logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ? » regulacja szyb bocznych w capri mkI - HELP

regulacja szyb bocznych w capri mkI - HELP

mam problemn z ustawieniem szyb bocznych w mkI. niby wszystko jest zamontowane ok, a szyba nie dochodzi do końca przy zamykaniu - brakuje okolo 1,5 cm. Cały mechanizm był demontowany. Wszystko niby pasuje, próbowałem chyba wszystkich kombinacji (jak okazyje się nie - ale nie wiem jakich jeszcze próbować). Może ktoś miał podobny problem. POMOCY

aTom71 Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-29 23:17:59 /


ten sam problem mam w tej chwili prosze o pomoc i wskazówki. demontowane były jakies 2 miechy temou i było ok dzis zakladam ia brakuje wlasnie tych wspomnianych kilku cm :(

adrian_c Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-24 23:07:13 /


ja mialem ten sam przypadek w swoim bylo to dawno ale jesli dobrze pamietam jest blokada chyba byl zagiety jeden zab na zebatce wystarczy go naprostowac.

krzysio / 2007-05-25 20:13:08 /


Świetnie ze zaczynamy taki temat bo ja mam również problem z szybą albo ramka od szyby w Capri mk3. Domyka mi się bardzo ciężko przy samym koncu jak by coś było krzywe. Rozebrałem wszystko złożyłem niby dobrze tak jak pasuje i znowu to samo z tym że teraz szyba po kilkukrotnym otwarciu i zamknięciu wypadła z prowadniczy (w przedniej części). Oprócz podpowiedzi na co zwrócić uwagę, gdzie znajduje się jakaś regulacja itp. zapytuję się czy mechanizm otwierania szyb od taunusa tc3 4d jest taki sam jak w capri ??

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-25 22:09:39 /


Podpinam się pod pytanie Joko. Te same objawy. Szyba chodziła ciężko, teraz już lypa - nie działa.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-25 22:17:05 /