, wiecej pluszu mowię!!!

greenhorn Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-14 16:03:16 /


mozna tez tak: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=14707142

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-07-14 16:42:49 /


wcakle sie nie dziwie że chce to sprzedać...

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-07-14 18:29:49 /


He he he na tych fotach z Allegro nie widać wszystkiego. Wejdźcie sobie tu: http://www.torun.com.pl/ats/ Widać ten badziew wcałej okazałości, porażka na maxa ;D

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-07-14 18:40:32 /


Miałem okazję śmiać się z niego na żywo :)

Daniello / 2003-07-14 22:55:59 /


zazdroszcze ci :) ale na pokniki jest niezły :D zażucasz odryc na to coś z przodu i stolik jak sie patrzy :)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-07-14 23:46:50 /


A moim zdaniem ten czerwony Capri jest zajebisty i wolal bym go od kazdego innego orginalnego z reszta capri nie nalezy..... Ja jak bym mial cokolwiek z po 1945 i bym mial hajs to bym to przerobil choc by cokolwiek choc by tyci tyci. Popatrzcie sobie o ile od oryginalu lepiej wyglada furka Czolga starrskiego, Pabla, Maciaska. Jeden bardziej drugi mniej ekstremalnie ale do oryginalu MK3 to nawet nie ma o czym moowic. Tylko nie kazdy ma odwage to powiedziec ze tak czuje bo orgynal tu i orgiiinal tam
Oka niech beda dwa muzealne ale wszystkie ????......
Ale to moje zdanie i wiem ze za to ze je tu wyglosilem bedzie hmmmmmm iemmememe ale takie mam-Capri jest po to zeby je przerabiac a Ford T po to zeby stal w muzeum
NARRA

Q_Back / 2003-07-14 23:47:23 /


AAAA i nie rozpisujcie sie bo i tak wiem ze mam racje :P
:-DDDDD
NARRA

Q_Back / 2003-07-14 23:52:56 /


Masz rację o tyle, że Capri ma sportowy charakter i sylwetkę, a tuning dobrze pasuje do sportowych właśnie aut. Np. ten Capri od AlbatrosaVel Rota mi się podobal jak byl ospojlerowany na zdięciach do sprzedania, ale nie koniecznie pasuje do niego CZERWONY PLUSZSZSZSZ:)Bo z tuningiem jest jak z makijażem. Można fajnie poprawić, ale można wyglądać jak trzecia tapeta na starej ścianie.

Michał Rau / 2003-07-15 08:15:28 /


Qback z tym czerwonym to przesadziłeś troszeczke :D
on jest za bardzo tenteges :)
a co do batmobila to ma zajebiste kółeczka których pozazdrości nie jeden prosiak ..z moich snoow ..pozdro

starrsky / 2003-07-15 10:17:57 /


Starrsky! Spoko jest ten czerwony ja mam ADHD i bym sie czoooool zajebiscie. Bat mobil -nie wiem nie moja dzialka analizowac inne niz ford nie znam sie :-P
POZDRO-NARRA

Q_Back / 2003-07-15 16:45:36 /


robiac porzadek na dysku wyszperalem dwie fascynujace fotki "polskiego tuningu"........... zapraszam do smiania sie..... :) pierwotnie byl to calkiem ladny malolitrazowy fiacik 127 mk2 a na zdjeciach....hmmmm....... :):)

ps: cos dla spostrzegawczych:
fiacik oryginalnie ma rure wydechowa po prawej stronie{nawet ja widac pod zderzakiem} ale ta "wersja" ma pieeeekne podwojne rury z lewej.... hahaha!!!

ps2:mam nadzieje ze wlasciciel tego autka nie bardzo sie pogniewa i ze juz skonczyl 18 lat... :)

Bartek128 / 2003-07-24 10:06:58 /


No to teraz przykład dobrego tuningu:)
Corvetta z 74 roku, poszerzona i po tuningu silnika. Jest na allegro za 90tyś, wydaje mi się że to nie jest wcale dużo jak za takie "coś" :))

Seemann / 2003-07-25 16:01:43 /


ojojoj jaka ladna. Mistrzostwo swiata

Malik / 2003-07-25 19:34:19 /


Taką corwettą chętnie bym się przeleciał. A ten 127 powyżej też fajny, tylko ten zderzak z ciańkola jakoś mu nie pasuje z przodu . Z tyłu są po bokach chyba przerobione instalacje świetlne ze skrzyżowań:)

Michał Rau / 2003-07-25 22:50:44 /


Czy ja wiem...
Ten pług z przodu...jakoś mi tak zeszpecony StingRay nie smakuje...
W oryginale ma tak fantastyczną linię że nie powinno się jej zmieniać
ale cóż, de gustibus...itd.

cossi / 2003-07-26 09:02:26 /


Ktoś tą Corvette zwyczajnie spierd..ił. Na takie "batmobile" to nawet żal byłoby kaszlaka. Nie mówiąc już o Stingray-u.

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-26 09:18:49 /


Znalazlem to na mobile.de
Ocene pozostawiam wam...

Rysiek / 2004-01-21 12:27:57 /


No nie, kolega się myli. To jest po prostu wóz, którego właściciel ma zamiar zimą przyjechać do Polski, a zna stan naszych dróg. Uważam, że do naszych nieodśnieżanych arterii komunikacyjnych nadaje się wspaniale.;-)

Ramboost Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-01-21 12:35:58 /


Moze jeszcze widok z profilu. A swoja droga bylby to najladniejszy plug sniezny na swiecie.

Rysiek / 2004-01-21 12:55:27 /


Panowie tak na wszystkich jedziecie.
Słuchajcie a co z Tuningiem który ktoś sam robi????
Wkłada w to swoje serce i mnustwo kasy.
Męczy się z tym jakiś rok(tak jak ja)
I efekt jest!!!
Może tmój maluszek nie powalał na kolana ale w Sopocie stał przy Porsche Carrera i Audi TT Cabrio
A ludzie tylko mi pstrykali fotki i bardzo im się podobał.
Wiem że to był tylko maluch ale wieżcie mi dużo pracy w niego włożyłem i nerwów.
Wiem że czasem ludzie przesadzają ale ja chciałem zrobić pojazd który wyróżniał by się w tłumie tych wszystkich maluchów i UDAŁO MI SIĘ.
A wyposażenie to miał takie:
Auto Alarm
Centralny zamek
Elektryczne szyby
Zapłon na pilota
Fotele od Kadeta GSI
I kilka jeszcze modyfikacji np. z silniczk wyciągnełem ok 40 KM (standard 24 KM)
Nieżle się wkręcał i szedł do ok 135 km/h każdego Poldka z pasów to miałem w kieszeni
A co ważne wszystko zrobiłem własnymi rękami i naprawdę napracowałem się!!!! .
Więc proszę o nie zjechanie mnie za bardzo.
Ale proszę o jakieś komentarze mojej pracy!!!!!!!!!!

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-10 00:47:31 /


To taki żart??!! Prawda?? Powiedz że to tylko taki żart :( !!

.:1379:. Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-10 01:32:01 /


litości.....

Rysiek / 2004-05-10 01:45:29 /


A tak z ciekawości.... to do czego jest kierowane powietrze chwytane przez wlot na masce?? Chyba nie do chłodnicy ;P hihihi :D

.:1379:. Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-10 01:50:33 /


jassne byłby nawet ciekawy ale :
napis "REMUS" stanowczo nie ,
tylny zdezak ... NIE
wlot na pasce ... litości ...
parapet - NIE
jedyne co mi sie w nim taqk naprawde podoba to silnik :)
ale ogoolni nie jestem zabardzo za radykalnym tuningiem który widać na pierwszy żut oka. najlpsze sa bajerki których nie widać :)

pozdro


spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-10 01:52:16 /


No to w sumie Spawn zostaje sam kaszel+podrasowany silnik ...... a wracając do wlotu, to już chyba odgadłem - do wylotu w tylnej części dachu prowadzi :D

.:1379:. Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-10 01:54:51 /


nieno jeszcze nadkola sa spoko i wloty powietrza pod tylnymi szybami :)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-10 01:57:18 /


No i w progach można browca przewozić, albo to są dodatkowe, podczepiane zbiorniki na tanią wache zza wschodniej granicy :P

.:1379:. Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-10 02:00:04 /


zasadniczo nie komentuje innych aut...niz fordy....ale oki
jesli sam to wszystko zrobiles to troche musiales sie napracowac....autko nie wyglada zle bo ogoolnie maluch to porazka...wiec chyba ci sie udalo...:)
..obys mial tyle zapalu i checi podczas pracy przy fordzie....tylko tym razem daruj sobie spoojlery...bo cie chlopaki zjada....postawil bym na tuning silnika zawiasu itp...pozdro

...musisz byc wytrwaly....browar od prezesa na PC...:D

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-10 08:03:53 /


tragedia... no ale przynajmniej ma dobra wentylacje bagażnika ;) pozdrawiam.

P.S a ile koni dodają naklejki? :D

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-10 08:54:28 /


hehe coroner wszyscy cie jada...to bylo do przewidzenia...:D
ale i tak juz go zjechalismy w innym poscie nt. silnikow.....a widac ze chlopak choc mlody ma checi i zapal a to sie liczy najbardziej.....no i ze sam cos portafi zrobic...:)
pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-10 09:00:52 /


srututu takie tam owijanie w bawełne ...

od kiedy to liczy sie sama praca - to ona ma przynieść oczekiwany efekt i to efekt końcowy sie liczy, bo inaczej po co ten cały wysiłek ?

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-10 09:14:54 /


Nie trzeba sie bylo chwalic tutaj maluchem :) A ten wlot na powietrze w bagazniku to jest do chlodzenia napoi tam umieszczonych.

A wiecie ze byly frabryczne sportowe maluchy ? Mialy w bagazniku uchwyt na trampki ;)

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-10 09:51:44 /


wydmikufel chyba już dzisiaj znowu brawca próbowałeś bo dowcip sięciebie trzyma :-)

H2O patryk_3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-10 09:55:38 /


coroner, napisz juz ze sobie jaja robisz...

szczegolnie ze umiesciles to w watku o burakach ;)

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-10 10:10:11 /


chyba nie robi sobie jaj, bo w profilu tez ma fotke z malarem...

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-10 10:17:11 /


No dzięki bardzo,spoko tak myślałem że tak zareagujecie!!!!!
Alp powiem jedno w pewnym polskim filmie na początku jest taki fajny cytat
"Krytykować umie każdy głupi, i wielu z nich to robi!!"
Spoko wiem że to tylko maluch ale posłuchajcie .
Niewiele jest osób które robią samochoielnie swój samochód od podstaw.Wiecie dostając samochód od lakiernika i złożenie go całego to naprawdę nie jest wielka trudność.Sam o tym dobrze wiem!!!
Tzn. Blachaka.Instalacja elektryczna i mechanika nie wspominajac o silniku.A kończąc na malowaniu.
Więc ja to robiłem sam i jestem z niego zadowolony.Wszystko oprucz zderzaków zrobiłem z blachy .

A jeśli chodzi o naklejki to nie dawały koni tylko KASE (tak dla mniej zorientownych pieniądze)
Miałem taki układ więc były.
Podoba się czy nie to spoxik.
A tobie zakrzak dzięki bardzo jazebisty z ciebie koleś jak bedziesz na Pucharze Capri 2004 to napewno nie jedną flaszke rozpracujemy.Dzieki za zjechanie wsystkim oraz bardziej dziekuję tym co się od tego powstrzymali i powiedzieli choć jedno słowo pozytywne.

Ps. A ten wlot naprawdę nieżle chłodził piwko w bagażniku!!!!!(sprawdzałem)
A w progach niestety nie mogłem nic wozic były zaspawane.
Pozdro
Jaj sobie nie robie poprostu nie moigłem innego wątku znależć.Jak bym założył nowy to dopiero byście mnie zjechali wiec sie podpiołem!!!!

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-10 10:20:46 /


nie zrozum nas zle
to ze sam remontowales malucha, robiles silnik, blachy i wszystko inne to swietnie i chyba nikt za to Cie nie zjedzie

chodzi o te spojlery....

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-10 10:31:06 /


a to nad tylną szybą to jest spojler ?? myślałem że półka na piwo które schłodzi się w bagażniku podczas jazdy :D <-- żart

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-10 10:44:50 /


Mnie się nie podoba.
Ale pozdrawiam i życzę wytrwałości w dążeniu do celu w swoich planach.
W końcu to Twój cyrk i Twoje małpy :)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-10 11:11:39 /


Mi sie by podobal gyby mial czarny kolor i chromiksowe zdezaki pomieszane z plastikiem w niecodziennych miejscach ale to przed Toba i moze troszke ascetyczniej. Szczerze moowiac to bryla malczara ma cos w sobie mi sie b podobaja Mini Morisy, Fiat 500, Zastawowe zuczki i 126stki Tylko w wykonaniou z epoki. Gdzies na necie kiedys widzialem bialego Abartha ktoory wyglada jak seryjny Maluch z pierwszych serii z tym ze ma poszerzone blotniki no i chromy No i powiem ze poezjia Takie miejskie autko. Moze p.MichalKrk zapoda jakies ciekawe fotki oldschoolowych rajdowych maluszkoow i to nasunie fanom Malucha z czym to sie kiedys jadlo
Pozdroofko NARRA

Q_Back / 2004-05-10 11:50:09 /


Coroner, nie musisz się tłumaczyć. Zrobiłeś jak chciałeś i chwała Ci za to.
Ale jeśli tu na capri.pl szukałeś zrozumienia, to jedno Ci powiem: źle trafiłeś. Jestem tu od niedawna, ale już to zdążyłem zauważyć i nawet się trochę przyzwyczaić.
(A że taki krzykliwy plastiko-tuning to nie moja bajka, to sprawa zupełnie marginalna.)

/ 2004-05-10 11:52:20 /


a ja się przyczepię :-P
w profilu masz napisane 35 KM, zaś tutaj podajesz "ok. 40KM". Dla malucha różnica 5KM jest odczuwalna.... Moc którą podałeś szacowałeś "na oko" cz to wynik z hamowni?

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-10 12:02:36 /


Trójkąt wszystko spoxik
A co tej pólki nad tylnią szybą to prawda!!!
Piwko stało znakomicie(sprawdziłem)
I jakie było zimniutkie!!!!
A co do spojlerów to chciałem aby taki był .
Pozdro dla wszystkich!!!!!

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-10 12:04:58 /


Jeśli chodzi o te KM to Miałem tak Głowicę zplanowaną o 2,5 mm
Odelżone koło zamochowe
Polerowane doloty i gażnik
Odelżone Tłoki i korbowody
Świece Brisk
Turbinkę kowalskiego(własnej konstrukcji)
Tak więc siolniczek wkręcał się jak rakieta.
Tak wiec dokładnie nie wiem ile miał
Ale znajomy z poznania miał takie przeróbki i był na chamowni wykazało mu 37 KM
Więc u mnie było podobnie!!!!!
Pozdro

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-10 12:18:25 /


a ja tylko dodam bo jak joz o maluchach
to wkleje meśka

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-10 13:46:05 /


hahaha... ciekawie wygląda, dobre, pomysł niezly...

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-10 13:57:24 /


Coroner tylko gdybyś te wszystkie spojlerki pościągał to te 37 KM byłoby naprawde odczuwalne a tak to te opory powietrza to swoje robią i pewnie masa maluch sie zwiększyła z 600kg do ~1t;)

Gurden Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-10 15:27:52 /


A tak odnośnie wagi to ważył dokładnie 720 kg
Więc nie tak dużo!!!!!

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-10 15:54:21 /


Ja powiem tak...tuning malucha (optyczny) to jest naprawde porażka, jednak każdy robi jak uważa i niech sie nie słucha innych bo to jego auto!!!
O gustach także sie nie dyskutuje, szanuje to, że robiłęś wszystko sam bo wiem ile to jest pracy. Jednak efekt mi sie niepodoba i to moja opinia, jedyne co jest ok to silnik. I tak bardzo podobają mi sie maluch poprzerabianye do KJS bądz stare rajdowe jednak one nie są oblepione, czy tez obspawane tym wszystkim smiesznym na zew. poprostu służą do zabawy...

Mam nadzije, że Granada pozostnaie przy przeróbkach mech. jednak jeżeli wolisz tak jak w zaprezentowanym tu maluchu, to śmiało i będę Cie w tym popierał bo to Twoje autoi róbta co chceta!

Pozdro Dużo wytrwałości !

P.S Ale tak czy innaczej ten maluch tu to nie był najlepszy pomysł

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-10 16:16:06 /


Coroner ujmę to w ten sposób:
Szacunek za:
-pomysł
-wykonanie (na zdjęciach wygląda to całkiem schludne wykonanie)
-pracę przy nadwoziu
-przebudowa silnika
-jak wynika z Twoich postów to jeszcze jakąś kaskę zwijasz za reklamę na autku
a czego nie skomentuję bo uważam,że każdy może robić co mu się podoba...:
-samochodu(choć znam zasługi tego autka w zmotoryzowaniu Polski Ludowej to i tak nigdy bez pierwiastka ironi nie powiem o nim AUTO dla mnie to coś pośredniego między jednośladem a autem)
-tuningu o gustach się niedyskutuje ,niemam wyrobionej opini czy mi się podoba czy nie bo niemam wyrobionej opini o wyglądzie tego auta bo według mnie ono zawsze będzie wyglądało nijak:/ jestem zwolenikiem tuningu wewnętrznego(wilk w owczej skórze to mój ulubiony typ auta)
-postawy co niektórych bo już się przyzwyczaiłem,że cześć forumowiczów to zgryźliwi tetrycy <joke> więc jeśli coś nie stoi w ich garażu to jest fe,be i inne takie tam:):P
A co do picia na PC to widzę,że Zakrzak! to z tydzień później wróci do domu bo będzie musiał odparowywać alko:P pozdro dla zakrzaka! :P buaahahaha

ps. Coroner wiesz tak na marginesie jak zaczniesz działać przy grandzi to zacznij od zespołu napędowego poprzez zawiechę jak uda Ci się wsio stuningować...w tym zakresie i już będziesz chciał się zabrać za tuning wizualny to znów się coś rozp...w silnik/zespół napędowy lub zawiecha i tak w kółko a i tak CIę zjadą,że na zdjęciu Twojej grandzi dopatrzyli sie np.niehomologowanej choinki zapachowej która według co niektórych może powodować zbyt ładny zapach w aucie co spowoduje że więcej ludzi będzie chciało z Tobą jeździć i właśnie to będzie uszkadzało klamkę w drzwiach co może spowodować potrzebę wymiany jej ale oczywiście jak najbardziej zbliżoną do oryginału i wtedy ojojoj człowieku groźby,zastraszenia ...trochę tu po siedzisz to złapiesz orienta na to jakie boje i waśnie tu odchodzą ...normalnie jaja jak berety albo i nawet większe:):P
psII proszę potraktować mój post raczej luźno...:P

gilmor / 2004-05-10 16:16:17 /


Ja tez mam fiata :D

BYQ Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-10 17:54:00 /


Fajny ten moj Fiat 125P WRC choc wam moze sie nie podobac <hahaha>

BYQ Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-10 17:55:15 /


Jeżeli traktować to auto w kategoriach żartu, to ujdzie, chociaż mnie osobiście nie bawi. Jednak moje wrażenie jest takie, że tuningowcy-spojlerowcy-naklejkowcy nie mają tu czego szukać.

