logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » instalacja gazowa » Problemy z instalacją gazową

Problemy z instalacją gazową

Mama założoną instalacje gazową w Ładzie Samarze na początku niebyło żadnych problemów. Niestety ostatnoi się zaczeły np. ja ją odpale normalnie na gazie i przestawie np. na inne miejsce na parkingu (nie rozgrzewjąc silnika)i zaraz ją zgasze to niezabardzo zaraz po tym chce odpalić dopiero jak troche postoi to odpalii chyba że jej przy zgaśnieciem przygazuje to później juz lepiej odpala. Druga rzeczą to ostatnio mi przerywa jak przełącze na benzyne (tylko przy wysokich obrotach). I niezadobrze chcie się przełączyć na benzyne za długo to trwa ja rozumiem że to jest gaźnik i nie może odrazu przełączyć ale według mnie trochę to za długo trwa zanim dojdzie paliwo do gaźnika. Trzecią sprawą to jest to że ostatnio mi więcej pali na gazie bo na benzynie nie sprawdzałem na gazie około 11,5litra gdzie zawsze spalała o litr mniej. Zastanawiam się co może być przyczyną tych problemów??? Ja podejżewam że to mogą być świece do wymiany ale nie jestem pewien. a tak wogule to mam jeszcze pytanie co do świec przy instalacji gazowej czy przy jej montazu zmienia się też świece??? i co ile powinno się je zmieniać jeżdżąc na gazie??? Byłbym wdzięczyny jak ktoś by mi odpisał w sprawie tych problemów co może byc przyczyna i co z tymi świecami czy trzeba było je odrazu zmienić przy montażu instalaci i co ile trzeba je wymieniać!!! z góry dziekuje:)

Pawcio179 / 2006-03-23 17:17:49 /


Zarejestrowany: 2006-03-23 16:52:23
Ostatnia wizyta: 2006-03-23 17:18:16 (1m 19s temu)

Może faktycznie po rejestracji przez miesiąc brak możliwości zakładania wątków??

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-23 17:20:44 /


A wymienić trzeba Ladę na starego Forda
Ręce opadają.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-23 17:28:54 /


Wątek jest zamknięty, brak możliwości jego kontynuacji.