logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » odrzuty » Irak, USA, Wojna

Irak, USA, Wojna

Mys obie tutaj tak siedzimy i dyskutujemy nad spojlerami w BMW, a na wlosku wisi wojna!
tak tak wiekszosc z nas jedzi na alternatywnym paliwku, ale jak wybuchnie wojna to (podobno) beznyna pojdzie znacznie w gore, a co za tym idzie gaz pewnie tez,
moze jakas petycje napiszemy ze my nie chcemy wojny bo paliwo pojdzie w gore!
a tak wogole jak mysluicie zaatakuja czy beda siedziec cicho?
czy Irak jest az tak grozny?
pozdro

Krzypek / 2003-02-01 13:55:38 /


W razie wojny to palyfko pójdzie w górę na max. 3-4mies.
Lepiej napisz petycje do Leppera i Kalinowskiego, żeby im wybić bijopalywo ze łbów.

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-01 13:59:19 /


szczerze to ja uważam ze jak juz bedzie ta wojna to iraq i w nas pierd..lnie w jedynego sojusznika usa w europie:( więc kocham,pije,a fałka mi wyje :)
carpe diem...si vis pacem parrabellum

starrsky / 2003-02-01 14:00:35 /


Heh Saddam to psychol - a wszyscy w Iraku są tak wychowywani żeby być mu fanatycznie wiernymi.

Naprawde oni są groźni a amerykańska armia to dobrze wychodzi na filmach ... :-)

Ostatnio nawet czytałem, że USA bedą musiały użyć w Iraku broni nuklearnej - no to już w ogóle mi sie wydaje ten Bush vel Krzak :-)) niepoważny

dobrze że nasz prezydent to Kwachu a nie Krzak - bo pewnie by sie chciał solidaryzować.



Z drugiej strony dzięki temu że Saddam jest psycholem i była "pustynna burza" - ja dziś wspólnie z ojcem - możemy sie cieszyć Mustangiem w garażu ......


hehe - więc morał taki, że nie wszystko co złe jest takie złe. A w ogóle to powinni im dać spokój :-)) i znieść te głupie embargo

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-01 14:06:52 /


a mnie porostu rozpierdala to pierdolenie o wojnie media naciagaja jak tylko moga poza tym niech ci idioci (przywodcy) co chca miedzy soba wojny to niech wyjda na ring dadza sobie po razie albo zagraja w jakos gre strategiczna miedzy soba. kurwa tyle ludzi potrzebuje pomocy a im sie chce napierdalac i wydawac pieniadze na ta bron. wiem biznes sie kreci i mozna zbic na tym spora kase ale kase zbije garstka reszta polegnie w grozach.

PRZEPRASZAM ZA PRZEKLENSTWA ALE PO PROSTU MNIE TO TRAFIA

Michal FAZI / 2003-02-01 14:09:22 /


RESPECT ja uwazam ze trzeba tam wyslac laski z duzymi balonami, to rozwiaze sprawe! <ALI G>
a tak powaznie to nasz radz jest poj.. to z tym ze polska jest najlepszym przyjacielem stanow w europie to jak by sobei tarcze przypiac albo czerwona plache na byka

Hoover 3M / 2003-02-01 15:53:46 /


nasz rzad to juz wogule jest pojebany a ci co doszli do wladzy mowa o wszystkich politykach wzieli by sie w garsc i zalatwili to normalnie a nie takie wkurwianie innych ludzi i caprimaniakow. jak by mieli capryski to by razem na browar lazili i byl by spokoj :)
(wiadomo o co chodzi)

Michal FAZI / 2003-02-01 16:03:31 /


A ja mam nadzieje, że albo Korea albo Irak pierdolnie bąbką w kształcie grzyba w USA iw końcu będzie spokój na świecie. Gdyby nie Stany nie było by upadku kultury Indian, wojny w Korei, w Wietnamie, w Zatoce itd itp...Polityka Ameryki polega głównie na wp......... się w nie swoje sprawy. Rację mial Bin Laden, że się za to zabrał.Szkoda tylko, że za cywilów. Gdyby samoloty uderzyły tylko w Pentagon i przy okazji w Biały Dom (szkoda...ten nie doleciał) to było by to bardziej OK i eszcze bym mu przyklasnął.No, ale to moje prywatne zdanie...Pozdrowienia z Polski ;)

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-01 16:37:19 /


Taaa ale z drugiej strony gdyby nie stany to możliwe że ta strona była by po niemiecku...więc troche obiektywności

crapi Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-01 18:29:57 /


Właśnie - gdyby nie oni to by już dawno na świecie sami aryjczycy łazili - a Polaków już dawno by nie było ....... :-)))

Po drugie to dopiero od panowania Busha - tak tak panowania - sie zaczeło - Clinton był normalny :-))

Wojna w Czeczeni idzie o to samo (o rope) - a Hussajn jest naprawde psycholem i bardzo prawdopodobne że gdy zrobi jakąś bombe to zaraz ją wyceluje gdzie bedzie chciał i wtedy nie będzie już tak do śmiechu.


