logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » off-topic » Dziobak Coupe na lawecie na drodze nr 92

Dziobak Coupe na lawecie na drodze nr 92

Przyznać się kogo dzisiaj (no w zasadzie już wczoraj ;) ) widziałem wiozącego Dziobaka Coupe w stanie wymgającym sporego remontu na lawecie?
Miejsce obserwacji to droga nr 92, na odcinku Poznań-Września, lawetę ciągnęło Audi 100 z rejestracją LBI ****, a za tym "nie tutejszy" ;)

Tak czy owak pozdrowienia i wytrwałości w remoncie, bo raczej będzie potrzebna.

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-11 02:10:30 /


lbi !!

to moje okolice
ale to nie ja :)

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-11 21:42:40 /


Moje auto miało rejestrację LBI... jak je nabyłem ;) a dziobak nie mój... za to dziś za Głogowem mijałem fioletowe capri mk3 ze zderzakami od mk2. :)

Piotrek PCK / 2005-09-12 00:27:25 /


Jaki ten swiat maly!!! To ja z moim brejdakiem ciagnalem te cudo z okolic Szczecina do Lisznej kolo Sławatycz czyli pod wschodnia granice!!! Kupilem go na allegro za 1200zl i jest w 95% kompletny. Wszystkie graty sa zapakowane do srodka karoserii a w audi reszta co nie weszlo. A nie znalazles przypadkiem bloczka z pasem bo gdzies sie zgubil po drodze... ??
Bylo to jakis czes temu ale nie zagladalem w te strony forum na dowod fotka jak to slicznie wygladalo :)
Pozdrawiam!!!

ford76 Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-27 02:17:16 /


No dokładnie Ciebie widziałem :)
W takim razie życzę udanych i szybkich remontów ;)

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-27 03:59:11 /