logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » ZAPRASZAMY NA ŚLUB!!!:D

ZAPRASZAMY NA ŚLUB!!!:D

Hej,
25 maja 2012 (piątek) o 16.30 w Podkowie Leśnej, niedaleko Pruszkowa (woj. mazowieckie) staniemy na ślubnym kobiercu i (zapewne) powiemy sobie "tak";)
Chcielibyśmy serdecznie zaprosić klubowiczów na nasz ślub. Jeśli macie czas i ochotę być z nami w tym dniu i wprowadzić nas w nowy etap życia kolumną starych fordów, będziemy bardzo szczęśliwi. W podzięce, dla każdego autka, rozdajemy miły upominek w postaci wysoko-oktanowego napoju podlaskiego-sprawdzony wielokrotnie, godny polecenia, lek na wszystko:D

Więcej informacji można uzyskać u naszych sznownych Świadków- Kasi i Artura (klubowych Flondrów).

pozdrawiamy i zapraszamy!!!!
Kamil i Patrycja

belmondo_mlecznych_barów / 2012-04-26 21:19:35 /


Heloł Kamil, ale po nicku powiem Ci że się nie skapowałem, że Ty dałeś to info ;) Ja już qupetę wytargałem, tak że do zobaczenia w piątek!

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-05-22 07:16:35 /


No... my oczywiście też będziemy :D

Flonder Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-05-22 08:41:57 /


sie będzie ;)

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-05-22 09:08:19 /


Oj panowie dziękuje bardzo:) widzę stała załoga się pojawi:) oktanowy prezęt naszykowany. Do zobaczenia

belmondo_mlecznych_barów / 2012-05-22 15:42:19 /