/ 2004-05-10 18:08:52 /


Dzieki Gilmor .
Jest oki ktoś tam zjechał mnie ale ja do siebie tego nie biorę do głowy tylko nie lubię jak ktoś się naśmiewa z czyjejś pracy!!!!
Nie fer by było jak bym skomentował tak kogoś Forda obojetnie jakiego.
Ale dobrze jest Granadka niedługo przechodzi mały remoncik więc na PC 2004 Bedzie (postaram się)
I dla zainteresoawnych nie mam zamiaru zmieniać w niej nic na zewnątrz co bym poprostu ją spier.....
A co do reszty coś wykombinuje!!!!!
Małuch chciałem odmienić i udało mi się więc jestem zadowolony.
Dziękuję wszyskim za komentarze .
Teraz ma GRANADĘ i się z tego cieszę.
Pozdro dla wszystkich

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-10 18:17:18 /


spoko kanciak ala WRC:) a może pod machą 2,0 fordowskie:P

gilmor / 2004-05-10 18:26:27 /


Nestety pod maska jest 1500 zakatowane na amen. Jak tylko zlom zdrozeje to WRC idzie na zyletki. Moze uda mi sie zrobic zdjecie miny kolesia ktory to bedzie odbieral :D

BYQ Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-10 18:32:56 /


Coroner a ja Ci powiem,że chcę ospojlerować i wewnątrz zrobić fuulll wypas+wodo tryski;) ale oczywiście wsio z wyposażenia Ford Ersatzteile:)Bo ja zawsze mażyłem o spojlerku na tylniej klapie oraz o zajebiście (moim zdaniem)pasującym przednim spojlerku któy wchodzi pod przedni pas+ na zderzaczki okrągłem halogeniki sprzężone z długimi oraz przeciw mgłowe pod zderzaczek pod machę coś tak ok. 2,8-2,9 sprzężone z automatem a na tylniej klapie łądny oryginalny napis Ghia obok grandzi lub pozostawię oryginalny Granada 2,0 GL i wtedy to sobię będą dresy obciach robić gdy ich taki pocisk będzie oblatywał...hiehiehiehiehie

gilmor / 2004-05-10 18:34:28 /


I jeszcze jedno. Na fiacie nie ma ani jednej naklejki. Auto pomalowane emulsja :)

BYQ Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-10 18:37:15 /


no widac

mitrov Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-10 19:04:01 /


tyt.
""Kwintesencja "dobrego smaku" w stylu retro ze specjalną dedykacją dla Rowomiła Płaszczyca :)""

mialem skopiowac foty i wlozyc tu !!!
ale moze nie i podaje link


http://foto.luftbrandzlung.org/granada

buhahaha

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-10 19:08:49 /


Wojdat ta granada jest tu na stronie - ale ktoś przesadził z komentarzami ...

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-10 19:28:19 /


i to całkiem fajna Grania... mnie tam sie podoba... no i jest podniesiona

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-10 19:31:24 /


Wiecie jesteście trochę nie fair play bo pomijam pracę Matejki na tym kanciaku ale co wy macie do naklejek ja tam jestem np. dumny ,że w wakacje z bmw 525i '83 które stało 3 lata w krzakach bo zmarł jej właściciel a żona niemiała zabardzo głowy jak się tym zająć więc wyrwałem je za symboliczną cenę...zaciągnąłem ją do garażu kumpla któremu to autko się totalnie niepodobało,szczególnie że połowa była w mchu i jakiejś sadzy a autko miało oryginalny kolorek biały,więc pierwsze co mi na myśl przyszło to MPower wiec umyłem je całe wyczyściłem oryginalne alufelgi...i trochę po szperałem po necie by ściągnąć zdjęcia eMek rajdowych z tamtych lat po czym udałem się ze zdjęciami do firmy zajmującej się naklejkami, zamówiłem i tydzień później m5 jak ta lala śmigało pomimo tego,że lekko kopciło(chyba uszczelniacze już troszeczkę się zużyły)wyglądało naprawdę łądnie choć miejsca rdzewiejące (było ich naprawde niewiele)były jedynie za retuszowane a niektóre elementy tapicerskie albo zrobione na kropelkę albo w ruch poszła nić(specjalnie pojechałem po nici pod kolor tapicerki) i igła(piękny styl na 'okrętkę'gdzie niegdzie było widać ale po wymyciu i natarciu tapicerki środkami odświerzaj acymi auto wyglądało naprawdę fajnie)...dlatego każdy projekt który ktoś robi a napszykład nie urzeka mnie ogólny wygląd to spoglądam ze strony techniczno-montarzowej i jeśli to jest ok to jest OK:P

gilmor / 2004-05-10 19:33:05 /


przecierz to jest auto Palio :D

Michal FAZI / 2004-05-10 19:46:04 /


Gilmor, to jest trochę tak, że dobra nikomu niepotrzebna robota, choćby nie wiem jak dobra, zawsze pozostaje niepotrzebną.

/ 2004-05-10 19:58:31 /


Jarek B no ale to dlaczego jak z L-ki grandzi zrobie Ghię to nikt się do mnie nieprzywali,że pozmieniałem coś niecoś ,przecież L-ką jeździ się podobnie jak ghią tylko ,że masz bajery więc też robie pracę niepotrzebną.Bo bez tego można jeździć....
A co do mojej pseudo m-ki zawsze bezwzględu na firmą podobały mi się sportowe wersje seryjnych autek,wiec gdy dorwałem dobry materiał to poporostu nakleiłem takie same nakleiki jakie były w latach 80-tych naklejane, trochę tu i tam po działałem i gdy rano przyszedłem by przejechać się autiem byłem naprawdę dumny,że zrobiłem coś co chaiłem zrobić i g**** mnie obchodziło czy komuś się to podoba czy nie bo od tamtego czasu miam przynajmniej świadomość,że wprowadzam w życie swoje marzenia w miarę możliwości i niepytam się czy to jest utylitarne dla naszego społeczeństwa czy nie ,tylko jeśli bym wystawił autko do oceny to liczyłbym na konstruktywną krytykę a nie narzekanie w stylu starej baby w mięsnym,która półtorej godziny zastanawia się co kupić po czym gdy się zdecyduje już i dany kawałek ley już na wadze...nagle stwierdza,że ona go niechce bo tu jest kawałek żyłki....i tak samo właśnie jest tu ja do tego forum podchodzę na luzie...z dużą dozą humoru ...chyba,że temat jest bardzo poważny....
Trochę mnie denerwuje podejście co niektórych osób,które starają się czasami by znaleźć dziurę w całym...jestem już na forum dość długo...i widzę,że coraz częściej się jakieś waśnie wywiązują...co z wami,jeśli coś Ci się niepodoba to przełóż to na swoją sytuację i pomyśl jakbyś się czuł gdybyś skończył coś co zrobiłeś od podstaw ...i przedewszystkim odważyłeś się pokazać światu,że potrafisz i nawet to działa(lepiej lub gorzej ale działą:P)...jak zbudowałem gokarta full total mój pomysł i moje genialne patenty:P wszyscy się w głowę pukali,że to niebędzie jeździło i wogóle a jak się okazało to przez ostatnie 3 lata przechodzi z rąk do rąk i każdy choć trochę z tego frajdy...

gilmor / 2004-05-10 20:31:45 /


Zgadza się chłopaki, ktos mi zrobił darmową sesje zdjęciową:))
A ponieważ komentaże (te niepochlebne) biorę na miękko, więc się za bardzo nie przejąłem, Samochód robiłem taki jak chciałem, pod siebie i swoją wizję.
Podoba się mnie, Żonie i dzieciakowi i to dla mnie wystarczy:))
Zresztą jak poszperacie w odpowiedziach zdjęć, to jest też komentarz mojej Połowicy:))

pozdro for all

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-10 21:01:51 /


No i o to chodzi by auto podobało się właścicielowi orz jego najbliższym:)

gilmor / 2004-05-10 21:05:43 /


Gilmor, trochę za dosłownie potraktowałeś mój poprzedni post. Nawiązywałem w nim do wypowiedzi których sens sens można ująć słowami: "nie krytykujcie, bo się chłopak napracował". No i co z tego że się napracował, skoro spieprzył sprawę? Nie mówię, że akurat Coroner spieprzył, chociaż jego Maluch... no cóż, ja bym do takiego nie wsiadł. Ale to nieważne. Chciał oceny, to ją dostał. Chodzi mi o to, że nakład pracy nie wpływa moim zdaniem na ocenę efektu końcowego. Ten jest jaki jest i nieważne czy zajęło to komuś 5 godzin, czy 500.

/ 2004-05-10 21:15:48 /


a ja uważam,że jeśli ktoś poświęci szmat czasu na zrobienie czegoś to jeśłi mi się to nie podoba to przynajmniej z szacunku dla tej osoby ,że miała tyle zapału by zacząć to i skończyć i napweno niebędę się na śmiewał czy mówił ,że to gówno.Jest to też trochę powiąane z wychowaniem można powiedzieć"wiesz to jest trocę nietak ale jakbyś założył coś bardziej w tym stylu to moim zdaniem było by fajniej:P"a nie wyśmiewać się odrazu ...bo łatwo jest kupić sobie autko robić to co w haynesiku napisane...ale ciekaw jestem ,który z was wymyślił sobie cosik i prowadził w życie...zresztą po co kruszyć kopie...na tym forum zawsze będzie spokojnie jak na wojnie jak coś zaraz nie pie*****ie...:P
pozdro dla wszystkich bez wyjątku...równierz dla moich rodziców:)

gilmor / 2004-05-10 21:55:34 /


OK, Gilmor! Mówisz sensownie i przyznaję Ci w tym punkcie rację.
Ale jest jeszcze jedna kwestia, i dotyczy ona nie tylko Malacza Coronera ale i paru innych wynalazków w tym wątku, a mianowicie: PO CO dany element się pojawia. Jeżeli Subaru Impreza STi ma wlot w masce, to jest to wlot powietrza do chłodnicy która się nie mieści tam, gdzie normalnie jest jej miejsce. Czemu służy taki wlot w normalnym aucie? Dalej: zadaniem spojlera, co chyba wszyscy wiedzą, jest wytworzenie odpowiedniej siły docisku, coby auto lepiej się drogi trzymało (albo - w ekstremalnych przypadkach - żeby się w ogóle trzymało). Wiadomo jednak, że spojler działa dopiero od pewnej granicznej prędkości, więc po co go montować w aucie które ledwie ją osiąga? (pomijając już kwestię, że tylko w jednym kraju i na jednej wyspie w Europie osiąganie takich prędkości jest legalne.)
Długo by tak można, ale chyba wszyscy wiedzą o co chodzi.

/ 2004-05-10 22:16:23 /


No to dobiegamu już do ostatniej reklamy w naszym programie:P
Tak Jarku ależ oczywiście jeśli byśmy rozpatrywali to w tej kwestii to tylni i przedni spojler gieni to bubel który tylko w polskich realiach może być powodem zniszczenia auta bo jakiś debil będzie chciał mieć taki w polonezie no ale mi się one podobają i choćbym miał wyjąć ruskiego z kałachem do pilnowania tych spojlerów i mojej wymażonej kremowej skórki wenątrz autka to je będę miał...no wiesz co do tjuningu to jak się ma taki chujowy rząd który uniemożliwa nam sprowadzenia w miarę niezłych(klasowo jak i technicznie)tych 10-16 letnich choćby beemek które palą porównywalnie jak taki maluch a mają już jako taki wygląd i nietrzeba je przerabiać na mikro odrzutowce (włąśnie jak maluchy).Więc jak się niema tego co się lubi to się nie marudzi tylko malucha pcha:P przy okazji próbując go wyróżnic delikatnie czy też ekstremalnie(można by tu nawiązać do pewnego gatunku ptaków które by wyglądać grożnie niedosyć,że rozkładają skrzydła i ogon to jeszcze wkładają między pióra patyczki,że niby go więcej jest to szczwany ptic:P-wyrażne porównanie do naszych 'muskularnych'pojazdów ze znakiem 126)...

Jeszcze tylko jedna kwestia wiesz niechodzi mi o to,że głupie bo niepotrzebne...bo tak patrząc to mógłbym spokojnie się przypieprzyć do minimum 50% zarejestrowanych użytkowników POSIADACZY FORDÓW:) np.
-po co Myszy 4,0 w Granatniku przecież orał tym nie będzie ani niepodłączy naczepy i niebędzie śmigał po europie zespołem. odp.robi to bo to jego pasja,jego cel,jego marzenie i mam nadzieje,że je spełni w końcu
-po co w połowie aut felgi większe niż w przypadku capri '13 a granad ;14 przecież wiadomo niższy profil na naszych drogach to jawne znęcanie się nad zawiasami naszych rzadkich autek a przecież według polskich przepisów to stanadrdowe oponki by wystarczyły...odp. właściciel je zmienił bo doszedł do wniosku,że zawsze jak widzi capri to ma zaduże balony na felach więc on sobie ten błąd kostruktorski poprawi i trochę podosrzy wizerunek(ot taki powód)
-po co niektórzy w sierkach tną,gną,rwą elementy wyposażenia auta by zmieścić podwójny wydech...przecież to g*** daje.odp bo zawsze jak patrzy na podwójny rurki i widzi unoszący się z nich dymek to odrazu czuję się lepiej,autko fajnie 'gra 'z podwójnego wydechu...i fajnie ja też tak uważam
-a po co zakładać dodatkowe halogeny przecież nigdzie w polsce niema takich dróg gdzie możesz jechać przepisowo tak szybko by były Ci potrzebne dodatkowa para halogenów
-a po co CI takie auto ,dużo pali,co chwila się psuje,wciągle rdzewiej,tam coś lata tu coś fruwa ,tłumik zaraz się urwie...ale ty i tak siadasz przy swoim autku z małym rybackim stołeczkiem bierzesz pastę lekko ścierną i lekko dociskając szmatkę z pastą przesuwasz po lekierze ..no i po co jak dosłownie 20 centymetrów obo zaczyna rdza wychodzić...odp.bo kocham to auto jest dla mnie wszystkim i chciałbym mu sprezentować wszystko co mu potrzebne i dużo więcej ale w tej chwili stać mnie tylko na to bym mógł poświęcić 10 godzin na to by zaretuszować trochę rdzę i przywrócić lakierowi błysk by chodź na pierwszy rzut oka wyglądał pięknie
-a po co przyklejać garfilda na szybę...przecież dosyć,że co chwla na polskich drogach odczepia się od szyby trochę zasłania widoczność czasami przeszkadza,może go jakiś żul swojemu przez przypadek popełnionemu bahorowi ukraść...odp.bo dostałem go od dziewczyny i MA TAM WISIEĆ i zap*****olę każdego kto go dotknie(argument nie do powalenia tak zwany szach i mat)
pozdro

gilmor / 2004-05-10 22:53:03 /


TEn post wyżej był 200-setnym w tym wątku
nieździwię się jak dostanę blokadę na pisanie maks 3 linijek tekstu...

gilmor / 2004-05-10 22:55:20 /


Widzę, Gilmor, że nie jestem odosobniony :)
Mnie też podobają się repliki fabrycznych wyścigówek czy rajdówek i w tym klimacie staramy się obaj z Peraną "retro-tuningować" nasze zabytki. Na fotkach jest "dobrze pełnoletnia" R5 Alpine - ma przedni spoiler (fabryczny), alufelgi (też 25-letnie), halogeny w oryginalnych miejscach, dobrany ze spektrometrem lakier i odtworzone przez nas [fotki -> skalówka -> plotter] podstawowe elementy identyfikacji graficznej. Więcej fotek jest przy ogłoszeniu http://www.capri.pl/services/ad.php?id=40995d286494c , albowiem ze względu na ciasnotę lokalową z autkiem musimy się rozstać.
I niech to będzie uznane za mój głos w dyskusji o tuningu zabytków.
Pozdro.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-11 00:46:01 /


Gilmor masz zupełną rację .
Popieram Cię w 100 % i naprawdę wielkie dzieki.
Jakrek a tak na marginesie to zobaczymysie na PC 2004 i sobie porozmawiamy na rózne tematy.Może do porozumienia dojdziemy kto wie???
Pozdrawiam A to jest 201 post na tej stronie wiec widac że mój maluszek wywołal pewną dyskusje.Ale to dobrze jak się cos dzieje.
Gilmor mam nadzieje ze ty także bedziesz na PC 2004 bo z chęcią Cię poznam stary.
Dzieki i Pozdrawiam

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-11 00:53:04 /


Gilmor: przyznaję, że niektóre argumenty do mnie przemawiają. Masz dar przekonywania. Tylko rządu bym do tego nie mieszał. Jesteśmy krajem nienajbogatszym i to nie wina rządu tylko iluś tam lat naszej powojennej historii.
Coroner: chętnie bym pogadał bo mogłaby to być dłuuuuuga i ciekawa dyskusja, ale póki co nie przewiduję obecności na PC. Tyle fajnych fur w jednym miejscu to stanowczo nie na moje nerwy. Póki nie będę miał własnego auta, raczej nie pojawię się na żadnym zlocie.
Pozdrawiam,

/ 2004-05-11 07:34:26 /


Jarek co do rządu to napomknąłem tylko bo ktoś tam napisał po co tjuningowac maluchy??Wieć ja stwierdziłem,że gdyby niebyło akcyzy to by ci wszyscy zapene zrezygnowali z bobików na rzecz beeemek które byłyby dużo tańsze lub innych autek zachodnich ,które moga się nazywac pełno prawnymi...
Krkm no wiesz ilościowo to może Ci dorównóję ale posiadaną wiedzą to jeszcze długo niebędę:P Fajna na Renia kurcze chętnie bym ją od Ciebie wziął ale funduszy niemam:((
Coroner no w sumie to sobie obiecałem,że jeśli niesprzedam Grani to choćbym miał pchać lub nawet konno zaciągną swoje auto to będę...znaczuy się postaram się być:P

gilmor / 2004-05-11 08:56:03 /


Gilmor, masz u mnie browca.
Do odbioru na jakimś zlocie, na którym się spotkamy.

