logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » rekwizyty klubowe » GADŻETY CAPRI CLUB

GADŻETY CAPRI CLUB

może byśmy coś pomyśleli w końcu,jakieś nakejki,ewentualnie projekty na koszulki...mamy przeciez Songoku (chyba?)który z ''chęcią'' by coś zaprojektował...

starrsky / 2002-03-23 18:04:30 /


O ile się orjętuje nie ma czegoś takiego jak Capri Club w Polsce (jeśli się myle to bardzo bym się ucieszył ) Ta strona to tylko kącik miłośników, a klub trzeba chyba zarejestrować itp. Ale jesteśmy przecież my, i jak by pomyśleć to może coś by wydumał. Mogli byśmy się wtedy starać o jakieś przywileje. Niewiem coś typu wydzielony plac na jakiś zlotach motoryzacyjnych (jak miał np. MantaClub bodajrze w Toruniu ) nasze emblematy, gadżety itp. Byli byśmy wtedy jakąś legalną organizacją. No nie będę się dalej rozpisywał, bo się na prawie wiele nie znam, ale można by było coś pomyśleć.

Piosiu. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-03-24 00:23:12 /


Co do zarejestrowania klubu to Powodzenia :
Prubowałem w Lublinie
Papierów tona , wymagania jak byś partie robotnicza zakładał

1) składki , i regulamin , oraz stała siedziba to tylko wstęp

RedCar Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-03-24 13:47:54 /


Dlatego nie zakłada się klubu tylko stowarzyszenie, np. posiadaczy capri. Dużo mniej papierów

B / 2002-03-24 14:13:02 /


dobra ale co z tymi gadzetami? Ja chce koszulke z malym capri na piersi i duzym V6 na plecach !!!! ;)))

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-03-24 18:28:19 /


a ja z dużymi piersiami na piersiach.. :))))

starrsky / 2002-03-24 19:16:46 /


stowarzyszenie to małe formalności przy okazij zakładania i działania. Mamy dwudziestoosobowe stowarzyszenie użytkowników internetu i jest OK. posiadamy osobowość prawną i możemy wystę pować oficjalnie do urzędów, zarządów itp. i nikt nie może nas olać tylko musi w każdej sprawie wydać decyzję z uzasadnieniem jeśli jest niekorzystna dla nas.A ponieważ stary jednego z nas jest prawnikiem, to łatwo nam duzo załatwić.Polecam. POZDRO

ogór / 2002-03-24 20:15:27 /


ja chce koszulke z wydechami na piersiach i ze spojlerem na plecach

Jabol / 2002-03-24 23:30:00 /


Kiedyś widziałem w Krakowie gościa w koszulce z nadrukiem "www.Capri.pl", przy czym napis "Capri" był napisany tak jak logo Capri. Niestety, nie wziąłem namiaru, ale może się sam ujawni. Jeśli ktoś robi produkcję seryjną to może po prostu da znać. A jeśli zrobił taką jedną, to kilka (-naście? -dziesiąt?) następnych chyba też dałby radę.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-03-25 13:14:37 /


Tak się składa ,że moj brat ma firmę reklamową i myślę że zrobiłby jakąś mocno limitowaną serię koszulek dla Capri Club Polska. Dla mnie zrobił zegar zaiast oznaczenia godzin jest licznik i napis Capri never die. Poproszę go o przygtowanie jakiejś oferty, ciekawe gadżety można znaleźć na http://www.zyworld.com/M_K_Capri_Club/CCI%20Pages/CCI001Menu.htm

Kaper / 2002-03-25 14:04:37 /


Cześć
Ja zrobiłem sobie już taką koszulke i to wcale nie jest takie trudne. Wystarczy mieć specjalny papier do drukarki i póżniej naprasować na koszulke. Ja wydrukowałem sobie ją w kafejce w parku wodnym (20zł z koszulką)
Pozdrawiam

szecho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-03-25 19:26:07 /


Aha. A to Ty też robiłeś sobie loga Forda, takie do samochodu? Kolega RedCar był zainteresowany, może tu na forum się dogadacie.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-03-26 12:10:09 /