logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » GOP » Ekipa śląska-koncert 4szmery. Tychy 16.06 (kto będzie?)

Ekipa śląska-koncert 4szmery. Tychy 16.06 (kto będzie?)

Witam. Jak już wspominałem na zlocie w Mirowie, dnia 16.06 (sobota) w Tychach odbędzie się koncert zespołu Cztery Szmery (klub Tokarnia) Jeżeli odpowiada komuś muzyka z repertuaru AC/DC, świetny zlotowy klimacik to zapraszam bo WARTO !! Myślę, że poza pięknymi 2-kołowymi maszynami jakie będą na zlocie to fajnie jak by kilka starych Fordów przyjechało :)
Kapela 4szmery to bardzo fajni, komunikatywni i nie zmanierowani muzycy. Grają często na ciekawych zlotach a więc jak Wam się spodoba to nie wykluczone, że udało by się zobaczyć ich na jakiejś FORDOWSKIEJ imprezie.

2007-06-16 - Tychy Klub Tokarnia
koncert klubowy + zlot motocyklowy
zapraszamy
stronka zespołu 4szmery: http://www.4szmery.net/

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-11 10:11:59 /


ZAJEBISTA AKCJA ! Na tym starze kapitalnie wygladaja. Juz ku...a zaluje ze nie ma mnie wtedy.
Eclips , szacun, informuj zawsz o takich rzeczach !

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-11 10:21:50 /


jo byda no chyba że koklusz mnie złapie.

szymal Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-11 11:38:36 /


Hehe, na tej pace to była niezła akcja :) (i tu cytat ze stronki) "60-te urodziny BONA obchodziliśmy dość hucznie..
Postanowiliśmy uczcić jego pamięć kilkugodzinnym koncertem ...na ulicach Warszawy ;)"

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-11 11:54:37 /


chybabeda

Kuki.vel.Krzak Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-11 12:56:15 /


Kurde Eclips, ja się pisałem ale mi wyjazd służbowy na Chorwację wypadł i dupa zbita wąski:(( A tyle roboty mam i czasu tyle stracę psia jego .....:(( Ale jak nie urok to przemarsz wojsk radzieckich. Jeszcze raz sorki wielkie:((

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-11 14:19:33 /


Oj szkoda Zapek, szkoooda bo komu jak komu ale Tobie ta imprezka z pewnością przypadła by do gustu :)

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-11 16:54:08 /


kurcze, właśnie wiem, ze Ty o tym wiesz, tym bardziej, że od zlotu o tym piszemy a tu taka kicha z mojej strony:(( Bądźmy dobrej myśli, że może wyjazd nie wypali a wtedy Eclips....damy czadu, łogień z dupy!!! (przepraszam za słownictwo):))

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-12 00:51:46 /


ja się pojawie, ale chyba na moto:)

dieselfan aka zgoniok Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-12 06:04:37 /


Koncercik już jutro :) To kto będzie ?

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-15 08:54:05 /


powiem tak, mam jutro fuchę do zrobienia a dla mnie jako dla bezrobotnego fucha to rzecz święta. jeśli się wyrobię wcześniej to będę. szanse realnie określam na 23%

szymal Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-15 10:36:35 /


w związku z wypadkiem, ktoremu uleglem podczas instalowania nowego mostu do grani, moj wyjazd sluzbowy spalil na lozysku slizgowym a wiec chyba bede obecny na imprezie:) I to chyba jedyna dobra wiadomosc na najblizszy czas.......................

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-16 13:23:43 /


No to świetnie Zapek :) Pozbieraj jeszcze kogoś po drodze i przybywajcie ! Ja bede na miejscu ok. 18-tej

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-16 14:01:19 /


A tu mapka żebyście nie błądzili :)

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-16 14:06:09 /


no i było zajebiście. kawał dobrego rock'n'rolla. i dedykacja była dla cyt. "chłopaków z klubu capri.pl którzy przybyli tu swoimi pięknymi fordami. należy im się za to że jak robią przy swoich pięknych samochodach to są upierdoleni po łokcie" i poleciało Dirty Deeds Done Dirt Cheap. nie ma to jak na zlocie motocyklowym dostać dedykację dla capri :)))) szkoda tylko że tak mało nas się tam pojawiło.

szymal Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-16 23:55:04 /


No i po koncercie ! Tak jak Szymal pisze, było ZAJEBIŚCIE !!! Typowo zlotowa atmosfera, piękne maszyny, gorące kobiety, zimne piwo pokaz fajerwerków no i świetny rock'n'roll w wykonaniu zaprzyjaźnionej mi kapeli "Cztery Szmery" http://www.4szmery.net/ (jak zwykle wyszalałem się pod sceną :) no ale tak już mam, hehe) Fajnie by było usłyszeć chłopaków na jakimś konkretnym zlocie capri.pl !! (a to jest do zrobienia :) )
Sierściu (wokalista) oglądał nasze auta i jako wieloletni woźnica garbusa, wie o co w tej zabawie chodzi i jest pełen uznania dla "takich" jak my :)
Dzięki wielkie tla przybyłych członków capri.pl !!
Miło było Was widzieć, pogadać i wspólnie posłuchać ! :) Niech żałują Ci, którzy mogli być a jednak ich nie było.
(minusem było tylko to, że nie zabrałem ze sobą aparatu i fotki tylko zrobione telefonem)
Dla chętnych płytki 4szmery (zamówienia u mnie)

