logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » www.capri.pl » Dysk nam się zapchał

Dysk nam się zapchał

No i zapełniliśmy dyski na serwerze. Strona stanęła dziś zupełnie. Już tam trochę odgarnąłem, ale jedyne rozwiązanie to nowy hardware, a to musi poczekać do września, bo nie mam teraz zupełnie czasu się tym zająć. Tymczasowo trzeba trochę posprzątać.
Proszę więc wszystkich użytkowników ftp i poczty, aby zajrzeli co tam mają i pokasowali z ftp zbędne pliki, w wszczególności prywatne, zupełnie poza zakresem zainteresowania innych użytkowników tego serwisu (a dużo tego, na pierwszy rzut oka), proszę też ponownie o powywalanie ze skrzynek pocztowych setek MB starej poczty (o tu już pisałem o tym: http://www.capri.pl/forum/439219 ).

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-08-19 12:44:01 /


Witam,

ostatnio dosc czesto nie pojawiaja sie zdjecia zarowno w postach jak i ogloszeniach. Czy to zwiazane z problemami z miejscem na dysku (albo czyms innym "po stronie serwera") czy moze moj system jakis trefny jest?

bartek nowakowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-08-20 08:43:37 /


No, mam to samo...

granadabus / 2010-08-20 16:02:59 /


Kiedyś już o tym pisałem ale zgodnie przyznano że to ja mam tylko taki wyimaginowany problem ;-P.

-MrG- Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-08-30 23:09:52 /


a nie można zrobić przekierowania poczty z adresu ....@capri.pl na prywatny adres danego pacjenta ? i automatycznego kasowania tejże poczty po 24 godzinach z serwera ? prestiż pozostaje a dyski się uwolnią.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-08-31 18:44:49 /


było by tak lepiej

TomaszTOL Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-08-31 19:47:12 /


Pozostaje jeszcze problem poczty wychodzącej.

-MrG- Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-08-31 22:36:01 /


kopie na skrzynkę prywatna pacjenta i kasacja po 24 godzinach

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-08-31 23:20:03 /


Ja np.nie używam innych śmieciowych maili i mi się nie uśmiecha przekierowywania w kółko maili. Co za problem oczyścić ręcznie swoje skrzynki ze starej poczty ? "Usuń wszystko" oraz "wyczyść kosz" nie boli. Więcej zyska sie na opróżnieniu FTP z zupełnie offtopowych treści i filmów i z pousuwaniem durnych i dublowanych tematów na forum. Zamiast trzymać jakies pozamykane wątki z pyskówkami lepiej je pokasować.

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-09-01 16:16:46 /


I fajnie też zadbać aby zdjęcia wklejać skompresowane, mniej miejsca zajmują i szybciej się otwierają.

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-09-01 16:41:05 /


a ile przestrzeni mają obecne dyski ? Capri.pl juz swoje lata ma i zakładam ze pewnie jednym czy dwoma nowymi dyskami można zaspokoić potrzeby na następne lata.

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-09-01 16:52:06 /


które Stich i tak zapcha swoimi zdjęciami =]

Raul Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-09-01 20:53:44 /


:D

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-09-01 22:00:10 /