logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » TRAMPKOWISKO 2006 & Przyjaciele

TRAMPKOWISKO 2006 & Przyjaciele

Klub TRABEL Bełchatów przy współpracy z CARTOON TRABNT Klub Polska, zaprasza na VI Ogólnopolski Zlot Trabantów TRAMPKOWISKO 2006 & Przyjaciele.

MIEJSCE: Zelów (jak co roku)
TERMIN: 28.04.2006 do 01.05.2006 (piątek - poniedziałek)
KONTAKT: Klakson 503-077-304 email: klakson_600@wp.pl

Baza zlotu znajdować się będzie w Zelowie woj. łódzkie ( droga 484 ) w stanicy harcerskiej "PATYKI".

PLAN ZLOTU


PIĄTEK 28-04-2006
-zakwaterowanie uczestników
-cała polska czyta ... ;)

SOBOTA 29-04-2006
-car audio
-pokazy rycerskie
-trabmen
-girl zlotu
-zwiedzanie kopalni i elektrowni (jeszcze nic pewnego czy wejdziemy, rozmowy są w toku, ewentualnie pojedziemy popatrzeć jak to się prezentuje wieczorem)
-muzyka, konserwy bez przerwy

NIEDZIELA 30-04-2006
-rajd turystyczno-krajoznawczy
-parada ulicami Zelowa
-koncert, kareoke, konkursy, niespodzianka i muzyka do rana

PONIEDZIAŁEK 01-05-2006
-gry zespołowe
-ogłoszenie wyników, wręczenie nagród
-ostatecznie nie wiadomo kiedy się zlot zakończy, to zależy wyłącznie od was ;)

JAK DOJECHAĆ ?
Na wylocie z Zelowa w kierunku na Bełchatów znajduje się na zakręcie stacja Petrochemii, przy tej stacji dróżką trzeba wjechać w las i po 1 km ukaże się wam stanica. Dodatkowo postaramy się oznakować dojazd na tablicach wjazdowych do Zelowa.

KOSZTY ZLOTU
15zł - osobo/doba
15zł - opłata organizacyjna od osoby za rejestracje na zlocie (dla członków Cartoon Trabant koszty opłaty organizacyjnej 5zł)
5zł - opłata dla zwiedzających, od osoby

ZAKWATEROWANIE
Posiadamy ok. 100 łóżek w warunkach dość spartańskich (domki i pomieszczenia, kto był ten pamięta), na terenie są dostępne WC-ty i prysznic z zimną woda, rezerwacje przyjmujemy tylko od osób z dziećmi do lat 12, kombatantów, emerytów, rencistów i kobiet w ciąży, komu zabraknie miejsca niestety musi rozbić się na polu biwakowym.

DODATKOWE INFORMACJE
W trakcie zlotu odbywać się będą różnego rodzaju konkursy i konkurencje, szczerze zachęcamy was do udziału w nich, ponieważ w tym roku zapowiadają się wyjątkowo wartościowe nagrody. Jakie dowiecie się dopiero na zlocie :P. Na terenie zlotu będzie dostępne zimne piwko i zlotowe żarełko (kiełbasa, kaszanka, karczek, żurek) w bardzo przystępnych cenach (piwo nie więcej niż 3 zł).

Zapraszamy.

zajac / 2006-03-31 07:52:48 /


Pierwszy uczestnik nie wytrzymal cisnienia i nadmiaru mocy.Latarnia przezyla.

Classmobile / 2006-03-31 09:43:15 /


Witam!!!

Jak ktoś lubi duże ilości alko i spartan warunki jak najbardziej polecam :)

Tam naprawde się wiele dzieje, można popatrzeć jak się robi remonty silników w nocy pod chmurką, generalki układów napędowych no i poranne próby odpalania Trabw po działaniach nocnej ekipy dywersantów motoryzacyjnych :D
Fajnie popatrzeć jak niektórzy dziwią się jak mają podpięte przewody zapłonowe, pozatykane doloty szmatami. A no i szok właściciela Trabiego któremu nieznacznie uniesiono na cegłach przód :) Wsiada taki magister do bolidu odpala jedyneczka rusza, a stoi :)
Heh 2 mm nad ziemią kółka i już się dziwi. Naprawde polecam.
No i można zobaczyć jak powinien działać klub!!!
To naprawde rodzina, wczesniej jeździłem Trabantami a wybór na Trabiego padł właśnie po zlocie.
Jedna wielka rodzina. Każdy każdemu pomaga. Generalnie można zrobić Trabanta nie wydając grosza. Ja komuś zegary ktoś mi pospawanie, ktoś ma gażnik a ktoś potrzebuje przegóbu wymiana.
Super, naprawde.

A imprezka też godna przybycia.
Pozdrowionka dla całej Trab ekipy z Bełchawtowa :)

Pozdrawiam Bombi

Bombi Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-31 09:58:23 /


ja też polecam !! byłem w Zelowie na trampkowisku chyba w 2002 roku,
naprawdę super zabawa, a żebyście widzieli jak te dwusówy 600 cm palą gumy !!

polecam

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-31 10:24:11 /


Mogę tylko potwierdzić słowa poprzedników. Klimat jest niesamowity i na tej imprezie warto być. Ja muszę.

radzieckii / 2006-03-31 14:16:14 /