logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » Zlocik mazury(Nowe guty) przekładam na 15-17 lipca

Zlocik mazury(Nowe guty) przekładam na 15-17 lipca



Moze jest ktoś chętny pojechac mam tam kawałek ziemi tylko ze trzeba wziąć namioty bo jest tam tylko wiata pod która mozna posiedziec .Wieś Nowe guty znajduje sie koło jeźiora Śniardwy pare kilometrów od Orzysza i do Pisza tez jest nie daleko.Mozna zrobic tez wypad do Mikołajek tylko ze niestety bedzie trzeba jeździc na zmiane bo ktos musi zostawac popilnowac namiotów hehe.Jeszcze dokładnie na miejscu sie ustali poprostu gdzie bedziemy jeździc ale głównie chodzi o to zeby troche odpoczac na powietrzu .

Rafi - Capri Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-06 12:59:00 /


niestety jeszcze nie wiem czy to wypali dam znac jak by cos bo termin nie jest jeszcze pewny jeszcze mozliwe ze sie zmieni

Rafi - Capri Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-06 13:24:48 /


15-17 powinienem dać radę. Akurat przed samym wyjazdem w goorki na urlopix :)
liil

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-06 14:00:05 /


no ten termin tez by mi pasił, bo i fura juz bedzie latać, no chyba że coś rozpitole na pucharze ;)

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-06 14:18:54 /


jednak chyba bedzie chyba kiedy indziej albo dopiero za rok bo mi ten termin nie bardzo pasuje bo moi rodzice akurat tam jada ze znajomymi jada na ten wekend trudno kiedys sie pojedzie

Rafi - Capri Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-06 15:37:58 /