logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » Żaluzja/roleta autoplas

Żaluzja/roleta autoplas

Siema


Jakiś czas temu kupiłem sobie żaluzje do Caprika ale chyba brakuje mi jednego elementu do montażu tego metalowego "wzmocnienia" które przebiega wzdłuż szyby.
Jak to powinno wyglądać? Ma ktoś taki element na wierzchu, jest wstanie go wydrukować, albo chociaż pożyczyć na zebranie wymiarów i wydrukowanie samemu? Chyba, że ten prent jest zły, powinien być dłuższy a na dole rolety nie brakuje żadnej części. Żaluzja to ta niższa wersja bez wycieraczki.

Swoją drogą, nie będę tego montować na te "klipsy" pod uszczelke tak jak to było w zamyśle, tylko myślałem o naprzykład kleju do szyb. Jest ktoś z Was wstanie polecić jakiś sprawdzony który w razie czego da się bezinwazyjnie ściągnąć nie niszcząc żaluzji i który zejdzie z szyby bez śladu?

Jędruś / 2023-06-11 21:13:53 /


Ja odtłuscilem i przykleiłem na zwykły czarny silikon, trzema 3 lata nie odłazi ale to średni pomysł przy tek niższej wersji bo nie wiem jak dostaniesz się by szybę wyczyścić, ja mam tę pod wycieraczki i dostaje się tam ściągaczem do szyb, owszem mniej się brudzi jak szyba bez rolety ale raz na jakiś czas trzeba przetrzeć

Jellon aka Revenge Racer Dokładna lokalizacja na mapie / 2023-06-12 14:01:54 /


U mnie jedna była na kleju do szyb... Niestety w jednym miejscu pękła przy ściąganiu.
Boczne też na kleju zeszły ładnie, bez szwanku.
Klejone z instrukcji. Odtłuszczone, użyty primer i dopiero klejone.

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2023-06-12 14:27:10 /