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-17 09:52:15 /


Jak mawiają prastarzy mądrale: "niema tego złego, co by na dobre itd....". Wiadomo o co chodzi :) W moim przypadku również na dobre wyszło. Chłopaki szmeraki naprawdę zawodowo sobie poczynają na scenie (mówię to jak muzyk z dziesięcioletnim stażem na "parkiecie"). Eclips, daj jak masz linka na chłopaków z supportu, tych z Pszczyny bodajże. Ci mnie na łopatki rozłożyli normalnie.

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-17 10:57:59 /


Słyszałem ich w zeszłym tygodniu na zlocie V2.Fajnie chłopaki grają.Niedomagają w solówkach ,które im nie wychodzą,ale rytmicznie są super i do tego wokalista z głosem Bona Scotta.Kontakt z publicznościż super.Faktycznie warto ich posłuchac jak ktos lubi energetycznego rock'n rolla to nie ma co się zastanawiać,dobra zabawa murowana.

Murmur vel Magman Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-17 11:58:37 /


Ach, do angusa im trochę brakuje ale nie tylko technika się liczy. Pamiętam, jak w '97 w Spodku Kirk Hammett zapodał kilka dźwięków po których z kumplem zdębieliśmy. Pasowało to wtedy bardziej do gamy współczesnej muzyki poważnej niż do wątpliwego już wówczas w ich wykonaniu heavy metalu.

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-17 12:24:57 /


Zapek, Twoje poświęcenie przerosło wszystko :) Odłożenie Chorwacji... no nieźle ale zrobienie sobie takiej krzywdy, żeby do wyjazdu nie doszło to już mistrzostwo świata i odwagi :) hahaha !!

Co do solówek 4szmerów to ja bym nie powiedział, że nie domagają. Wiadomo że w takich sytuacjach zawsze porównuje się do oryginału no a Angusa nie da się podrobić :) Dużą rolę odgrywa też nagłośnienie a na koncercie plenerowym (takim jak ten) gdzie głośniki stoją na rusztowaniu warszawskim i zespół nie miał możliwości postawienia swoich szaf, ciężko jest uzyskać zadowalające brzmienie. Jakiś miesiąc temu Szmery grały w bielskim klubie RudeBoy, który jest obecnie jednym z najlepiej nagłośnionych klubów w Polsce i zaręczam, że jakość była doskonała.

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-17 12:33:28 /


Byli lepiej ustwieni niz np.Dżem który grał dzień przed i odwalił kiche na maksa.Do Angusa nie porównuje,ale muzyka jest częscią mojego życia i z czasem nauczyłem się słuchać.Wiem ,że technika nie jest wszystkim lecz to im za bardzo nie wychodzi i nikt mnie nie przekona ,że jest odwrotnie.Ludzie którym słoń na ucho nadepnął byli zadowoleni z Koncertu ,wspomnianego juz, Dżemu,a zagrali na sztuke,byle jak.Balcar nie ma głosu i nie miał wcale kontaktu z publicznością.Jak sie gra z sercem i jak sie zachowac pokazał w sobotę Harlem.Rudy,Dżawor i reszta graja tak az ciarki przechodzą.A co do Czterech Szmerów to i tak oceniam ich dobrze,chętnie posłucham przy nastepnej okazji.Brakuje w polsce dobrych coverowych kapel,a oni sprawili mi miła niespodziankę.

Murmur vel Magman Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-17 14:16:16 /


Hehe, nie krytykuj :) Może "Ludzie którym słoń na ucho nadepnął" też wyciągają z tego to co im wystarcza i się podoba. W sumie to w każdym koncercie można by doszukać się jakiegos braku ale przecież nie o to w tym chodzi, nie ? Grunt to dobry klimat i jak jeszcze ludzie sie bawią to jest OK !!

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-17 14:42:46 /


Murmur vel Magman na Twoim profilu masz zdjęcie. To Twoje? Jeździsz Madurą??? Kurcze kwiatek, to rarytas jest już dośc poważny!!! 800 i 1200 były a to jest chyba 1200!!! Robiłem taką dwa lata temu po czołówce. JEEEEZUUUU to jest armata!!!!!!

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-17 14:51:24 /


Chociarz nieee, to jednak 800. ale mało tego było. Tylko w '85 to produkowali jak mi się nie pomyliło i koniec!!!

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-17 14:53:56 /


Ah te motury ;), też chce już poczuć muchy na zębach !

