logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » wspolny garaz Warszawa-Okecie

wspolny garaz Warszawa-Okecie

mam mozliwosc zorganizaowania hali do garzazowania samochodow - powierzchnia 2000 m kw., na okeciu, budynek wraz z przyleglym placem pilnowany przez stroza czy tez jakas agencje ochrony, w kazdym badz razie jest to wszystko pilnowane. hala stalowa w dobrym stanie i dosyc cywilizowanym miejscu. uklad z wlascicielem hali jest niezly, sam jest posiadaczem dwoch zabytkowych samochodow wiec rozumie nasze potrzeby, czuje klimaty i pewnie dobrze bedziemy sie z nim dogadywali. jesli chodzi o koszt to wstawienie samochodu nie powinno wg mnie przekroczyc 150 zl miesiecznie. za niewielka wieksza kaske mozna juz wynajac garaz na miescie.

jesli sa chetni do wspolnego garazowania samochodow, zapraszam.
a pewnie i miejsce na jekies naprawy by sie zoorganizowalo. ale to juz kwesta przyszlosci. jesli beda chetni...




goras Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-04 15:53:54 /


POSTY JUŻ WCZEŚNIEJ WIDZIANE SĄ UKRYTE,
PONIŻEJ WIDOCZNE SĄ TYLKO NOWE POSTY W TYM WĄTKU


A u mnie budowa już zaawansowana - są już ściany i kanał na 2 wozy (dzięki wybitnej pomocy liil składu). W ciągu 2 tygodni będzie podłoga i wtedy się zacznie ;)
Czyli zapraszam... ;)

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-08-09 08:27:04 N /


:) jaki koszt Cie wyniosl? (troszke offtopic, wiem)

Arturo Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-08-09 10:36:19 N /


To trochę ciężko powiedzieć, bo to wspólna inwestycja z teściem - jeden budynek, a w nim przy okazji garaż... Wiesz - ja mu robię elektrykę i ogólnie pomagam, za co dostaję stan surowy bez podłóg i drzwi. Muszę wylać podłogę i kupić drzwi garażowe. No i cała reszta;)

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-08-09 15:34:10 N /


Podepnę się pod wątek by nowego nie tworzyć.

Poszukuję garażu do wynajęcia z prądem i kanałem w Warszawie. Potrzebuję wynająć na generalny remont caprycha więc planowany czas wynajęcia około pół roku do roku maksymalnie - chyba że się przeciągnie :). Jeżeli się przeciągnie to nie chciałbym by mnie ktoś wygonił jak fura będzie w rozkładzie :)
Propozycje proszę na maila albo na telefon, namiary w profilu.

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-04-23 22:12:16 N /


Witam.

To i ja się podłączę.
Posiada ktoś garaż w Warszawie na Bemowie ul Radiowej 97 (lub 79 nie pamiętam dokładnie). Dowiedziałem się, że jest tam kilku miłośników Forda. Mam zamiar wynająć tam miejsce i szukam "wspomagania" do remontu FC Mk1.

Do Shadow. Zadzwoń do Agencji Mienia Wojskowego i zapytaj się o te garaże. Czynsz to 50 zł, wykup na własność 3000. Tak się dziś dowiedziałem od jednego z użytkowników. Generalnie fajne, spokojne miejsce. Niewiele włamów :) Minus taki, że trzeba mieć generator prądu - tymczasowo wyłączony prąd. Brak wody.

RaV22 / 2006-06-10 21:00:17 N /


Odświeżę pierwotny temat - jest ta hala na Okęciu czy umarł pomysł?

Konar / 2006-06-14 19:28:46 N /


To ja poproszę szczegóły - tak dla odświeżenia

Sachar Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-06-14 19:32:42 N /


Ja też się piszę jakby co :)

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-06-15 00:00:19 N /


Też jestem chętny w razie W :)

Badyl Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-06-15 11:53:16 N /


POSZUKUJĘ PILNIE GARAŻU W WARSZAWIE/PIASTOWIE/PRUSZKOWIE LUB W OKOLICACH.

WŁAŚCICIEL WYPOWIEDZIAŁ MI UMOWĘ, A CAPRI JEST W TRAKCIE REMONTU :( - MUSZĘ ZNALEŹĆ COŚ W MIESIĄC.

