logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » tematy prawne » Oc i przeglad

Oc i przeglad

Witam mam 2 sprawy pierwsza tyczy sie forda capri III z 79 roku jestem zmuszony zrobic przeglad zeby przerejestrowac autko bez furmanki. Koles do mnie sie przyczepil ze jest tylko 11 cyfr i liter na nadwoziu i powiedzial ze jak mu nieuzupelnie do 17 to mi nie zrobi p[rzegladu no ale jak mu mam dodrukowac te 6 cyfr skoro w karcie pojazdu i na tabliczce zastepczej jest 11 cyfr moze ktos z forum moglby mi pomoc zalatwic ten przeglad bo chce wkocu auto przerejestrowac na siebie ( auto jest pozbawione zawieszenia- gruntowny remont)
druga sprawa tyczy sie forda fiesty mk I 1.6 Xr2 jak i gdzie mozna zalatwic kwitek o zabytku chodzi mi nie o żółte tablice tylko o szczegolnym znaczeniu historycznym zeby nie placic OC kiedys byl taki watek . Prosilbym o namiary moze na takiego rzeczoznawce
Pozdrawiam
Zbychoo
Moj mail roonikfc@wp.pl lub 509027076

MłodyFC Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-04-17 20:19:01 /


powiedz gosciowi ze jest pier...ety i idz do innego. Stare fordy miały 11 cyfr zanim zaczął obowiazywac kod VIN. Czsem uzupełniane bylo do 12 znaków dobijaniem zera na koncu numeru.

poszukaj tego wątku, takid okument wydaje rzeczoznawca PZMot

Mysza liil (EM) / 2006-04-17 20:25:50 /


najlepiej pojdz do innego, niektorzy sa bardzo ciezko kapujacy

stare Fordy jak Capri Mk1 miewaly w dowodzie tylko cyfry numeru nadwozia i to trzeba poprawic na pelen numer, ale nie beda przeciez poprawiac fabryki i dobijac jakies literki
Capri tak mial i juz, 6-liter i 5-cyfr
jemu chodzi pewnie o WFONXX ktore jest na poczatku nowszych fordow

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-04-17 20:59:27 /


no tak tylko nie kazdy mi da przeglad bez samochodu i tu jest problem zanim moje capri wyjedzie z garazu to minie jeszcze z rok conajmniej a chcialbym miec auto przerejestrowane juz.

MłodyFC Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-04-17 22:43:22 /