logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Śląsk! Granada 2.3 GL czarne blachy : KBI 7250 > zarejestrowany w Rudzie Śląskiej<

Śląsk! Granada 2.3 GL czarne blachy : KBI 7250 > zarejestrowany w Rudzie Śląskiej<

Znajomy poszukuje samochodu rodziców ,który w 1999r. został oddany do komisu w Zabrzu lub Bytomiu gdzie spędził rok. Czy ten samochód przetrwał czy wylądował na złomie?
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?
Czekamy na info nawet to najgorsze..

Aga.Ka_BBH / 2018-01-30 20:49:35 /


Znajomy jakiś taki dziecinny , i szuka auta po rodzicach ?

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2018-01-30 23:20:02 /


jak masz gdzieś zapisany do tego VIN i datę 1 rejestracji, to na https://info-car.pl/infocar/vin.html da się ustalić jaki ma aktualny nr rejestracyjny w jakiej gminie i kiedy zarejestrowany czy zgłoszone złomowanie itp.

mirkolo Dokładna lokalizacja na mapie / 2018-12-01 17:43:51 /


Trochę odgrzany kotlet, ten wątek kilka lat temu przemknął mi przed oczami, ale nie skleiłem wtedy. Znalazłem znów, więc się odzywam, bo ja kupiłem swoją granadę w Rudzie Śląskiej w 2002 roku. Też 2.3 GL i grafitowa. Tylko stan był skrajnie inny niż na tej leciwej fotce... Jeśli potrzeba to można coś posprawdzać. Nie ma szybra, ma fabryczny hak i przeciwmgielne lampy hella pod zderzakiem (znaczy się miała oryginalnie) W każdym razie jeśli to ten sam samochód to po przejściach ale jest, jeździ i ma się przyzwoicie.
Pozdrawiam.

Johnny81 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2023-10-26 09:26:16 /