logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Po Poznaniu "grasuje" Święty Mikołaj :)

Po Poznaniu "grasuje" Święty Mikołaj :)

Właśnie wrócilem z Poznania, gdzie spotkala mnie miła niespodzianka.Byliśmy u cOka,gdy nagle pojawilo się czerwone Capri wewnątrz ktorego umieszczony był Mikolaj w "opakowaniu" Gościa . Wręczyl mi paczke w ktorej była uszczelka do mojej przedniej szyby. :) Powiedzial, że to prezent dla marmacha, pogadaliśmy trochę, przypalił laczki i....tyle go widzialem ! Jak ktoś potrzebuje jakieś części, to walcie do niego jak w dym, bo obawiam się, że ta "promocja" sie niedlugo skończy !
DZIĘKUJĘ CI ŚWIĘTY MIKOŁAJU ! ! ! :-)))
a przy okazji dzieki wszystkim ludziom z Pyrlandii za gościnę i czas ktory mi poświęcili. P O Z D R O W I E N I A !

marmach / 2002-12-06 14:11:53 /


Dzięki za pasztet!!! Niech moc będzie z Tobą!!!

Czołg PCK Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-06 15:03:56 /


Ten Święty Mikołaj jest czasem też ZŁYM CZARNYM CHARAKTEREM.
Miło było cię widzieć Marmach i wpadaj częściej. Pamiętaj o nowej lokalizacji zlotów - tak pod koniec kwietnia 2003 a może na 1 maja do 3 maja mogli byśmy sobie urządzić wypad na te twoje zajebiste lotnisko - za Czaplinkiem - tam jest dużo ośrodków wczasowych i na pewno dało by się coś do spania załatwić a nad Morze to mielibyśmy też blisko.

Albi_Poznan / 2002-12-06 15:42:35 /


czyli sezon polowan na swiete mikolaje mozna uznac za rozpoczety!!! maramch i czolg exequo po jednym lupie, (czolg paszczet, marmach uszczelka) heheeheh
pozdrawiam swietych mikolajow ;) i nie tyl;ko :)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-06 17:13:58 /


Hej! Mam pytanko, czy to czerwone capri "uczy" sie na Polibudzie? Bo czesto je widuje przed BLem ;-)

B / 2002-12-06 18:28:19 /