logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » Do czego latwej dostac czesci dziobak Coupe czy Consul 2d 73

Do czego latwej dostac czesci dziobak Coupe czy Consul 2d 73

Chodzi mi glownie o blacharkr!!I ewentualnie powozie!!

Waham sie pomiedzy tymi dwoma amochodami

kola Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-04-06 20:56:14 /


części mechaniczne do Dziobaka są wciąż szeroko dostępne... co do blach to zależy czy mowa o reparaturkach-podróbkach, czy oryginalnych blachach... oryginalne blachy trafiają się rzadko i bywają dosyć kosztowne.... dla przykładu jakiś czas temu na www.ebay.de pojawiły się całe oryginalne tylne ćwiartki/błotniki do taunusa coupe.... po 199 euro za sztukę... odbiór osobisty

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-04-06 22:14:40 /


Jak z reparaturkami do Consula gdzie je moge dostac i jak sie ksztaltuja ceny??

kola Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-04-06 22:26:43 /


Czyżbyś brał tego Consula z ogłoszenia?? tego czerwonego??? uuuu podobno duuużo tam roboty...było gdzieś na forum poszukaj

Lesioo Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-04-07 07:38:24 /


albo tego dziobaka czerwonego też z ogłoszenia wczorajszego chyba...ja bym brał dziobaka ale to twój czojs...pozdro

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-04-07 10:58:02 /


Zgadza się dziobaka,dziobaka,dziobaka:-P

Lesioo Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-04-07 11:01:34 /


wiadomo...jeżeli chodzi o tego czerwonego ''Diobaka'' to na zdjęciach bardzo atrakcyjnie wygląda,nie wiem jak na żywca...ja jak narazie nie mialm wiekszych problemow z dostepem do czesci do mojego...poza tym to coupe

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-04-07 11:09:12 /


Nom ten Czerwony Consul albo "Dziobak" czerwony GT z Tczewa

kola Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-04-07 11:29:14 /


Ale juz wybralem Consula!Nie wiem czy dobrze!?!?Ale...decyzja juz podjeta.I w tej chwili chodzi mi o czesci ich dostepnosc i jak sie ksztaltyja ceny??Szczegolnie czesci blacharskie!a i gdzie ich jeszcze szukac

kola Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-04-07 11:46:24 /


blachy ciężko, mechanika - granada

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-04-07 11:54:32 /


Oj Oj będzie przy nim roboty a wybrany dlatego że ładniejszy na zdjęciu? widziałeś go na żywo? jeżeli tak to napisz co jest w nim do roboty a udzieli ci szanowne forum odpowiedzi...powodzenia i wytrwałości w remoncie

Lesioo Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-04-07 12:02:04 /


a może warto wspomniec ze można dopasować troche z Granady MKI ? z blachami to raczej łatwiej do Taunusa, ale może się ktoś wypowie jak to własnie wygląda blacharsko Consul/Granada, bo niestety ja nie mam takiej wiedzy.
Już kiedys po długich poszukiwaniach Taunusa Coupe jak zobaczyłem tego Consula to się zastanawiałem nad nim..troszkę zniechęciła mnie właśnie "dostępność" części,i szukałem dalej Coupe, a teraz jaki wysyp:) 3 w ostatnim miesiącu i wszystkie czerwone

Havel aka Gaweł Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-04-07 12:04:37 /


blachy do consula.. hmmm u Chudera mozńą dorwac progi, podajrze reparaturki , pas tylni.... co do używek hmmm dosyć cięzki ...ale do zrobinia trzeba poprostu duzo szukać...ceny hmmm troche wyższe niż do dzioba.....ale ostatnio pojawiły sie dwa consule w stanie hmmm srednim raczje na czesci ....wiec moze bedzie wiosenny wysyp

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-04-07 12:24:54 /


Nie wybralem dlatego ze ladniejszy na zdieci poprstu autko znajduje sie w tym samym miescie co mieszkam!!A dziobak 430km dalej:(Samochod ogladalem 2 razy! I chyba wszystko jest do robienia!!http://www.capri.pl/forum/92074
x3 :( Martwia mnie czesci ale coz teraz trzeba walczyc:)

kola Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-04-07 14:24:36 /


o tego consula chodzi?

