logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » Dulmen 2006 (giełda części do Capri) - 6 maj 2006

Dulmen 2006 (giełda części do Capri) - 6 maj 2006

Wyjazd piątek 5 maj 2006r - okolice W-Wy lub centralna Polska .
Koszty ok. (max) 250 pln/osoba.

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-04-09 16:02:58 /


A kiedy Konrad byłby powrót?:> I kiedy wkońcu odpiszesz mi na maila;) Posłałem kilka dni temu... ;)

Hmmm jestem zainteresowany... ale nie wiem jak z kasą będę stać, a bez kasy na giełdę części to troszkę się nie opyla jechać:(

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-04-09 20:02:19 /


Nie było mnie cchhwwiillleee.
Powrót po giełdzie tzn. sobota popołudniu.......

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-04-11 22:15:44 /


O której godzinie Warszawiacy wyruszają w piątek?

Michal W Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-04-24 11:04:25 /


o 7-8 rano wyjazd.
Wieczorem hotel w Ludinghausen.
Rano w Sobote giełda.
Powrót po giełdzie.

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-04-28 22:10:13 /


niech mnie ktos wezmie do dulmen albo ja pojade i kogos wezme ze soba

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-02 23:13:03 /


Czesc wszystkim,

Mam duuuza prosbe od Tomasa (prezydenta naszego klubu) tym, kto bedzie jechal w Dulmen. Tomas ma Capri MKI GXL 73 roku. Rzeby zaczac porzadny remont jest mu potrzebny pas przedni (nowe blotniki i inne czesci juz sa). Tak wiec jerzeli na gieldzie bedzie ktos mial do sprzedania taki pas - moze ktos zapisac kontakty (numer telefonu, adres, mail) sprzedajacego i przekazac mi.. Od razu dzieki..

Arunas Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-03 08:42:33 /


U mnie powtórka z zeszłego roku, jeszcze miesiąc temu był komplet chętnych do wycieczki... na dzień przed wychodzi na to że z wyjazdu nici.
Chętnych do wyjazdu brak...

Michal W Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-05 08:20:10 /


:-(

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-05 08:35:37 /


Wiem ze Alwax ( o ile nie pomylilem ksywki) chce jechac i nie ma z kim, ale On jest znad morza

Ja w kazdym razie jade za kilka godzin z Bogdanem

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-05 09:01:36 /


Ja bym jechał przez Poznań, może jeszcze coś z tego będzie. Zamierzam wyjechać o 12:00 i chce pojechać swoim Capri.

Michal W Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-05 09:10:55 /


Z tego co wiem to ekipa z centralnej polski ma małe kłopoty w dojezdzie... zycze powodzenia, bo ponoc sa 900 od domu (do Dulmen niedaleko) Chyba wszyscy pokochali juz silnik VM :/

Mysza liil (EM) / 2006-05-05 22:09:10 /


no no wlasnie
dodzwonili sie do was ??
bo dawalem Chudiniemu nr do Boba

relacja z ostatniej chwili Chuder dojechal

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-06 12:21:37 /


Wszyscy co wyruszyli, to dojechali na giełdę. Część już nawet szczęśliwie wróciła:)

Piotr Siemiątkowski (Irpac) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-07 10:11:07 /


jak reszta podroznikow? my jestesmy spowrotem
ekipa Konrada miala lekkie problemy, dotarliscie?

wyjazd calkiem udany, najwazniejsze ze pierwszy raz od kilku lat byla piekna pogoda i gielda obrodzila w uczestnikow, ale ciekawych czesci jak co roku - coraz mniej i sa coraz drozsze

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-07 10:14:56 /


bylem o 6 rano w domu [czesci z zabki odebralem]dzieki camaro,dzieki wszystkim co mi pomogli.ale niemiaszki maja jedyneczki.

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-07 13:23:58 /


Nawet padnieta uszczelka pod głowicą w moim Voyagerze 2.5 tdi Nas nie zatrzymała.
I nawet wróciliśmy................. tylko że na lawecie !!!

P.S. Dzięki Wujek Krzysiek, Chuder i Mieras !!! Bez Was było by ddduużżooo trudniej.

