logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » www.capri.pl » Aktywacja stron użytkowników

Aktywacja stron użytkowników

Witam!

Chciałem zobaczyć jakie postępy w odbudowie zrobił mój rodzony brat i okazało się, że jego strona jest nieaktywna... Chodzi o użytkownika ricolo1... Pamiętam, że kiedyś już tu oglądałem na forum zdjęcia jego prosiaka... O co chodzi?

Pozdrawiam
Frowyz

frowyz / 2010-10-11 13:53:29 /


Mogłeś oglądać zdjęcia na forum, a nie na stronie. Jak zrobi stronę i zgłosi do aktywacji, to się aktywuje i będzie można oglądać...

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-10-11 14:19:37 /


Podepnę się pod wątek .Od dłuższego czasu nie mogę na stronę o moim aucie wrzucić żadnych zdjęć.

bialy1976 Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-10-11 15:51:22 /


Wiedziałem, że będzie tu marudzenie. A ja chcę inaczej. Ja tutaj będę chwalił ;D

A więc chciałem powiedzieć, że odkąd poznałem MikaB4 moje strony aktywowane są niemal natychmiast. Nie mam problemów z ich znikaniem, kasowaniem się zdjęć itd. Ponadto serwer Capri.pl śmiga jak złoto, zdjęcia wyskakują momentalnie co w sumie czyni mnie szczęśliwym posiadaczem starego Forda (Fordów).

;D

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-10-11 16:59:11 /


Biały a której strony nie możesz edytować żeby dodać zdjęcia ?

http://www.capri.pl/car/4549
czy
http://www.capri.pl/car/4550
??

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-10-11 18:05:09 /


http://www.capri.pl/car/4549

bialy1976 Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-10-11 18:51:21 /


No dzwoniłem dzisiaj do bracika i mi mówił że już dwa razy zgłaszał stronę do aktywacji i nic... A z prosiakiem nic nie robi :( Kupił panewki i nie składa silnika... Inny jakiś...

frowyz / 2010-10-12 13:49:29 /


Nie ma żadnej strony samochodów w zgłoszonych do aktywacji - oprócz jednej błędnej Ligacza ;-) Napewno coś źle zrobił - np. stronę z relacją ze zlotu zamiast strony samochodu - niech przeczyta jeszcze raz pisane czerwoną czcionką .....

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-10-12 15:18:45 /


A tu proszę taki psikus: http://www.capri.pl/car/4201/3190#377586
jako podstrona strony, której nie ma...

Fuszix 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-10-12 15:22:25 /


Hahaha faktycznie nieaktywna strona główna a podstronka aktywna ;-)))
Dobre ..... - ale zaraz tą główną włączę w takim razie ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-10-12 19:49:34 /


Witam,
Jako nowy użytkownik pewnie pierwsze pytania będą standardowe no ale podobno kto pyta nie błądzi :) Otóż chciałem wiedzieć ile się czeka aby strona o moim capri którą stworzyłem była w pełni aktywna i wyświetlała się na podstronie "nasze samochody"?

velSztaba Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-09 21:05:02 /


Chwilę, do czasu aż będzie:
>w pełni aktywna i wyświetlała się na podstronie "nasze samochody"?
:]

Mysza liil (EM) / 2011-02-09 21:07:07 /


Mam małe pytanie odnośnie stron naszych pojazdów. Zazwyczaj mimo wady wzroku doczytuję wszystko, ale nie potrafię znaleźć informacji jak zmienić zdjęcie wyświetlane w miniaturce w zakładce Nasze Samochody :D Wyświetla mi się aktualnie tabliczka znamionowa, a chciałbym zamienić ją chociażby na kierownicę, a najlepiej na zdjęcie całego Capri ;D

Tak trochę nie na temat, więc przepraszam za OT i przy okazji za pewnie niezbyt wyszukane pytanie :)

rzułty BUC Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-09 21:25:53 /


no masz je jako pierwsze zdjęcie, wejdź w edycję strony i w tekście zamień numerki zdjęć

brzezin Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-02-09 21:30:35 /


http://www.capri.pl/club/cars?car=capri3 - może coś źle napisałem - ale chodzi mi dokładnie o tą zakładkę (podstronę) - rozumiem, że po aktywacji strony tutaj pojawi się moja strona, ponieważ na razie widzę ją tylko na swoim koncie.

velSztaba Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-09 21:31:24 /


> rozumiem, że po aktywacji strony tutaj pojawi się moja strona, ponieważ na razie widzę ją tylko na swoim koncie

Pojawi się jak zrobisz ją zgodnie z instrukcją. Instrukcja jest w Twoim koncie, pod punktem "Twoje strony", ale że zaznaczona jest tylko pogrubioną czcionką i na czerwono, więc rozumiem że może umknąć uwadze. Trzeba zrobić jeszcze raz zgodnie z instrukcją.

