logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » hamulce » problem z tarczami hamulcowymi przy capri 3.0

problem z tarczami hamulcowymi przy capri 3.0

Przy okazji wymiany przewodow hamulcowych obejrzałem tacze no i szukuje się ich w miare szybka wymiana, gdyz grubosc waha się w granicach 10-10,5 mm. No i tutaj zaczynaja się schody, bo przy silniku 3.0 tarcze sa inne niż przy pozostałych silnikach(inna piasta i lozyska, a moze cos jeszcze?), a tarcz tych niestety chyba nigdzie nie można dostac. I cos musze z tym zrobic.
Może jakies firmy które tocza nowe tarcze, czy cos w tym stylu?

Albo drugim pomysłem jest zmiana lozysk i piasty na te od mniejszych silnikow i wtedy problem tarczy przestanie istniec. Tylko w związku z tym jest maly problem. Czy to na pewno będzie takie proste, po prostu zamienic lozyska założyć inne piasty? Czy może jest wiecej roznic w budowie calej kolumny? Czy ktos ma jakies doświadczenia z takim manewrem? Albo ktos może porównać jeden zestaw z drugim? A może najprostszym wyjsciem będzie przełożenie calych kolumn?

Za kazda pomoc będę bardzo wdzieczny :)!

KaczoR Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-04-07 13:07:00 /


skontaktuj się z Camaro, on chyba ma tarcze do 3.0

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-04-07 15:10:32 /


nie mam

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-04-07 19:23:49 /


Może oni coś mają
http://www.carix.pl/site/index.html
Pozdro.......

dzida .M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-04-07 23:07:28 /


a ja moze bede mial tylko musze sprawdzic w razie co napisz

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-04-08 08:31:01 /