logowanie | rejestracja
capri.pl » zamieszczanie zdjęć

Zamieszczanie zdjęć

Serwis capri.pl umożliwia użytkownikom zamieszczanie zdjęć - na stronach z prezentacjami samochodów, w ogłoszeniach, komentarzach i na forum.

Zdjęcia przyjmowane są w różnych formatach i wielkościach, ale poniższe wskazówki pozwolą skorzystać z dostępnych mechanizmów jak najlepiej. Zdjęcie wysłane na capri.pl może zostać przyjęte bez żadnej konwersji, lub w razie potrzeby może zostać poddane konwersji. Optymalne jest wysyłanie zdjęć w takiej postaci aby konwersja nie była potrzebna, jednak w przypadkach gdy odpowiednie przygotowanie pliku przez użytkownika jest niemożliwe, może to zostać dokonane automatycznie na serwerze.

Pliki przyjmowane bez konwersji - ZALECANE

Zdecydowanie zalecane jest przygotowanie plików w takiej postaci, aby konwersja nie była potrzebna. Zapobiegnie to zmianom wielkości i jakości zdjęcia czy też rysunku.

Pliki akceptowane bez konwersji:

Pliki poddawane konwersji

Konwersji poddawane są następujące pliki:

Konwersja w takim wypadku przeprowadzana jest następująco:

Komentarze

A o to nasze cacko. Może narazie nie prezentuje się zbyt ciekawie, ale naszym marzeniem jest zrobić z niego "coś pięknego"

W chwili obecnej katuje się nad nim blacharz Kamil.Jeszcze tydzień i jedzie do lakiernika. Tak więc za trzy miesiące zobaczymy jego nowe oblicze;)
MEGIC

MEGIC Dokładna lokalizacja na mapie [2007-01-26 19:35:02]


To nie jest miejsce do zamieszczania zdjęc, których jakos kolega nie może zamieścić, to tylko instrukcja postepowania. Na forum sa lepsze miejsca np. wątki typu: witam się

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2007-01-26 19:42:38]


Gdy jesteś zalogowany -> prawy górny róg strony ..... klikasz konto ..... wchodzisz w zakładke "moje samochody" i dodajesz wpis ....... dla każdego wpisanego samochodu możesz założyć strone z opisem i zdjęciami. Jednak pod warunkiem, że jest samochodem z kręgu zainteresowań capri.pl - strona dopiero po sprawdzeniu przez moderatora zostanie aktywowana ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2007-01-26 19:47:39]


czytam pierwsze dwa komentarze i nie wiem o co chodzi :), dopiero po kolejnych dwóch sie kapnołem

zedo Dokładna lokalizacja na mapie [2007-01-26 23:37:53]


:):):):) dobre.... kiedyś mój znajomy pod kioskiem zobaczył kolegę...... podbiega....i jeb go w dupę z kopa. Gość wystraszony i zdziwiony się odwraca...... a mój kumpel patrzy i nie wierzy :), bo właśnie kogoś nieznajomego w dupę kopnął. :)

W życiu zdarzają się różne wpadki :)

RAV :) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2007-01-27 02:28:27]


hehehehe mam podobne, mój znajomy z liceum ma brata strasznie do siebie podobnego mimo że tamten jest 2 lata starszy, kiedyś podjechałem Taunusem pod centrum handlowe wysiadam i ide przez parking, w pewnej chwili widze czerwone audi 80 z 79 roku więc wie że to znajomego maszyna, jak tylko zaparkował podszedłem do niego otwieram szybko drzwi jakbym chciał kolesie wysadzić:D i mówie "wyskakój z kasy" po czym spostrzegam niewielkie róznice i dochodzi do mnie że to nie znajomy a jego starszy brat:) heh ale sie uśmiałem on z resztą też:D

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie [2007-01-27 10:18:05]


Macie tutaj przetłumaczone zaproszenie na zlot i plan ramowy.

https://www.dropbox.com/s/rvtnxe11rv5knvd/zaproszenie%20na%20zlot.docx?dl=0

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2016-06-02 08:19:53]