logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Czy opłaca się i jak to zrobić? Chodzi mi o sprowadzenie Capri I z Niemiec?

Czy opłaca się i jak to zrobić? Chodzi mi o sprowadzenie Capri I z Niemiec?

Proszę o za i przeciw, ewentualne koszty w porównaniu z zakupem w Polsce oraz jak tego można dokonać, jako zabytkowy czy coś w tym stylu.

skiba / 2003-02-04 14:37:20 /


Proponuję, abyś sprawdził ceny w niemieckich czasopismach OldtimerPraxis, Oldtimer Markt lub na stronie np. mobil.de odpowiadających Ci modeli w żądanym stanie techn. następnie doliczył koszty transportu i rejestracji + ewentualnie koszt napraw. Następnie przejżyj "krajową ofertę", porównaj koszty i sam sobie odpowiesz na to pytanie. Jeśli chcesz mieć Capri Mk1, to nie pytaj się, czy się opłaca, czy nie, bo to nie ten rodzaj pojazdów. Pytanie o opłacalność moim zdaniem bardziej pasuje przy kupowaniu BMW lub np. Renault-a w komisie lub zagranicą itp.

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-04 15:00:18 /


a ja bym ci radził, zamiast zakłądac nowy wątek, na samym początku poszukać juz isteniejącego na forum takiego tematu, gdzie dosyć szeroko został opisany problem sprowadzania Capri zza granicy

crapi Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-04 16:45:25 /


A poza tym pewnie gdzieś jeszcze czają się tekie Capri jak Arniego12. Wystarczy szukać, sprawdzać, szukać ,pytać... i znaleść! Ale przede wszystkim uzbroić się w cierpliwość. Sprowadzanie jest wg mnie nie oplłacalne przy cenach w niemczech. Mobile.de jest ok, mają dużo sprzętu - dobre porównanie do polskich cen.
Albo kupić takiego za 800 i bawić się w remont od podstaw.

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-04 18:22:30 /