logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » wnętrze » Amortyzatory klapy granada kombi - zamienniki

Amortyzatory klapy granada kombi - zamienniki

Każdy, kto miał granadę kombi i p... uderzył się w głowę o klapę bagażnika wie po co pytam ;) Podobno pasują z jakiegoś transita, ale dokładnej informacji nigdzie nie znalazłem.
Więc od czego można podpasować amorki klapy do grani mk2 kombi ;) ?
Dla najszybszej odpowiedzi niepasteryzowany browiec na gryźlinach...
pozdr!

michalch83 / 2011-06-14 23:03:37 /


Kurcze mam dopasowane i gdzieś dzieleiłem się na forum informacją z czego pochodzą, trzeba by to odszukać a że właśnie z lambertem dogasiliśmy grilla i posprzątaliśmy puste puszki tropem węża... to mi się nie chce;P

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-06-15 00:44:26 /


Ja jestem żywo zainteresowany tematem!
Od 5 lat... ;-)

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-06-15 07:41:27 /


Ja dopasowałem od... Granady kombi, kupione od pewnego krakowskiego klubowicza, za jakieś 40zł. Pasują idealnie i klapę od połowy zakresu ruchu same podnoszą do góry :)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-06-15 08:41:45 /


A mi się ta sztuka nigdy nie udała. Kupiłem chyba z 5 kompletów i ani jedne się nie nadawały. Widziałem też wspaniały patent polegający na zamontowaniu po 2 szt na stronę na mocowaniach przecudnej urody;-)

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-06-15 09:01:59 /


Nieee no chłopaki, to było dziecinnie proste. Poszedłem do InterCarsu, podałem długość i siłę (450N ??? jest napisane na sprężynie) i zamówili i przyszły. Potem tylko trzeba było mocowania dopasować (mocowanie do słupka na kulce i plastikowym zatrzasku jak w większości dzisiejszych aut, od strony klapy trzeba nową sprężynę ożenić z mocowaniem granady) i wszystko działa idealnie już kilka lat.

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-06-15 09:35:40 /