logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » ZLOT W LUBLINIE !!??!! (jest tu tor wyścigowy, las i zalew )

ZLOT W LUBLINIE !!??!! (jest tu tor wyścigowy, las i zalew )

LUDZIE !! Może kiedyś wkońcu zrobicie zlot w Lublinie. Na południu miasta znjduje się tor wyścigowy, który zostł odnowiony w 2002 roku. Nieopodal toru (może jest 1-2 km)znajduje się Zalew Zemborzycki i bardzo ładny las. Uważam że jest to bardzo atrakcyjne miejsce.

syrop / 2003-01-22 21:48:25 /


Do dojazdu dla kogoś ze Szczecina to raczej mało atrakcyjne

To raz

Czytam już to po raz piąty :-))

To dwa

I gdzie u cholery jest Lublin ?? <that was a joke>


To trzy

A z tym lotem to o co chodziło ?? Lot w Lublinie ??

hmmm czekaj tam dopisze :-))

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-22 21:57:56 /


Mk to było szybkie :-))

<dotyczy innego wątku założonego przez syrop-a, wątku którego już nie ma>


lot w Lublinie ?? hmmm

krótki instruktaż o co chodzi :

1. pakujemy ekipe do furgonetki marki Daewoo Lublin (czy jak tam sie nazywa)
2. spychamy w przepaść

i już mamy lot w Lublinie

:-))


a swoją drogą jak chcesz zobaczyć jakiś zlot to rusz d..... zamiast czekać aż cyrk przyjedzie do twojego miasta, chociaż jakiś tor - hehe fajnie nawet, a co to za tor ??

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-22 22:11:19 /


Mi tam sie koncept podoba :)

Piosiu. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-22 22:30:03 /


Lublin, hmmmm daleko, ale czemu nie? ;))

Krzypek / 2003-01-23 08:22:03 /


syrop -zamiast pytać się kiedy my zorganizujemy u Ciebie zlot lepiej ruszyć trochę tyłek i zorganizować samemu... jeśli jest fajny tor i uda Ci się załatwić wjazd na niego to chętnych nie zabraknie... tylko że trzeba za tym pochodzić...
a każdej jednej osobie z zewnątrz będzie dużo ciężej załatwić niż Tobie... tak więc chcesz zlot?? to go zorganizuj. My możemy pomóc ale nikt z poza lublina nie będzie tam przyjezdżał i łaził po urzędach...

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-23 08:32:50 /


Spoko text ten lot w Lublinie no1:))))))
Z tego co wiem to Redcar juz proobowal. Skutek byl taki ze nie wiadomo bylo do kogo ten tor nalezy bo cos tam jakas firma jakiejs firmie, i nie wszystko i trele morele ...

Ale nie mniej ja zawsze do Lublina na zlot pojade bo kocham te wioske zabita dechami gdzie nie ma nocnej komunikacji :-P
NARRA

Q_Back / 2003-01-23 09:24:20 /


Faktycznie, RedCar próbował i nawet kiedyś ja poruszyłem ten temat, ale nic nie wyszło:( Tor został jakiś czas temu wykupiony przez PZMOT i tam trzebaby sie dowiadywać. Ale po torze tym jeździłem nie raz i przyznam że całkiem fajnie, ale jest on troszke mały...

A, i odchrzańcie się wreszcie od tego Lublina, przecież i tak niemała część z Was mieszka w o wiele mniejszych "wiochach".
Qback - komunikację nocną mamy;)

Wojtass Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-24 14:49:25 /


Malutkie te samochodziki. Gdzie tam pomieścimy nasze furaki?? ;)

.:1379:. Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-25 00:33:12 /


Nie bójcie sie wszystkie bryki się zmieszczą.
Niedawno odbyła się IV Runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Okręgu PZM MOBIL OIL POLAND VIII Runda Pucharu Zarządu Okręgowego PZM w Imprezach Samochodowych Lublin, 10 Listopada 2002
Wszystkie fury się pomiezczę jest jeszcze durze obszaru z wzniesieniem widocznym n poprzednim zdjęciu.

