logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » prz.napędu » wymiana tarcz w automacie

wymiana tarcz w automacie

potrzebuje jakichś wskazówek dotyczących zmiany tarczek biegu 3 w automacie c3.
na jakie niespodzianki mogę liczyć :)) i co mogę popsuć

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-06-25 14:06:04 /


Obaiwam sie ze wszystko (bez urazy (:). Sam mam oprócz Capri Taurusa 3.0 V6 na automacie i zdazyłem sie juz nauczyc ze z tym ustrojstwem nie ma zartów. Lepiej oddac to komus kto tym zarabia na chleb
Pozdrawiam
Rafał

rafik / 2002-06-25 17:17:26 /


Ale za nim to zrobisz sprawdz czy taniej nie bedzie kupic nowego automatu lub manuala. Poprzedni wlasciciel mojej Caprychy zaplacil 1700 zł za naprawe skrzyni, i juz sie sypie.

Piotr / 2002-06-25 18:22:14 /


no tak nikt mnie nie pocieszył :(( ale do odważnych świat należy :)) obycie ze śrubrętem mam całkiem niezłe to może sobie poradze...

co do wymiany skrzyni na drugą to wyznaje zasadę że jak sam czegoś nie zrobisz to na pewno dobrze zrobione to nie będzie... więc założenie skrzyni niewiadomego pochodzenia, z niewiadomym przebiegiem moze skończyć sie szukaniem kolejnej za tydzień ....

jak się uda to coś skrobnę...

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-06-26 07:52:32 /


Zycze powodzenia!!!!!!!!! Przyda ci sie!!!!!!!!
A ciekawe czemu w ksiazkach do Capri zawsze o automacie pisza oddaj do specjalisty. Ale i tak jestem z toba, tez planuje rozebrac swa skrzynie gdy ja wyciagne.

Piotr / 2002-06-26 09:12:47 /


jaka zrobie to bede mógł udzielać wskazówki :))) jaka by kto chciał to w wawie na ul Spokojnej nr7 tel. 838 88 36 można kupić prawie wszystko do automatu... i to w rozsądnych cenach... za tarcze /orginalne/ do mojego pontiaka dałem po 18zł szt :)) weszło ich 6... rachunek prosty... 108zł i dwa dni roboty :)) i fura gania.. w serwisach naprawa by kosztowała od 2tyś w góre...

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-06-26 10:33:52 /


Do odwaznych siwat nalezy - z drugiej strany rzeczywiscie chyba nic nie ryzykujesz - jak Ci sie uda to bedziesz mistrzem a jak nie to i tak jestem pelen podziwu (zreszta ogladajac zdjecia twojego Taunusa przed i po wierze ze bedzie dobrze)
Powodzenia
pozdrawiam

rafik / 2002-06-26 13:32:17 /