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=95664078

Otoz pojechalem z Krakowa do Plocka go kupic, ale powiem szczerze ze mimo iż spodziewalem sie pasci, to jego stan mnie odstraszyl. Z drugiej strony trzeba przyznać, ze jest bardzo zgodny z oryginalem wiec jesli ktos ma budzet na remont to namawiam, bo auto jest piekne, ale blacharsko zgggrrrrooooozzzza...

greenhorn Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-04-07 14:51:50 /


Trzeba bylo zadzwonic i sie spytac ;) Jakby byl cos wart to napewno bysmy Ci powiedzieli. W tym stanie 500 zł max, bo niewiele mozna z niego odzyskac. Jesli oryginalność to ma być deska powiercona i wstawione kontrolki z ciagnika, szyba jedna z okna a duga z plexi, przkazniki pod maska od fiata 125p, do tego 3 betoniarki szpachli na kupie rdzy, zadnej listewki dobrej, ani lusterka i zamalowane emblematy, to spoko :) Siedzenia przednie tez nie oryginalne itd itd. Dobrze Bobik powiedział ze to auto nadawało sie do remontu 10 lat temu (bo juz wtedy byl zainteresowany), teraz nadaje sie TYLKO do huty :( Przykro patrzec jak dziad go zniszczyl i tyle. Chociaz powiedział normalna cene? Greenhorm, widziałeś go po widoku??????????

Mysza liil (EM) / 2006-04-07 15:00:50 /


a jednak:) Pan mówił prawdę:) Że ktoś z Kraka jedzie:) ogladałem go w ten sam dzień. To jest totalny szmelc:/ tam nie ma chyba nic dobrego. Może atrapa jest w miare.
A co do oryginału to mam inne zdanie. pod maska same patenty, siedzenia nieoryginalne, zero listewek tylne szybki jedna z plexi, druga docieta ze ZWYKŁEJ SZYBY!! itd. A buda jest w tak tragicznym stanie, że aż nie mogliśmy z Mysza uwierzyć:/ Jeszcze troche i to się od wiatru rozpadnie:/ Po piaskowaniu nic by z niego nie zostało:/ ma nawet dach dziurawy. Pisze to dlatego, zeby juz nikt więcej nie pokonywał tyle kilometrów bez sensu. To auto na moje oko jest warte z 500zł. Jeżeli cena dojedzie do tego poziomu to bedzie może warto.
To cholernie przykre co piszę i mam nadzieję, że nie urażę dumy Właściciela ( który miał to auto 26 lat) ale niestety taka jest prawda...

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-04-07 15:06:06 /


no i znowu w tym samym czasie o tym samym:/

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-04-07 15:06:41 /


hehe widzialem go wieczorem bo wtedy dojechalem do Płońska, ale wydaje mi sie ze jednak byl dosyc oryginalny, chociaz masz racje ze jakbym znalazl tego blacharza ktory zamalowal emblematy to bym mu..............itd.
Po prostu Consul w tej budzie potwornie mi sie podoba wiec moze faktycznie zbyt malo krytycznie go ocenilem :) Choc z drugiej strony jesli pojechalem taki kawal i nie kupilem go nawet po ciemku to pewnie znaczy, ze zachowalem resztki zdrowego rozsadku

greenhorn Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-04-07 15:12:09 /


hehe na fotkach to on wygląda przyzwoicie ale w rzeczywistości to pewnie macie racje że kupa rdzy, ale moze komuś sie uda go odratować- zawsze da sie coś zrobić tylko czy kasa pozwoli, czas i czy sie opłaca:D

Jellon aka Revenge Racer Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-04-07 15:27:00 /


ale to chyba chodzi o tego http://www.capri.pl/market/2482 bo w nazwie jest 73 a nie 72,wiec chyba to ten...tak czy inaczej biorąc pod uwage consula padake do kompletnego remontu a dziobaka ktory ma tylko blacharke i jakies tam pierdoly to wyjdzie ci taniej ten dziobak...ja swojego sciagalem z za W-wy do Gdyni...

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-04-07 17:25:27 /


na początku myslalem ze chodzi ci o tego dziobaka http://www.capri.pl/market/3348 ...jak nie jestes pewien to poczekaj jeszcze troche i napewno bedzie cos do kupienia ciekawego...

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-04-07 17:30:23 /