Ramboost Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-11 10:51:16 /


No to się chyba na tym PC niepojeździ,bo tylu chętnych do picia:P hehehe
niema sprawy, ja nigdy nieodmówię % hehehe
Pozdro

gilmor / 2004-05-11 14:48:15 /


A co powiecie na Granade TJUNING EDISZYN :)

PRzód to patent patentowy ale jeżeli chodzi o estetyke nie jest źle natomiast tył to juz tjuning rulez rulez :D

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-18 17:46:53 /


szkoda że zdjęć dachu nie dłeś ... swoja drogą to ona chyba juz gdzieś była na tym forum.

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-18 18:19:15 /


nie dałem bo mam tylko te 3, a co do tego że juz tu był ale miał jeszcze normalny przód :)

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-18 22:19:57 /


SZOK !!!!!!!!!!!
AZ MNIE COS ZAKULO W LEWYM BOKU !!!!!!!!

a wlasnie zaczalem dzis robic blache w swojej Pani
i widze supreowe pomysly
jak zmienic 2d w 0 d
hmmm i nie wiem po co szukalem nowych szkiel do reflektorow !!!!
przeciez moglem wstawic inne
ale nic straconego jeszcze nie mam zdezakow hahaha
wiec ich nie bede szukal tu tak pieknie wyglada ;)

POMYSŁ PRZEDNI !!!!!!!!!!!!!!!!!


QRVA NIE SPIE DZIS !!!!!!!!!!!

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-19 00:29:06 /


dla mnie chłopaki maja stajla ;>

Maciasek_3M / 2004-09-15 09:50:02 /


Maciasek_3M / 2004-09-15 09:51:45 /


Maciasek_3M / 2004-09-15 09:55:31 /


na pierwszych fotkach widzimy trendy lans w postaci wlotu powietrza z wiadara - ocynk :) oraz auto wyposazone jest w najnowoczesniejszy system oznakowania opon a mianowicie specjalny biały marker do precyzyjnego wykonywania dowolnych napisow na gumach np. pro-sport
godna uwagi jest rowniez implementacja soczewek do lady
buhahahaha humor mi sie polepszyl

Maciasek_3M / 2004-09-15 10:01:20 /


Widzę że ten link dotarł też na północ :)

dla mnie "the best" jest jest tuning tego Zaporożca :D - miodzik

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-09-15 11:37:44 /


Witam, jak już pojawiła się motoryzacja "radziecka" to i ja się dopiszę. Ostatnio jak byłem w Moskwie to widziałem bardzo dużo "tuningu" jak w temacie.
Co druga łada sputnik, "piatiorka" "siedmiorka" ma na światłach "kropkowane" jajowate naklejki - "agresywne" te z rogami na zewnątrz i "smutne" te z rogami do środka. Fioletowe a raczej "ultrafioletowe" diody napchane są wszędzie: lusterka, spryskiwacze, światła postojowe - "za szybcy za wściekli" :) i tu każda marka, począwszy od radzieckich bolidów po merole "okularniki" i BeznadziejneMoskiewskieWyścigówki (czytaj BMW). Naklejki szachownice, kolorowe paski, przyciemniane szyby itp. Kolorowe znaczki z napisami "racing" "sport". Rury (imitacje zderzaków) w osobowych i "terenówkach" przeważnie malowane pędzlem na srebrno - wszystkie wykonane własnoręcznie, gięte pewnie na drzewie i spawy precyzyjne - czyli takie w dwóch miejscach :). Opony jak pisał Macias, z białymi napisami. Zdarzają się sztuki tuningowane (nie jestem zwolennikiem tuningu zewnętrznego ale te "maszynki" są niezłe :) :) :) ).
I całe szczęście "brygada Capri" z Moskwy jak i zwolennicy starych samochodów nie "buraczą" swoich classic'ów. Pozdrawiam.

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-09-15 11:41:38 /


Capri Maciasek jeżeli te zdjecia pochodzą z jakiejs strony to błagam o linka!!!

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-09-16 20:28:42 /


http://www.capri.pl/services/ad.php?id=414a2661df1d6

i coś z naszego podwórka.....mówie tu konkretnie o tym pomarszczonym czymś na masce...oraz o naklejkach z boku...w sumie +25KM!

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-17 09:22:54 /


hehehe szypcy se wyciekli :D
a ja dzis widzialem normalny kosmos stary zdezelowany autobus komunikacji miedzymiastowej ze sportowym tłumikiem made by REMUS :D
szkoda ze nie mialem aparatu :D

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-17 13:50:39 /


Ta zniewaga krwi wymaga :)

Albi_Poznan / 2004-09-23 21:31:02 /


to capri stylizowane na to co grało w angielskim serialu/filmie o wdziecznej nazwie "Only fools and horses"
w tv wygladało bardzo podobnie ale jednak inaczej ;) no chyba ze mieli kilka takich cudeniek.
dla porównania :



http://www.trotters-independent-traders.co.uk/episodes/he_aint_heavy.htm
http://scificollector.stamp-centre.co.uk/scifishop/corgi/onlyfools.htm

http://www.google.pl/search?hl=pl&ie=UTF-8&q=%22only+fools+and+horses%22+%2Bcapri&lr=

itd...

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-09-24 00:39:54 /


coke już po pierwszych słowach nie patrząc na autora było widać kto pisze posta.. masz u mnie tytuł maniaka nr.1 na pkt. Capri ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-09-24 00:49:28 /


ojtam, gadanie, :P

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-09-24 00:53:13 /


:)

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-10-29 23:24:32 /


idealne wydechy progowe do mojego kapcia:)

Cichy Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-10-31 12:31:51 /


Fakt całkiem,całkiem ale batmobil(?) też ma nie złe turbo na tyłku.

Cichy77 Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-11-01 18:13:40 /


super jest ta "OSTATNIA ZEMSTA TYGRYSA" mam juz nowa wizje, moj nowy capri chlew na maxa i takie futerko tylko w centki!:D

Hoover 3M / 2004-11-01 19:51:17 /


heheh nie moglem sie powstrzymac :D

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-11-27 10:51:13 /


to jest Puma ?

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-11-27 11:23:36 /


to byla kiedys puma raczej

dawno sie tu nic nie dzialo


(te które są to z wiadomej strony ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-11-27 20:47:04 /


ojajebie ten poldolot przebija wszystko :D

p.s. tak to kiedys byla puma
a ten japoniec to honda 1992-95 ??

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-11-27 21:12:50 /


no jakas Prelude :)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-11-27 21:37:04 /


Nissan 200sx :)

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-11-27 22:11:17 /


tego "eskorta" to miałem okazję podziwiać wielokrotnie na żywca i obym nie miał więcej takowej

szymal Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-11-27 23:15:36 /


http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=38914825

Pomysł terenówki niezły ale ten środek jest bardzo praktyczny ... zwłaszcza w aucie terenowym

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-01-09 12:35:27 /


widziałem TOTO na BAZARZE w Łodzi:)
OJ robi wrażenie...
ale zrobione jest solidnie.

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-01-09 12:40:04 /


a zrobione bylo w niemczech
silniczek V8 ładny bulgot :D
kiedys byl ten pojazd opisany w V-Maxie

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-09 16:17:05 /


ciekawe jakby wygladal koles ktory by wysiadl z tego auta po przekreceniu potencjometra w radiu na maxa?? :P
pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-09 16:28:07 /


niewygladałby :D

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-09 17:32:20 /


za mało burackie te Porsche :-))

te lepsze

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-01-09 18:13:10 /


Ferdynand sie w grobie przewraca.

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-01-09 18:41:23 /


To jest ruchomy ołtarz pastora Wiejskiego Kościoła Tuningowego.

Ramboost Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-10 15:00:16 /


Skoro jest terenowe Porsche to czemu nie Corvette?
Fotki zrobiłem na Woodward Dream Cruise w 2002r.
Jeden z większych obciachów na tym zlocie :)

Michal W Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-01-10 23:58:34 /


ale takimi autami jezdza tylko 'hooligani'

hervol Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-11 03:11:27 /


http://www.allegro.pl/show_item.php?item=39304102

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-11 08:14:10 /


oj boooooooooooli:(

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-01-11 08:41:42 /


jakie wsciekly wzrok ma ta grania!! a ten schowek na masce to wie ktos po co jest??? ;P

KaczoR Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-11 08:48:51 /


może żeby schować klamki z tylnych drzwi??;-)

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-01-11 08:54:38 /


dawajcie zdjęcia bo aukcja sie skonczy i przepadnie - nie bedzie wiadomo o czym pisaliście :-)

To ta grania

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-01-11 12:23:45 /


wiecie dlaczego ci goscie co jezdza takimi kosmosami(padakami)przyciemniaja szyby?
odp:bo jak czasem wyjezdzaja nimi ze wsi to sie wstydza!!!!!!!!!!!!!!!
wersja nr2
lub jak uda im sie wyrwac na fure jakas laske z dyskoteki w remizie to nie musza jechac do lasu zeby sie kryc.

piro / 2005-01-12 12:04:50 /


Ta czarna Grandzia i tak została jakoś łagodnie potraktowana. Oprócz złego spojrzenia, schowka na masce i braku klamek z tyłu jakoś bardzo nie widzę innych usprawnień typowych dla wiejskiego tuningu ;)

hubi / 2005-01-12 12:09:29 /


No dość łagodnie - to nie ja dałem linka

To co mnie zawsze zastanawia w badlooku który zasłania lampy - po co sobie goście psują skuteczność działania reflektorów ?

za mocne zaklejanie tylnych lamp i zostawienie wyciętych takich małych kółek to powinni wieszać za jaja - juz kilka razy bym w takiego geniusza wjechał :-)) jakby mi nie było szkoda auta to może bym tego nie odbierał tak negatywnie tylko w niego ładował ale niestety tak nie jest ;-))

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-01-12 12:19:07 /


Ci kolesie co robią bad look chyba usiłują upodobnić swoje auta do Peugeot'ów. A jeśli chodzi o zaklejanie tylnych lamp to chyba jeszcze gorsze jest przyciemnianie ich w maluchach. Wystarczy że bez przyciemnienia je ledwo widać, a po przyciemnieniu to już normalnie tragedia. W nocy jakoś się jeszcze cokolwiek widzi ale żeby w dzień dojrzeć światło stop albo włączony migacz to trzeba na prawdę mieć dużo szczęścia ;)

hubi / 2005-01-12 13:08:34 /


Ciekawe w "bad look" jest to ze wszystkie te maski wygladaja tak samo, widomo ze nie robi tego rzezbiarz albo przynajmniej kowal artystyczny ale opracowaliby ze 2 wzory przynajmniej :D

A granada do odratowania jeszcze :)

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-12 13:26:32 /


No nawet na pierwszy rzut oka trzyma się całkiem nieźle. Wymienić tylko machę i mozna śmigać tylko trochę strach pomyśleć co może się kryć pod lakierem ...

hubi / 2005-01-12 13:37:01 /


tak jak na nią zerknąć to spoko, trzeba by jej bardziej konkret oględziny zrobić, ale wydaje mi się że ktoś mógłby się z niej cieszyć, tylko na oczy niech ona przeglądnie, bo jej grzywka spadła do połowy :P

Rydzu liil Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-12 16:40:06 /


ziutoon / 2005-01-12 16:50:18 /


a to kolejny wsciekly ;) ford, tym razem taunus. za to opis aukcji zasluguje na pelen szacunek!!!! to dopiero dysortografia!!!!! :)
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=39428742

KaczoR Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-12 16:52:12 /


Moze sie podobac chociaz to chyba ostry hardcore

ziutoon / 2005-01-12 16:52:23 /


ostatnia fotka jest OK :)

nOx Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-12 17:00:35 /


Dla mnie jest ok. Nie ma nic wspolnego z wiocha. To poprostu ortodoks. Szczegolnie wpada w oko precyzyjne wykonanie malowania.

Orange_3M / 2005-01-12 17:00:47 /


dla mnie bomba!!! :) w srodku pełen kosmos!!!!

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-12 17:09:25 /


Wnetrze to chyba Giger zaprojektowal.

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-12 18:00:29 /


mi sie też nawet podoba - z takim nowym plastikiem to można sobie poszaleć i to jakos mnie nie rusza :-)) i nie jest jakoś bez gustu zwalone ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-01-12 18:44:31 /


He, widze ze koles od taunusa zastosowal sie do mojej malej rady, bo ostatnio to ten samochod mial "łóżkowy wygląd" :D

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-12 21:09:25 /


Prawdziwy wiejski klimat:)

Seemann / 2005-01-12 22:15:51 /


o ten z fotki seemana to miodzio sprzet

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-01-12 23:33:54 /


nie ma to jak wypasiona kura znaczy :D fura :D

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-01-13 00:32:19 /


kura zówka z tyłu :D?

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-13 02:58:03 /


aukcja allegro http://motoallegro.pl/show_item.php?item=39568292

Gurden Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-13 22:20:20 /


ale badziewiarz sie dorwał

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-01-13 22:55:50 /


hehe przedni zderzak pod hamerykanca robiony ..chyba :P

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-13 23:13:48 /


przedni zderzaczek konkretny i gala zmiany biegow fajna :) fajnie sie ją musi trzymać (na allegro lepssza fota) .

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-13 23:17:09 /


No wiecie... za dziesięć kawałków to bajery muszą być :)

Piosiu. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-01-14 01:27:05 /


buehehehehehhehe
przedni zderzak mnie dosłownie rozpi****lil :D
za 10k to koles mogl przynajmniej załozyc neony a nie diody

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-14 07:47:50 /


spojrzcie na tego inteligenta
http://www.demades.prv.pl/
jk.jpg :)

DeMaDeS / 2005-01-14 18:12:32 /


http://www.demades.prv.pl/jk.jpg - teraz powinno byc dobrze

DeMaDeS / 2005-01-14 18:15:34 /


czemu?? lota konkretna :P byle jeszcze cos dawala oprocz walorow stylistycznych :P
pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-14 20:13:47 /


samochod jest aktualnie na ebay
jak mozna do Camaro 67 doczepic takie plastiki, az sie plakac chce

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-11 16:28:17 /


porazka tak camo zkatować

Ryjo / 2005-03-11 18:19:29 /


no to tu jest też Faajny Tuning "Plastik Fantastik"

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-03-12 00:51:41 /


nieceo przymale by ocenic ;)))

A co do prezentowanych bedlukuf, to zastanawiajace jest ilez to energii ludzie sa w stanie poswiecic by na drodze wygladac jak pajac.

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-03-12 10:36:37 /


Amator - swietnie powiedziane, niezle sie usmialem :D

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-03-12 11:38:58 /


linki do zdjec z tych miniaturek

http://www.wrzeszcz.net/~skun/Fotki/Ad86.jpg

http://www.wrzeszcz.net/~skun/Fotki/Ad87.jpg

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-03-12 13:13:30 /


no to ja cos podobnego jak po tej lini :P

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-12 18:01:43 /


http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=46593314

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-08 17:46:16 /


buhehe jedyny sprawny inaczej chyba :P

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-08 17:54:11 /


http://www.capri.pl/services/user-info.php?id=3196 :]

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-08 18:07:06 /


Tego Essiego widzialem kilka razy na zywo. Jako, ze bylo to zawsze po zmroku, to nie wygladal jakos strasznie. W kazdym razie da sie z niego zrobic woz cywilny :-)

Ananiasz Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-08 18:42:02 /


całkiem ciekawe :P http://tanetane92.web.infoseek.co.jp/20050116tas2.html

nOx Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-11 17:46:19 /


Co za koszmar... Auta kojarzą mi się z latającymi bolidami rodziny Jetsonów ;) Myślałem że Rosja to cesarstwo tandet-tjuningu, a tu taka niespodzianka :)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-11 17:54:48 /


tylko ocoś tam chodzi jeszcze niewiem oco :D ale się dowiem większość tych aut maja wywalona chłodnice oleju :) może do czegoś służą :D tylk do czego ??? :)

nOx Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-11 17:56:42 /


tylko im pozazdrościć
tego, że mogą sobie pozwolić na taki tuning...niski









bo mają zajebiście równe drogi
co do tunningu dodam - to jakieś urzeczywistnione
koszmary nocne związane z tsunami albo trzęsieniami ziemi..

