logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » silnik » Silnik i okolice

Silnik i okolice

Jak włożyć korbowód, spowrotem w okolice silnika

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-08 22:48:37 /


A CO? WYSKOCZYŁ?

ADRIANna44 Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-08 22:57:17 /


Wyszedł :)
Pewnie na rozgrzewkę

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-08 23:09:51 /


jesli w okolice to moze... hihihi... (nie bede okrutny) Pozdrawiam

B / 2002-12-09 00:01:27 /


moze wyskoczył na pare minut np. na piwo... jak się napije i zrobi mu się zimno to sam wróci.... :)

a na poważnie to jaki masz problem bo jakoś nie łapie :)

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-09 08:42:29 /


Rafał coś Ty znowu namieszał? Czyżby silnik wystawił kolano? ;)))
Musimy się spotkać, żebym się pochwalił nówką tapicerką! ( a i weż moduł zapłonowy)
nara :)

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-09 10:09:10 /


Wygląda to tak. :)
Przy odpalaniu z gazu w temp - ileś tak (cholernie zimno było)reduktor wrzucił mi do cylindra ciekłego gazu. Przymarzło, szarpnęło i urwało korbowód.
Uważajcie :) Was też to może spotkać. Pilnujcie poziomu płynu chłodniczego.
Pozdrawiam wszystkich.

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-10 04:36:03 /


A ten sie jeszcze z tego cieszy ;-)

Konrad vel smasher Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-10 08:27:39 /


jak widac , ksywka pasuje idealnie ;)

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-10 08:38:56 /


o to niezwykle ważne! dziś rano.... zrzuciło mi wąż gumowy z rurki przy chłodnicy bo nie miała karbu i ciśnienie po nagrzaniu zrobiło swoje - 10 literków płynu na ziemię :( A w sobotę cieszyłem się zakładając nową chłodnicę, bo stara też uzdatniła środowisko :)
Chyba zacznę sobie doliczać do zużycia na setkę nie tylko benzynę, gaz i olej, ale i ... Borygo :D

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-10 09:03:56 /


przed pierwszymi mrozami stwierdziłem że szarpne się na glikoshela... fakt że ładnie wyglądał w chłodnicy :)) ale następnego dnia pękł mi przewód od nagrzewnicy i 6 dych w glebe poszło :) .. teraz leje borygo i jest ok.. :D

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-10 09:24:28 /


(wiem że to nie tu ale:)
-Co mowi zyd wsiadajac do taksowki?
-Gazu !
:)

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-10 10:07:06 /


Z autopsji: Petrygo się żeluje ( a więc go zatyka na amen i zamrażarka...) w reduktorze szybciej niż Borygo. Różnica znaczna użytkowo, bo rozruch na gazie: P:-10st. , a B:-15st. (weźcie poprawkę na swoje silniki i reduktory;))
(to była reklama?:))

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-10 10:12:53 /


BARDZO DOWCIPNE Z TYMI ŻYDAMI, ALE WYOBRAŹ SOBIE ŻE JA NIE MÓWIĘ W TAKSÓWCE: GAZU...........

ADRIANna44 Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-10 16:22:35 /


Wierzcie lub nie, ale policjanci śmieją się również z dowcipów o policjantach.
Więc chyba nie ma o co robić szumu, tym bardziej,że Karol nie jeździ taksówkami i nie ma bladego pojęcia co mówią Żydzi w taksówkach :)

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-10 22:41:08 /


jakby powiedział mały głupi pies z kreskówki 2STUPOID DOGS:
it's not the same !, ale mniejsza z tym, chciałem tylko wrócić uwagę, tymbardzie że to nie w temacie żarty, i to trochę dołożyło

ADRIANna44 Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-10 23:00:31 /


pisząc, "że to nie tu" chodziło o to, iż należy (podaję ścisłą instrukcję obsługi ;)): zamienić słówko "żyd" na "korbowód", a "taksówkę" na "silnik" :)))))Zakompleksionych żydów to i tak mamy dużo w Izraelu tłukących ( nie zakopleksionych?) palestyńczyków. I ci ostatni jakoś się nie skarżą: "mamo! a ta dziewczynka mnie ciągnie za włosy....buuuu "
Jeśli ktoś się czuje pokrzywdzony przez życie i jest niedowartościowany to proponuję zabić całą swoją rodzinę, wszystkich swoich znajomych i zmienić tożsamość oraz CONAJMNIEJ 10 razy zmienić miejsce zamieszkania, żeby przypadkiem ktokolwiek się nie dowiedział.....
A kto wie, czy jak nie poszperać to może też jestem "pełnej krwi żydem" ...nie mam ostatniej gazety " NIE " ;)