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-07 16:51:56 /


no i ja tez dojechalem juz spowrotem

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-07 23:42:12 /


heh:) dobrze było. świetne klimaty:) dzięki wszystkim którzy tego ode mnie oczekują:) Specjalne dzieki i pozdrowienia dla Wujka Krzyśka, który nam uratował 4litery;-)

Warto było pojechać. Jestem pod nieustannym wrażeniem niemieckich Caprików...
A co do samej giełdy, to spodziewałem sie czegoś więcej. Chyba nawet dużo więcej...
Mimo wszystko pewnie pojade znowu za rok:) To wciąga:):):)

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-08 08:25:22 /


W związku z tym że chciałem jechać Caprikiem do Dulmen dowiedziałem się, że teraz aby wyjechać z Polski nawet Capri z 77r trzeba dostarczyć konserwatorowi zabytków dwa zdjęcia auta, opinie rzeczoznawcy i zapłacić 44zł. Następnie czeka się 2 tygodnie na zgodę. Rewelacja! Na pytanie dlaczego tak jest dowiedziałem się że zasiadająca tam pani nie ma czasu ze mną dyskutować. Biurokracja piękna rzecz. Szkoda że się pozmieniało, w związku z tym że można mieć opinie o zabytkowości auta żółte tablice tracą sens i przy okazji wyjazdu za ganice stają się kotwicą...
Wiedziałem że będzie pogoda i tym bardziej żałowałem że pojechałem.

Bartek daj znać na maila lub tutaj kiedy Peiting, z tego co pamiętam to jakoś pod koniec maja? W każdym razie musze już zacząć załatwiać zgode na wyjazd.... :/

Michal W Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-08 09:39:24 /


jak narazie terminu peitnig nie ma

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-08 10:17:16 /


Zawsze tak bylo z zoltymi blachami
aby wyjechac trzeba bylo miec zgode poniewaz jest to wywozenie zabytku za granice
slyszalem ze mozna zalatwic jakies stale pozwolenie - ale nie w kazdym przypadku

zolte blachy maja sens w przypadku gdy samochod nie ma papierow i nie da sie go normalnie zarejestrowac
jest tez duzo latwiej dostac rozsadne pieniadze z ubezpieczenia w razie szkody a to jest ogromny plus, nie wiem czy pojazdy historyczne bez zoltych blach tez sa inaczej traktowane przy naprawach

zawsze mozna zrobic wymyk, wpisac samochod do ewidencji dobr kultury ale zarejestrowac normalnie, jest wtedy zabytkiem ale na zwyklych blachach

Co do Peiting to nie znalazlem jeszcze zadnego info i mam watpliwosci czy ta gielda wogole bedzie
sprobuje skontaktowac sie z organizatorem, ale brak wiadomosci w internecie na pewno spowoduje mala ilosc uczestnikow i gielda moze byc b.kiepska

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-08 10:38:27 /


chcieliście żółte blachy to macie !! ;)

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-08 12:18:21 /


Ale na zółtej blasze nie powiedzą ci że dadzą ci za granię 1000 złotych i kasacja. Mówisz że masz ich w dupie a to jest zabytek i ma być jak nowy. Znajomy miał stłuczkę beczką na żółtych blachach mówi remoncik miodzio:D

Marek F Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-08 16:04:22 /


nie przeczę że przy stłuczce jest to poważny plus

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-08 16:09:55 /


tylko czy ktos wie czy do tego potrzebne sa zolte blachy, czy wystarczy wpis do ewidencji, a moze sama opinia od rzeczoznawcy ze jest to pojazd zabytkowy

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-08 20:44:22 /


Z tego co mi wiadomo to do takiego bajeru jaki opisałem to sie kwalifikują tylko żółte blachy.

Marek F Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-09 00:21:15 /


Ja akurat nie miałem wyboru bo jak sprowadzałem z Niemiec swoje Capri innej opcji jak żółte tablice nie było w przypadku auta w tym wieku.
Wcześniej nie było tyle kombinacji i pozwolenie wyjazdowe można było dostać prawie od ręki więc w sumie mi to nie przeszkadzało. Załatwiałem i było ok.
Nawet nie przeszkadza mi ta opłata bo 50zł ginie w kosztach zagranicznego wyjazdu, ale totalnie im odwaliło z terminami. Szkoda że nie na rok wcześniej trzeba składać dokumentów. Totalny debilizm.
W sumie mogło być też tak że przejechał bym bez niczego, ale różnie bywa.

