logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » PCK » SOK w PCK !!

SOK w PCK !!

Czy byliby jacys chetni na SOK (Szybkie Oproznianie Kufla) w dniu 22.IX (czwartek), oprocz tych chetnych z ktorymi juz rozmawialem i wiem ze sa chetni ;-)

... nadmienie, ze mozna tez powoli albo herbatke... i papierowe rurki ;-)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-12 02:07:57 N /


Wstępnie myślę, że chętni by się znaleźli ;)
A nie wstępnie, to jak zwykle bliżej 22-go :P

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-12 02:41:36 N /


Dam radę. W gre wchodza papierowe rurki w małej ilości i herbatka ziołowa, uuuuuuuuu :(

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-12 08:18:43 N /


A tak BTW: jakos sporo Granad się pojawiło ostatnio w P-niu. W weekend widywałem 2.3 GL kombi na blachach z Ostrołęki (gościnne wystepy czy cóś?) i drugie dwukolorowe kombi ze spinkami na masce. O tym of course pogadamy na SOK-u ;)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-12 08:21:38 N /


a moze zamiast ciągłego picia po knajpach byśmy jakis zlot wymyslili , żeby autami pojeździc czy cuś ?

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-12 09:08:40 N /


A czymu we czwartek?

Czołg PCK Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-12 09:11:56 N /


Eee, Ty Cruiser zawsze masz jakieś nieziemskie pomysły... Gwoli ścisłości: Pokemon Capri Klub jest nieformalnym stowarzyszeniem towarzysko-alkoholowym.
A poważnie: możemy wynająć tor w okolicach P-nia (250 zł/godz). Jak znajdziesz sponsora, to ja sie piszę.
Czołg: cholipa, tak jakoś wychodzi. Postaraj się :) Chciałem trochę z Twoją małżonką pogadać o sprawach służbowych.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-12 09:28:59 N /


Można też sprawę połączyć - pierwsze szybko, drugie wolno, potem herbatka a na koniec rurka :)
22 może być spotkaniem oficjalnym - ale jest okazja spotkać sie wcześniej nieoficjalnie (albo odwrotnie)

http://www.youngtimer.pl/www/index.php?option=com_content&task=view&id=108&Itemid=2

http://www.aw.poznan.pl/imprezy2005/20050917zabyt/index.htm

Hrabia jak uznasz, że warto - jako zarządca dobrami niematerialnymi PCK - możesz zrobić z tej imprezy nowy wątek na forum ogólnym

ander Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-12 14:32:43 N /


Faktycznie fajnie sie zapowiada sobota 17.09 od 13.30 (Tor Poznań) do 16.00 (Stary Rynek) :)
Lista uczestników juz zamknięta, ale popatrzeć faktycznie można. Mnie nie ma w tym czasie w P-niu, więc miłej zabawy i róbcie zdjęcia.
Wasz oddany

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-12 14:41:32 N /


Hrabia , towarzystw kumotersko-alkoholowych mam pod dostatkiem , przydało by sie pojeździć trochę bez trzymanki po jakimś luźnym terenie i wypróbować w końcu czy ten mój frankenstein (czy jak mu tam) jeździ .

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-12 16:06:17 N /


Moge miec problemy z dostepem do netu, wiec niech ktos mi pusci sms jak ustalona zostanie godzina i miejsce.

Jezeli o mnie chodzi to wiadomo, wieczor, a miejsce gdzies jak zwykle.

Cruiser, na pojezdzenie bedzie niedlugo okazja w borneo :)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-16 14:56:43 N /


Czwartek, 22.09, godz. 19.00, parking ten co zawsze, knajpa ta co ostatnio (Life? Live? Fire?) na Strzeleckiej, 100 m od parkplacu.
Wasz oddany:

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-16 15:05:19 N /


22.09 to Dzień bez samochodu - zbieżność przypadkowa? :)

ander Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-19 16:07:29 N /


Wogóle fajnie że czwartek, a w zeszłą sobotę człowiek musiał sam pić do rana bo nikogo nigdzie a jak bym siedział w domu mimo dyspensy to małżonka nabrała by podejrzeń że coś kombinuję... Wszystko to jakieś popaprane.
Pozostaje czekać na weekendowe plany ale z terminami na przyszłość krucho. Będę na nasłuchu.

Mati_Poznan Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-19 16:25:18 N /


ander ... plotki :)
a ja przyjade i popije :D a co kierowce mam :D
pozdro

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-19 16:29:34 N /


No nie wierzę - czyżby Segal zrobiła prawko?!!!

Ale to znaczy,że przyjedziesz AXem :P

ander Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-19 19:10:24 N /


> Ale to znaczy,że przyjedziesz AXem :P

nie widze związku, pierwsza 'przejażdzke' miała kapciem :)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-19 20:09:33 N /


Pierwszą i ostatnią ?
Czyli jednak stało się :D
Bravo Segal, gratulacje – szerokich dróg i gumowych drzew !!!