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-16 12:03:55 /


durnowato się bronisz Karol, żart był niesmaczny, rasistowski, drwiący z holocaustu .....
nawet jakbym znał tak głupi dowcip o Tobie to nie wsadziłbym go na forum, tymbardziej na silniki,
a Palestyczyków, Arabów, Indian, Murzynów, Eskimosów jednako kocham jako ludzi i jednako są mi obojętni (taki mały dualizm) owszem chętnie pośmieję się z ich przywar, charakteru czy zwyczajów, (również humor o przywarach Żydów bywa niezły) ale dowcip np. taki: "czym się murzyn różni od asfaltu?" jest równie chujowy jak ten o Żydzie i gazie

pozdrawiam Blondynów

ADRIANna44 Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-16 21:40:08 /


sądziłem, że Capri łączy nas ponad podziały rasowe, ale jak tak bardzo chcesz kreować innych na "rasistów" "chujowych rasistów" to może sobie poprostu daruj. To jest kącik miłośników specyficznej techniki, a nie holocaustu (z całym szacunkiem) bo są także inni warci pamięci, nie tylko żydzi i rasiści.
pozdro
P.S. mam samochód na GAZ :P

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-17 09:37:17 /


Kochany Mikołaju!

Byłam grzeczną dziewczynką przez cały rok i wszystko czego
pragnę na gwiazdkę to pokój i radość dla wszystkich ludzi na
świecie.
Twoja Sara

Droga Saro!
Twoi rodzice chyba palili trawkę jak cię poczynali!
Święty


to tak dla rozluźnienia atmosfery :] bo jakoś nie rozumiem o co tak kłutnia :)

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-17 11:00:57 /


ja wiem co trzeba zrobić! załatwimy to jak prawdziwi mężczyźni! w samo południe! walka na śnieżki do upadłego!!! :D

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-17 11:19:24 /


Myśle, że na ogół przy odrobinie dobrego humoru nie ma nic śmiesznego w żartowaniu z innych, ale są pewne granice...

Sowa {3M} Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-17 12:03:31 /


jO ! , JUŻ SIĘ ROZLUXNIŁEM JAK I TA DZIEWCZYNKA, :-)))
żarty są chujowe napisałem a nie rasiści (chociaż są), ale Karol podgrzewa atmosferę ufff, jak gorąco, ..."Capri nas Łączy" mówisz? ALE JA MAM GRANADĘ za przeproszeniem, hehe, joke, oczywiście ża nas łączy CAPRI.PL , NA SNIEŻKI TAK? MOŻE BYĆ, przy okazji, a przy okazji, też mam auto o Jezu-na-gaz :-O
nie jestem żadnym miłośnikiem holocaustu, wogóle wolę o tym nie wiedzieć, nie pamiętać, jak większość z -NAS- ! , ...ta, pragnę
MNPA BO BCEX CTOPOHAX MNPA
jak wszyscy z -NAS- !, przepraszam, już nie będę nigdy zaśmiecał CZCIGODNEGO FORUM, to była taka mała prowokacja, że ja niby nie mówię w taksówce GAZU! ,hehe JA ZAWSZE TAK MÓWIĘ: GAZU, za tym wozem ! (ZNÓW żarcik na forum bo jakoś tak sztywno) poza tym nie wiadomo mi o jakiś moich powiązaniach z NARODEM WYBRANYM, w przypływie świętego oburzenia chciałem w ciekawy sposób zwrócić uwagę na nietrafność dowcipu twojego, ale dobra, w warsztatach się przecież żartuje tak, że niziutko latają te skecze, oj niziutko, ale bajka, już kończę pisać ten list Mikołaju Święty,
jo! trzymajmy się ramy, to się nie posr.... NIC ŚMIESZNEGO W SUMIE,
ale LUZIK ---- SERIO :-)
na koniec anegdota:
Przychodże kupić lodówkę, wybrzydzam, a sprzedawczyni wybucha z wyrzutem: że lodówka nie jest moją najpilniejszą potrzebą, najpierw powinienem się najeść, napić, wyspać, wypieprzyć i potem dopiero szukać potrzeb wyższych-lodówki! (a najeździć i ponaprawiać to zapomniała)
sorka(z rozporka)

ADRIANna44 Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-17 16:58:09 /


Adriangran, niech zgadne, pol litra peklo? bo troche sie wyluzowales

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-17 22:11:03 /


Camaro - niezłe - naprawdę niezłe :))))))))

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-17 23:18:54 /


przychylam się do potrzeb "pani od lodówki" ;)
Czyżbyście razem tę połówkę....?
Mam nadzieję, że opowiesz nam to osobiście (albo własnoręcznie, bo śnieg już pada, a bitwy nie przepuszczę) na jakimś zlociku :)
Pozdro

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-18 11:14:37 /