logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Szukam mojego ex Taunusa

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Szukam mojego ex Taunusa

Siemka...

Chwilę mnie tu nie było, ale jest wielka prośba do Was. Jak w temacie, szukam swojego byłego Forda. Dowiedziałem się dopiero po sprzedaży, o jego sprzedaży i chciałbym go odnaleźć... Nawet jeśli teraz nie jest na sprzedaż to, może w niedługim czasie będzie;) Zdjęć jak wyglądał w momencie sprzedaży raczej nie będę dawał bo raczej większość Klubowiczów je kojarzy. Z tego co wiem pojechał w okolice Rybnika...
Z góry dzięki za jakiekolwiek info...

Pozdrawiam

P.s. Około sierpnia tylko już nie kojarzę czy 2016 czy 2017 była na sprzedaż Sierra z silnikiem ST170 z turbo za 10k czy to się sprzedało? Jak tak to kto się tym teraz wozi?:)

DaiKaioshin Dokładna lokalizacja na mapie / 2018-03-08 09:31:55 /


jeśli chodzi o Sierrę z Zeteckiem, to ja taką sprzedawałem. Tzn. silnik ST170 na ITB został zamieniony na silnik z Focusa RS Turbo.
Auto wciąż do sprzedania. -do dokończenia

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2018-03-08 10:23:30 /


Lesioo nie jest właścicielem Twojego Taunusa?

Trefl Dokładna lokalizacja na mapie / 2018-03-08 10:52:08 /


Lesioo właśnie sprzedał auto na dniach i mnie o tym nie poinformował, a dowiedziałem się, że sprzedawał je od sierpnia;/ Ot tak działa prawo pierwokupu...

DaiKaioshin Dokładna lokalizacja na mapie / 2018-03-08 10:55:42 /


Prawo pierwokupu ? :D jeszcze powiedz, że na gębę :D

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2018-03-08 12:39:51 /


dowcipy to nie ten wątek ;)

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2018-03-08 12:40:06 /


czego szukasz... w twoim profilu stoi, że cały czas go masz.

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2018-03-08 12:50:09 /


Jak się ładnie prosi o cynk, jak auto pójdzie pod młotek to chyba, można było taka informację podać. Tym bardziej, że nie poszedł na pniu a wisiał pół roku w ogłoszeniach...

A co do statusu posiadania, gdybym go miał u siebie na podwórku, to bym nie szukał auta na forum... Ale dane już poprawione, jeśli jest to wymogiem do udzielenia mi jakiejś sensownej informacji;/

DaiKaioshin Dokładna lokalizacja na mapie / 2018-03-08 21:18:20 /


Wisiał pół roku w ogłoszeniach. Lepszego cynku nie mogłeś dostać.

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2018-03-08 21:54:00 /


nie przeglądałem ogłoszeń... dlatego nie widziałem chyba logiczne? Jakby ktoś Ci powiedział "jak będę sprzedawał, dam Ci znać" to chyba byś codziennie ogłoszeń nie przeglądał?

DaiKaioshin Dokładna lokalizacja na mapie / 2018-03-08 22:21:54 /


Nie, ale nie miałbym też do nikogo pretensji. Były ogłoszenia, było kilkukrotnie pisane o tym aucie, więc każdy miał możliwość kupna tego wozu.

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2018-03-08 22:30:55 /


Ja rozumiem ze każdy miał możliwość kupna... chodzi mi tylko o brak informacji, a teraz zaśmiecam forum bezsensownym wpisem i szukam czegoś co wyładowało u kogoś w garażu i może już stamtąd nie wyjechać, bo do klubowicza pewnie Taunus nie trafił...

DaiKaioshin Dokładna lokalizacja na mapie / 2018-03-09 01:38:48 /


Trzeba było zmienić dziewczynę, a nie samochód, tak jak Ci inni radzili tutaj.
Teraz nie masz samochodu.
I po tym jak go szukasz, to pewnie dziewczyny (przynajmniej tamtej) też już nie masz :D.

Curtis_Capri Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2018-03-09 22:55:27 /


Może to co napiszę będzie mało popularne, niezrozumiałe etc., ale jeśli nawet na gębę zostało coś powiedziane to zostało i ja osobiście nie wyobrażam sobie, aby słowa nie dotrzymać. Może żyje w jakimś innym świecie, albo zadaje się wyłącznie z ludźmi którzy słowa dotrzymują.... Jeśli zostało powiedziane to chooj w to wbijam i jest to dla mnie sprawa honoru, aby słowa dotrzymać nawet jeśli miałbym ponieść stratę... Pewne sprawy trzeba doprowadzać do końca, aby wyjść z twarzą.
Osobiście od 2009 roku pracuję dla człowieka z którym nie mam podpisanej żadnej umowy o pracę / umowy o współpracę i od 9 lat nie zdarzyło się, aby faktura została zapłacona choć jeden dzień po terminie.
Są ważniejsze rzeczy w życiu niż cholerne kilka PLN....
Jeśli będę sprzedawał którekolwiek ze swoich aut to tez chcę mieć prawo pierwokupu. Czy na gębę czy na papierze, dla mnie nie ma znaczenia. Jak ktoś ma poziom to słowa dotrzyma...
Może zbytnio sobie to wszystko idealizuje, albo po prostu jestem zbyt uczciwy na obecnie panujące dookoła warunki....

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2018-03-09 23:18:31 /


@Curtis dziewczynę mam nadal tą samą tylko poglądy się zmieniły:)
A odnośnie tego co napisał Dred, zgadzam się w 100%. Nie raz się traciło, ale słowo to słowo, a jakiś zakład o coś to już w ogóle...

DaiKaioshin Dokładna lokalizacja na mapie / 2018-03-10 07:33:26 /


No i dla takich ludzi warto byc w takim miejscu jak to

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2018-03-10 09:56:12 /


Dred, gdyby były plusy na stronie dostawił bym Ci plusa. Niestety w naszym gronie są też ludzie co słowa nie dotrzymują i pomimo upominania dalej rżną w...

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2018-03-10 17:29:20 /