A ty cooki to twardziel jesteś albo już nie lubisz capri ;) (może chcesz zmienić na inny rękami Segal żeby nikt się nie czepiał :))

ander Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-19 21:15:59 N /


rozumiem, ze dla cześci osób ich stary ford to świtość i relikt, którym tylko oni są godni/potrafią jeździć, ale to tylko samochód, i nie widzie przeciwskazań żeby segal nie miała go prowadzić.
A co do dzwonu... to jak ma być walnięty to i tak będzie, jak nie ja, to ktoś inny w niego wleci. To tylko kupa blachy ważne żeby pasażerom nic się nie stało.
Pozdro

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-19 21:55:32 N /


Kurde... Segal będzie prowadzić... to ja może pieszo przyjdę :> (to żart) ;)

A moja Pani też już kapciem jechała... coprawda tylko po prostej, namawiam, namawiam, ale boi się skręcać :D

My niestety nie kapciem... jutro jedzie do pana (tfu!) mechanika na zrobienie tego na co ja ostatnio nie mam czasu :/

Piotrek PCK / 2005-09-19 22:10:47 N /


coki to naprawdę ty, czy ktoś siedzi na twoim kompie :P , a może coś brałeś?!

nie ujmując niczego Segal (nie jechałem z nią więc nie oceniam) bardziej niż o markę i wiek auta chodziło mi o staż kierowcy i umiejętności - w końcu z twoim capriszonem niejeden/a mógłby nie dać sobie rady :)

skoro odpowiadasz znaczy, że dała radę i wygrała piwo i kredki, a w czwartek opowie jak było :D w sumie to ona ma co opijać więc możesz nie mieć kierowcy :P

ander Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-19 22:13:22 N /


hehehe
herbatą opije :D

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-19 22:25:01 N /


No pogratulować koleżanko Segal. Wszyscy wierzyliśmy w Ciebie ;P
A na przyszłym pucharze zapewne dasz odpocząć cOke'owi ;)
Wasz oddany:

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-20 08:09:36 N /


Piotrek - ja w twoim aucie tez balem sie skrecac ;-)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-22 00:05:28 N /


Bo moje auto to samochód tylko dla twardzieli :P

p.s. dziś wieczorem o której? Gdzie?

Piotrek PCK / 2005-09-22 11:34:02 N /


"Czwartek, 22.09, godz. 19.00, parking ten co zawsze, knajpa ta co ostatnio (Life? Live? Fire?) na Strzeleckiej, 100 m od parkplacu.
Wasz oddany:

Hrabia PCK [2005-09-16 15:05:19]"

Wasz oddany:

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-22 11:43:41 N /


Niestety odpadam. Na 18 do pracy.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-22 11:57:58 N /


No to się spóźnie, nie czekajcie z czerwonym dywanem ;)

Piotrek PCK / 2005-09-22 11:58:47 N /


OK, to robimy 20.00 :) NOWA OFICJALNA GODZINA!!!!!!!!!

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-22 12:02:40 N /


No to może ja też się spóźnię , na chwilę

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-22 12:10:58 N /


Cruiser, ale przyjedziesz caprikiem?;)

Piotrek PCK / 2005-09-22 12:15:23 N /


Jakby nie przyjechał to mogę potwierdzić, że naprawdę jeździ :) wczoraj na Niestachowskiej śmignął obok mnie ale zdążyłem usłyszeć i powąchać spaliny więc na 100% ma silnik i jedzie sam :D

ander Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-22 12:47:22 N /


My będziemy najwcześniej o 21, a pewnie trochę później... :(

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-22 14:24:22 N /


hehehe najpierw czuć , później słychać , później widać .....dym hehehe a później z dymu wyłania się Capri

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-22 15:58:15 N /


No cóż... Było miło, jak zawsze:) SOK rozpoczął się w lekkim łopóźnieniem, ale sporo luda dotarło:
1. Prezesy Pokemony (Piotrek CPK i Agatha)
2. Imć prezesostwo cOke wraz Segal-Driver (congratulations)
3. Prezio Kżycho wraz z Natalią (i głową pełną myśli o nowym nabytku...)
4. Hrabia, kierownik ds. zakąsek i zapitek, jak zawsze bez Mitycznej Żony.
5. Sir Wiewiór, jeden z nielimitowanej liczby Prezesów, zapracowany w ostatnim czasie tak, że się niedługo zapomni i zacznie na benie jeździć...
6. Prezes Ander Niejaki, rozmyślający nad szablonami na ściany CapriKlubu
7. Herr Andrzej Ten Od Saaba 900 Turbo, mięczak, bo taksówką przyjechał ;P
8. Ojciec Dyrektor Krzychu Kristof, rozmarzonym wzrokiem wodzący po kobietach (ale myślał zapewne o końcu remontu Capri)
9. Wielmożna Pani Beata, z ogromem wyrzutów sumienia, że nie zakupiła Papajowego Capri z DOHCem luzem
10. Niejaka Królowa Ciemności w Czarnym Rydwanie (2.0 V6 :P ), zwana niekiedy Moniką
11. Imć Prezesostwo Krusery, sztuk 2 + Kapciuch po remoncie. Duże wrażenie zrobił na zgromadzonych zestaw postmodernistycznych zegarów w capri (może nawet bliżej ery techno niż postmodernizmu). Ale laka pali :)
12. Rycerz Nieskalany Michał Sz., tez Prezio przy okazji, czyli cOke Bis, bądź Dżunior, wpadł myśląc o nowych oponach, pogadał, wypadł...

