logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » elektryka » Kabelki z puszki bezpiecznikow...

Kabelki z puszki bezpiecznikow...

Mam nadpalony kabelek wychodzacy z puszki bezpiecznikow w dol (odpowiedzialny za prawe postojowe). Niestety tuz przy wtyczce, wiec ciezko wyciac walniety kawalek i wstawic nowy. Czy idzie jakos wyczepic go z wtyczki? Z glowa miedzy kierownica a pedalami niewiele widac, a nie chce czegos wyrwac na sile.

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-17 13:03:04 /


Jeśli chodzi Ci o tą okrągłą wtyczkę, która jest okrągła (są dwie), to da się ją wyciągnąć. Składa się z dwóch elementów (drugi jest od wewnątrz). I siedzi na wcisk, więc trzeba troszkę pokombinować, żeby ją wyjąć. Później jak wyjmiesz, to zobaczysz czy da się kabelek wymienić. Aha, wyciągnąć tę wtyczkę nie jest specjalnie ciężko.. ale zapchać ją z powrotem.. :P
Mam nadzieję, że pomogłem. Powodzenia.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-18 04:29:49 /


Mam kilka wiązek i tylko w jednej (wtyki są plastikowe a nie gumowe) jest możliwość wyciągania pojedynczych styków. W pozostałych wiązkach styki są zalane w gumie.

-MS- Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-18 09:28:01 /


Wyczepilem okragla wtyczke, ktora jest okragla ;-) i tak wlasnie wydawalo mi sie, ze kabelek stanowi calosc z wtyczka ale chcialem sie upewnic.

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-18 10:43:07 /