> ale nie potrafię znaleźć informacji jak zmienić zdjęcie wyświetlane w miniaturce w zakładce Nasze Samochody

Wyświetlane jest zawsze pierwsze w kolejności zdjęcie z prezentacji, więc jeśli chcesz zmienić kolejność, musisz usuwając zdjęcia i dodając znowu zrobić taką rotację, aby pierwsza fota była tą wybraną przez Ciebie jako miniatura na listę.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-02-09 23:08:37 /


osobiście bym postulował, aby w wolnej chwili dorobić jakiś mechanizm w stylu "ustaw tą słitaśną focie jako miniaturkę", bo może być zdecydowanie uciążliwe zapisywanie wszystkich zdjęć na dysku, usuwanie ich, a następnie wklejanie w nowej kolejności

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-02-09 23:12:53 /


To co Zoggon zaproponował nie jest głupie:)

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-02-09 23:49:28 /


zawsze można wstawic na poczatku przed zdjeciami #x# przy czym X to jest nr fotki i juz jest jako pierwsza

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-10 00:19:04 /


Takiej opcji nie sprawdzałem. Natomiast miałem trochę tekstu, po czym jako pierwszą fotkę w znacznikach np. x4x, następne fotki miałem dalej, a mimo to jako miniaturkę wyświetlało zdjęcie nr 1 :)

rzułty BUC Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-10 00:21:17 /


No nie... bo z tego co widzę to wyświetla pierwszą wgraną.
#x# zmieniasz kolejność wyświetlania na stronie gdzieś tam w tekście.
Na miniaturę idzie pierwsza z galerii, czyli pierwsza wgrana fotka:)

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-02-10 00:32:00 /


z instrukcji:

"Zamieszczone zdjęcia domyślnie znajdą się pod treścią, jeśli chcesz włączyć je w tekst to należy w treści wstawić znaczniki postaci #X# gdzie X to numer kolejny zdjęcia licząc od 1 w górę, np. #1#, #2# (włączając zdjęcia w tekst sugeruję zostawić pustą linię przed i po, zapobiegnie to próbie oblania zdjęcia tekstem."


jezeli chcesz wstawic fotke jako wczesniejszą która puzniej zalączyleś to po prostu wpisujesz w miejsce w tekscie gdzie chcesz ja umiejscowic #nr fotki# i masz gotowe :)

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-10 00:37:02 /


Ale na miniaturę na liście w chwili obecnej brana jest pierwsza fota w kolejności z załadowanych zdjęć, niezależnie od poprzestawiania ich w tekście przez #X#.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-02-10 00:40:11 /


Wiem o co Wam chodzi Panowie :) Dobrze zobrazował to Michał - niezależnie od tego gdzie umieszczę znaczniki, to i tak w miniaturcę pojawia się zdjęcie wgrane jako pierwsze. Dla przykładu - jako pierwsze w tekście umieściłem zdjęcie nr.8 - więc wpisuję załóżmy na samej górze x8x, zdjęcie nr.1 jest na samym końcu, np. x8x x6x x7x x1x, a mimo to jako miniaturka wyświetlone jest zdjęcie nr.1, stąd żeby zmienić miniaturkę należy ponownie wgrać wszystkie fotki, przy czym ta która ma być jako główna musi być wgrana jako pierwsza, by była zdjęciem numer 1 :)

rzułty BUC Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-10 00:43:11 /


uuu, faktycznie tak jest, :P no to musisz ładować wszystkie fotki od nowa w poprawnej kolejności jesli chodzi o pierwsze zdjecie kotre ma byc na "okładce" :D

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-10 00:48:23 /


Czy nie można jakoś tej miniaturki wydzielić od reszty ? Faktycznie jej wymiana jest troszkę kłopotliwa

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-02-10 01:37:38 /


Ok, edytowałem stronę, są dane samochodu, tytuł opis i zdjęcia. No teraz powinno być git. I jeszcze jedno pytanie - jak usunąć swoje podstrony?

velSztaba Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-10 20:37:26 /


Też mnie ciekawi jak usunąć swoje podstrony ...

cortinas !G.O.P! / 2011-02-12 09:45:45 /


Proszę kto tam władny mi włączyć stronę granady :)
Ładnie proszę.

mishq (Mateusz G.) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-10-23 19:26:36 /


Dziekuję :D

mishq (Mateusz G.) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-10-23 19:51:52 /


Nie ogarniam. Jak aktywować nową stronę z caprikiem?

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2022-10-22 14:22:49 /


zrob strone i zglos do aktywacji

Mysza liil (EM) / 2022-10-23 18:42:45 /


Nie mogłem znaleźć aktywuj, ale ogarnąłem, dzięki.

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2022-10-23 19:01:30 /