logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » poszukuje wlasciciela Granady piaseczno

poszukuje wlasciciela Granady piaseczno

A dokladnie ta granada byla dzis w warsztacie samochodowym pod piasecznem bo byl problem z lewym kierunkowskazem. Granada byla chyba blekitna. Szanownego wlasciciel prosze o jakis kontakt.

Toperz Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-06-28 21:01:35 /


smigam blekitnym potworem po piasecznie
http://www.capri.pl/car/1458
ale nie bylem u zadnego mechanika-kieruny mam wporzadku:)
jesli tamta miala taki sam kolor, aluski granadowskie, i 2.3 ale nie ghia, biae tablice WPI.... to wiem o kogo chodzi-ma na imię Paweł ..chyba:) i jest tez z konstancina

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-06-28 22:34:42 /


albo..hmm...czyzby byla 3 taka sama w okolicy?!

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-06-28 22:43:37 /


A ktoś coś ostatnio pisał, że ma problemy z lewym migaczem w grani. poszukaj w postach od początku tygodnia.

bartek nowakowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-06-29 11:25:30 /


Tak, kolega dziobak74 ma problem, ale ma granadę "szampański metalik" i rzeczywiście pracuje w Piasecznie.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-06-29 11:51:49 /


z kierunkiem to ostatnio Palio pisal-to raczej nie on byl w piasecznie-blekitna..

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-06-29 14:49:44 /


dzieki za odpowiedz. dzis stawil sie do mnie osobiscie w warsztacie i juz wiem to dziobak74. widzialem jego strone ale tam byl taunus a nie granada i to mnie zdziwilo. dzieki wielkie za odpis. moze by tak pivo zapoznawcze w piasecznie w drewutni fani starych fordow?

Toperz Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-06-29 22:45:13 /


moze...:) tylko gdzie to dokladnie jest?!..:))

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-06-30 00:21:01 /


A może u mnie?
W sobotę jest u mnie dziobak74, może również Treetop, może i inni chcą wpaść?
Jakby co zapraszam, lokalizacja jest w moim koncie - Powsin.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-06-30 10:52:55 /


ja to sie zbieram i zbieram..:) ale kiedys napewno sie pojawie-w ten weekend urzeduje na mazuraach takze moge wam zyczyc dobrej zabawy!

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-06-30 14:06:08 /


spoko. daj mi jakies namiary na siebie to moze sie zjawie ale napewno wczesniej dam znac czy bede. a jak sie zapowiada wieczor? jakis plan bro grill czy cos takiego?

Toperz Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-07-01 11:50:29 /


NAmiary na mnie są w moim koncie na capri.pl, nawet lokalizacja geograficzna ;)
Planów na wieczór już nie ma, bo był u mnie dziobak74 z granadą, umordował się jak nie wiem wymieniając dyfer, ja też robiąc coś innego. Dziobak74 pewnie podskoczy do BGC, ja siędzę w domu i córeczka mnie męczy...

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-07-01 19:37:05 /