logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » silnik » Jaką linke gazu kupic o Caprika zeby bylo cacy?

Jaką linke gazu kupic o Caprika zeby bylo cacy?

Pancerz sie rozlecial... Potrzebuje szybciutko wymienic linke (na zlocik chcial bym pojechac). Co kupic?

dzieki:)

maru Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-04-20 12:13:27 /


Taką samą najlepiej. Podjedź gdzieś gdzie dorabiają linki. Za ~50 zł w ten sam dzień Ci dorobią.

Piotrek PCK / 2006-04-20 12:16:26 /


Jak chcesz na szybko , mozesz zmontowac sobie linke gazu z resztek tego co zostalo po starej lince i linki od roweru. Pancesz tez sie nada.A patent dziala calkiem solidnie , przykladem jest Szpak ktory ma to zamontowane w swoim Capciu .

ObI Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-04-20 13:27:08 /


Ja tam widziałem jak w moim byłym capri u Nypla na PC 2005 całkiem inne rozwiazanie linki gazu tez wysmienicie spelnialo swoje zadanie :)

Mysza liil (EM) / 2006-04-20 13:43:25 /


Ta lina przez maske taz jest niezla , ale slabo jest z dawkowaniem mocy ;D

ObI Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-04-20 14:25:23 /


Ja juz mam tam narobine takie patenty ze zaczyna sie to sypac dlatego chce kupic normalna porzadna linke i miec z glowy.

Mam rozumiec ze niema czegos takiego jak standardowa linka do Caprika? Bo ja nawet niewiem czym one sie moga roznic... Ciagle niemam przegladu wiec niechce robic eskapad po miescie tym bardziej ze teraz auto rozpedza sie do 40 max bo wlasnie ten pancerz sie tam blokuje i... lipa. Dlatego musze wiedzic: Jak kupie dowolna linke do forda to bedzie grać czy grubosc itp ma jakies znaczenie przy wymianie calej linki?

maru Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-04-20 16:15:57 /


Byl taki post niedawno i okazujesie,ze były 3 długości linek, więc musisz wymontować i zmierzyc, a potem kupic taka sama najlepiej. Zwróc sie do Chudera powinien miec linke.

kalb Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-04-20 18:35:41 /


W Łomiankach..na brukowej..jak sie zaraz zjezdza z trasy Gdanskiej..po prawej stronie jest zakład..ja tam dorabiałem linki (sprzęgła i gazu).tylko cos na wzur potrzeba bo tak:).czasami da rade od ręki ale to zależy od tego czy nie maja zapierd....wiadomo o co chodzi.polecam jakby co:)

Piotr / 2006-04-20 19:25:09 /


po lewej..stronie..sorki:)

Piotr / 2006-04-20 19:25:30 /