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-17 15:47:50 /


Ano też mnie kusi :) Ja tą zabawę zakończyłen na Jawie TS 350 :) (chyba w 1990 roku)

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-17 17:02:43 /


To jest Honda Magna v65 czyli vf 1100 po małych modyfikacjach na zewnątrz i wewnątrz.Eclips wiem ,że oni też coś wyciagają.Tak samo można powiedziec o fanach Ich Troje.Mnie wkurza brak szacunku do słuchacza.Muzyka zbyt wiele dla mnie znaczy ,bym mógł przejść obojętnie obok czegoś takiego.

Murmur vel Magman Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-17 21:27:14 /


No fakt.... detalicznie teraz widzę. Szkoda, byłaby następna madura w kraju. Jak narazie wiem o dwóch 700 i jednej 1200, właśnie tej którą reanimowałem

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-17 21:42:14 /


Tego też coraz mniej.Niedawno odeszła do krainy bezkresnych autostrad następna.

Murmur vel Magman Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-17 22:05:26 /


Świec Panie nad jej tłokami...

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-17 22:48:28 /


Hejka ludziska !!
Jutro tzn. 24 maj. KONCERT ZAPRZYJAŹNIONEJ STARYM FORDOM KAPELI -
4-SZMERY !!!

Impreza połączona ze zlotem motocykli odbędzie się podobnie jak rok temu w tyskim klubie "Tokarnia" http://www.tokarnia.com.pl/

Kto był rok temu to wie że warto a komu się nie udało dotrzeć to jutro ma okazję !!

Cała zabawa zaczyna się o 11:00, 4-Szmary planowo grają o 16:30 ale warto być wcześniej bo przed nimi zagra świetna kapela z Pszczyny "Hard Rockets"

Przybywajcie to posłuchamy dobrego grania a przy okazji obgadamy sprawy planowanego zlotu Grupy Operacyjnej Południe w Szczyrku !!

No to narka i mam nadzieję, że będziecie !!

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-05-23 20:19:22 /


Miałem być dzisiaj na zlocie ,gdzie grają 4Szmery ,ale ...pipa w piochu :|

Murmur vel Magman Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-05-23 22:44:27 /


pipa w piochu brzmi ... szorstko raczej. No ja raczej będę ale nie zdecydowałem się jeszcze na środek lokomocji. Odkąd ponaprawiałem co nieco takie, dylematy mnie łamią:P Na którą się zjeżdżamy?

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-05-23 22:48:37 /


no własnie, przydreptam też

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-05-23 22:54:28 /


Były ważniejsze sprawy,a do Tychów troche daleko ...

Murmur vel Magman Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-05-23 22:55:49 /


Zapek, ja będę w Tokarni ok. 15 tej.

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-05-23 23:10:19 /


Ojjjjj, daliście plamę !!
Nikogo nie było (przynajmniej ja nikogo nie widziałem choć rozglądałem się intensywnie) a jak zawsze były pozdrowienia ze sceny od 4Szmerów dla capri.pl. No niestety, tylko ja biłem brawo :/

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-05-25 10:27:48 /


Ja Eclipsiku przykulałem się akurat na Lady Punk i też się rozglądałem ale jedyne co widziałem to smutne mordy chłopaków z MC Hells Angels a do tego mi telefon ducha wyzionął. W sumie to charakter imprezy mnie znów zawiódł i pewnie prócz Szmerów muzycznie nie działo się już nic ciekawego. Panasewicz znów udawał pedała na scenie, aż mi się piwo zbrzydło i do tego cała okoliczna rolnicza gawiedź. Nie ma to jak periodyczny kongres GOPu:))) A muzycznie może kiedyś się z Lambercikiem dogadam i jaką sztykę wywalimy na wiosełkach a Eclips będzie wywijał góralskie fikołki;P Heeej!!!

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-05-25 11:38:36 /


Zapciu :) Co do Lady Pank to mam podobne odczucia i podobnie jak Sierściu uważam, że to najstarsza dziwka polskiego rocka :) Kiedyś była dobra ale się sprzedała więc zwinąłem się jakąś godzinkę po znakomitym występie 4Szmerów.

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-05-25 18:55:49 /


teraz na interii przeczytałem http://muzyka.interia.pl/rock/news/4-szmery-jarek-sroga-nie-zyje,1933861,46

szymal Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-07-04 16:25:35 /


Taa... Też widziałem.
Szkoda że nie wiedziałem wcześniej to bym się przeszedł pożegnać, w końcu mieszkam rzut beretem.

Aldaron Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-07-04 17:02:27 /


Oooojjj, pamiętam jak żeśmy tam w trójce pod sceną rozrabiali...
[i]

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-07-04 18:32:03 /


Pamiętam jak z Jarkiem w chorzowie popijaliśmy śliwowicę i jedliśmy chleb ze smalcem ehhh [*]

cortinas !G.O.P! / 2013-07-04 23:36:07 /


Wielki smutek, wielki żal... kiedy odchodzą przyjaciele :(

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-07-05 07:36:28 /