I wątki polityczne tutaj - to bedzie same przeklinanie :-))))

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-01 18:39:13 /


A JA UWAŻAM ŻE USA MAJĄ TRUDNĄ ROLĘ JAKĄ SOBIE OBRAŁY SZERYFA ŚWIATA - TYLKO IM WSPÓŁCZUĆ-SĄ NUMEREM 1 JAKO CEL EKSTREMISTÓW RELIGIJNYCH.
a CO DO ROPY TO I TAK JEJ BĘDZIE CORAZ MNIEJ I JEDYNE CO NAM ZOSTANIE TO PEWNIE WODÓR - I TO CHYBA JESZCZE ZA NASZEGO ŻYCIA.

Albi_Poznan / 2003-02-01 20:13:26 /


JESTEM ZA TYM ABY PUSCIĆ W DYM WSZSTKICH EKSTREMISTÓW RELIGIJNYCH - NAWET TYCH ŻYDOWSKICH.

Albi_Poznan / 2003-02-01 20:16:43 /


i busha tez

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-01 20:33:10 /


JA JESTEM ZA TYM ZEBY SKONCZYC TO P.... NA TEN TEMAT.
:)
:)
:)
:P

Michal FAZI / 2003-02-01 20:36:43 /


Wzsyscy macie rację,a jak nie wiadomo o co chodzi,to chodzi o pieniądze.Ropa,ropą,ale trzeba będzie znowu wyprodukować parę bombek,których zabraknie jak spadną na Irak,no nie?Ale może lepiej wróćmy do MK z nimi jest więcej problemów.
Pozdrawiam

kejpi Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-02 10:11:39 /


kejpi
masz racje ale nadal mi nie odpowiedziales na moje pytanie :)

Michal FAZI / 2003-02-02 10:27:18 /


Jak wiadomo Polska to kraj absurdu :-)) A już kompletnie absurdalne wydają się ostatnie poczynania polityczne w naszym pięknym kraju :-PPP

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-02 11:56:38 /


Podobno uczelnie dostały polecenie sporządzenia listy pracowników którzy nie są niezbędni, opracowania alternatywnych rozkładów zajęć na wypadek gdyby niektóre zostały zawieszone, oraz zwiększenia czasu trwania zajęć z przysposobienia wojskowego dla studentów. Prawda to czy plotka?

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-25 11:58:19 /


ale gdzie w Polsce??
nie slyszalem, i wg mnie raczej nie,
bez przesady!!
<ale w razie W zapytam jutro jakiegos zaprzyjaznionego wykladowce- chyba mnie nie wysmieje>

Krzypek / 2003-02-25 15:05:23 /


No, w Polsce. Nie będę konkretnie wymieniał o którą uczelnię chodzi, bo chyba nie o to chodzi. Myślałem że przykaz jest odgórny i dotyczy wszystkich uczelni. Zapytaj, Krzypek, może potwierdzi.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-25 15:44:43 /


oni wszyscy są popierdoleni !

starrsky / 2003-02-25 16:57:03 /


jak paczka gwoździ ;)

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-25 17:38:09 /


jak 2 paczki i mloteczek:)

Hoover 3M / 2003-02-25 21:14:04 /


ZakrĘĘĘĘĘĘcone jak chińskie ŚwIęTo:DDDDD

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-25 23:13:39 /


U nas na uczelni (Zielona Góra) nic sie o mobilizacji nie mowi, no ale nasz armia moze byc przydatna;-))))
moze tylko poczekamy na samoloty bojowe.....

Krzypek / 2003-02-26 12:29:35 /


Armia przydatna... :-) było już o tym: http://www.capri.pl/services/forum-thread.php?id=3de8b74790841#3e38c0d5cf4eb

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-26 12:43:14 /


Tylko jak się mają niektóre badania opini społecznych do tego tematu?
Wychodzi, że 70% Polaków nie chce wojny z Irakiem, a oficjalne stanowisko państwa jest odwrotne...a może to tylko dane antyzwolenników wojny....
Wygląda, że sami "wybraliśmy" rząd co rządzi się sam :( - to mnie niepokoi

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-27 08:41:42 /