Czyli Hrabia doliczył się 16 osób, w większości Prezesów, Dyrektorów, przedstawicieli szlachty. Zabrakło kilku osób, ale wszystkich na raz mieć nie można. Cały zestaw ludków ochoczo smarował po podkładkach pod piwie, co zostanie uwiecznione na wall of fame w CapriKlubie.
Po krótkich oględzinach Cruiserowego Capri i obwieszczeniu, że w październiku trzeba pokryć ściany kanciapy malowidłami naskalnymi (może wstępnie w sobotę 22.10) imć Hrabia zmulowny mineralną z cytryną i kawą więzienną zwinął się do domu o godz. 0:00. Co było dalej? Nie wiem.
Dzięki za miłe spotkanie
Wasz oddany:

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-23 08:34:37 N /


Postmodernistyczne zegary - he,he dobre ale mi podchodziły bardziej pod new age :)

Fajnie było zobaczyć znowu te wszystkie ry... tzn. twarze, zwłaszcza te dawno niewidziane.
Uzupełniam relację hrabiego - po północy męska część zjazdu jak to za dawnych czasów bywało celem wywiązania się ze swoich obowiązków biologicznych... ;) zorganizowała wyprawę po żywność.
Wiedzeni pierwotnym instynktem i wskazówkami coka wywiązaliśmy się z obowiązków chyba nazbyt dobrze bo najedzona żeńska część zjazdu poruszyła temat potomstwa i stałych związków (?!?!)
Z powodów oczywistych dyskusja o silnikach, częściach i starych fordach wybuchła z nową siłą i energią tak wielką, że okazaliśmy się niewrażliwi na delikatne sugestie - tzn. zamknięcie baru, wyłączenie muzy, zgaszenie świateł - więc zostaliśmy poroszeni bezpośrednio i wprost o wizytę w lokalu w innym terminie :)
Pożegnania na parkingu były jak zwykle długie i czułe i żałowaliśmy tylko, że nikt nie uwiecznił Segal odjeżdżającej caprikiem w mrok miejskiej dżungli.

Uff, klawiatura mi się przegrzała :)

Do następnego razu

ander Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-23 14:23:38 N /


Hmm, ja tam jednak widziałem Warhola... Wszak to były zegary z capri, ale przecież to nie były zegary w pełnym tego słowa znaczeniu... No dobra- może być też określenie techno pop-art... Może ktoś podejmie się produkcji seryjnej? Warhol "produkował" obrazy $$, Cruiser może produkować zegary ;)

Ale brednie z tego wychodzą, już się przymykam...

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-23 14:53:14 N /


królowa ciemności z mrocznego rydwanu ma stracha wrzucić to :



hahahahhahah :PPPPP

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-25 01:35:46 N /


czarnego rydawnu.....;)

Monia Poznan Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-25 01:52:34 N /


rywdanu :D

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-25 11:31:45 N /


a my się nad logo zastanawialiśmy :P hehe wiedziałem ze samo przyjdzie :)

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-25 11:46:36 N /


podziekowania naleza sie Andrzejowi za tak wspaniale dzielo sztuki:D

Monia Poznan Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-25 12:07:39 N /


No to może nowy wzór malowania?

Piotrek PCK / 2005-09-25 16:24:42 N /


To może ja się jednak wypisze z tego klubu, co?
Bo jak jeszcze wprowadzicie takie obowiazkowe malowanie... ;P

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-25 22:11:11 N /


Wymaluj tak, wymaluj - jak dopracujesz projekt to szablony zrobię na wlasny koszt :D

ander Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-27 19:03:42 N /


weeekend idzie a tu cisza, może w piątek coś zaSOKujecie ?

Mati_Poznan Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-28 08:11:49 N /


Mati, nie ma sprawy - jak chcesz ponosić moje meble, to zapraszam ;)
Przeprowadzka rullezz ;)
Może jak coś wymyślicie, to się podczepię na chwil kilka, ale numero uno po pierwsze primo jest przeprowadzka.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-28 08:31:11 N /


Z powodu przykrych zdarzeń rodzinnych odpadam z rozrywkowych działań w najbliższym czasie do odwołania.

Mati_Poznan Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-28 08:45:23 N /


Jakby ktoś dziś (tzn. piątek) wieczór spożywał to proszę o kontakt, będę w Poznaniu oddawał się alkoholizmowi więc dlaczego się nie podłączyć :) zapraszam i proszę o kontakt na mobile 606 815 349 :) w razie co sms jak nie odbiorę lub brak zasięgu lub ja pod barem

Mati_Poznan Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-10-21 13:54:24 N /