logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » instalacja gazowa » Gaz z fury do fury - czy to legal?

Gaz z fury do fury - czy to legal?

Witam. Chciałbym zapytać czy legalne jest przełożenie sobie instalacji gazowej z samochodu w którym była zamontowana pierwotnie ( legalna, z papierami ) do innej fury. Chodzi mi oto, czy nie będzie kłopotów na przeglądach, itp. I jeszcze jedno. Chciałbym przemieścić gaz z 1,6 R4 do 2,0 V6. Czy po wymianie mixera i pokrętła regulacji dawki będzie ok? Bo mam wątpliwości czy parownik podoła. Jest to Elpigaz 100kW czy coś takiego. Pozdro

Krayczek Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-20 18:07:34 /


jak zrobi to tobie stacja zajmujaca sie montazem gazu to tak ,daja ci wtedy papier robisz przrglad wbijasz gaz w dowod rejestacyjny i masz juz gaz.
a jesli zrobisz to sam i nie bedzie w dobodzie wbiego gazu to pregladu ci nie przejdzie a policja moze tobie wlepic mandat
parownik podoła mikser musi byc inny

Michal FAZI / 2004-09-20 18:24:12 /


temat juz wielokrotnie wałkowany

ale czy w tym 2.0V6 masz wbity gaz w dowod ?? jesli tak to nie ma problemy
jesli nie masz wbitego to nie wbija ci go

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-20 18:24:31 /


jesli nie masz w papierze zawsze mozesz skrzetnie schowac wlew gazu i butle i raczej policjant sie nie czepi chyba ze pod maske looknie i nie skonczy sie to na mandacie ale na zabraniu dowodu

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-20 18:26:39 /


Wbiją, tylko trzeba mieć fakturę za montaż wystawioną przez uprawnioną stację.

/ 2004-09-20 18:30:37 /


fakture za montaz a prawie nikt nie chce montowac zestawu nie zakupionego u siebie :)

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-20 19:15:16 /


Przyjedz do Poznania to będziesz miał legalnie - czekam na kontakt.

Albi_Poznan / 2004-09-20 22:31:34 /


V-ka niema gazu w dowodzie i o to właśnie chodzi. Parownik to nie Elpigaz tylko Emmegaz. Albi, na razie tylko planuje, ale jak juz będę walczył i nic tu nie zdziałam to się odezwe. Dzieki! pozdro

Krayczek Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-21 15:17:26 /