logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » PCK » 11 listopada 2005 - Hrabia z Hrabiną proszą do siebie

11 listopada 2005 - Hrabia z Hrabiną proszą do siebie

Wszem i wobec…

Dnia Pańskiego 11 listopada roku 2005, w dzień Marcina Świętego, patrona Poznania i Hrabiego, imć Hrabia wraz z Hrabiną mają zaszczyt zaprosić grono miłośników i przyjaciół na uroczyste otwarcie i malowanie pieczary, szumnie nazwanej Capri-Kanciapą. Żeby po ciemnicy nie malować, a już tylko poczywać, uprasza się gości o przyjazd za widna (po 120 piątkowych pacierzach od rana licząc, gdzieś koło 14.00-15.00-16.00).

Czoła chyląc Hrabia uprasza o przywdzianie szat zgrzebnych i podniszczonych inszymi remontami, bo czysto nie będzie, oj nie… Jeśli ktoś może przykulbaczyć do siodła trochę ekwipunku malarskiego, to będzie cudnie. Z racji dnia imiennego imć Hrabia, zwany od urodzenia Marcinem, zapewni pewną ilość chłodnego napitku i ciepłych zakąsek. Palenisko już wesoło skwierczy czekając na tłuszcze i mięsiwa różnej maści. Niemniej jednak co większemu pasibrzuchowi zezwala się na dowiezienie własnego prowiantu i napitków.

Godziny powyższe należy traktować z przymrużeniem obydwu oczu, nawet o 23.00 znajdzie się jakiś kawałek tynku do obmalowania. Plan przewiduje przyjazd, oględziny zamczyku, malowanie, jedzenie, picie, picie, jedzenie, picie, spanie (alternatywnie wyjazd), obudzenie, jedzenie, wyjazd. Stan obecny pieczary ujrzeć można na stronie tej pajęczyny światowej, co to opisuje Hrabiowóz.
Wszystkim gościom szacownym z inszych niż Wielkoplska rubieży kraju Polan proponujemy zabranie przenośnych posłań. Imć Hrabia udostępni jedną pryczę na 2 osoby i kilkadziesiąt metrów podłogi.

Wszystkie scegóły i drobiazgi wyjdą w trakcie, proszę pytać, listy pisać, wici rozsyłać, a konie do zagród zwoływać. Nie wypada wszak jakąś dziwotą do Hrabiego zajechać (lekki uśmiech do Prezesa 3M Sir Hoovera).
Wasz oddany:

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-10-24 10:03:54 /


POSTY JUŻ WCZEŚNIEJ WIDZIANE SĄ UKRYTE,
PONIŻEJ WIDOCZNE SĄ TYLKO NOWE POSTY W TYM WĄTKU


Rogale to jest Segal. Rogalka Rozalka ;P
Co do godzin, będziem tak długo aż skończy się (farba bądź browar). Jak ktoś będzie do 18.00 to trudno, zostanie uznany za ignoranta i pojedzie swoją drogą.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-08 08:16:54 N /


Jak nam tynkarze wyjdą w czwartek to w piątek sie meldujemy z Czołgową. Pozdrawiam. Zapracowany Czołg.

Czołg PCK Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-08 08:34:50 N /


Wielce szanowny Panie Hrabio - przepraszam, przeoczyłam tego linka ... chylę czoło, zaczynam się umartwiać, przestaje jeść, ale pić nie przestanę ...
Mam nadzieję przy kolejnym spotkaniu ... wychylimy po lampce "beczki wiśniowej"
smotno mi teraz ... przez moja ślepotę :-(

BeaTa / 2005-11-08 14:44:33 N /


Piotrek jak sie jakoś zabiore to wezme Twoje ramki. A i może z małym bonusem przyjde, ale to juz nie dla Piotrka :D

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-08 19:15:58 N /


Oooo, bonusy!! I to dla mnie :P
Zaczynamy o godz. 16.00 :)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-10 13:52:37 N /


podkreślam MOŻE :)