Dajcie jakieś fotki ładnych Caprików z Niemiec. Pewnie było co oglądać...

Michal W Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-09 17:53:41 /


No ja napewno traktowałem to jako wycieczke ;-)

Za rok sobie odbijemy :-P

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-09 22:27:29 /


Macie jakies fotki hitlerowych jedynek z wypadu do Templariuszy:-)?

Sebastian NW / 2006-05-09 22:35:52 /


dostalem info ze Peiting bedzie we wrzesniu lub pazdzierniku, informacja pewna - od organizatora

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-10 09:06:05 /


Fotki są , jedynek jak najbardziej ale prawie wszystkie są ..... z holenderskimi rejestracjami , i do tego jak najbardziej piękne czego nie można powiedziec o ospojlerowanych trójkach na niemieckich rejestracjach ;-) Zapodam jak znajde problem uniemożliowijacy mi wstawianie zdjeć na forum (chyba IE 7.0 jest winien)

bogdanw Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-10 13:17:36 /


Zadowolony Alwax

bogdanw Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-10 13:23:25 /


Jeszcze dzisiaj zawieszę na FTP cała resztę

bogdanw Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-10 13:29:56 /


Zrobiłem trochę zdjęć, zrobię z tego stronę, więc poczekajcie chwilę.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-10 16:50:01 /


a czy ktos myślał lub mysli o zorganizowaniu takiej giełdy (giełdo-zlotu) w Polsce??

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-10 21:19:34 /


Co tu organizować ? Przywieźcie graty do Gryźlin i będzie giełda. Camaro na ten przykład przywoził swoje skrzyneczki pełne niespodzianek. Na osobną imprezę dedykowaną jako giełdę to chyba jeszcze nie dojrzeliśmy.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-10 21:33:41 /


no własnie, może by sie ludziska zadeklarowali że będą z częsciami, będzie wiadomo czy szykować kase na częsi czy można więcej przeznaczyć na telewizje...

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-10 21:47:19 /


Słabo że Peiting tak późno, ale może dzięki temu więcej ludzi tam przyjedzie.
Fajna ta granatowa i biała jedyneczka, u nas takich brakuje niestety.
Bogdan do boju ! :)
Już nawet nie będe wspominał Mariusza czy Pawła bo oni to grają na zwłoke żeby później powiedzieć: "aaa wiesz remont trwał szybernaście lat" :D

Michal W Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-10 22:17:18 /


no to bardzo dobrze:) Właśnie o cos takiego mi chodziło. Tylko skrzyneczki Bartka to nie to samo co całe granady kombiaki i transity wyładowane "złomem". Ale pomysł wydaje mi się byc bardzo dobry. Ja chętnie bym zrobił jakiś kramik:) Czy byłby jeszcze ktoś chetny??

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-11 07:51:03 /


Ja mogę przywieźć graty, a i kupić mam parę potrzeb. Jestem za.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-11 08:02:07 /


ja przywioze czesci do Gryzlin

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-11 08:05:16 /


Pomysl zacny, ja juz myslalem o tym, zeby kilka fantow na SO dowiezc i zrobic kramik w bagazniku, ale pogoda niesprzyjala :-)

Ananiasz Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-11 09:29:32 /


Pomysł, żeby jakieś interesy poubijać w Gryźlinach, jak najbardziej jest słuszny. A przy okazji, skoro kupa ludzi przyjeżdża na PC i zostaje po zawodach do niedzieli rano, to przecież na tym samym torze wtedy właśnie (w każdą niedzielę) odbywa się giełda ogólnosamochodowa. Chyba że coś się zmieniło ostatnio.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-11 14:01:09 /


tam jest giełda wszyetkiego a nie samochodowa :)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-11 14:53:29 /


Tak? Ale chyba głównie samochodowa, a "wszystko inne" przy okazji? Chyba że rzeczywiście aż tak dużo się zmieniło.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-11 16:36:41 /