Albi_Poznan / 2005-04-11 17:58:16 /


a ja od zawsze wiedziałem ze Japończycy mają nasrane w głowach - ale ze az tak!!!!!!!! Masakra. A najbardziej mnie bolało to RX4 :((((((( łapy poucinać

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-11 18:01:19 /


ja bym poucinał łapy za tego biednego Datsuna http://tanetane92.web.infoseek.co.jp/052811.jpg

nOx Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-11 18:06:44 /


nie no bez przesady, to chyba musi byc jakis dowcip.. :/
niby o gustach sie nie dyskutuje ale to juz chyba jakas patologia jest.. :]

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-11 18:07:48 /


Pic na wodę fotomontaż - tak mi to wygląda...

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-11 18:15:08 /


fotomontarz to raczej nie jest, bo za duzo aut. no ale az nie chce sie wierzyc. a te sterczace wydechy to juz przesada!!! na niektorych zdjeciach wyglada jak by jakis las rosl z wydechow :/

KaczoR Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-11 18:18:49 /


a mi sie podobaja :D

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-11 18:19:14 /


a mnie się podobają te rury wydechowe nad głowami,
świetny pomysł

Albi_Poznan / 2005-04-11 18:22:34 /


Coś jest jednak nie tak. Mi też się wydaje, że te paskudy są stworzone "po coś". Na niektórych zdjęciach wygląda to tak jakby ten cały tuning można było zdjąć jak t-shirt "przez głowe" i zostawić w grażu. Do tego te chłodnice.

Ciekawe na czym polega ta zabawa :D.

babejsza Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-11 18:25:57 /


manga.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-11 18:28:24 /


A ta meblościanka wymiata normalnie wszystkie pozostałe he he ;)

http://tanetane92.web.infoseek.co.jp/052961.jpg

hubi / 2005-04-11 19:07:26 /


nie no to napewnmo jest jakisz show karykaturalne. Tak coś mi sie wydaje... . Napweno nie jest to robiona na powarznie. Swoja droga kilka bardzo ciekawych propozycji można znaleść :)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-11 19:39:18 /


Poprostu tam jest bardzo rozpowszechniona manga,anime ,ktora wchodzi do prawie wszystkich dziedzin ich zycia i bardzo mozliwe ze kupili sobie takie auto tylko po to zeby sobie ztjuningowac na wzor pojazdu z bajki a nie dla tjuningu :) jako samo takiego

mitrov Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-11 21:16:30 /


To jest dobry pomysł - chyba sobie takie podobne zbuduje w ramach wyśmiewania sie z oblepiania własnego auta na siłe kitem, żywicą i spoilerami. Takie z tym wielkim drewnianym spoilerem :-) tylko trzeba uważać na niskie mosty ;-PPP

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-11 21:27:08 /


idz na calosc - zbuduj spoiler z kolami :)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-11 21:45:37 /


widac ze kasy maja jak lodu tylko niestety nie wiedza jak ja wykorzystac :)
zupelne bezguscie a powiedziec wiocha nie wypada bo bysmy wioche obrazili :P
pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-11 21:56:34 /


Niektóre nie są takie złe... :) a to fakt, że ich drogi pozwalają na to...

Piotrek PCK / 2005-04-11 23:05:56 /


w zasadzie jedno mi przychodzi do glowy, ze musza miec tam dosyc luzne przepisy skoro moze tam jezdzic cos z plugiem wystajacym tak na oko z metr przez samochod.. :]

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-11 23:32:07 /


przynajmniej ludzie sie pod koła nie pakują jak takie auto jedzie :-) ten z ostrą maską jeszcze lepszy - wygląda jak kosiarz nóg pieszym

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-11 23:35:25 /


Jedno trzeba im przyznać - mają fantazję :D.

babejsza Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-11 23:39:05 /


Niechce mi sie wierzyć że to naprawde.Virtual Tuning

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-12 00:20:54 /


Virtula tuning to nie jest na pewno. Stawiam w zakład skrzynkę piwa :)

babejsza Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-12 00:23:33 /


Może nie wszystkie ale co poniektóre.

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-12 00:25:30 /


Na moje oko (tak na szybko) to żadne nie jest robione. Ew. w kliku tych pierwszych koła, ale też raczej nie.

Myślę, że to raczej jakaś krajowa rozrywka. Pewnie tak jak już ktoś napisał, jest to zabawa w coś w stylu "moja manga jest lepsza od twojej" :)

babejsza Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-12 00:51:45 /


Tylko ciągle zastanawiają mnie te chłodnice powywalane na zewnątrz, hmmm ..... Ma ktoś pomysł??

babejsza Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-12 00:53:18 /


o kurwa... ale jazda, to wszystko napewno do czegoś służy, bo chyba nie robili by takiego syfu z fur i nazywali to tuningiem? bardzo podejżane...

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-12 18:06:11 /


Te cos z przewodami na zewnatrz to pewnie motyw z jakiegos anime :D

mitrov Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-12 20:43:37 /


http://tanetane92.web.infoseek.co.jp/20050100npa.html Kolejna porcja super rakiet.

leciej / 2005-04-12 20:53:04 /


Aga się zastanawia czy to nie aby "zawody odśnieżarek" ;)

A ja wiem że trzeba być japońcem żeby mieć taki zryty łep żeby to zrobić. Ale to nie jedyna tak rzecz w ich wykonaniu. ;)

Piotrek PCK / 2005-04-12 20:58:33 /


http://tanetane92.web.infoseek.co.jp/027621.jpg ten jest nawet praktyczny- ma ławeczkę :)

leciej / 2005-04-12 21:05:16 /


Hehehe ta komiksowa moda do przesady przynajmniej nie udaje jakiejś tandety - w sumie niektórych autek szkoda :-(( a niektórych japońskich kanciaków nie ;-PP

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-12 21:24:51 /


A oto propozycja z Niemcowa - znanego zagłębnia dobrego gustu.

mtango / 2005-04-12 23:10:26 /


wygląda jakby te "rzeczy" z tektury były podorabiane :) przepaskudnie...

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-12 23:12:48 /


Ja pierdole, to chyba jakiś chory sen, te japońce to rozumiem jeszcze, ale ten to chyba jakiś kosmiczny żart ;)

Piotrek PCK / 2005-04-13 00:06:14 /


http://tanetane92.web.infoseek.co.jp/IMG_00871.jpg

Wreszcie się dowiedzieliśmy skąd Chuder brał inspiracje robiąc sobie Capri na PC2004... :PPP

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-13 00:34:09 /


Odnoszę wrażenie, że wszystkie te fury to przyrządy do palenia laczków. Ponieważ wtedy sie specjalnie nie jeździ to można zakładać dowolną ilość najbardziej chorych spojlerów i nie wpływa to na własności trakcyjne. Wysoko wyprowadzone wydechy to po to, aby spaliny nie przesłaniały dymu z kapci :D i kierowcy sie nie przytruli, a chłodnice oleju? Nie wiem czy to chłodzi olej ze skrzyni biegów czy silnika, ale w każdym przypadku wspomaga chłodzenie spowodowane brakiem dopływu powietrza jak podczas normalnej jazdy.
Dobrze myślę???

Ramboost Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-13 09:37:15 /


pewnie już było, ale wrzucam żeby zaakcentować pewne nowe trendy które pojawiły się ostatnio w japońskim tuningu :)

http://homepage2.nifty.com/ztath/starthp/subpage12.html

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-13 09:53:33 /


na to nie da się patrzeć, jak można tyle kasy włożyć żeby tak spierdzielić cos co może nie do końca można było nazwać samochodem ale toczydło :) oni lubią chyba pociągi, parowozy, to dla tego te rury tak wysoko wyprowadzają :)

Rydzu liil Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-13 11:15:52 /


jezdza sobie po placu, pala gumke i krzycza KOLEJOOOOORZ!! :D

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-13 12:04:29 /


http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=47545374
Ten to już przesadził!!!

dzida .M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-13 12:09:56 /


fajny wydeszek;-) i dobrze się z króliczkim komponuje...

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-13 12:15:38 /


jak już jesteśmy przy miniaturkach ...
tak mi się skojarzyła plotka, że samochód to przedłużenie... ciekawe jak jest w takich przypadkach i przypadku tego malucha ze skrzydłami :)

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-13 12:48:48 /


always doda ci skrzydeł :D buhehee :D najlepszy w tym maluchu wydech ... i silnik 650 :D

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-13 14:04:58 /


Main - nie 650cc tylko 890cc i na dodatek V4.
Shadow - przeca to nie maluch jeno najprawdziwszy ukraiński Zaz 965A ustylizowany na Mini-Coopera :)
Pozdro.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-13 14:15:24 /


krk4m - wiem, że to nie maluch - komentarz dotyczył malucha ze skrzydełkami z allegro :)

a tak przy okazji to jeszcze inna wersja mega samochodu :)

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-13 15:46:29 /


też mam jednego:) upolowalem w międzyzdrojach, nieopodal promenady gwiazd :)
przyjechal z daleka - wnioskuje , że u siebie w mieście otrzymal tytul "Burak of the year" i postanowil zdominować nadmorskie kurorty ;) gratuluje

zachar / 2005-04-13 17:43:45 /


Chyba wspawali mu jakies wzmocnienia, skoro po wycieciu takiego duzego szyberdachu nie przelamal sie na pol ;D

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-13 19:38:07 /


Bp to miał być taki szklany dach, jak w Maybachu ;)

Piotrek PCK / 2005-04-13 20:11:49 /


apropo malucha, to ta stodoła w tle mówi sama za siebie:)))))))))))

Piosiu. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-13 21:14:16 /


http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=47941942
Tutaj jest następny .

dzida .M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-14 00:06:29 /


http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=47669797
Ten też jest mocny ;)

dzida .M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-14 00:12:26 /


http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C238851
Następny uskrzydlony he he .
,,Tramborghini."

dzida .M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-14 00:28:44 /


I jeszcze dwa wypasy he he :)))

dzida .M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-14 00:31:20 /


Może nie do końca to nadaje się jako "tjuning", ale nie mniej jedno trzeba powiedzieć: Polak naprawdę potrafi :P


Zdjęcie zrobione w letnie wakacje na głównej ulicy Dźwirzyna nad morzem.
Sorry za jakość, ale niestety to jest skan.

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-14 00:44:01 /


Skoro już przy trabantach... naprawdę zrobiony z dbałością o detale.

crapi Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-14 09:04:24 /


tu miały być wiejskie tuningi, a ten czerwony trabi jest naprawde ładny !

a swoją droga , to dlaczego ci ludzie to robią ??!! przecież te przeróbki beznadziejne też kosztuja pieniądze...

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-14 18:23:36 /


tu by sie trzeba zagłębic w ludzką psychike. Kupuje człowiek Poloneza. Myśli sobie kurde zrobie se wypasa. Ale taniego takiego. No i idzie do biedronki i kupuje breweksy i inne bzdury. Zakłada po czym stwierdza ze to nei to. Znowu do biedronki! To jest tak ze ludzie robią to stopniowo i nie widzą różnicy, aż nagle ich auto staje się pośmiewiskiem. HAHAHA akurat. Wiara po prostu ma nasrane w głowach i nie mają za grosz gustu. Pieniądze to inna sprawa. :)

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-14 18:45:59 /


to chyba poprostu z chęci stworzenia czegoś czego jeszcze nikt nie zrobil, bo jak wiadomo zostanie to wtedy zauważone;) przecież gdyby ograniczyli sie tylko do detali typu ladne (pasujące do danego modelu) felgi, wydali by kupe kasy i .... nic - zero piorunującego efektu, a tak za pomocą np. co raz tańszych niebieskich diód , umieszczanych w najróżniejszych punktach samochodu są widoczni nawet nocą :)

zachar / 2005-04-14 19:19:52 /


Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-16 02:01:09 /


o... a to to tzreba koniecznie Marianowi pokazać :)

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-16 08:14:02 /


http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=47959753
Gdyby kogos interesowalo jak wyglada krzyzowka Scorpio z Pegueotem 406 i Calibra? To zapraszam na allegro :D

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-17 20:58:35 /


Peugeot'em :p

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-17 21:02:55 /


A co ruskie potrafią zrobić .........?
Popatrzcie.

dzida .M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-17 21:40:45 /


cd........

dzida .M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-17 21:43:15 /


było

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-17 21:52:33 /


a moze to...

Mysza liil (EM) / 2005-04-17 22:10:32 /


Mysza: a nie chwaliłeś się że remontowałeś taunusa :D mam nadzieję że pojawisz się nim na SO ;)

Piotrek PCK / 2005-04-17 23:11:50 /


Buahahaha ale ktoś był zryty z tym Scorpio - w razie co mam zdjęcia jak aukcja zejdzie -hehehe

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-18 00:27:05 /


http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=48737509

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-29 15:10:42 /


z zewnątrz jedynie co widze to te posezenia i niestandardowe felgi więc niejest taki full wieśniacki :) choć mine osobiście równiez się niepodoba:)

nOx Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-29 15:32:24 /


- SPORTOWE ZAWIESZENIE (TRZYMA SIĘ DROGI JAK "TEŚCIOWA BALKONU") ... hahahahah

black_consul Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-29 15:43:25 /


ja nic wielskiego w tym maluchu nie widze...

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-29 17:59:15 /


blacha ryflowana zamiast dywaników, wycieraczka postawiona na sztorc, brak klamek to tyle wiochy co ja widze. Pozdro

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-29 18:48:29 /


Tjuning tjuningiem, ale w takiej puszcze to bałbym się 100 km/h przekroczyć, a co dopiero 200 km/h....

A zamiast w drzwi bez klamek i blachę ryflowaną, mógł zainwestować w klatkę bezpieczeństwa... no ale co się może stać w maluchu jadącym 190 km/h.

Mam nadzieję że sportowe zawieszenie to nie po prostu obcięte sprężyny.

płakać się chce...

Piotrek PCK / 2005-04-29 19:33:01 /


Ten maluszek jest straszny. Piotrek zgadzam się z tobą. Jak już przeróbki w takim małym samochodziku posunęły się do tego stopnia że jest on w stanie osiągać takie prędkości to podstawą powinno być bezpieczeństwo. Maluch jaki jest każdy wie, więc nawet w seryjnym klatka bezpieczeństwa nie jest złym pomysłem, a co dopiero w tym bolidzie :). Następnie hamulce i zawieszenie. Jedyny plus za to że nie jest to typowy "wiejski tunning", czyli spojlery, progi i inne super bajery "dodające" mocy, tylko porządna przeróbka silnika bez super widocznych zmian stylistycznych.

Ogólnie na ulicy pewnie nie jeden kierowca się zdziwił. Tylko po co ta wycieraczka ....

babejsza Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-29 19:44:11 /


http://www.ebay.pl/viItem?ItemId=7971252943 hmmm zamierzenia gigantyczne gorzej chyba z realizacja:P

Gurden Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-01 16:31:19 /


F16 w wykonaniu FSO ?? i to jeszcze na licencji włoskiej ;)
Celowkik jak się patrzy a ten stabilizator tylnych amortyzatorów na dachu -pierwsza klasa ;) - tuning ala "mercedes" ;)

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-02 12:29:22 /


a ja wrzucam screen do tego fiacika z ebaya

Gurden Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-02 13:43:37 /


ten fiacik z ebay to chyba jakis zart:/ ciekawe ile ma do setki:D na pewno nie kechal nim 170 bo by buda sie rozleciala hehehehe

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-03 13:54:22 /


Jak dla mnie to kit do potegi entej.

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-03 16:16:26 /


PROMOCJA TIUNINGU!!!!

http://www.gaz-konary.webpark.pl/

-efekt niski przóf wysoki tył :D hahahahaha
-profesionalny car-audio:anteny....szeroki wybór sprzętu takich firm jak Thompsonic, First, Austria

hahahhaa nie no umieram!

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-05 00:59:47 /


Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-05 10:46:13 /


wyglada jak odsniezarka tylko trzeba dac spojler na przod

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-05 11:41:49 /


Miasto Olsztyn. Centrum handlowe. Pod wejściem do Real'a. Poniedziałek 02.05.2005.

babejsza Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-09 12:51:41 /


Eee, tam Babejsza, czepiasz się chłopie ;) Właściciel na pewno jest dumny ze swego dzieła, kolory są bardzo optymistyczne, laseczka na lusterku miodna, a napis na tylnej szybie DT sugeruje, że właściciel jest fanem baaardzo zacnego zespołu progmetalowego Dream Theater. Takiej muzyki nie słucha byle burak ;)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-09 13:11:33 /


i te strzałki na kierunkowskazach :D

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-09 14:17:14 /


To tak dla ułatwienia, żeby było wiadomo w którą stronę mryga :o)
liil

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-09 14:29:40 /


Hrabia a moze to jest Drift Topeda ? (DT) ?? fajny malach u mnie jeszcze "ładniejszy" na osiedlu jest

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-09 23:03:44 /


Maluszek stał pod centrum handlowym real, więc z dekodowaniem skrótu szedłbym w kierunku "do tachania" czy cuś :)

babejsza Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-10 00:53:40 /


Może być drift torpeda;) To zapewne jakiś kuzyn tego kaszla z allegro (200 km/h) ;)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-10 07:59:50 /


a moze to cale "dt" to jakas nazwa nadwornego tunera "polskich" fiatow ;)!!!
zobaczcie to:



no i od razu poczytajcie opis na allegro :D!!!
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=50842958

KaczoR Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-10 08:17:44 /


No i widać, że firma DT pochodzi z północno-wschodniej Polski. Podejrzewam, że to jakiś Dariusz Tatarkiewicz Tuning albo cóś ;)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-10 08:24:15 /


Niezłe buractwo ale tak na poważnie (w sumie z buractwem to było poważnie ;-) ) szkoda mi bandziora bo pewno był oczkiem w głowie byłego właściciela.. A teraz - brak słów. Słyszałem o takim przypadku - dziadzio sprzedawał syrenkę w super stanie - przyjechali jaecyś nowobogaccy gówniarze kupili ją i przy dziadku zrobili z niej kabriolet :-( Jak się musiał czuć wtedy ten człowiek...
Pozdro

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-10 11:43:24 /


Czy ktoś zna odpowiedz dlaczego ci ludzie coś takiego robia?????!!!! ;(

Gurden Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-10 12:49:50 /


Gurden, otóż są różne formy realizacji życiowych pasji... I różne grupy społeczne oferujące przynależność... Zależy wszystko od tego, jak zostaniesz ukształtowany przez otoczenie (przy własnym udziale oczywiście). Najprościej na przykładzie: gdyby nie capri obecne w opowieściach studenckich mojego ojca byc może tuningowałbym właśnie kredensa. A przy okazji znalazłem stronę www.capri.pl. I jestem daleki od krytycznej oceny takich działań (pomijając drobne żarty i złośliwości na ich temat)- ci ludzie to lubią, tak samo jak my lubimy nasze fordki. I być może ich dziwi, że większość naszych aut jest do siebie podobna albo taka oryginalna.
Nie zapominajmy też o wszechobecnym wpływie popkultury, włącz sobie jakiś kanał muzyczny - w większości przypadków obejrzysz kolorową i uproszczoną rzeczywistość, "lecącą" lekko tandetą. I stąd też się biorą później kolorowe tuning-autka.
Ufff, ale powiało "mądrością" ;)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-10 13:02:01 /


No stary... to mi zaimponowałeś :P

A gusta są gustami....

