logowanie | rejestracja
capri.pl » klub » spotkania, zloty, imprezy » Warszawa, 06.05.2000

Spotkania i zloty: Warszawa, 06.05.2000

Warszawa: plac Teatralny -> Skra, 06.05.2000

Poniżej widok na nasze samochody, ustawione na parkingu na Skrze po przejeździe przez centrum Warszawy. Prawa część obejmuje wszystkie Manty, natomiast lewa część to niestety tylko fragment składu drużyny Capri, gdyż pozostałe samochody stanęły w miejscu uniemożliwiającym wspólną fotografię. W szczytowym momencie naliczyliśmy 26 Capri !
Poniższe zdjęcie można również obejrzeć "nieco" większe - po kliknięciu w "miniaturkę".

Większa wersja: 7250x400, 752kB

Oto nasze samochody, zebrane już na sam koniec zlotu. Niestety, w chwili zdjęcia ostała się nas już tylko równa połowa składu:

Większa wersja: 2500x300, 227kB

Nasze grupowe zdjęcie, z samochodami i bez (niestety również na sam koniec zlotu, więc skład nieco osłabiony):A oto Manty - niektórym fantazji odmówić się nie daje:Na zlot, jak to zwykle bywa, przyjechały samochody w świetnym stanie, jak również w potencjalnie :-) świetnym stanie:Większość przyjechała z bliska, ale było również kilka samochodów z dalszych zakątków Polski - nasz kolega ze Starachowic przywiózł ze sobą trofea:

 

Niektórzy z nas musieli na miejscu wykonać pewne niezbędne czynności serwisowe:Spore wrażenie zrobił Mostek, swoim świeżo pomalowanym Capri Mk I:Pojawiło się kilka nowych samochodów, ale znakomita większość z nas prezentowała swoje znane już z wcześniejszych spotkań maszyny:
 

--
Michał Konieczny <mk@capri.pl>

Swoją relację ze zlotu ma również klub Manty: http://www.kreator.pl/manta/spotkanie20000506.html

Komentarze

Szybkość na miarę FC.

Nie wiemy dokladnie o ktorej ukazaly sie wrazenia ze zlotu, ale i tak gratulujemy szybkosci i sprawnosci akcji, jak rowniez efektow !!!

[anonim] [2000-05-07 14:36:00]


Prawie dobra robota !

Chaciałbym przede wszystkim pogratulować organizatorom zlotu sprawności, jak i jakości ich poczynań. Tak trzymać, legenda musi trwać. Dlaczego jednak patronat nad całą imprezą przejęła Manta ? Karteczki z napisem "Zlot Opel Manta" i bufet a la Manta to już lekka przesada. A gdzie inicjatywa posiadaczy Fordowskich Cudeniek ?

[anonim] [2000-05-08 16:11:00]


Gratulacje Mostek!

Twoja bryczka robi wrażenie :)

[anonim] [2000-05-08 23:57:00]


rozczarowanie!

Jestem trochę rozczarowany zachowaniem kolegów z klubu Forda Capri:
Podszedł do mnie jeden z waszych klubowiczów i złośliwie zapytał....." czy to dobry pomysł organizować wspólny zlot Capri z Mantą?"
Tak naprawdę i nie będąc zupełnie złośliwy zlot zorganizował klub Manty!
Potem kilka złośliwych słów w stronę Mant!
Jesteśmy naprawde rozczarowani, ale były również miłe mamenty, gdy podszedł do Mantowców Wasz szef i spytał na koniec, czy wszystko ok!

[anonim] [2000-05-10 01:10:00]


połaczmy siły!

Mam propozycję na przyszłość:
przy okazji następnego zlotu zapraszam na spotkanie organizacyjne; ustalimy wówczas co, do którego klubu należy, podzielimy sie organizacyjnie.
Gwarantuję lepsze efekty!
Co na to klub Forda Capri?

P.S. Może wówczas pojawią sie również kiełbaski a la Capri, które będą smakowały Wam lepiej niż ... a la Manta!

[anonim] [2000-05-11 02:07:00]


spotkanie organizacyjne

Propozycja takiego spotkania to doskonały pomysł. Lepiej jest spotkać się wcześniej, wszystko uzgodnić i uniknąć ewentualnych błędów. Wszyscy na zlocie widzieli jak wygląda uzgadnianie np. trasy przejazdu "na gorąco". Może w przyszłości nie doszłoby do takich nieporozumień, jak rozdzielenie się Mant i Capri przy przejeździe na Skrę. Wspólny zlot to w końcu wspólny zlot.

[anonim] [2000-05-13 09:24:00]


O co tu chodzi?