P.S.1 Napisałem maila do Automobilklubu
P.S.2 Lublin ma komunikacje nocną i jest to duże miasto.
P.S.3 Fotka nowa ale czarnobiła aby miała mniejszy rozmiar (mniejszy niz 200 Kb)

syrop / 2003-01-25 00:44:37 /


Jest to teraz jeden z najlepszych, najwiękzych torów krtingowych w Polsce i Europie. Na szerokość to dwie bryki mieszczę się spokojnie, a przecież ścigamy się na czas rczej nie ??

syrop / 2003-01-25 00:47:01 /


zamiast sie scigac to byscie dolecieli do tych oponek i szukali jakis 205tek hehhe chocizzby slickow do palenia gum :P

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-25 01:07:56 /


OK może być całkiem ciekawie, znacznie bardziej niż na naszych ulicach i osiedlowych drogach.

.:1379:. Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-25 02:01:04 /


Mieszkam może bedzie z 300 m od tego toru :)

syrop / 2003-01-25 02:45:14 /


Przepraszam bardzo, ale znikło mi moje zdjęcie !! DLACZEGO
Zamieszczam je jeszcze raz aby pokazać jaki ładny jest start (semafor) oraz nawierzchnia !!

syrop / 2003-01-25 02:48:17 /


Heh ten tor chyba najwiekszych torow w Polsce to nie widzial, a start to istna buda z hod-dog'ami hmm ty moze wpadnij do Poznania i looknij se jak wyglada tor... Nasz nie jest moze najwiekszy i najfajniejszy w Polsce i Europie jak wasz ale jest ladniejszy i przedewszystkim wygodniejszy od Waszego w Lublinie. Faktycznie wasz to tylko raczej sie dla Kartow nadaje....

Marcin Ozarek / 2003-01-25 09:18:28 /


widze ze niektorzy lubia najechac na kogos dla przyjemnosci
czego brakuje temu torowi, przeciez bylo napisane ze to tor kartingowy, u nas tez taki jest tylko duuuzo mniejszy i bardzo czesto organizowane sa tam zrecznosciowki samochodowe, ekstra zabawa bo duzo zakretow
to nie konkurs na najwiekszy tor tylko syrop chce zorganizowac zlocik ktory moze byc niezly
dla mnie tylko troche za daleko :(

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-25 10:16:59 /


Tak wogóle to na tym torze organizował sobie zloty klub Alfy i nikt nie jakoś narzekał.
Syrop - jak będziesz już planował coś konkretnego to wal do mnie to Ci co nieco w miarę możliwości pomogę. Ale w końcu z Lublina jest także Bartek mk1 i Filet (i pewnie ktoś jesczze, ale na razie nie kojarzę).

Wojtass Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-25 11:32:48 /


Heh nie mialem na mysli nikogo szalowac, ale nie widze sensu takowych propozycji, zlotu. Toru raczej nie dostaniemy a jesli nawet to za kupe szmalu, jesli ktos jest wtajemniczony to aby wynajac tor (legalnie) to musi byc na miejscu Karetka( nie wiem czy Rka czy co tam) i napewno straz pozarna. Jak latwo sobie obliczyc to bedzie to jakies 700-1000zl za 1h szalenstwa, a za takie pienadze to spokojnie mozna w Pozku wynajac tor ktory jest uzywany wlasnie w pucharze Alfy. A awet jesli uda sie go dostac za przyslowiowe frytki to to jesli ktos wypadnie z toru, i roztrzaska fure?? jak by nie bylo tor kartingowy jest plaskim torem a nie profilowanym, na takim torze swietnie sie smiga kartami ktore warza z 30-40kilo a nie duzymi Caprychami ktore waza kolo tonki. Nie mowie ze nie jest to swietna zabawa, i fantastyczny pomysl, ale po pierwsze jest daleko, po drugie niebezpiecznie a po trzecie to za droga zabawa... hmm z tego co wiem to rownie dobrze mozna sie pobawic w toruniu na zlotach aut stuningowanych, ale na miejscu jest wszelaka pomoc od drogowej po pozarna... :PPP Czyz nie prosciej dorwac jakies opustoszale lotnicho po ruskich i tam se slupki poustawiac i hodu... (w okolicach pozka jest jedno opuszczone...) i napewno jest jeszcze pare takowych w polsce... tafla jest plytowa, rowna, szeroka na 4-5 Caprych i wszedzie dookola pola do porycia... :)))