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-10 14:18:07 N /


A bonusy dla uczestników ? :)
Może ktoś zrobi jakieś naklejki okazyjne :) uwielbiam kleić po szybach...
Jakieś atrakcje planujecie ? Albo lepiej nie pisać bo jeszcze dyspensy nie dostanę :)

Mati_Poznan Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-10 15:27:12 N /


Atrakcji nie ma, bo to spotkanie prapremierowe. Ale jak będziemy robić wielkie otwracie, to będą atrakcje.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-10 15:29:54 N /


Aha -nie mam netu, więc jak cos to kom.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-10 18:07:58 N /


po tym telefonie wnioskuje ze sie dobrze dzieje :] pozzzzzdro !! Ładnie pomalowany bedzie coś mi sie widzi :]

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-11 20:04:17 N /


pomalowane całkiem nieźle:) mimo, że jakoś chyba troche przeszkadzałem to udało się dokończyć dzieło. Do domu wróciłem bez kurtki;/ mam nadzieję, że gdzieś tam sobie spokojnie leży i ze uda mi się ja odzyskać?
POZDRAWIAM i co złego to nie ja:)

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-12 20:10:11 N /


Niestety nie mogłem dotrzec siła wyższa, Hrabia musimy się jakoś w tygodniu spotkać. Prędzej mogę się wyrwać niż w wekend może jakieś piwo na mieście? :))

Pankol / 2005-11-13 09:50:23 N /


no impreza chyba była dobra:) bo tu cicho jak po mega kacu:D i chciałem dotrzeć tak się chociaz pokazać ale kupa jest obecnie na klockach i dopiero stanie na nogi w poniedzialek,wtorek? (rutynowa kontrola układu hamulcowego, new bębny+wymiana łożysk)
Własciwie to mam blisko na Bajkowe:) ale musialem jeszcze z kobietą swą porozmawiać, bo przez 2miesiące słyszałem "albo ja, albo Ford" no i kupilem Taunusa:) ale jak go zobaczyła to się zakochała:)

Havel aka Gaweł Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-13 12:15:36 N /


Bo imprezy PCK zawsze są udane ;) A trzeba było przyjść, kobiete zabrać w zastępstwie auta ;P Wiesz... bez auta też wpuszczamy... tylko karniaki trzeba pić :P

Piotrek PCK / 2005-11-13 16:34:31 N /


ba, szkoda tylko że kolorków mało było ;)) no i że jednodniowa tylko :(
pozdro :)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-13 20:57:12 N /


mało zdjęć ale widzę że nieźle udekorowana piwnica:) niestety tym razem nie mogłem być, chylę czoła...

