logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » 3M » PC 2005 wyjazd

PC 2005 wyjazd

Otóż mości 3m-owicze pojechałoby się na PC, ale mało środków płatniczych. Wolny weekend od pracy szczęśliwie wypadł, trzeba by nazbierać trochę ludków na jakiś grupowy wyjazd zagazowaną granadą, lub dwoma, zeby się z południem tego kraju spotkać bo ani nam nie po drodze na zloty do nich, ani im nie po drodze do nas. No i poza tym popatrzeć na pasjonujące zawody, a co najważniejsze spotkać BOBIKA :-)

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-13 10:24:55 /


eeeno
ja ostatnio do was zajechalem
jako ze fakt po drodze nie bylo ale sie okazalo jednak ze po drodze bo wyszlo zwiedzanie Gdanska wiec mozna powiedziec ze jechalem nad wielka wode i zajechalem na Zlocik :P

do zobaczenia w jak to zostalo okreslone "naszych rejonach "

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-13 12:50:23 /


aaa jeszcze co do "Boba" to tzreba sie go zapytac czy bedzie ????
choc ja sie ostatnio zawiodlem na Łodzi ... jakis taki dziwny byl ;) :D:D

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-13 12:51:52 /


będę będę:)
a dziwny bob to trzeźwy bob?? niedobrze, że do tego doszło...

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-13 13:01:49 /


Granadziarz:
1) jak bede w Polsce
2) jak nie bede pracowal
3) jak bedzie mnie stac
to jade z Toba :) Blizsze informacje w okolicach poczatku lipca.

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-14 01:51:43 /


1) bede w Polsce
3) pewnie bedzie mnie stac
2) A kiedy chcesz jechac? Bo ja pracuje w piatek do 20, moze jakos by sie dalo przelozyc...

Ale ogolnie to zabierz mnie :)

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-18 20:51:02 /


No więc ja załatwiłem sobie wolny piątek, ale z braku chętnych na wspólny wyjazd, zabiorę się prawdopodobnie z Kornikiem na pasażera, a ten z kolei jedzie w piątek wieczorem.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-19 07:18:10 /


Kornik a ile masz miejsc ? :)

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-19 10:49:48 /


ups, przegapiłem ten wątek :/

jako że PC zaczyna się już za tydzień pora uaktualnić informacje o tym kto, kiedy, z kim i którędy jedzie....
Osobiście planuję wyjazd w przyszły piatek (08.07.2005) w godzinach późnopopołudniowych, czyli ok. 18-19. Jeżeli Granadziarz się zdecyduje to ilość wolnych miejsc ograniczy się do 1 (jednego).
Kto jeszcze ma zamiar jechać do miedzianki?

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-01 09:14:51 /


jak się nazbiera ludków na granatnika, to się weźmie jakiegoś granata i poczochramy! a jak chętnych będzie tylu co dotychczas to jadę z Kornikiem.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-01 09:25:17 /


Szkoda że tak późno wyjeżdżacie. Wydedukowałem, że będziecie pewnie mknąć przec Uć, więc dołączyłbym się, ale skoro będziecie w Odzi ok. północy, to ja już będę czekał na mniejscu :D

P.S. Granadziarz nie zapomnij o mnie !!! a dokładniej o maglu.
P.S. Korniczku kochany, a znajdziesz ty miejsce w przeogromnym bagażniku Capri na jedną malutką maglowniczkę do taunusa?

a_patch Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-01 14:22:09 /


zostały już tylko 3 dni. Według moich informacji Miłosz jedzie w czwartek, Jurek w sobotę rano (ok. 4), ja niezmiennie w piątek ok. 19 o ile auto będzie współpracować :)

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-05 09:08:01 /


Milosz widac chce odwiedzic rodzinne strony a nawet chyba wbic sie na chate na chwilke , dlatego we czwartek goni

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-05 16:00:59 /


Wojdat odgadłeś moje intencje/zamiary :)) Pozdrawiam i do zobaczonka na PC!!

Wolff(miłosz) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-05 16:40:37 /


Nigdy nie zakładałam nowego wątku (nie tylko dlatego że nie było potrzeby, pewnie nawet nie wiedziałabym jak to zrobić ;P ) więc podczepię się pod zeszłoroczny.
Braciszkowy capeć cały czas niedysponowany ;( więc jeśli znajdzie się dobra dusza z 3M, która ma 3 miejsca wolne (ja + Kohas + Joko) i chciałaby podzielić koszt podróży to bardzo proszę o info.
Pozdro!

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-01 18:57:50 /


Ja się bardzo mocno zastanawiam nad wyjazdem, bo musze ukraść Wojdatowi pare dupereli, więc moze ja Was wezmę! na woodstock i spowrotem Granada dała rade więc czemu nie do Miedzianej :)

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-01 20:51:23 /


To my Ci kibicujemy, żebyś doszedł do konstruktywnego wniosku, że jednak jedziesz :D :D :D Pewnie nie muszę Ci tego mówić, ale... Arek... PC!!! Musimy wesprzeć naszych!!!

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-01 20:59:14 /