Marcin Ozarek / 2003-01-25 11:56:30 /


Po pierwsze to narzekam, po drugie to marudzę, a po trzecie to w ogóle za daleko. Stary z takim podejściem to my nigdy do niczego nie dojdziemy. Ścinasz pomysł z góry zanim nawet chłopaki z Lublina powiedzieli ile to będzie kosztować. Jakieś koszczty napewno będą, ale to się jakoś rozłoży. Niewierze żeby wynajęcie takiego tory miało kosztować tyle ile powiedziałeś. Dla porównania w Miedzianej kosztuje wynajęcie 1h 300, jeżeli impra jest na spontana.

Piosiu. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-25 12:31:57 /


No widzisz a w Pozku nie jest tak tanio, a za te 300zl to mozna znalesc wolne lotnicho i kupic pare skrzyneczek browarka, bo co ma sie kasa marnowac... a no i po browcu w nocy bedzie w aucie cieplej spac... ;PPPP ;)))

Marcin Ozarek / 2003-01-25 12:36:56 /


Spoko spoko, mały apel do ludzi z lublina, proponuję się zdzwonić i pogadać. Ja skontaktuję się z RedCar'em i z nim pogadam w końcu kiedyś bawił się w takie imprezy. Choć mi też się wydaje że z torem może być problem ale zawsze można spróbować.

Filet Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-25 13:53:41 /


Tor ma przechyły na niektórych ciasnych zakrętach.
A jak nie chcecie próbować czegoś zorganizowć to nie.

syrop / 2003-01-25 21:49:59 /


A oto kartingi na jednym z zakrętów.
Tor jest jednym z najlepszych torów kartingowych, a nie ogólnie z torów.
Pozatym budynki i zaplecze będzie dopiero budowane, a narazie są namioty i kempingi.

syrop / 2003-01-25 21:57:40 /


Dla porównnia tor wyglądał kiedyś tak jak na zdjęciu poniżej.
Uważam że teraz (na pierwszym zdjęciu) nawierzchnia jest o wiele lepsza.

syrop / 2003-01-25 22:04:30 /


Tor jest szeroki

syrop / 2003-01-25 22:06:49 /


mnie sie strasznie podoba zwlaszcza ze mam karta:))) ale serio to git pomysl tyle ze przydaloby sie zeby bylo suchutko:))))))) ale to juz mniej wazne chodzi przeciez o to zeby sie spotkac??? czyz nie??
Pozdro

jagoolmk2 / 2003-01-25 23:58:51 /


Ludziska nie narzekajcie!!! Jest zalew, camping i kawałek asfaltu, czego więcej potrzeba?? A co do odleglości to o ile mi się wycaje to Caprica to samochód, czyli ma kółka i silnik itd., a Polska nie Australia i bez problemu można sie dostać w kilha h z jednego końca na drugi. A na kilka kropel etelinki chyba każdy może odłożyć kilka groszy. mieszkam w Kaliszui do Lublina skoczę ochoczo.

.:1379:. Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-26 01:10:57 /


Pytałem się w PZMocie jak to można ruszyć. Oczywiście możliwość jest ale jak chcemy się pościgać to niestety Karetka obowiązkowa co oznacza KASĘ!!.
Co do toru to nie można się przyczepić, jeździłem na nim przed remontem Omegą i nawet tą krową można było przechodzić bokiem zaręty.
W tym tygodniu będę w PZMocie i dowiem się dokładnie ile by wyniosła taka zabawa.

Filet Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-26 14:02:25 /


No to brawo, i postep sie pojawil, hmm czyli jak mowilem karetka na 100% a napewno straz tez zarzadaja... Hmm teraz ile chca za 1h...

