logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » odrzuty » Mechanik samochodowy

Mechanik samochodowy

pilnie zatrudnie mechanika samochodowego.praca na caly etet.WAWA moze jacys chetni?

Andrzej Capik / 2003-07-08 11:10:22 /


chętni pewnie by się znaleźli pytanie ile zarobi i jakie wyposażenie masz warsztatu.

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-08 12:37:33 /


zalezy a co do wyposazenia warsztatu co chcialbys aby bylo

Andrzej Capik / 2003-07-08 15:12:22 /


Ludzie, zlitujcie się. Już mam dość tych interwencji na straży porządku tutaj, a nie dajecie mi spokoju. To nie jest ani dział ogłoszeń, ani pośredniak !!! Andrzeju, wykorzystujesz tą stronę wyłącznie do celów komercyjnych, do prowadzenia swojej działalności handlowej, co już stoi w sprzeczności z regulaminem tu obowiązującym. Ponieważ my z tego możemy mieć potencjalną korzyść, uzgodniliśmy że miałeś utrzymywać w dziale ogłoszeń jedno ogłoszenie naraz, a stare kasować. W chwili obecnej - zobacz sam. A to powyżej to jest już przegięcie.
Proponuję dla przysłowiowego powetowania strat moralnych - żebyś potraktował to jako usługę pośrednictwa, odpłatnie. Robimy właśnie koszulki na Gryźliny, i masz okazję odwdzięczyć się za darmowe usługi tej strony - wspomagając nasze środowisko, fundując nam te koszulki, lub chociaż ponosząc część kosztów. Co Ty na to ?

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-08 16:31:22 /


zamilkł:)

Moćk / 2003-07-08 16:47:42 /


słysze szum moza a jestem w warszawie

Michal FAZI / 2003-07-08 19:07:30 /


sorki, że podjołem wątek.W sumie i tak nie szukam pracy.

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-08 19:47:20 /


racja Michale racja
niech pomoze cos na imprezach

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-08 20:06:41 /