Ciagle ktos pisze, o jakichs klubach, o szefach klubow, organizacjach, zebraniach itp. Prosze o wiecej szczegolow - moze wyrobie sobie legitymacje...
:>

[anonim] [2000-05-14 22:50:00]


Daty

Czy moglibyście napisać terminy najbliższych zlotów w Warszawie bądz w okolicy.Chciałbym w koncu dotrzeć na wasz zlot.

[anonim] [2000-05-17 12:15:00]


Co jest z nowymi zdjęciami ze zlotu. Robiliśmy tyle fajnych zdjęć, chciałbym je zobaczyć!!!

[anonim] [2000-05-18 22:32:00]


NA NOWO

TRZY LATA TENU POZBYŁEM SIĘ MOJEGO CAPRI, PRZESZŁO MI. TERAZ OGLĄDAM WASZĄ STRONĘ I POWRACA ZAPAŁ. CAPRI PO RAZ TRZECI? TAAAAK!. DZIĘKI ZA TĘ STRONĘ
WOLLY - WARSZAWA

[anonim] [2000-05-22 22:19:00]


Gratulacje !!!!

Interesujące są opinie P Blaka, bo tak się identyfikuje oRGANIZATOR ( zapis celowy ). Widziałem wiele zlotów i wiele ciekawych imprezek. Kuchnia a la Manta to przegięcie... Przegięciem równiez była śmietnikowa pralka jako trofeum.
Bajeczny był wózek dla dziecka jako nagroda. A jeszcze fajniejsze wydzieranie się przez mikrofon: kto do nas dołączy, kto jeszcze, już zaczynamy.... Przez godzinę nie wiedziałem o co temu człowiekowi chodzi. Aż wreszcie jakiś zniecierpliwiony gość czymś przypominającym bordowym, pomieszaniem Manty z Wartburgiem zaczął sam jeździćna czas, bo nikt nie zapewnił mu konkurencji.... ORGANIZACJA - tym się zajmują organizatorzy. KRZYCZENIE - tym zajmują się krzykacze mikrofonowi. BALKOWANIEM - tym zajmują się PBLAKI. PBLAKI - nie znają się na organizacją, HUBIKI natomiast drukują piękne BILETY WSTĘPU. Chłopaki tak trzymać !!!!!!!!! Wtedy już nikt nie będzie się wami interesował.....

[anonim] [2000-05-23 22:57:00]


Po gratulacjach...

Zgadzam sie z przedmowca....
Przejdzmy od slow do czynow....

[anonim] [2000-05-24 10:03:00]


TROCHĘ NUDNO

Pierwszy raz byłem na zlocie. Było OK, ale trochę nudno(jak u cioci na imieninach). Zorganizujcie jakiś zlot pod Warszawą: ognicho,kiełbacha,browar! Mógłby być nawet dwudniowy. Ludzie lepiej by się poznali, wymienili adresami i doświadczeniami na temat naszych 'bestii'. Nie podnieca mnie stanie bezczynnie obok swojego samochodu przez kilka godzin, czy też niszczenie gum i karoseri(kamienie na placu-na piasku sam bym chętnie pokręcił).Pomyślcie, bo wszyscy właściciele capri'ków napewno pomogą w organizacji zlotu z prawdziwego zdarzenia.
Przy okazji pozdrowienia dla pięknej właścicielki wiśniowego capri, od właściciela srebrnego capri.

[anonim] [2000-05-24 11:43:00]


Po gratulacjach II

Co komentarza ktory zobaczylem na stronie, nie podejrzewam ze to ktos z nas (Klub Capri), bo tak na moj gust troche za dobrze wie kto jest kim w Klubie Manty i co kto robil podczas zlotu, jezeli jednak to ktos od nas powiedzialbym tak: przede wszystkim jezeli widziales Ktosiu jak zachowywali sie na zlocie ludzie od Capri i w jaki sposob jest skonstruowana nasza strona, to dostosowujac sie do tego (juz nie mowiac o podstawowych zaqsadach prowadzenia korespondencji) i do zwyczajow panujacych na calej naszej stronie powinienes sie po pierwsze przedstawic. To ze sie nie podpisales dowodzi jedynie tego ze jestes tchorzem ktory nie chce brac personalnej odpowiedzialnosci za to co pisze i wlasnie w ten sposob przerzuca te odpowiedzialnosc na Klub Capri, sadze ze kilka osob z naszego Klubu bardzo serdecznie i z wyrazami glebokiej i nieukrywanej wdziecznosci ;-/ chcialoby Ci podziekowac za tego typu dzialania. Po drugie jezeli taki z Ciebie cwaniak to moze zaproponowalbys inna formule zlotu, w jakiej mozna byloby zrobic tego typu impreze. Jak na razie z naszej strony jest kilka propozycji na blizsza lub dalsza przyszlosc, ale suma summarum nic do tej pory zesmy nie zorganizowali wiec z mojego prywatnego punktu widzenia nie nalezy innych krytykowac na forum publicznym i to w takiej formie. Jezeli zas na naszej stronie wypowiedzial sie ktos z Klubu Manty to mialbym do niego serdeczna prosbe o to zeby po pierwsze podpisywal sie pod korespondencja ktorej jest autorem, a po drugie postaral sie zglosic swoje zastrzezenia bezposrednio do organizatorow zlotu, nie za posrednictwem naszej strony, bo przez tego rodzaju dzialanie wplywa destruktywnie na wzajemne relacje pomiedzy Klubem Manty i Klubem Capri i przynajmniej ja nie widze wyraznego powodu dla ktorego mialby to robic. Jezeli to ktos z zewnatrz to z przeproszeniem spuscmy zaslone milczenia.