Marcin Ozarek / 2003-01-26 15:41:23 /


Marcin i konia z rzedem (czy jakos tak) temu kto zalatwi zlot capri na torze poznan, w ubiegłym roku jedyna taka mozliwosc (jazdy po torze) to 'akademia bezpiecznej jazdy'.... Tak ze pomijajac 'abj' i wjazd na giełde, to jakos nie widze mozliwosci jazdy po naszym slicznym torze :( aa jakos w listopadzie jest organizowany kjs pod nazwa gradprix i tam ponoc mozna by sprobowac... :(
pozdro

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-26 15:55:00 /


O straży nic nie mówił???

Filet Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-26 17:12:43 /


nie wiem o co chodzi z ta karetka
to nie zadne profesjonalne wyscigi tylko spotkanie Capri
u nas jak sa zrecznosciowki na torze kartingowym (oficjalne, nie po cichu) to nie ma zadnych karetek

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-26 17:59:51 /


Syrop=Patrycjusz (mówi sie Patryk) Borys :):) tak sie zwe,
a oto moja fotka jak byłem młody bo teraz mam 18 lat

syrop / 2003-01-26 18:40:57 /


Pytanie tylko z pozoru z innej beczki: A czy można by się zjawić na zlocie klubu Capri samochodem zabytkowym, ale, za ch***a wafla, nie fordem?
W tym miejscu jeszcze apel - zanim ktoś odpowie na mój post - nie alienujcie się - w końcu wszyscy jesteśmy miłośnikami starej motoryzacji :-)
A na zlot można jechać wszędzie.

Pozdrawiam z Krakowa

Sąsiad / 2003-01-26 20:29:53 /


hehe czesc Sasiad:) ja tez studiuje i mieszkam w kraku chyba kiedys widzialem Twoje cacuszko na ulicy, a jak nie twoje to napewno podobne i tez czerwone.
co do przyjazdu na zloty Capri innymi pojazdami to wlasciciele Capri sa dasc tolerancyjni gdyz kiedys na Gryzlinach pojawilem sie punciakiem i mnie nikt nie pobil:))) moze bysmy cos zorganizowali w kraku??? co wy na to?? Pozdro

jagoolmk2 / 2003-01-26 20:39:25 /


Zlot w Krakowie - bardzo chętnie. Tylko mamy bardzo ograniczone możliwości lokalowe - lotnisko na os. Pilotów albo Kryspinów - no i oczywiście po sesji!!! Rozważę propozycję i trzeba się będzie zgadać.

Pozdrawiam

Sąsiad / 2003-01-26 21:28:26 /


Ach no ja na zlot wpadlem kiedys Cinquecento Sporting bo moje fury sa w wiecznym remoncie albo sprzedane... taki pech zabieganej osoby...

Marcin Ozarek / 2003-01-27 00:18:11 /


Do chłopaków z Lublina.Wiem że macie tam nocną komunikację ( z opowiadań szwagra,który tam mieszka)i zróbcie wreszcie ten zlot,bo już się napaliłem,a jak nie to znowu nie będę miał motywacji do składania.
Pozdrawiam

kejpi Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-02 10:25:13 /


Cześć, odswieze troche temat.
Zlot moze byc ale w troche innym miejscu, a mianowicie
nad jeziorem Krasne kolo Lublina. Co prawda nie ma tam toru ani
zalewu ale jest koopa miejsca i JEZIORO. Co do terminu to moglby
to byc 6-7 Czerwiec i chyba jeszcze moze ulec zmianie.
Oczywiscie jak kogos to interesuje mozna wynajac domek albo
spac pod namiotem (albo w aucie). Jakby co to daje namiary na
osrodek:

RIVIERA KRASNE
tel. (81) 723-22-00, 745-38-56
kom. 501-336-789
www.krasne.com.pl
e-mail: kurek@krasne.com.pl

ewentualnie mozna pytac pod tym numerem
603-530-684, Wojtek.

ps.
Nie mowie ze sprawa jest pewna na 100%, wiem tylko ze znajdzie
sie wolny kawalek ziemi. O ewentualnych zmianach bede na bierzaco
informowal na forum.

Narta.

Filet Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-06 01:04:00 /