Piotrek PCK / 2005-05-10 13:21:00 /


Ale pojechałeś Hrabia :P, powaiło mądrością życiową jak nigdy;)
A moje pytanie było retoryczne....

Gurden Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-10 13:34:56 /


Taak
Byle zwrócić na siebie uwagę.

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-10 18:20:51 /


Maroooo... Czy twoja wypowiedź tyczy się moje powyższej, czy też Gurdena? Bo obydwaj nie zasługujemy na takie słowa.
Po pierwsze: wątek jest dosyć luźny, powiedziałbym nawet off - topic i panuje swoboda wypowiedzi :)
Po drugie: nie piszę, jeśli nie mam zbyt wiele do powiedzenia
Po trzecie: akurat zajmuję się podobnym tematem na uczelni wyższej, więc wiem co piszę.
Po czwarte: Co prawda mechanikiem nie jestem, ale za to mam dłuższy staż na capri.pl :P
Pozdrawiam Cię i stawiam pianę na najbliższym zlocie.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-10 19:09:16 /


Pianę będziesz toczył z pyska? ;) (to taka przeróbka powiedzenia, żeby nie było potem że twierdzę że Hrabia ma pysk a nie twarz;))

Piotrek PCK / 2005-05-10 19:18:38 /


Zapomniałem jeszcze dodać, że część z nas jest w swoich działaniach podobna do naszych tuning-kolegów :) Mechanizm kulturowy jest podobny. Tylko oni czerpią wzorce z przemijających mód, aktualnych przekazów pop-medialnych, natomiast w nas drzemie głeboko zakorzeniony cowboy, może duch Hell's Angels, może Vanishing Point i Bullit. Dlaczego część z naszych aut wygląda "groźnie"? Skąd nagła popularność czarnego matu (nie obrażając posiadaczy)? Dlaczego lubujemy się w 13 calowych oponach o szerokości 205? Dlaczego lubimy zmieniać silniki na większe?
Nie chcę wszczynać kłótni. A wszystko to przez retoryczne pytanie Gurdena :P
Też masz pianę na zlocie :)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-10 19:25:06 /


Hrabia - skoroś taki dobry to obiecywałeś coś za inwencję twórczą w Tworzeniu ludzików :-P
O
/|\
/'\

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-10 19:32:38 /


Tu się zgodzę... i jeszcze chęć posiadania przodu a'la Charger ;)

Jedni lubią siatexa, inni gulgot V6.

Piotrek PCK / 2005-05-10 19:33:11 /


Koniu, pamiętam o Twoich zasługach dla prostowania pamprów, ale nie było okazji.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-10 19:35:29 /


www.demades.prv.pl/tig1.jpg
ludzie sie na neigo patrzyli jak na debila... a on sie ciesyzl ze zwrocili na neigo uwage :P

DeMaDeS / 2005-05-10 20:50:22 /


No i facet zdaje się być szczęśliwy w swoim małym świecie. Ale atrapka to mu nie wyszła.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-10 20:56:35 /


A mi się wydaje, że niepotrzebnie Hrabia najechałeś na maroo.
On chyba tą wypowiedź zamieścił jako swój komentarz do tematu tego wątku, czyli "byle się pokazać" dotyczyło tych wszystkich spoilerów, wydechów itp.
Ja przynajmniej tak to odebrałem.

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-10 21:19:21 /


Kżycho dokladnie to ująłes.Ja tylko i wylącznie komentowalem te Auta.Gurden i Hrabia ta wypowiedz nie tyczyla sie Was tylko tych samochodów.Lubie tuning ale z klasą.
Czyli żadnych plastiksów na Youngtimerze(bo zabiję)A atrapka to jest wylacznie mój osobisty wyrób.Spróbuj (przyslowiowo "Dupę szkłem wytrzeć "to zobaczymy co ci wyjdzie.Jest jaka jest ale w oczy nie szczypie(siatka z filtra autobusu m-ki Setra 215 HR )ręcznie wstawiana z 2-ch kawałków na łączeniu drutowana.A jeśli chodzi ci o lakier to jest to zwykły czarny mat.Który lubi z blachy ocynk zchodzić.Zwlaszcza że ja Taunim poruszam sie po mieście z predkościami takimi które Ty moze okazjonalnie wyskoczysz na autostradę.I to przy 2 litrach w v-ce.
Także nie czepiaj sie mojej atrapki.Zrobiła juz 40 tys.km i mi nie odpadla.A jak masz więcej uwag krytycznych to myśle że na PC to wszystko obgadamy i znajdziemy jakiś kompromis przy browcu.Pozdro4 all.

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-11 00:33:43 /


Heh ... maroo następne nieporozumienie :). Hrabi chodziło o atrapę z linka DeMaDeS'a :).

babejsza Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-11 00:40:17 /


Sorki ale nie dopatrzyłem (ach te promile)Jesli kogoś uraziłem to PRZEPRASZAM.

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-11 00:45:49 /


No maroo, przyjacielu, to chyba się zakończy krzynką piany, a nie jedną marną butelczyną :) Dużo muszę Ci opowiedzieć, m.in. to, że moje 2.0 to r4 oraz to, że na autostradę jeszcze moje auto nie dotarło, ale w granicach rozsądku też da się w mieście docisnąć. :)
A faktycznie pomawiana atrapka pochodzi z tigry.
Pzdr4all

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-11 07:55:30 /


Wybaczcie, ze to nie Capri, ale nie moglem sie powstrzymac:)Ponoc u naszych zachodnich sasiadow tuning stoi na bardzo wysokim poziomie:)
Po dodatkach patrzac, prezentowana honda zapewne szczyci sie moca conajmniej 300KM:D

soro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-14 19:13:58 /


hehehe:))))))
ale ma wypasiony wydech:)))
nie ma co jak szpan to szpan:)))

bood-o / 2005-05-14 20:13:31 /


mój 13letni syn znalazł mi w necie granadę i od razu się w niej zakochałem

sidvicious / 2005-05-14 22:17:25 /


Ta grandzia była jakieś 80 postów wyżej.

rwd Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-14 22:44:59 /


mam nadzieje ze to tylko ktos jaja sobie robil bo jesli przytwierdzil to na stale to bym .....mu wyrwal :D

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-15 12:51:00 /


Koleś chyba chciałby mieć Superbirda ;)

Piotrek PCK / 2005-05-15 12:53:33 /


z kartonu by raczej nie robił spojlerów...

nOx Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-15 15:11:23 /


No to może coś takiego?

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-15 15:43:59 /


juz lepsze to niz ten badziew z granada :P

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-15 16:32:57 /


Zakrzak.
A zauważyłeś na tej granadzie że te elementy są zrobione z tektury?
Czyli gość nie oszpecil tego autka na stałe.To mi wygląda na rodzaj jakies manifestacji.Pozdro

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-15 16:44:14 /


Zapewne wielu z was widziało już samochód pochodzący z tego samego źródła - ale chcę zwrócić uwagę jaki wspaniały tuning on sobą przedstawia:

- Małysz na wozie, ale nowsza, awangardowa wersja - pasy nie idą przez środek, ale na bokach auta, ponadto są one odblaskowe!

- nazwa firmy tuningującej na "p" na boku pojazdu, wkomponowana w "małysza"

- neony spod podwozia zostały zastąpione przez ekskluzywne oświetlenie dachu samochodu, niedostępne dla większości śmiertelników. Oświetlenie to ponadto fikuśnie mruga - gadżet nieosiągalny w Biedronce.

- Koniec z wystawianiem łokcia przez okno - widać na zdjęciu najnowsze osiągnięcie krajowych naukowców - łokieć nie marznie, szpan osiągnięty, ręka się nie męczy - wystawiasz za okno jedynie lekki fantom!

- Widać, że owa firma tuningowa czyta nasze forum i zna samochód Gryzia - dowodem tego kolor drzwi.

- Osobników jeżdżących tak wypasionymi furami często można spotkać zaparkowanych na poboczu, gdzie szpanując swoją bryką są w stanie zatrzymać na chama każdego, kto nie raczy na ich widok zwolnić i podziwiać bryki! Zatrzymany taki nierzadko jest nawet zmuszany do wizyty wewnątrz auta, w celu podziwiania wielu niewidocznych z zewnątrz akcesoriów tuningowych...

Co to za auta? Oto odpowiedź:

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-17 12:56:08 /


buhaha :P

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-17 19:18:26 /


Dobre,dobre hehehe.

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-18 00:30:51 /


lexus line.....

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-05 17:47:18 /


hmmm... w sumie to nawet ładnie to wygląda :>
btw. ciekawe jak by wyglądało Capri z lexusowymi lampami ;]]

ci3jk4 / 2005-06-05 18:06:18 /


gejo looki ;)

nOx Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-05 18:15:35 /


Jak chcesz wiedziec jak by wyglądal w lexusach to ściagnij klosze i zalóż kolorowe żarówki.(żarcik)

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-05 18:20:35 /


do cieniasa pasuje

Michal FAZI / 2005-06-06 00:52:41 /


wrzucam to tutaj bo generalnie wiekszosc furek z Bemowa itd dla mnie sie tu kwalifikuje.. :)
nie mniej jednak ta sie w 1 punkcie broni.. :P nawet smiesznie/ciekawie to wyglada.. :) juz mialem pare razy mysl zeby wrzucic RS-y 7.5 z 205kami do peugeota 206 ale jakos nie bylo okazji.. :)

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-11 00:56:07 /


To są Rski 7x13 - i auto nie wygląda aż tak buracko żeby je tu umieszczać. Jakby miało zółte pasy przez środek i gigantyczny spoiler to może ?? ;-P

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-11 00:59:46 /


a i ax nie kiepski :) 1.4 gt/gti najszybszy w pl .. no i z poznania

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-11 01:12:41 /


wrzucilem tutaj zeby pokazac ciekawy pomysl na polaczenie potencjalnie burackiej fury, z ciekawymi dla nas felgami.. :D

swoja droga ciekawe czy wlasciciel zdaje sobie sprawe z tego jakie ma fajne felgi.. :)

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-11 01:14:35 /


eh, czepiacie sie.. :)

moze faktycznie nie ten temat, ale zaciekawily mnie te felgi w takim wozie.. :D wszelkich urazonych proba zakwalifikowania tego citroena pod buracka fure przepraszam.. :)

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-11 01:21:15 /


jedno jest pewne - jak nie ma odpowiedniego profilu opony to wygląda to nie bardzo. Jednak musi tam byc te 205/60 R13 ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-11 03:26:41 /


jak dla mnie to tu się nadaje :P http://allegro.pl/show_item.php?item=55628523

Rydzu liil Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-24 20:27:04 /


hehe gdyby nie to co stąło sie z pasem przenidm oraz tylnim był by suepr no moze jeszcze te fotele :D aaaa izapomniałbym o "blendzie" :D ale polakierowany łądnie :D

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-24 20:42:06 /


niby on jest w moim miescie i w TKL gdzie znam troche chlopakow , ale za cholere jak 30 lat tu mieszkam i zyje nie widzialem go na ulicy ...

moze to widmo ??? :)

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-25 11:14:46 /


"Po wykonaniu tych prac auto stoi w garażu. Juz prawie 6 miesięcy
zawoskowane i nie dotykane."
raczej chyba dlatego go nie widujesz:)

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-25 13:25:28 /


a wiesz zcemu stoi, ... Ty byś wyjechał na miasto? :P

Rydzu liil Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-25 14:47:21 /


no tak niech stoi ....

a fakt ja bym w zimie swoja ulice odsniezal :)
bo jezdzic na codzien to hmmm ..

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-25 18:57:46 /


nie wyglada najgorzej moze jakis wlocik by sie przydal w tym przednim pasie :P
pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-26 19:10:21 /


Hmm... Co tu komentować :(

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-01 20:05:16 /


dlaczego, ja myślę że koleś się napracował lub wydał górę mamony nato, jak na moje oko to garbata spoko ciekawe jaki ma tam silnik orginał czyprzeszczep pozdro wszystkich nara

grek Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-01 20:14:45 /


Garbus w sumi ciekawie wygląda ale żeby tym jeździć na co dzień to nie dla mnie :] ogólnie ok ale hamulce bębnowe do takich felg to porfanacja. Co do Mini.. hmm gdyby nie kolor i ogólny stan samochodu (sądząc po światłach i wszystkich chromach) to był by.. eem.. normalny :]

_Domage_ Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-01 20:20:24 /


garb mi sie podoba bo jest inny :D widzialem duzo bardziej popsute a ten mi sie nawet podoba :D

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-01 20:29:27 /


Grarb niezly kosmosek :)
jak by zrobil jeszcze tylne drzwi to by byla masa !!!

a co do kameleona to jakos mi sie widzi tylko nie ten odcien ale ogolnie lakier ciekawy :)

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-01 20:31:24 /


a mi się NIE PODOBA! :(

sidvicious / 2005-07-01 21:39:29 /


mysle ze te samochody ktos przerobil dosyc odwaznie[garbaty chyba bardziej]ale z gustem przyczepic mozna sie zawsze bo dla kazdego cos innego zasadniczo podobaja mi sie nigdy nie podobal mi sie garbus ale ten mi sie podoba a dlaczego nie na codzien?

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-01 22:40:35 /


ta garb całkiem ciekawy, tylko chyba znowu nie ta fura do takich przeróbek...

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-02 00:44:29 /


silnik oryginalny, tylko układ chłodzenia dosyć dziwaczny :)



urzekły mnie natomiast szyby z plastiku (wszystkie), no i już zabrakło pieniążkoof na dopasowanie wycieraczek :(

Zaś co do Miniaka - nie ma to jak wypieprzyć klamki z auta :( Dom pewnie do kompletu też jest bez klamek :)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-02 11:09:16 /


styl a'la 2fast 2furious :)
dumni właściciele swojego stalowego rumaka z za oceanu ;)

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-02 21:34:08 /


hehe jak dla mnie zarąbista parodia:D:D:D parodia bo tto mało prawdopodobne żeby to było na serio;)

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-02 21:42:08 /


eeee
mogli by jeszcze sprayem szyby sciemnic ,to by juz byl cakowity efekt
a chlpoaki potrafia sie bawic :)

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-03 11:41:17 /


HOT ROD pełną gębą http://www.moto.allegro.pl/show_item.php?item=56575730

Gurden Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-04 13:16:05 /


ten trabant nie pasuje do tego wątku... .

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-04 14:15:14 /


ciekawe jak go "pospawali" klejem do papieru chyba ;) - kiedyś był taki biały "plastuś" ;)

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-04 16:00:29 /


Ej no w tym wątku to miał być tuning w ramach Fordów a nie wszystko !

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-04 16:04:34 /


dwa lata po utorzeniu wątku zostały wyznaczone kryteria :D hehe ... :)

nOx Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-04 16:24:19 /


heheheheh nawet pierwszy post nie dotyczy fordów :D

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-04 16:41:21 /


trabant ma szkielet metalowy tak więc słupki były spawane nie klejone

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-04 17:29:07 /


trabant trabantem ale jakie fele ma zarąbiste!!!

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-04 18:39:10 /


Pająk, wiem że trampek ma metalowy szkielet, żartowałem deko :)

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-04 19:23:37 /


Sam nie wiem czy to tu czy nie tu, ale zaskoczył mnie widok takiego GT40

http://www.modifiedcars.com/cars/6494.htm

Wojtass Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-07 11:34:01 /


eeee on wcale nie jest booracki nawet mimo tej gigantycznej lotki wygląda zajefajnie, zreszta lotka napewno ma tu zastosowanie ;]

ci3jk4 / 2005-07-07 12:00:39 /


ZABYTKOWY FORD CAPRI :)

"http://www.moto.allegro.pl/show_item.php?item=56961484"

Ehh...

zuzol / 2005-07-07 19:07:54 /


jeszcze raz link

http://www.moto.allegro.pl/show_item.php?item=56961484

zuzol / 2005-07-07 19:11:50 /


ale deske ma nie pocietą :)

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-07 20:15:47 /


ej no nie wygląda tak źle .....

black_consul Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-07 22:51:07 /


wywalić plastiki, załozyć maskębez przeróbek, fale jakieś fajniejsze albo pajaki odszykować, lakierek na nowo, srodek odswierzyć i bedzie pikny;) jakby odnowić ten spoiler z klapy i dać V6 to byłby już zupełny miodek:P

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-07 23:02:23 /


Resory to mu sie juz chyba wygiely w druga strone.
Bardzo przypomina zielone z Gorzowa, czyzby to ten sam specjalista od tuningu Capri?

