logowanie | rejestracja
capri.pl » klub » za granicą » Capri Club of Sweden

Capri Club of Sweden

Przedstawiam Wam klub braci Caprikowców ze Szwecji - Capri Club Of Sweden.

Zobaczcie jak wyglądają zloty u nich w kraju.

Tak wyglądał ich zjazd na Axamo Camping w Jönköping. Zjawiło się około 35 driverów ze Szwecji, Danii, Finlandii i północnej europy. Taki zlot odbywa się każdego roku, to zdjęcie jest akurat z Annual Meeting of Sweden 2000. Organizują zawody, wystawy i dobrze się bawią. A obok właśnie zwycięzcy wystawy.

Czasem spotykają się na torach wyścigowych w Rudskogens, lub Gelleråsens, podobno to ich ulubione miejsca spotkań. Sprawdzają tam możliwości swoich Caprików ścigając się ze sobą.

Najbardziej aktywnym regionem jest Capri Club Of Sweden Skane. Spotykają się dziesięć razy w roku, a poza tym odwiedzają inne mniejsze zloty na południu.

Właścicielem tego auta i zmyślnej przyczepki jest Göran Nilsson. Jest to swego rodzaju wizytówka Capri Club Of Sweden, można spotkać wiele jego zdjęć rozsianych po internecie.

W sierpniu 1999 odbył się w Strömstad w Szwecji jeden z większych zlotów. Świętowali trzydziestolecie Capri. Capri Club of Sweden, Capri Club Norway i Capri Club Denmark urządziły jeden wielki zlot. Przyjechało ponad 60 Caprików, gwiazdą zlotu był orginalny Tickford Capri.

Wielgachne dzięki dla Sabine Lillsjö.

--
Robert "Sivy2 the Beast" Wilk

Komentarze

Mają chłopaki rozmach!!!

Gdybyśmy tylko mieli więcej kasy i paliwo było ciut tańsze to też by nas tylu było....
Dajmy ognia chłopaki
pozdrawiam i niech gulgot fałki tuli was do snu.
wrona

[anonim] [2001-05-08 20:07:29]


Przyczepka i tor wyscigowy

Ciekawa jest koncepcja tej przyczepki ciekawe kiedy u nas ktos podejmnie sie wymodzenia takiej konstrukcji.Ciekawi mnie dlaczego jeszcze nikt nie wpadl na genialny pomysl zrobienia zlotu na torze wyscigowym, wynajac tor choc by na jeden dzien i sie poscigac w bezpiecznych warunkach.Takie mozliwosci oferuje np najnowoczesniejszy tor w europie pod Cottbus ok 50km od naszej zachodniej granicy.

Pazur [2001-05-09 00:03:34]


tor

Jak to nikt nie wpadl, tor w Miedzianej Gorze byl juz odwiedzany przez Capriki przynajmniej dwa razy i mamy zaproszenie na odbywajace sie tam imprezy,
U nas w Szczecinie jest tor kartingowy, na ktory rowniez zawsze mozna wjechac i poszalec

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2001-05-10 10:14:50]


Do sSivego2

Hay rooshowy, kosa speak hier...;)) Czesc Robert, kope lat, nie myslalem ze zobacze gdzies Twoja dzialalnosc, a tym bardziej tutaj, widz ze wzielo Cie na dore z tym capri...jak bys juz mial autko i potrzebowal mechanika, to ja sie pisze. Pozatym trzeba sie bedzie zdzwonic i gdzies fiatem pojechac, bo w krootce robie kapitalke i trzeba go bedzie dotrzec, a trasa jest najlepsza na dotarcie autka. Pozdrawiam
Marcin "Kosa" Kosinski

[anonim] [2001-06-03 23:04:29]