logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » kupowanie samochodu » Nareszcie nadchodzi ten Czas

Nareszcie nadchodzi ten Czas

Witam wszystkich forumowiczów wiem że może nie jestem zbyt aktywnym użytkownikiem (co mam nadzieje sie zmieni) ale mam do Was wielki szacunek za tą wiedze jaką przekazujecie za pomocą tego forum. Szczerze to gdyby nie to forum to raczej nie zdecydowałbym sie na posiadanie tak niszowego pojazdu jakim jest Capri. Ale do rzeczy: na wiosne 2017 nadchodzi mój czas na znalezienie i kupno swojego własnego wymarzonego Capri. Chciałem podzielić się tą informacją z Wami ponieważ jestem ciekaw czy ktoś z mojego regionu i nie tylko byłby ewentualnie chętny na pomoc w np oględzinach danego egzemplarza chociaż najchętniej chciałbym wóz od kogoś z Waszego grona posiadaczy. Pisze z regionu i nie tylko ponieważ byłbym skłonny pojechać nawet na koniec Polski jeśli dany samochód byłby tego wart. Ogółem to moje nadrzędne wymaganie jest takie że chcę znaleźć model z V-ką pod maską najlepiej 2.8i lub 2.9 EFI (2.9 nie było oryginalnie montowane podpowiedźcie jak z tym jest?) chociaż 2.3 chyba też bym nie grymasił. Essex'y słyszałem że są przesadnie paliwożerne i bardziej zawodne (nie żebym chciał ekonomiczne auto nie zrozumcie mnie źle). Na marginesie pragne dodać że gdyby ktoś z Was planował na wiosne oddać swój egzemplarz z takim silnikiem w ręce fanatyka starej motoryzacji to proszę o kontakt telefoniczny do mnie lub tutaj na forum (może to naiwne ale jednak kto pyta nie błądzi). Dziękuje z góry za wszelkie podpowiedzi i pouczenia, pozdrawiam serdecznie :)

TuliPan / 2016-11-29 22:01:59 /