logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » wnętrze » konsolka sufitowa

konsolka sufitowa

Witam.

Pytanie moze troche glupie ale mnie meczy. Wstawiam sobie do grandzi konsolke sufitowa (wersja bez szybra) i zastanawiam sie do czego powinna byc zamontowana czesc od strony lampek? W dachu nie znalazlem zadnych uchwytow do tych zaczepow wystajacych z konsolki. Wie ktos moze jak to powinno byc?

zajonc / 2010-10-10 12:40:21 /


Do mocowania konsoli służy taka przynitowana do sufitu blaszka, której najwidoczniej nie masz, ot.

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-10-10 13:40:40 /


No wlasnie taka blaszke mam. Napisalem w temacie ze chodzi mi o mocowanie obudowy konsolki od strony lampek a nie od strony szyby :/

zajonc / 2010-10-10 13:45:27 /


od strony szyby 2 sruby (na gwint jaki jest w tej blaszce pod sufitem) i tka sama jedna sruba od strony lampek (no z drugiej strony - tylu) ponadto po bokach mocowana razem z cykorlapkami i od przodu z oslonami przeciwslonecznymi

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-10-10 17:24:38 /


Atom ale ja w tej obudowie nie mam zadnych dziur na sruby poza tymi dwiema z przodu. Z tylu czyli od strony lampek wychodza tylko takie 2 plaskowniki ktore trzeba gdzies wsunac ale nie mam pojecia gdzie?

zajonc / 2010-10-10 18:53:32 /


Blachowkręty samonawierdzające do dachu i po robocie

Kongres Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-10-16 21:17:05 /