logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » odrzuty » Pytanie prawie nie na temat

Pytanie prawie nie na temat

Witam serdecznie przytomnych na forumie i gratuluje zarazem maniactwa ( pozytywnie pojetego )
Trafilem do Was zupelnie przypadkowo i ujela mnie atmosfera i wiedza , stad moja decyzja o rejestracji u Was .
Wiedza zaiste w wlelu przypadkach imponujaca i czesto przemyslanie poukladana ( w mym mniemaniu ).Zazdroscic jedynie mozna pasji i zaangazowania .
Tak trzymajcie .
Ale do rzeczy .Bedac pod wrazeniem Waszej wiedzy postanowilem zadac Wam pytanie ktorym byc moze naraze sie na opinie parweniusza , lamera , ignoranta ..i ew cos tam jeszcze ,jednakze ciekaw jestem Waszego zdania .
Wybaczcie :-)
Zadaje pytanie : Pontiac Firebird 5.0 l (1988-1991) , czy Lancia Kappa 3.0 l ( - 1995 ) ?
Ku usprawiedliwieniu wypada mi odrobine wyjasnienia Wam .
Firebird = marzenie od lat , Lancia = podobny temperament i komfort ( oczywiscie moim zdaniem )
Gdybym mial mocy finansowej wiecej kupil bym zapewne oba , ale wybrac musze .NIe chce pytac na stronach rzeczonych aut bo odpowiedz wiadoma , interesuje mnie opinia prawie niezainteresownych , spodziewam sie odpowiedzi niezaciemnionych emocjami , stad ma turbacja zacego grona na forumie :-)
POzostaje w nadzieii na odpowiedzi mi pomocne , godnie przyjme rowniez li tylko smiech wzbudzajace :-)
pozdrawiam :-)

pinxit / 2004-04-09 01:07:23 /


Opinia zupełnie niezainteresowanego: zakręć butelką. Koniec wątku.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-04-09 01:23:13 /


Wątek jest zamknięty, brak możliwości jego kontynuacji.