logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » fiszka Mk1

fiszka Mk1

Zdobylem fiszke do Mk1 , ponad 700 stron, wiec jesli znajda sie chetni to moge kontynuowac robienie dokumentacji, czekam na odzew, mam tez cos o V4

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-03-23 11:29:39 /


Jeśli było by w niej wszystko o Mk1 69-73(4) a cena niepowalająca z nóg to chyba ja byłbym chętny.
PS
Nie wiem czy dobrze rozumiem. Co to jest fiszka?:)

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-03-23 11:39:43 /


Jaka była by przybliżona cena tej fiszki i co się w niej znajduje?
Pozdrawiam

szecho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-03-23 15:59:37 /


Jestem chętny na jeden egzeplarz odbitych Fiszek jak je powiększysz i jakoś zkserujesz

Cena nie gra roli " chyba :) "

RedCar Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-03-23 17:26:48 /


Fiszka jest to serwisowy mikrofilm
W serwisach maja takie specjalne przegladarki do nich
Mam mozliwosc wydrukowania tego ale cena wynosi okolo 1000zl, dlatego potrzebuje chetnych
Zrobilem to juz z trzema fiszkami, do Mk2-3, do silnikow V6 i do skrzyn biegow od wszystkich Capri
(zawsze fiszki konkretnego samochodu nie zawieraja silnikow i skrzyn)
Teraz zdobylem fiszke od Mk1
Jest tam kazdy element samochodu, wszystko jest rozrysowane, co z czym sie laczy, z jakimi roznicami, opcjami itp, kazda czesc ma odnosnik do tabeli w ktorej jest opisana, podane sa lata stosowania, modele, numer czesci
Fiszka pozwala rozwiazac niemal kazda zagadke zwiazana z samochodem, jest w czterech jezykach (ang niem hiszp i franc.), najwieksze ulatwienie to ze mozna sobie znalezc numer czesci , pojsc do serwisu i zamowic, jesli tylko istnieje to przyjdzie, inaczej jak sie powie ze chcesz uszczelke do capri z 70r wysmieja cie i splawia
bedzie to ponad 700stron, koszt okolo 200-220zl.
Mam tez fiszke do starych silnikow V4 i V6 razem, jesli beda chetni to odbije ja rowniez

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-03-23 19:43:29 /


Pewnie ja też się załapie, lecz pytanko, a za ile dorzucony by był wydruk Fiszki z v6-kami?

Piosiu. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-03-24 00:12:08 /


No właśnie. To by mnie też interesowało.

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-03-24 00:58:18 /


Jeszcze jedno, a jaka była by tego jakość?

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-03-24 01:02:02 /


Jesli chodzi o jakosc tych ktore zrobilem do tej pory to wedlug mnie sa bardzo dobre, oczywiscie nie da sie zrobic tego lepiej niz jest na fiszce
Fiszka do Mk1 jest dosc stara i byla robiona troche inna technologia i innym drukiem, jest przez to trudniejsza do odbicia, sprobuje w tygodniu jak to wychodzi, na pewno nie zrobie tego na odwal
Fiszka z silnikami V6 ktora juz odbilem jest przeznaczona do samochodow z lat 80-tych, sa tam V-ki ze wszystkimi rodzajami wtryskow i niewiele gaznikowych
Do Mk1 raczej sie nie nadaje, mam druga fiszke o silnikach V4 i V6 lacznie, ta jest idealna do Capri wszystkich typow, sa tam wszystkie gaznikowe V od poczatku lat 60-tych plus 2.8i , bedzie ona jednak miala okolo 400 stron wiec wyjdzie drozej od tamtej, jakies 150zl

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-03-24 23:21:33 /


Zrobilem dzisiaj probny wydruk strony z fiszki o Mk1
Jakosc rysunkow jest bardzo dobra, tak jak na pozostalych fiszkach, jednak tekst w tabelach jest mniejsza czcionka i do tego malymi literami a nie drukowanymi jak na pozostalych, da sie oczywiscie wszystko przeczytac ale jest to zblizone do formatu sciagi ;) (okolo 6 w wydruku z worda czcionki times n.r.)

fiszka o silnikach V4 i V6 jest nowego typu i tekst jest juz wiekszy, tak jak na reszcie fiszek

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-03-25 21:03:07 /


więc ile za taką fiszke do MK I ?

Pe®ana Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-10 23:34:02 /