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-08 00:17:57 /


Zielone to jest z Gostynia , jeśli mamy na myśli ten sam egzemplarz.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-08 06:52:50 /


Zgadza się, z Gostynia. To auto kumpla mojego kumpla ;)
Sie ten mój kumpel dziwił, że mi się jakoś nie spodobało :P

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-08 11:35:17 /


Mozliwe. To ktore Hrabia kupowal ;-)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-08 13:28:54 /


gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-08-24 09:31:27 /


jest to spojler zakładany przy ciągnieniu przyczepy kampingowej i naprawdę bardzo przydatny, ja też nie zdejmowałem jak wyjeżdzałem z pola kempingowego po skrzynkę piwa i inne napoje przyspieszające myślenie..

taunus78 Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-08-24 09:42:05 /


gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-08-31 09:31:51 /


hehe.. dobry ten wydech powyżej..... a ja sie w dziobaku tak męcze ze swoim.. może niepotrzebnie?.. ;))

Eddie Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-08-31 11:16:02 /


widzę te wszystkie kaszloki supreduperohujusłodki tjuńgn i popatrze na mojego małego białego porszaczka osranego przez ptaki (air tunning) to zastanawiam sie czy te spojlery i inne duperely coś dają bo ja swoim porszaczkiem 126p tne na zakopiance 120 km/h z palcem i jeszcze wyprzedzam (nie tylko poldoloty) , a jeżdże nim bo capri w częściach ,fuego w cześciach mam :-( łeee ale ja obiecuje że wiaderka na maske do chłodzenia rezerwy nie zrobie nie mniej jestem pełen podziwu dla artystów którzy mieli odwage ziścić swe wizje ok koniec bo już nie moge buhahahahahahaha

TOMEK "MIARQA" Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-01 01:44:49 /


ADRIANna44 Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-06 13:09:55 /


Widziałem go już kiedyś i powiem,że chwilę się zastanawiałem co to za samochód :)

leciej / 2005-09-06 14:13:53 /


Ja wiem ja wiem :) Karambol :Peugeot, Calibra, Bmw , lexus i ten ...kurcze zapomniałem :)

RAV :) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-06 19:51:05 /


... przystanek PKS :)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-06 22:44:25 /


A kto mi powie z czym ta ścierka się zderzyła?

Chyba spadła z dźwigu na jakiegoś klasyka a na tyłęk jeszcze jakimś kurfem dostała...

Wojtass Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-07 13:50:56 /


moze z Excalibur Phaeton :o)

sierka jest z Siedlec
była chyba nawet onegdaj na Allegro wystawiona
jeszcze jest scorpiak w tym stylu

oryginał:

ETC Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-07 14:28:18 /


i tak czepicie się :P prawie identyczny :D

nOx Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-07 17:58:38 /


Najlepszy w tym wózku jest pomysł wykorzystania oparcia ławki jako zderzaka :)

RAV :) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-07 18:03:41 /


widziałem kiedyś w siedlcach to scorpio co napisałeś, pierwsze wrażenie - "co to 8/" i po chwili "o boże, jakie gówno, jaka tandeta, to okropność!!"

Rydzu liil Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-08 13:24:12 /


ładne światełka??

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-08 13:45:58 /


Wstyd się przyznać że z Siedlec jestem :-(

Widziałem to monstrum na żywo - OKROPNOŚĆ!!

Sachar Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-08 16:43:48 /


;)

Arturo Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-08 17:15:33 /


szczęściarz ;o)
mieszkam w Siedlcach juz 1.5 roku ale jeszcze nie widziałem na żywo

ETC Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-08 17:32:37 /


BaTmObIl :)

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-09 00:36:19 /


zemsta na maluchu mie ma granic!!!!!!

TOMEK "MIARQA" Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-09 01:01:40 /


nie no, nie no, nieee, ja pier... co za ludzie, ma może ktoś zdjęcie osób które potrafią takie gówno zrobić??
pewnie: słoma z butów wystaje, jedynki nie ma bo jak korek z wina wyciągał zębami to mu się ułamała, na plecach ślady po gwoździach jak ostatnio w remizie się bawił itd ;(

Rydzu liil Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-09 14:19:01 /


A moze ktos postrobuje startowacz razem z takim ZAPOROZCZEM???

SlavaK Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-28 09:28:50 /


jego też ktoś musiał bardzo nie lubić :)
Maryjan by płakał ...

Rydzu liil Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-28 14:11:50 /


Ale widać panowie ze w gruncie rzeczy móm maluszek był bardziej z głową przerobiony niż to monstrum parę linijek wyżej.!!!!

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-28 14:35:34 /


Jak nie lubil, to nie wykaldal by tyle pinenzy na taki silnik!!!!

SlavaK Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-28 14:38:48 /


jestem w SZOKU!!

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-28 14:52:31 /


o kurcze!!! Jak on to tam upchnął :).

babejsza Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-28 15:03:26 /


normanie cudotwórcy :)

Yerz / 2005-09-28 15:06:07 /


aż mi sie literki z wrażenia pogubiły heheh

Yerz / 2005-09-28 15:07:50 /


Łooo...
Ale rozumiem, że oryginalne 1,2 V4 z tyłu zostało, jako wspomagacz przejazdów przez ciężki teren? :)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-28 15:35:21 /


Tylowy silnik pracuje tylko na wspomagnie w maglownice. :-)))

SlavaK Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-28 16:20:31 /


to nawet nie pokazuj jaki silnik ma z przodu :)

a takie v8 na dwoch turbinkach tylko do wspomagania - troche szerokie laczki musi miec :) pewnie ze 205 ;P

Mysza liil (EM) / 2005-09-28 16:41:13 /


to tylko dobrze zrobiona atrapa v8:)

Cichy Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-28 16:44:51 /


I to jest to co lubię.Niby niepozorne ale skuteczne.I jak Ktos jeszxce raz pokaze tego typu Zapora to komisyjnie dostanie odemnie w ryło.Dużo szacunku dla wlaściciela za determinację i bezkomprowisowość.Wielki Rispekt dla właściciela tego pojazdu.

PS.Umieszczajcie odpowiednie tematy w odpowiednim wątku.Pozdro

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-28 17:24:19 /


Racja maroo, tylko dlaczego tak wizualnie zepsuty? Z wierzchu powinien być oryginał ;)

Piotrek PCK / 2005-09-28 18:56:41 /


nie dalo by sie zrobić tak żeby z wierzchu był org :D bo by sie silnik i kola nie zmieściły :D

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-28 20:12:43 /


to i ja cos dozuce pewnie znane ale nie widzialem tego tutaj jeszcze :P

Bart 007 :] / 2005-09-29 01:05:06 /


a jeszcze jedno :P jak sadzicie co to :]

Bart 007 :] / 2005-09-29 01:09:14 /


Seat Ibiza?

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-29 01:44:54 /


ostatnie to fakt Ibiza ale to VT zrobione z Fiata absolutnie nie powinno sie w tym dzaiel znaleść !!!!!!!!!!jest super ...maluch troche nie wyszedl ale fiacior est the best!

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-29 03:16:04 /


Mi tam sie ta 115 pick-up podoba.

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-29 10:08:55 /


oba fiaty to jak na moje oko niestety tylko wizje photoshopowe:))

Rasta Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-29 10:20:49 /


zgadzam sie w 100% ze SKUNem

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-29 10:28:44 /


co do fiata to faktycznie boski :) a jezeli o Mietka chodzi to z tego co wiem to firma Binz robiła takie przeróbki i było ich cholernie mało więc troche szkoda ze ktos na siłe robił z niego amerykana :/ pozdro

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-29 11:09:39 /


odnośnie mietka-widzialem go na zywca jakies 2 lub 3 lata temu na zlocie w toruniu.jest to przeróba,wtedy bl na etapie kombinowania klapy,ogólnie kiszkowato zrobione auto jak sie przyjrzec z bliska

Cichy Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-29 14:17:00 /


- IMMOBILAISER (odciecie elektroniczne zapłonu.. karta chipowa bez której nie odpalisz auta oraz jeżeli podczas jazdy ktoś cię wyrzuci z auta silnik gaśnie i włącza się alarm(1tys zł kosztowało załozenie tego) )

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=65361251

sebon / 2005-09-29 15:59:07 /


moje oczy!!chyba ta żarówa mnie oślepiła

Cichy Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-29 17:52:44 /


hmm.. jeszcze pare ?? :)

Bart 007 :] / 2005-09-29 21:33:34 /


ten trabi to chyba ze sklepu z zabawkami

Cichy Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-29 23:08:05 /


to chyba barbimobil, pewno był jako gratis do lalki :))

keram / 2005-09-30 00:39:35 /


Bart - ten Maluch (czerwony) jest świetny - niepotrzebnie ma ten wlocik na masce - ale pozatym jest ok...

I ma straszne odejście po wyjściu z zakrętu. Obstawiam minimum 900 ccm pod maską. Znika na prostej jak jakiś pocisk ;-)
Felgi dość ładne ( i mieszczą hamulce a nie zwalniacze) a i poszerzenia zrobione nienajgorzej.

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-10-02 22:55:34 /


nauka jazdy tuninkowej ???

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-10-10 12:17:17 /


lol

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-10-10 15:10:39 /


hehe zestaw od carzone jest moim zdaniem jednym z ladniejsyzch do tego auta jednak L ka oraz wlew gazu na zderzaku zabijają :D

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-10-10 15:43:56 /


Panowie to jest L-ka do nauki jazdy po mieście tak jak w filmie TAXI !!!!!!
A ten wlew go GAZU to nie wlew do GAZU tylko do podtlenku azotu ;) na masową skalę a nie butle kilku litrowe jak to jest w standardzie ;)

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-10-10 16:46:51 /


Raczej podtlenek butanu :P

Michal W Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-10-10 17:05:32 /


Oooooooooo... Znarazlem to u nas w " Z renk w renki-AUTO"

Napisane w ogloszenju- Askona 80r.p. 4,3L , potrzebuje aerografii. 3000$


O to samochod djabelski... Nazal nie ford... Ale musle ze silnik od seksplorera... :-)

SlavaK Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-10-11 10:13:15 /


troche ta fotka malawa

Cichy Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-10-11 19:37:51 /


boski jest :)

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-10-24 11:47:32 /


było

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-10-24 14:46:45 /


No ja cię przepraszam... :)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-10-31 14:30:11 /


buahahahahahahaha mistrz , no mistrz :D LOOOOL

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-10-31 17:59:45 /


Tym to chyba stolarz jezdzi

Redoktiabr / 2005-10-31 21:28:32 /


na bank jest to jakis stolarz!!!heheh

w londku sporo jezdzi z takimi metalowymi !!!

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-10-31 21:33:54 /


aco powiecie na to??? kiedyś robiłem mu tą grafike na życzenie .
Moim zdaniem ciekawy sposób na starego kartoona :)

świrus Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-01 12:13:55 /


Ogólnie spoko, ale ten znaczek już burakiem zalatuje :)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-01 12:59:44 /


klijent sie uparł :)
Ja mam zmienionego taunusa, ale widząc wasze wypowiedzi chyba nie wsadzę fotek, boje się że spalicie mnie na stosie!!!!!!!!:)

świrus Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-01 13:21:27 /


świrus nie pękaj i zapodawaj fotki

Cichy Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-01 14:08:33 /


na początek jedna.

świrus Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-01 14:47:42 /


no wielkiej tragedii nie ma :) od czego ten zderzak??

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-01 17:00:27 /


duzo to nie widać.fajny gril

Cichy Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-01 20:00:07 /


troche głupia sprawa, wklejac zdjęcie swojego samochodu pod takim wątkiem :D

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-01 20:08:11 /


no i przez to troche głupio krytykować

Cichy Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-01 20:19:59 /


Nie no wielkiej tragedyji niema a co sądzicie o tym http://www.capri.pl/services/ad.php?id=4367bec9a9141
to cudo pojawiło się dziś w ogłoszeniach, przyznać się czyj to

keram / 2005-11-01 21:29:35 /


Saab na wystawce...


A z dolu- hot-rod zrobiony z zil-157. Mam dziesz zdjencia konecznego samochodu... O! znarazlem!!!

SlavaK Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-02 10:15:24 /


ładna grafika na tym sabbie.
u mnie przedni zderzak od chryslera voyageera a tylny od hondy acccord :)

świrus Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-02 15:04:19 /


Moim zdaniem gdyby nie ten spojler i nakładki na światła było by super. Poza tym przypomina mi trochę BMW serie 7 z roku 96. Pozdrawiam Sławko

Sławko Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-02 23:25:12 /


ojej ......

http://www.taunus.pl/index.php?module=photoshare&func=showimages&fid=34

szkoda go :(.

babejsza Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-21 20:06:12 /


A tu wersja rodzinna Caprika.
Bagażnik dachowy + stolik na piknikowe wyjazdy poza miasto.

Wojtass Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-26 00:35:34 /


nie stać mnie na ferrari to przynajmniej poudaję .... ehhhhhh

babejsza Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-26 00:39:22 /


A takie cuś zostało ustrzelone przez moją kobiete jak jechała sobie koło cmentarza w 3M :D Może dobrze tu nie widać ale rura wydechowa monstrualnych rozmiarów była ......owinieta czymś co świeciło jak lampki choinkowe :D Dodatkową atrakcjąbyło to że zewnętrze rury świeciło sie na przemian z ..........wnętrzem jednak tego nie uchwiciła na fotce :D A szkoda bo pasuje do tego działu jak nic :D

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-26 00:57:22 /


hehe to chyba dopalacz odrzutowy ;] jaki sprzedawali na allegro ;] synchronizuje się z silnikiem i dale ze 40KM więcej ;]

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-26 10:34:43 /


no co święta idą wieć trzeba klimacik na drogach juz robić :P

nOx Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-26 11:31:05 /


A cosik takiego jezdzi po Iławie i należy do gościa koło pięćdziesiątki.Zawsze to cudo "podziwiałem" ale w końcu udało mi się je upolować.

Sulek / 2005-12-04 21:41:41 /


A czegoś takiego to w polsce jest na pęczki.

Sulek / 2005-12-04 21:45:10 /


buhahahahhaa :D dobre :D ale felgi gdyby nie kolor to to niebieskie ma super :D

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-12-04 22:14:38 /


wygląda jak skrzyżowanie okapu kuchennego i tostera ;-)))

buahaha powinni w Nasa brać z niego przykład przy tworzeniu nowych promów kosmicznych ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-12-04 22:22:02 /


fele te zielone naprawde fajne są, a ta calibra to chyba nie w tą strone ten spoiler :D

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-12-05 21:59:20 /


Felgi rzecziwiście fajne (poza kolorem :D), a ten spojler wygięty w odpowiednią stronę. Znaczy w odpowiednią jak na calibre ;)

babejsza Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-12-06 00:32:20 /


Tego chyba nie było.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-12-06 13:47:32 /


Woła o pomstę do Najwyższego!!!
Normalnie... sam nie wiem jak to skomentować :(

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-12-07 13:43:53 /


przecież to RS2000 niewiem jak mogłes nie poznać..buehehehe..
teraz już wiem jak mam swojego zrobić.. a tak miłem wątpliwości..;)

Eddie Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-12-07 14:02:36 /


a swoją drogą też coś mam ciekawego..

Eddie Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-12-07 14:04:36 /


a kto zgadnie od czego były lampy w tej ładzie?..:)

Eddie Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-12-07 14:06:11 /


taunus 82r

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-12-07 14:43:01 /


ten escorcik, to nawet całkiem ciekawy :) Chciałbym go zobaczyc :) Wygląda na porządnie zrobione coś :) Dziwny :)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-12-07 15:34:36 /


spawn - nie porządnie tylko porąbanie ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-12-07 17:32:19 /


porąbanie to swoja droga :) , ale i na dokładnie, bez fuszerki, klejenia plastików i wpuszczania pianki :)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-12-07 18:27:23 /


escort a la "pontiac" ;)

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-12-07 22:29:45 /


ta fiescinka wygląda jak polowa samochodów w komisach przed malowaniem - taki pakiet świąteczny - nowy lakier i trzy samochody w cenie jednego

Mirek K. / 2005-12-07 23:01:31 /


Powiem krotko - O MAJ GAD!!!!

http://www.swankeypankey.com/dccar.html

Mataj / 2005-12-21 13:23:56 /


:D

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-12-21 13:54:17 /


Niezłe niezłe jak z Madmaxa:)

Lesioo Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-12-21 14:42:10 /


dzika bestia....co za dzikus go tak urzadzil..?:)

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-12-21 17:59:59 /


,

adrian_c Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-06 19:15:28 /


gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-02 10:53:28 /


podziwiam zmysl estetyczny i determinacje takich artystow :)

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-02 11:29:22 /


znalazlem kilka zarypistych wozow:

cichy9214 / 2006-04-22 14:07:16 /


Tak się czasem zastanawiam - czy firma Nike jest jakimś sponsorem strategicznym tuningowców, czy co? Nigdy nie widziałem na szybie logo "Pierre'a Cardin", "Atlasu-kleju do glazur", czy nawet podobnie dresiarskiego "Rbk", zawsze natomiast pojawia się "łyżwa". Albo Pioneer, tak jak by inna firma nie produkowała sprzętu audio do aut ;)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-04-22 14:15:50 /


widziałem RBK :P

nOx Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-04-22 18:15:47 /


oj i ja widzialem Rbk :P
tylko co on ma wspolnego ze sprzetem do samochodu ??

chyba ze dresy !!!

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-04-22 18:57:31 /


No dobra, dobra... A Pierre Cardin albo Atlas?

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-04-22 19:26:44 /


a widziałeś dresa w Pierre Cardin ?? :D albo marynarke z wyszytym logiem Pierre Cardin na plecach ;) produkt dostosowany do wymagań nabywcy:)

nOx Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-04-22 19:37:32 /


a ja widziałem przypadkiem w najku głośnik basowy NIKE :P jakieś 20 cm średnicy ok 400 złotych :P

Marek F Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-04-22 22:41:31 /


Ale zastanawiam się, jaki jest sens przyozdabiania samochodów takowymi znakami firmowymi!? Czy łyżwa Nike na szybie to jakiś szczególny powód do dumy? Jakiś wyróżnik? Może 10 KM więcej? Czy ktoś się ogląda za "łyżwą" na ulicy? Nawet jeśli właściciel auta chodzi w dresie Nike, to czy jest to wystarczający powód do klejenia logo na tylnej szybie? Popytajcie znajomych, bo mnie to żywo interere. Mam buty Ecco, a mimo wszystko nie kleję symbolu na szybie, czy to źle?

