logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » elektryka » Zamek centralny otwiera ale nie zamyka

Zamek centralny otwiera ale nie zamyka

Witam , Kupiłem granade z odłączonym centalnym ,,, dzisiaj go podłączyłem ale otwiera tylko 3 drzwi ... i na tym koniec , nie zamyka ich ... szukałem na forum ale nie znalazłem co moze byc przyczyna ?

GreGor1988 Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-05-02 23:01:54 /


może master nie daje sygnału do zamknięcia?

mario75 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-05-02 23:13:05 /


Nie wiem czy to pomoże ale miałem podobny problem w escorcie mk7 . Myślałem że to przyczyna siłownika , wymieniłem i nic to nie zmieniło. Metodą prób i błędów znalazłem kabelek dopowiedziany za zamykanie drzwi i podłączyłem osobny kabelek z drzwi pasażera do drzwi kierowcy , upierdzieliłem ten sam kabelek w drzwiach (zrobiłem tzw.mostek) Wszystko hula do dziś. Nie wiem czy Zrozumiałeś o co mi chodzi, jestem po grilu zakrapianym i trudno mi się rozumuje :). mam nadzieje że pomogłem

ste-fun Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-05-02 23:23:42 /


Przekaznik zamka nad nogami pasażera klika przy zamykaniu od wewnątrz drzwi kierowcy? Bo jak cisza to moze byc przerwa w obwodzie, uwalony przekaznik modulowy centralnego, albo uwalony włącznik w drzwiach kierowcy (w nich nie ma siłownika)

Mysza liil (EM) / 2011-05-03 07:25:25 /


właśnie chyba klika ... robi takie cyk ale nie zamyka ... upewnie sie jutro

GreGor1988 Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-05-03 21:29:29 /


jednak przy zamykaniu nic nie cyka nie klika ... a otwiera sie czasami tak , ze trzeba z trzy razy powtórzyc otwieranie zeby wszystkie drzwi sie otworzyły ... otwiera sie ale na pare razy ... a zamykac nie zamyka i nie słychac wogole cyknięcia ...

GreGor1988 Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-05-05 19:32:55 /


Posprawdzaj tez zlaczki czy nie sa posniediale. Centralny w granadzie potrzebuje naprawde porzadnego pradu.

U mnie centralny tez nie zawsze zamykal tylne drzwi. Pomogla wymiana ...klem i kabli od akumulatora (masa do silnika i karoserii, plus do rozrusznika i alternatora)

bartek nowakowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-05-06 10:05:56 /