JAK KTOŚ COŚ BĘDZIE WIEDZIAŁ PROSZĘ O CYNK.
DZIĘKI

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-28 14:32:49 N /


Pogadaj ze studentem79 ( http://www.capri.pl/user/3487) , chyba wie coś o tanich garażach w okolicy ul.Radiowej. Oczywiście mogę się mylić :)

Śmietan / 2006-10-28 15:08:50 N /


Jeśli chodzi o agencję mienia wojskowego to wszystko idzie przetargiem publicznym :(

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-28 19:20:57 N /


Na Radiowej można podnająć od najemcy. Pojedź, popytaj. Problem taki, że jeszcze we wrześniu nie było tam prądu (niezaplacone rachunki). Dlatego sobie darowałem.

RaV22 / 2006-10-28 20:29:42 N /


ile trzeba zapłacić za miejsce dla swojej bryczki?

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-28 21:12:43 N /


Ja znalazłem za 150 zł/mc.

RaV22 / 2006-10-29 07:55:47 N /


ja płace 100 za podziemny w bloku minus taki ze nie mozna naprawiac auta przepisy przeciwpozarowe ale nie pada i jest ogrzewany

krzysio / 2006-10-29 20:11:46 N /


jeden minus ale za to jaki duży

mario75 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-29 21:20:48 N /


na radiowej to chyna 2 czy 3 miechy prądu nie było... kumpel był akurat w środku remontu silnika jak wylączyli :D

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-30 11:20:47 N /


no to temat dopadl i mnie.. :((

do konca czerwca musze sie wyprowadzic z mojego garazu, wlasciciec sprzedal dom no i przyjemne czasy sie skonczyly.. :(

czy ktos zna (lub ma?) moze jakis garaz w okolicach ursynowa?

Capri i Taunus maja gdzie stac, ale Zodiac potrzebuje czegos zamknietego bo np. nie ma zamkow w drzwiach itd.. :) poza tym musze wrzucic troche gratów w stylu skrzynia silnik, tapicerki, opony itd..

bede wdzieczny za info.

a ze strata tego garazu sie chyba nie pogodze, bo bylo w nim wszystko czego trzeba, miejsce na 2 wozy, dodatkowy pokoj na graty, prad, kanal, itd itd, a do tego to wszystko na osiedlu gdzie mieszka ili.

no niestety, nie ma lekko..

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-01 02:23:25 N /


nikt nic nie ma? zadnych pomyslow czy znajomych garazy?
bede wdzieczny za pomoc bo wyladuje z Zodiac'iem na ulicy.. :(

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-04 00:24:58 N /


Dawaj go do legionowa, blaszak z murowaną podłogą na prywatnym terenie za 110,- miesięcznie jest do wzięcia praktycznie od zaraz.

szpera WASP Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-04 07:14:49 N /


niestety jak go dam do leginowa to bede w stanie go obejrzec tak mniej wiecej raz w miesiacu... :(
na razie chce sprobowac jeszcze w mojej czesci Warszawy :)

ale dzieki, bede pamietal w ostatecznosci.

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-04 09:30:48 N /


graz mozna wynajac ale koszty nie sa niskie taki na wiecej niz jedno auto kosztuje kolo 300-500 zl a maly 150-250 zl ale nie jest latwo taki skombinowac sam teraz szukam nowego wiekszego na dwa auto i slabo

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-04 19:22:28 N /


no mi by wystarczylo jedno miejsce + jakis kat na graty...

mowisz ze marnie, a masz cos na oku co by z jakiegos powodu Ci nie pasowalo? podeslij mi moze na mejla jak masz, ja nawet nie wiem gdzie szukac.. :/

ja place teraz te mniej wiecej 200/miesiac za 2 miejsca z kanalem, strzezone osiedle i inne tekie szmery bajery, ale przezyje jak to bedzie jakies mniej luksusowe, wazne zeby nie wskoczyly zadne dodatkowe koszta a dobrze by bylo jak by nawet bylo taniej. wazne zeby sie zamykalo i mozna bylo w miare niedaleko od domu podlubac!

albo jak masz jakis gge wiekszy wyszukany to mozna sie zrzucic i razem wynajac?

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-07 03:46:43 N /


Hej, Mac13k! Zadzwoń do mnie po południu - jest miejsce garażowe do wynajęcia u mnie "w podziemiach". Cena około 200zł/mc. Stare Bemowo, ul.Kaliskiego 35

Śmietan / 2007-06-07 09:09:38 N /


miejsca postojowe sa po 100-150 zl ale zeby postawic auto bez zamkniecia ale mozliwosci grzebania marne, garaz murowany zamykany kosztuje 200-300 zl i jest to normalna cena

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-07 09:14:57 N /