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-04-22 23:43:29 /


Mości Hrabio, skoro tak żywotnie Cię to "interere" o co też chodzi z logiem na szybie, to sugeruję abyś podjął akcję wytropienia na mieście odpowiedniej jednostki, wiesz rozumiesz, Golf GTI, bełema, itp, itd, podjeżdżasz, nienerwowo zagajasz, ogólnie próbujesz dociec sedna sprawy. Sugeruję zabranie dla towarzystwa sekundanta, ponieważ może się to skończyć próbą naruszenia Twej cielesności. Nie omieszkaj zdać nam relacji z efektów śledztwa.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-04-23 00:08:54 /


Dziwicie się a sami robicie to samo. Dresiarze oklejają fury znakami ich ulubionych firm produkujących sportowe okrycia wierzchnie, a klubowicze z capri.pl oklejają fury naklejkami ze zlotów. Jedno i drugie służy integracji danej grupy społecznej.

Piotrek PCK / 2006-04-23 04:22:22 /


owszem jak widzisz taki znaczek capri.pl albo coś w ten deseń to wiesz kto tam siedzi. A takie "nike" lub też cieszące się niesłabnącą popularnością "pioneer" na malarach a widziałem i "alphard" co jest już prawdziwą porażką, sugeruje obecność w wozie dresów w liczbie równej dopuszczalnej liczbie pasażerów z dowodu rejestracyjnego. I nie mówię tu że to karki ze złotymi łańcuchami, tylko suchary w dresie z ryneczku, no i oczywiście obowiązkowa najebka Umc Umc :P Jak włożyłem do kumpla malucha głośnik z domu (jeden a mam 2) to trzeba było podsunąć fotele do przodu bo sie na tylnej kanapie nie mieścił i puszczaliśmy disco polo na full i obydwaj zimny łokieć oczywiście :) chcieliśmy zobaczyć jaki z tego fun mają ci co tak na codzień śmigają:) Ludzie zatykali uszy na chodnikach a jakiś moher spytał nawet pod sklepem co reklamujemy:P

Marek F Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-04-23 10:40:23 /


No i o to chodzi, widzisz "pioneer" wiesz że dres, widzisz "puchar 2004" wiesz że ziomal z capri.pl. Nie lubimy ich bo się ubierają na sportowo, słuchają techno i ospoilerowują auto. A oni nie lubią nas bo jeździmi rozsypującymi się gratami z silkami 2.8 które spod świateł odstawi byle ich civic 1.6 16v i słuchamy rocka. I tak ten świat się kręci.

Piotrek PCK / 2006-04-23 13:27:41 /


ale prawidlowo podsumowal to MK
sprawdz sam !!!
i opisz co powiedzieli

bo zadajac pytania na tej stronce , nie za bardzo uzyskasz odpowiedz

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-04-23 13:47:37 /


albo zamieść wyniki obdukcji w pdf-ie

Marek F Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-04-23 13:49:39 /


Hahaha!! A ja miałem dres "Pierre Cardin" Nie miał na plecach wielkiego napisu, ale był zielono niebieski i z jakiegoś takiego "gniecionego" materiału. Przywiózł mi go kilkanaście lat temu dziadek z RPA. Świetnie się sprawdzał przy wszelkiego rodzaju pracach remontowych. Do "tuningowanego" kaszla też by pasował.

radzieckii / 2006-04-23 14:15:45 /


Cytat:
>
WRRRRRRRR
jasne jesne wszyscy co maja Merce BMW AUDI to qrwa dresy tak??
no to dziki bo jezdzilem mercem i audi
spoko sa ludzie z BMW
wg mnie furki sa spoko ( z tych powyzej), a niektore nawet zajebiste npBMW -graffiti
moge sie zgodzic ze kolpaki (imitacja alu) sa buraczane, ale kosztuja qrwa 40plm, a nie 800, a roznicy z daleka nie widac,
nie wiem o co wam chodzi naprawde ladnie sa zrobione te autka....
<

Co do wontku imitacji alu kolpakami. Czy auto tuninguje sie po to zeby z daleka wydawalo sie ze masz wiecej kasy niz naprawde? Jesli taka jest mysl przewodnia, a mam wrazenie ze czesto tak (taka moda z ameryky), to auto niema szans dobrze wygladac, poprostu niema - zawsze bedzie komiczne.

maru Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-04-23 19:34:09 /


Uuuups, ale się narobiło. Powróćmy do pierwotnej tematyki wątku. Nie bardzo chciałem zaczepiać "przyjacielsko" nastawionych miłośników nowej motoryzacji, a temat ten mnie zainteresował. Ot wszystko. Wybaczta.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-04-23 19:45:32 /


a jak masz na aucie capri to kolega powyzej pisze ze wtedy wiesz kto w niej siedzi, a jak masz nike albo adidas to niby niewiesz kto tam siedzi???

grzech / 2006-04-23 20:31:50 /


Ja widziałem kiedyś Audi...a na nim nalepeczka ...ADIDAS :) taka malutka przy rejestracji z tyłu :)

RAV :) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-04-23 23:05:18 /


A u mnie jeździł swojego czasu koleś Calibrą z naklejką na szybie: MISTALOVA hehe i zgadnij kto to i z jakiego klubu najki czy adidas a może ribok:-)

Lesioo Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-04-24 08:03:33 /


a ja tam na dniach daje na tylna szybe takie cos :)

♠MAD♥DOG♠ Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-04-24 23:21:56 /


Co za polot...spoiler ze sklejki ;p

cichy9214 / 2006-04-25 21:25:35 /


A to nie je foto montaż??? :P

RAV :) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-04-25 22:24:28 /


Moze i jest :P Nie wiem.
A ta Bełemka jezdzi u mnie po miescie(fajne te wloty na masce :P ) :

cichy9214 / 2006-04-25 22:49:00 /


O,jeszcze extra przerobka:

cichy9214 / 2006-04-25 22:51:42 /


hehe teraz coś Super z moich kochanych Bielan

Jellon aka Revenge Racer Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-30 22:49:07 /


buahahaha chyba bym sie poszczał ze śmiechu jakbym to na żywo zobaczył

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-30 23:11:30 /


to wygląda jak przerażony matizzzz...:) pewnie byli grubo spruci jak go ''tjunerowali''...i nie zabrakło pianki montażowej oczywiście...bekowy na maxa

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-30 23:17:25 /


Mike zapraszam do Wawki na bielany na ulice Klaudyny tam to coś parkuje:P na żywo wygląda jeszcze "lepiej"

Jellon aka Revenge Racer Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-30 23:20:07 /


ale bym sie wkurzyl jak by mi ktos taka dziure z przodu wycial.. :)
szczerze wspolczuje wlascicielowi

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-30 23:23:28 /


masakra

Marek F Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-30 23:46:49 /


Trzeba by podejść do właściciela i pogratulowac stylu ,hehe.Ciekawe jak wtedy on by wyglądał :)

Murmur vel Magman Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-30 23:48:26 /


motyw "ukrytej" tylnej klamki mnie rozwalił :))
ja rozumiem że można nie mieć gustu ale żeby aż do tego stopnia :] to powinni już leczyć :]

ciekaw jestem czy w ramach tjuningu dołożyli mu czwarty cylinder :] moze wżucili do bagażnika :]

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-31 00:01:27 /


Nie, nie, w bagażniku jest silnik. Nabijacie się, a tam na pewno zamiast tylnej kanapy jest jakieś monstrum. Sam nie wiem, np. 1300 z Żiguli

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-31 00:11:53 /


E tam drugi silnik jest doklejony i to jest Matiz V6 :)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-31 01:30:57 /


Mike B4, cos w tym jest... ta rzecz po prawej stronie maski przypomina mi kratke w pisuarze

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-31 01:34:33 /


Nie no gość pobił sam siebie i skrzywdził matiza czegoś takiego jeszcze nie widziałem chyba sobie normalnie wrzucę na tapetę i będę straszyć petentów:-P

Lesioo Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-31 07:39:53 /


ehhhh.... :|

http://www.allegro.pl/item107582796_ford_capri.html

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-06-02 18:57:41 /


No przegięcie z tymi zegarami ale chyba aż do tego wątku to go wysyłać nie trzeba było :( Wkońcu to Ford i w dodotku Capri.

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-06-02 20:06:35 /


Hymmm ja też miałem wątpliwość czy do tego czy do upolowałem ale daję tu, choć tak tragicznie to nie był zrobiony, chyba????, sorry za jakość fotka z komórki

keram / 2006-06-02 22:22:41 /


wczoraj widziałem maluszka w trójmiescie --uwaga -- czterodrzwiowego , tak tak , cztery furtki , niestety nie mialem aparatu , to był dopiero ubaw

MAD MAX Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-06-02 22:29:59 /


Hymmm a nie był przypadkiem niebiesko-żółty bo tego mam fotki jak znajde to zapodam

keram / 2006-06-03 01:24:41 /


Ten maluch stoi tu juz z 10 lat, na Slowackiego/Chrzanowskiego, reklama warszatu blacharskiego. W sumie zrobiony jest niezle, ale nie jezdza nim niestety.

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-06-03 11:44:52 /


dokładnie jest niebiesko-żółty , stoi przy drodze na lotnisko - rębiechowo, ulicy nie znam , jak masz zdjecia to dawaj

MAD MAX Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-06-03 14:32:37 /


to ten?

keram / 2006-06-03 15:10:25 /


A tu jeszcze parę maluchów :)

keram / 2006-06-03 15:13:01 /


ten drugi to jakiś profeszynal, pierwszy to krzyżówka polskiej motoryzacji, a ten poszerzany wygląda komicznie ale pewnie moc juz nie jest taka śmieszna :)

Jellon aka Revenge Racer Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-06-03 15:58:10 /


tak wlasnie ten zolto-niebieski

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-06-03 16:31:40 /


dokładnie keram ,to ten sam

MAD MAX Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-06-03 17:01:37 /


Ten drugi to prototyp, mam gdzieś jeszcze kilka jego fotek i prototypu z silnikiem a przodu, a ten czterodrzwiowy czasem się poruszał teraz to nie wiem bo już od dawna nie mam malucha i się tym nie interesowałem, a poszerzany z tego co pamiętam z klubu malca to miał motorek z jakiegoś forda 1,6 czy 2,o nie pamiętam, a jeszcze to....... niestety jakość fotki kiepska

keram / 2006-06-03 18:34:23 /


Jechalem takim.
z tylu.
kajdanki, pałka i walkie-talkie obijalo mi sie o leb, bo wszystkie akcesoria podwieszone z tylu na podsufitce byly.
Ach te przygody z wiejska policja....:)

JaMan Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-06-03 21:17:52 /


tak apropo kompaktowych samochodów policyjnych, ostatnio miałem okazje widzieć fiata pande oraz cos jakby melex ale poruszające sie normalnie po drodze hehe...

Jellon aka Revenge Racer Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-06-03 22:51:32 /


u nas psy (takie z 4 lapami, dla odmiany) byly wozone cinqecento, ale juz je przestali meczyc naszczescie :)

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-06-04 00:32:46 /


Oj biedne zwierzaki, musiały się klaustrofobii nabawić, to chyba podpada pod znęcanie się nad zwierzętami :P, towarzystwo ochrony zwierząt powinno się tym zająć :)

keram / 2006-06-04 01:01:08 /


No u mnie tez cieniasami śmigali , teraz mają astrę gts czy jak jej tam (słyszałem że ma jakiś konkret motor w środku) cywilną , dupa zimna - nie nauciekasz i jeszcze kilka nowych samochodów a każdy z innej stajni i po cywilu. Polówka naprzykład...Trzeba być z nimi na bierząco:)


Ale ja tu nie po to:


Buracki tuning: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=105405191


:)


Marek F Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-06-04 09:42:02 /


W Poznaniu są cieniasy do psów, a pandy tez się znajdą.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-06-04 09:43:17 /


:]

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-06-23 09:12:59 /


to jest stopień do montażu przewożonych przedmiotów na dachu

mario75 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-06-23 09:18:00 /


łącznik modułu jednoosiowego rozbudowy cieniasa o dodatkowe 2 miejsca ;))

keram / 2006-06-23 15:05:33 /


Zdjęcia wykonane w Pile przy okazji zawodów driftingowych. Łapy poucinać to mało :(

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-06-24 17:49:32 /


A mi się podoba,tylko felgi inne i laczki szersze i wywalić to coś zwane "wlotem"z maski i naprawdę ładnie widać wykonany a nie tylko jakieś zwykłe przeróbki ktoś naprawdę w to dużooo pracy włożył.Jestem blacharzem a więc mogę to ocenić kupaaaa roboty a wykończenie tego to tragedia.Moim zdaniem wygląda ładnie jak na Tuningowane Auto.

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-06-24 22:08:13 /


Moim zdaniem o wiele lepiej wygląda seryjnie. Troche gościa poniosło...

Krayczek Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-06-24 23:20:39 /


Ostatnio znalezione na necie :D Ale panowie w teledysku jakos twarzy boją się pokazywać, dress bywa nadpobudliwy :PP

http://www.youtube.com/watch?v=bGmLzkrGJmA&mode=related&search=calibra

Chodor / 2006-06-25 13:32:42 /


litości :( ( komentaz a propos mercedesa)

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-06-25 15:08:47 /


jakość wykonania niezła ale jak dla mnie przekombinowany

mario75 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-06-25 20:30:22 /


jjakie dobre wykonanie? Już na poprzednich zdjęciach widac ze spasowania są chybione....

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-06-25 22:24:16 /


a pod maską pewnie 200D żeby mało palił :-)

H2O patryk_3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-06-26 14:40:17 /


A może nowy wątek...???

RAV :) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-06-26 22:59:01 /


calibra byla niezla, a mam prosbe nie moge znalezc malucha z Brwinowa co jezdzil tylem, zielonego.

michal w-wa / 2006-06-26 23:25:26 /


poszukaj "malec" na forum , jak nie mozesz znalezc to jestes bardziej piajny niz ja.....

Marek F Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-06-26 23:36:06 /


w srode jade ogladac capri mk1 z silnikiem...DIESLA :]
porobie fotki to je wrzuce...chyba ze go kupie to zrobie strone i bedzie pierwszy capri diesel na capri.pl :P aha dodatkowo ma przednie lampy od ascony :)
pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-06-27 00:04:07 /


ten od mercedesa chyba sie chcial zalapac na cating do startrecka
hahahaha

pitbullo Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-07-10 23:47:58 /


jak wam sie to podoba ? :]

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-07-18 01:16:38 /


jest dżezi :)

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-07-18 06:32:18 /


sie nie podoba

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-07-18 17:11:52 /


ała

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-07-18 17:32:47 /


eee tam gadacie fajne jakiś stajl pewnie tylko trza by było dopasować jaki:-)

Lesioo Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-07-19 07:42:57 /


shitstyle ?

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-07-19 14:08:05 /


fucking crazy frog shithappens style ;)

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-07-19 14:16:24 /


jakis stajl napewno ma, szach-rejestracje widze :)

Mysza liil (EM) / 2006-07-19 14:41:26 /


żółty jeszcze ujdzie na siłe ale to drugie to juz masakra.....

Jellon aka Revenge Racer Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-07-19 19:14:56 /


Ten ciemny przypomina mi Skodillaka 105, którego kiedyś w necie gdzieś przyuważyłem. Atrapa identyko i te brewki. Bosko!

radzieckii / 2006-07-20 00:09:18 /


http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C928833

Opis aukcji:
Buick Centurion.
Auto jest w 100 % sprawne technicznie, po odrestaurowaniu, zarejestrowany jako zabytek. [...] Służył jako Demo Car firmy Blaupunkt - jest profesjonalnie przygotowany do pokazów car - audio przez firmy [...] wszystkie elementy sprawne i oryginalne. Wspaniale nadaje się na nagłaśnianie imprez plenerowych. Aha - wieczorem przepięknie podświetlony bagażnik - robi wrażenie!

A niektórzy zastanawiają się, jakie warunki trzeba spełniać, aby dostać żółte blachy. Wystarczy przepięknie podświetlony bagażnik z piecem i audio za kilka tysi...
:/

Ramboost Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-07-20 08:48:48 /


... i ślepy konserwator zabytków...:[

Gurden Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-07-20 09:10:35 /


identycznego kiedys widzialem na szrocie kompletnego i w kolorze podobnym moze to ten...

Jellon aka Revenge Racer Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-07-20 20:27:48 /


Jaka szkoda, że dzisiaj w Sopocie aparatu nie miałam :( byłoby co oglądać...

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-07-21 02:22:51 /


No ok, ale czy to jest buraczany Tjuning?? To raczej profesjonalna robote, tylko że w innym klimacie.

Piosiu. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-07-21 09:11:59 /


Jeśli ktoś do zabytkowego auta ładuje taki zestaw to dla mnie jest to buraczany tiuning.

Ramboost Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-07-21 10:46:05 /


przedmiotowe auto nie jest jakims strasznym rarytasem a naglosnienie jest bardzo przyjemne tak wiec moim zdaniem raczej na + niz na -

Classmobile / 2006-07-21 13:01:52 /


Znam to autko, tak sie składa że jestem z branży Car Audio.
Faktycznie nie popieram tej przeróbki, ale zapewniam że firma blaupunkt dobrze troszczyła się o ten samochód, raz na tydzień wyjeżdżali na parking, troche przesrmarowac skrzynie, tapicerki drzwi zamawiali nowe, i w nie wlozyli glosniki, jakiś nowy zawór ciśnieniowy czy coś takiego (nie pamiętam juz dokładnie) zamawiali z USA. Nie wiem na ile to prawda a na ile jedynie wymysł przedstawiciela handlowego, ale nie sądze żeby proces "tjuningu" był nieodwracalny.