[anonim] [2000-05-24 19:54:00]


Zgadzam się z Yendrkiem w 100%, jeszcze male pytanko gdzie szanowny anonim uczestniczyl w ciekawych zlotach ? Moze w Szczepkowie ? :-) Poza tym wiecej luzuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.

[anonim] [2000-05-28 23:22:00]


Obiektywnie:

Wypowiedź anonima pozostawiam pod rozwagę ludziom kulturalnym.

[anonim] [2000-06-01 00:39:00]


Przypadkiem "wpadłem" na Waszą stronę i oto moje wnioski.
Fajnie sobie gadacie o kiełbaskach, anonimach, układach międzyklubowych, organizacjach zlotów, itp. Jest to zrozumiałe bo jest to strona poświęcowa zlotowi. Jako cichy wielbiciel niewyobrażalnie zazdroszczę Wam posiadania NAJPIĘKNIEJSZEGO AUTA, jednak martwi mnie trochę, że wśród wszelkich komentarzy ze zlotu praktycznie ani słowa nie poświęcacie tym Cudeńkom. Przecież to dzięki Nim stanowicie elitarną grupę i One powinny być osią Waszej działalności i dysksji. Cała sytuacja przypomina mi trochę politykę - i po co?
A gdzie spontana?
Z pozdrowieniami i głębokimi wyrazami zazdrości - Leszek.

[anonim] [2000-06-19 14:42:00]


Ford Capri

Pozdrawiam wszystkich Fanow Forda Capri mam 16 lat obecnie mieszkam w Niemczech
jestem w Clubie Capri Club Warszawa. O zlotach dowiedzialem sie z gazety
na stronie internetowej. Duze dzienki za informacje dla clubu (zapuzno).
Od poczatu tego roku niedostalem zadnego list o zlotach, spotkaniach,
a tojest chyba najwarzniejsze do istnienia Clubow i co puzniej owcuje w zlotach
A co do Zlotu :Bez krytyki niema nic: liczy sie uczestnictwo i to jest najnaj
najwazniesze.
Szukam korespodentow w mojim wieku
Mam Forda Capri 3 rok prod.1985
Przepraszam za gramatyke,to niemoja wina tylko klawiatura.
Szerokiej Drogi rzyczy krzysiek.

[anonim] [2000-08-15 22:26:00]


Oby było lepiej

Niemartwcie sie juz w czercu wspomoge was swoim MkI ale i tak zajebiście że aż tylu sie ostało

Kośmicki Zygmunt [2001-01-08 00:38:49]


Taunus

Czy na następny zlot mogę przybrykać Fordem Taunusem? W końcu to też Ford. Na dodatek Na jego bazie zbudowany został Capri.

[anonim] [2001-01-25 08:53:24]


Pozdrawiam Tak jak najbardziej do nas przyjezdżali BMKAMI Daniel P.

[anonim] [2001-08-22 12:03:25]


TROCHĘ MAŁO WAS BYŁO NA ZLOCIE POSIADAM MKIII ŻÓŁTE WKRÓTCE DO WAS DOŁĄCZE ŻORY POZDRAWIAJĄ

[anonim] [2001-08-23 20:29:46]


Nie lubie takiego zachowania

taka jest prawda ze zawsze bedzie cos nie tak tu pujdzie o kielbaski tam o flagi i gdzie indziej o naklejki a czy to wazne?? wazne jest to ze sie razem spotkalismy ze inni ludzie zobaczyli nasze auta!!! ze sie poznalismy!! po co od razu klutnie i awantury??

Manciarz [2002-08-15 20:39:04]