Hoover 3M / 2005-11-13 22:59:44 N /


No to od początku. W piatek rano przeżyłem najazd Hunów (tzn. rodzina z Milanówka się zwaliła bez zapowiedzi). O dziwo kojarzą fordy w czarnym macie. I twierdzą, że jeżdżą nimi bardzo kulturalne osobniki. W związku z najazdem i natarczywym truciem dupy do godz. 14.00 miałem tylko 2 godziny na przygotowanie papu, napitków i wyniesienie 2 ton gratów z kanciapy. Dałem radę :)
Kilka minut po 16.00 jako pierwsi pojawili się: cOke i Segal (fotele rullezzz) oraz ... Bobik i Mysza (160 na autobanie). Bob jak zawsze był w coraz świetniejszym humorze, co zostało obrysowane na asfalcie (Twoja kurtka wisi nadal na wieszaku...), a Mysza Myszowski jakiś taki małomówny tego wieczora;)
Po kilku imieninowych niedźwiedziach zaczęła się konsumpcja (o dziwo 5 litrowa beczka Tyskiego waliła obornikiem, a część wina trafiło na ścianę, więc trunku było mniej, niż myślałem), goście napływali, koncepcje graficzne w głowach się rodziły, no i się zaczęło. Prócz powyżej wymienionych pojawili się również: Kżyho i Natalia (extra ten Wasz consulik), Piotreq PCK z Agatą (imć Pokemonowie, dzięki za trunki i kwiatka dla Hrabiny, urzekliście nas), Miker Dredzioch z Asią (ta granada to jednak próchno było, aha, dzięki za zestaw malarski), Ander (jedyny pamiętał o rogalach!), Andrzej (zwany także ...Tazem..., posiadacz zajefajnego garnituru), Kristoff (dzięki za gitowski prezent - popielniczka z tłoka czołgowego, waży ze 4 kg ;)), Wiewiór (Dełu Matiz rozjeżdżany przez Monster Capri jest gites, polecam fotki powyżej), Borys (jeżdżacy chyba na oleju z Makdonalda). No i Hrabia z Hrabiną (Ha! Sami widzicie, że jednak imć Hrabina istnieje i ma się dobrze!). Przez moment była też moja szwagierka Gośka, więc w sumie doliczyłem się 16 gości i 2 gospodarzy. Zabrakło Matiego, Czołgów, Pabla i Julii, Albiego i Karoliny, Pankola, Beaty & Moniki (ach, ten Kraków)...
Malowanie zajęło nam 11 godzin, impreza zakończyła się o 3.15 (dla niektórych duuużo wczesniej ;P) Panowie do końca wytrwali w piwnicy, pilnując ognia pod elektrycznym grillem, panie wybrały wygodne kanapy przed telewizorem i swobodnie wymieniały poglądy na temat paznokci, pajaków, farb do włosów, pedikiurów i innego tałatajstwa, oglądając jednoczesnie Charegopotera.
Strat nie zanotowaliśmy (oprócz beczułki zepsutego piwa), grill dał się naprawić, piwnica juz posprzątana, gwar zamilkł...
Niniejszym imprezę uważam za zakończoną i udaną w 99% (miejscami trochę drętwo było, ale przygotowania to była pełna partyzantka). Fotkami dysponuje cOke i mam nadzieję, że trafią docelowo na ftp.
Dzięki jeszcze raz wszystkim :)
Hrabina & Wasz oddany:

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-14 08:47:47 N /


malowanie calkiem calkiem, tylko te niektore kolory :P
fotki ftp://ftp.capri.pl/user/coke/hrabia_11listopada2005/

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-14 11:34:52 N /


stwierdzam:
1) tak dobrze i za wiele to ja z tego nie pamietam:(
2) nie wiem jak to sie stało, ze macie moje fotki i to bez cenzury;-)
3) brak zdjecia z obmalowywania "trupa" a bardzo na nie liczyłem, bo moze bym wiedział dlaczego tak mnie reka i noga bolą??
4) dobrze, że poszedłem spac o nieprzyzwoicie wczesnej godzinie i nie zdażyłem się rozkręcić, chociaż i tak udało mi się chyba narobić troche głupot:/

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-14 11:58:37 N /


Dzisiaj postaram sie zrobić zdjęcie obrysowanego trupa, choć juz bez trupa ;)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-14 12:06:02 N /


hehehe , Hrabia kto Ci to zrobił , pomszczę :)

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-14 12:12:03 N /


Cruiser, powiedz, kto Ci nie pozwolił przyjechać, to Cię pomszczę ;)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-14 12:21:12 N /


Zacnie się bawicie, trzymam kciuki za kanciapę i pozdrawiam.

Strzała Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-14 17:50:07 N /


ja mam fotke z trupem ale na komórce wiec jak ktos ma podczerwień do kompa to służę

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-14 21:29:42 N /


Ja mam podczerwień, więc możesz mi jak co przesłać to jakimś MMSem czy coś i wrzucę tutaj :)

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-14 21:42:44 N /


no kurna sprawa wygląda tak że popaprana idea nie potrafi ustawić mi parametrów w telefonie zeby wysyłac mms'y wiec taka opcja odpada. Może cos wykombunuje. Zdjęcie jest troche niewyraźne ale i tak warto :P

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-14 21:54:36 N /


hmm?? czy aby napewno??;/

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-14 21:56:18 N /


ale fajnie mieliście na imprezie.....

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-14 22:05:46 N /


Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-15 08:12:39 N /