_Domage_ Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-07-22 22:35:52 /


dodam takie cóś

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-08 13:06:43 /


Pająk ja myślę że przez te lampy to PC miałby w kieszeni:)

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-08 16:02:48 /


to lampy a'la lexus.. widziałem je na żywo, tak na moje oko dają 73.5KM więcej, dodatkowo zmniejszają opór powietrza i za autem tworzą trąbe powietrzną pchającą. wystarczy żagiel rozstawić :))

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-08 16:23:42 /


Hella Led :oD

Capris76 Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-08 18:46:13 /


Dzięki wszystkim za zajebistą dawkę śmiechu ale najbardziej podobały mi sie te kartonowe zderzaczki zajebista sprawa super fotki ale sie uśmiałem
Pozdro dla wszystkich

Killer vel M-maniac Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-16 16:05:02 /


pomarzyc zawsze mozna :)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-18 04:39:56 /


Cytryna git, ten spojler jest po to, żeby jak zaparkujesz koło krawężnika i zejdzie ciśnienie z zawiechy można było drzwi otworzyć. Wtedy auto opiera się na spojlerze ;).

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-18 07:11:51 /


moim zdaniem to jest lekki sprzęt do odśnieżania, bardziej przydałby sie rok temu:)

dieselfan aka zgoniok Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-18 09:40:45 /


jak zostac najwiekszym burakiem :D wstawic sobie silnik od poloneza do capri hehehehehehehehehehehh

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-18 13:02:36 /


Z ust mi to wyjąłeś :)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-18 13:23:49 /


Wypas prosto z Allegro.
Nie wiem tylko co produkuje ten dym - może odma tam jest podłączona?
Bo silnik to gigantyczny - potrzebuje aż tylu rur do sprawnego oddychania...

WK Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-03-06 19:46:50 /


e tam uwazam ze ten pug nie jest jakos strasznie zniszczony ani buractwem nie leci .. .wiec chyba nie powinien w tym watku sie znalesc ... a dym hmmm poprostu bajer napewno na kkims zrobi wrazenie na swiatlach ale nie jest to dioden machen itd ...

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-03-06 19:54:29 /


zgadzam się ze skunem. bez obrazy ale niektórzy nie chcą ( nie chcę napisać że nie umieją - bo naprawdę nie chcę obrażać nikogo ) rozróżniać buractwa od tuningu w który włożono kupę pracy. ja rozumię że niektórzy kazdy przejaw przeróbek auta uważają za buractwo ale są ludzie którzy przerabiają auta w sposób którego nie można porównać z dodaniem wątpliwej urody spoilera z tektury albo rzeźby ze 50 kg szpachli jak to było można zauważyć wyżej.
akurat ta 206 mogła by bez wstydu pokazać się na zlotach tuningowców.

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-03-06 20:02:31 /


dym jest spoko, gdzie się takie coś kupuje ? czarny mat z dymem plus nadwozie minimal, niezła kombinacja :)

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-03-06 20:39:37 /


właściciel powienien uważać, żeby ktoś takiego dymiącego pierdopęda nie potraktował z gaśnicy proszkowej.

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-03-06 21:36:01 /


hehe Skun to chyba żartował :)

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-03-06 22:32:42 /


Gówno, a pod maska pewnie 1,1:)

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-03-06 23:05:54 /


dym w dużych ilościach można wyprodukować wtryskując borygo do kolektora wydechowego, oczywiście przy pracującym nagrzanym silniku! efekt niesamowity.,

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-03-06 23:50:02 /


podobnie, jak akumulator wypadnie z siedziska i spadnie na rozgrzany kolektor.
Efekt dyskoteka ! Dym + wszelkie kontrolki migają + wibracje ksztuszącego się silnika.

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-03-06 23:55:05 /


tego puga czesto widuje na ulicy :) straaaaszna wiocha ile by pracy w to niewlozył to niema dlamnie roznicy bo i tak buractwem leci...

nOx Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-03-07 00:16:12 /


A takie cos nawiedzilo wczoraj moj ulubiony warsztat.

Classmobile / 2007-03-07 11:45:37 /


a co Wy na to?
http://www.biertijd.com/mediaplayer/?itemid=1816

taunus78 Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-03-08 12:17:02 /


o ty w morde...chyba musze zmienic wydech w dziobaku

MALISh / 2007-03-08 12:21:20 /


Oni to chyba mają kompleksy ... długa rura krótki p...

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-03-08 17:52:03 /


a czy takie rurki to jakas nowa moda?może żeczywiście to kompleksy....

killeros_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-03-08 18:58:08 /


Oni mają inne poczucie estetyki. Wcale się nie dziwię, że tam tyle samobójstw jest...

radzieckii / 2007-03-08 19:31:40 /


RZenada :////////

Nuras Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-03-08 20:08:34 /


Te żółtki naprawdę chyba mają nie równo pod sufitem :/

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-03-08 20:11:58 /


zdjecia tego juz widzialem dawno ... ale jak sie to usłyszy.. eh dobrze ze są tak daleko od nas

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-03-08 20:20:29 /


japońce mają fantazję, nie?
http://www.widelec.org/japonskie_ciezarowki,id,1043.html

taunus78 Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-25 14:37:17 /


mają rozmach skurwisyny. las vegas to jakieś nieporozumienie przy tych "ciężarówkach". najbardziej zmasakrował mnie ten żyrandol a'la ludwik XVI i te kilka radiów (radyj, odbiorników radiowych) w szoferce, tzn w centrum dowodzenia wszechświatem. nie no poległem.

szymal Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-25 14:53:01 /


łoooooo dżizas.....

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-25 15:17:14 /


z ust mi to sołtys wyjąłeś

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-25 15:45:58 /


Nie znacie się, jesteście buraki :)




Ja też. Co to w ogóle jest, Star Trek?

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-25 15:56:41 /


Panowie, to już było i wszystko na ten temat znajdziecie tutaj :)
http://www.capri.pl/forum/89405#202275

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-25 16:08:32 /


Wajne i ciekawe te aóta są.

Michał.. / 2007-05-25 16:34:27 /


no paniwie no co wy:) to sa nowoczesne choinki :) w lasach u nich nie rosna bo ich nie maja wiec z samochodów jw si robi :) to nowa swiecka tradycja:)

a tak na marginesie ooooo dzizys;/

skroban Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-25 18:51:07 /


masa !!!!!
a (ala??)diamenty w kabinie mnie powaliły na kolana :D

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-25 23:07:33 /


No! To się nazywają strefy kontolowanego zgniotu! A Krk4m narzekał, że w Kangoo i innych gównach montują to orurowanie..
Ja też mam swojego zwycięzcę - to ten z luksferami zamiast świateł stopu.
A co do tych odbiorników radiowych.. to jest właśnie zmieniarka CD! Jak chcesz zmienić płytę - włączasz ją w następnym odtwarzaczu! :)
A widzieliście lampion w środku? Coś a' la kadzidełko...
I jak oni zmieniają spalone żarówki? Zanim skończą robić obchód, to trzy inne już szlag trafi..
A na pace to wożą accu do tych świecidełek..
Chciałbym takie cudaki na żywo zobaczyć.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-26 01:28:05 /


dobrze kupiony przelot do Japonii wyjdzie ze 4-4,5 tys / w obie strony /, czy trafi się taka na żywo nie gwarantuję, ale na wycieczkę do 10-ciu dni i poszukiwania jestem bardzo chętny.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-26 02:06:39 /


Poważnie Stich? Porobiłbyś za przewodnika? No to dobrze wiedzieć. Teraz tylko kasę trza uzbierać :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-26 11:44:23 /


na wycieczkę do Tokyo to ja jestem zawsze chętny.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-26 19:48:04 /


Powracałem, zobaczyłem, zrobiłem zdjęcie ...

yaycash_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-27 02:05:54 /


prawie jak cobra... ;)

Fuszix 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-27 02:14:51 /


heh ... prawie jak matiz :D

yaycash_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-27 02:19:10 /


cos w tym jest :P

Fuszix 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-27 02:21:14 /


szalony och

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-27 23:59:38 /


Capri w wersji Polonez Caro Atu Plus Madafaka Emsi...

http://cgi.ebay.co.uk/1980-genuine-3-0-sport-Ford-Capri_W0QQitemZ190201622709QQihZ009QQcategoryZ29755QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem#onPhotoChoice

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-02 23:34:27 /


bosze...

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-03 00:17:10 /


prawie uwierzyłem ze to polonez hehe :)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-03 00:55:11 /


ale kupa

Marek F Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-03 04:28:38 /


nic tylko wsiur tjunik i disko polo do tego

BenioTL Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-03 15:21:27 /


jeszcze do uratowania ;)

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-03 17:16:16 /


o jo joj:)

skroban Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-03 21:37:48 /


dobre!! byłoby czym ziemniaki z pola zwozić :)

der Strychen / 2008-03-03 23:35:12 /


Star Trek ?

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-06 14:55:14 /


Może być nawet szybszy ;)

Mysza liil (EM) / 2008-03-06 15:01:36 /


Może ktoś chciał podkreślić gdzie jest przód, a gdzie tył, bo w przypadku tej Škodziny można się pomylić :-)

Ananiasz Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-06 15:18:09 /


ja bym powiedzial ze to Cult Style jak nic te "bagarki" <lol2>

Jellon aka Revenge Racer Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-06 16:12:43 /


kura co to jest??

BenioTL Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-06 17:00:51 /


ale masakrator to szybciej nie jedzie bo ma taką aerodynamike ze te gadzety spowolniaja auto i grozą wypadkowi bo sie odkleja bi zapewne sa na tasme i klej szkolny przyklejone:D

skroban Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-06 20:05:36 /


na szkolny może nie lepiej na śline i klej z kopert :PP

BenioTL Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-06 23:30:50 /


Jako w pewnym sensie sympatyk tego modelu pojazdu trudno mi nad tym przejść obojętnie... http://moto.allegro.pl/item1139429247_jeep_okular_tuning.html

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-07-22 09:14:14 /


no proszę .... jak można połączyć elementy których - wydawało by się - nie da się połączyć!!! Zawsze w takich przypadkach zastanawiam się, jak się w ogóle wpada na takie pomysły? Ile energii ludzie są w stanie poświęcić, aby tak zepsuć fajne auto ...

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-07-22 09:43:07 /


Ale zobacz Amator jak gość zadbał o szczegóły... Boczne pasy z napisem dopełniają dzieła;-)

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-07-22 09:48:31 /


hehe, cacuśny, już wiem, czemu nikt mojego nie chce - bez gwiazdy nie ma jazdy

Flonder Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-07-22 15:19:39 /


przeróbka na miare exkalibura :)

fordofil Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-07-22 20:27:41 /


wrzuć foty i zdjęcie opisu bo za 3 dni wjadą mu na chatę kolesie z kluczami do kół i koleś będzie musiał ogłoszenie usunąć , a co nam po linku nie działającym

ste-fun Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-07-22 22:01:11 /


ten jeep to fakt jepany.
ale auto smoka wawelskiego to ojciec-dyrektor.

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-07-22 22:40:12 /


NIe ma to jak ladne spoilery! Oczywiscie trzeba je odpowiednio zamocowac :p

bartek nowakowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-10-17 21:18:46 /


moze tuning byl nie dokonczony jak w tym przypadku:D
http://allegro.pl/ford-scorpio-cosworth-w-calosci-lub-na-czesci-i1280462299.html

Capri1974 Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-10-18 12:42:44 /


Dawaj zawsze fotki ;-) Aukcja zniknie i nie będzie wiadomo o co chodzi ....

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-10-18 13:32:38 /


okeej

Capri1974 Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-10-18 14:32:10 /


Dwie rzeczy cisną mi się na usta:
1. ja pierdole...
2. po co?

Krayczek Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-10-18 14:42:05 /


jak to po co? Jedzie za tobą zwykły Pasek ... objeżdża ... a tu myk Ford w kameleonie na złotych felach. I jesteś w szooooku 8)

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-10-18 14:47:26 /


W szoku na pewno...

dirk Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-10-18 14:48:24 /


Wydaje Ci się, że coś piłeś - mijały Cię dwa samochody a Ty widziałeś tylko jeden ;-p

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-10-18 15:26:00 /


Haha, it made my day!

JaMan Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-10-18 15:28:28 /


I powiem Wam, że obserwuję to od jakiegoś czasu i myślałem, że się typowi zdjęcia pojeba.. ale teraz patrzę dokładnie i już nie mam wątpliwości, "true is out there"...

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-10-18 16:25:11 /


"i want to believe" :D

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-10-18 16:44:19 /


Wash & Go 2 w 1 :)

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-10-18 22:53:52 /


Ja bym go nawet kupił i otwarł serwis VW, FORD, to by była reklamówka ;D

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-10-19 09:13:40 /


wyglada jakby z spruchniale scorpio wbil sie pasek i zostawil swoja twarz ;)

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-10-19 10:33:10 /


Kiedy widzę w lusterku passata to zwalniam i daję się wyprzedzić w razie gdyby podróżowało nim 2 mundurowych z wideorejestratorem. Ot dlaczego to zrobił :D

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-10-19 12:27:12 /


To mógł chociaż przerobic na mondeo, bo akcja ta sama;-)

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-10-19 12:44:04 /


wystarczyło żeby wąsy zapuścił :P

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-10-19 14:59:37 /


No i brzuch... ps.. Mondeo to już przeszłość ;)

Ludwik 3M Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-10-19 18:26:07 /


U nas chyba jeszcze lata.

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-10-19 19:15:36 /


a ja podejrzewam ze prosciej bylo w ta strone niz wsadzic 2.9 cossiego w paska i stad ten manewr:)

leetvoos Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-10-19 20:45:20 /


No nie mogę:/ Nie ma żadnej świętości... http://moto.allegro.pl/citroen-2cv-1986r-bardzo-ladny-zapraszam-tanio-i1437720844.html

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-02-08 22:39:27 /


ło matko.. i to jeszcze tak blisko mnie.....

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-02-08 22:51:35 /


To duże coś z tyłu służy do wożenia dodatkowych 2 osób na imprezach okolicznościowych gdzie się " świetnie prezentuje", tak :P ?

daniel46 Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-08 22:52:39 /


Ta złota 2CVka to takie wannabe wyścigówka, ale niedopracowane to to. Brakuje w tej kaczce mocniejszego, nieoryginalnego silnika albo modyfikacji w stronę mocy w oryginalnej jednostce i jednoczesnego odelżenia czego się da przez modyfikację wnętrza
na końcu zmienić felgi na alu, szersze i jakieś takie, żeby pasowały do charakteru wyścigowej 2CVki a także obniżyć ją

chociaż wyścigowa w połączeniu z 2CV brzmi śmiesznie to jednak: http://entmontage.de/spa2009.htm
a tutaj kilka kaczek z różnymi wspólnymi elementami tej z aukcji:
http://entmontage.de/galerie03.htm

wracając do aukcji, najlepsza jest rejestracja kaczki: "kwa" :D

Tomasz [DMI] Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-09 00:00:55 /


Ja to gowno widzialem na zywo podzas wyciezki do Bulowic i jest duzo bardziej plugawe niz na zdjeciach. Nie wiem kto daje za to 3000, ale jest to strzal w stope.

Classmobile / 2011-02-09 00:10:25 /


To zapewne sam sprzedający podbija sobie cenę :-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-02-09 00:12:35 /


Złota Kaczka po wadowicku ... czyli się okazuje, że da się zburaczyć każdy samochód ;( Tylko, że zaraz po tym się sprzedaje, bo samemu wstyd tym jeździć. A jeszcze się pewnie na drogach usłyszało trochę niewybrednych "słów uznania" od innych kierowców ...

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-09 05:58:29 /


Ja sądziłem ,że tego brzydactwa juz nie da się zepsuć ,a tu patrzajta ludziska "polak potrafi"

Murmur vel Magman Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-09 11:24:21 /


A mi się ta kaczka podoba. Widzę w niej konkretny kierunek obrany przez TFUrcę i konsekwentne dążenie do niego.
Wolę to, niż pseudooryginały, na siłę nieudolnie "restaurowane" przez głąbów, którzy się nasłuchali że "zabytki fajnie cenę trzymają". Widzę takie różne na zlotach garbusów. Nie każda stara bryka musi na siłę być przywracana do 100%.

Raul Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-09 11:55:19 /


Let us pray

Marek F Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-10 18:21:40 /


Tymczasem na sprzedajemy pl. Nie wierzę że takie rzeczy jeszcze się zdarzają, myślałem że złota era tuningu bieda stajl minęła. Cena ponad 6 koła... No patrzę i nie wierzę.

Jellon aka Revenge Racer Dokładna lokalizacja na mapie / 2017-12-07 03:09:04 /


Zebrać wszystko co zakupione to i wcale taka bieda nie będzie :-)) nie licząc juz wlożonej pracy..

Lesioo Dokładna lokalizacja na mapie / 2017-12-07 04:41:01 /


najlepsze są światła do oślepiania nadlatujących samolotów

aaannnd Dokładna lokalizacja na mapie / 2017-12-07 08:28:55 /


Tu chyba poszło o jakiś zakład .

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-12-07 09:35:18 /


Red line.... no to już wiemy, kto strącił tupolewa.

wiśnia Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-12-07 10:15:28 /


Dalej na to patrze i nie wierzę, co tam 6 zegarów w capri, ten ma ze 20;) Wiecie na co wpadłem? A może by tak skupowac takie perełki i założyć muzeum osobliwgo tuningu?

Jellon aka Revenge Racer Dokładna lokalizacja na mapie / 2017-12-07 12:18:54 /


Ja tam widzę trzy obrotomierze...
Jak środek taki fajny to pod maską na pewno się dzieje :-)

AndrzejKudowa Dokładna lokalizacja na mapie / 2017-12-07 16:48:29 /


Wedele opisu sprzedawcy 2,0 fiatowski

Jellon aka Revenge Racer Dokładna lokalizacja na mapie / 2017-12-07 23:10:09 /


O żesz! dawno takiego nie widziałem:)

Marcin P. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-12-08 00:32:39 /


Podświetlenie podszybia w skoda octavia _ Czechy.

Adi* Dokładna lokalizacja na mapie / 2019-06-25 07:25:44 /


W życiu bym nie wpadł, że można to zrobić szpilkami :)

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2019-06-25 07:47:06 /


O choinka!

aaannnd Dokładna lokalizacja na mapie / 2019-06-25 08:33:01 /