logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Wszystkiemu winna zima

Wszystkiemu winna zima

Zauważyłem ostatnio, iż forum na www.capri.pl staje się miejscem bardziej podobnym do sklepu RTV z poprzednich lat, gdy telewizory Rubin na półki rzucili, niż do miejsca gdzie można szukać informacji czy kontaktu z innymi zapaleńcami. Właściwie - nie bardzo mi to przeszkadza, lecz gdy ktoś komuś zarzuca, że pyta o coś co było poruszane dziesiątki razu, a w następnym poście prowadzi zupełnie jałową dyskusję na zupełnie idiotyczny temat (broń boże nie chodzi mi o posty takie jak "a może by jakiś żarcik" , "car babes") - to szlag mnie trafia. Przy wódce można, i owszem, porozmawiać o cipkach i dupie Maryni, lecz na forum fanów Forda poruszanie tematów związanych z rasizmem, czy też poglądami politycznymi, jest nie na miejscu.
Może poprosić Michała aby do informacji o użytkowniku można było dopisać informacje o przynależności partyjnej, zapatrywaniu na wiarę i kościół katolicki (czy inny jakiś(przez inny jakiś nie chcę urazić innowierców(przez innowierców nie chciałbym urazić ewangelików, świadków Jehowy itp...(więcej nie pamiętam i przepraszam tych com ich pominął)))).
A jeśli ktoś ma zły humor - niech da 2PLN menelowi pod sklepem coby do jabcoka (sorry cOke) mógł sobie dozbierać.
Z pozdrowieniami niewierzący,heteroseksualny uparty KURPIAK.

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-16 23:29:40 /


no i teraz w tym watku bedzie sie toczyc dyskusja hehehe. moze to przez to ze wiara sie nudzi i przed kompami siedzi zamiast sobie caprikami i innymi cudami poszalec na drogach. a tu dupa kazdy cos rementuje wymienia , temu nie odpala a temu gasnie. a moze jakis zlot by sie zorganizowalo ??? by sie pogadalo i forum nie zasmiecalo :)
pozdrowka

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-16 23:36:54 /


no jak juz to chetnie przyjme wszelkie datki :)))
pzdro :)))

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-16 23:47:40 /


Kurde ;-) To rzeczywiscie przez zime ;-)
U mnie na przyklad:
Primo: silnik obok samochodu
2. solą sypią, wiec i tak szkoda jezdzic ;-)
3. Wychodzic sie nie chce, bo zimno ;-)
4. Od ludzi czlowiek odwykl, bo caly wolny czas w garazu spedza ;-)
5. Kobieta odeszla, bo (patrz pkt. 4) hehe
6. itd. itp.

hehehehehehe

Pozdrawiam

P.S. To dopiero blyskotliwa wypowiedz apropos zasmiecania forum... hehehe

Pa i dobranoc

B / 2002-12-17 01:07:49 /


Prawda! da się odczuć ten negatywny zimowy chłód naszych głów. Wprawdzie ja się tak nie wyrabiam, że zimę zostawiłem sobie na wszystkie garażowe roboty i będę bawił się świetnie, choćby i dwie pod rząd ;)
Odczuwając niezaprzeczalne ciągoty zimowe, planuję zrobić kulig, Szajba i Troojkat znają już temat. Gryźliny (lotnisko mniej, ale dojazdówki bardzo)nadają się wyśmienicie, specjalnie sprawdziłem - na razie za mało śniegu, a na polu gładko wokół (ale jak to na polu bywają wyjątki;)) tyle, że Caprikom tam nie polecam terenu: 15 cm trawy pokrytej śniegiem-ciężko jak cholera :)
Kulig miał być tylko taki malciupki-prywatny (i napewno go sobie zrobię!), ale jeśli brać wyrazi dość entuzjazmu to może rozruszać zmrożone stawy i łożyska? Wawka zrobi za lokomotywę, mam łańcuchy, więc może pociągnąć wszystko i po wszystkim ;) (sanki, pontony, dentki, deski, narty, packi, nogi, tyłki....). Zima jest, więc szukamy też wieeelkiego namiotu (wojskowego) takiego coby zmarźnięte dusze ogrzać, Szajba ma piecyk na olej opał., jeszcze sprawdzi lokalną agroturystykę, bo może nie warto się telepać tyle kilosów niektórym z całej Polski na kilka godzin, więc:
może by tak "zimowy zlot Gryźliny" z 2 dniowymi rozrywkami? Teraz to ani czasu, ani śniegu ( no jest ale ... tylko centymeter z haczykiem :( ) Termin styczniowy (zależny nie tylko od pogodowej aury ;))
Jeśli wątek godny uwagi (specjalnie go schowałem tutaj :P ), zainteresowani dajcie znać, to otworzymy go oficjalnie na forum.
Z zimowym nie całkiem przytomnym pozdrowieniem.... :)

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-17 11:07:56 /


pare autek z 3M Ford Skladu na pewno byloby chetne

Maciasek_3M / 2002-12-17 12:17:07 /


Jesli tylko kaska pozwoli i stan autka to chetnie grzanca jakiegos z kurpiakiem i reszta cfaniakoow sie napije. Tylko jakis tani nocleg koniecznie z ogrzewaniem
NARRA

Q_Back / 2002-12-17 12:22:21 /


hehe jedziemy... team milanówek rozrasta się... mamy kolejnego taunusa 2,0ohc a może będzie jeszcze jeden wiec na pewno przybędziemy mocną ekipą :)

poza tym czemu by nasza sztandarowa imprena nie miała by mieć powtórki w zimie :) mozna będize poślizgać sie w bezpiecznych warunkach i z małą moca silnika ;)

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-17 13:55:14 /


no moze i ja bym się pojawił :)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-17 15:27:36 /


no i moze z coke`iem bysmy sie pojawili.... moze nawet capri hehhehe
ma wyjechac w tym tygodniu....

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-17 15:30:06 /


no kurka! jeszcze kilka pozytywów (ale wiarygodnych!!!) i wystartuję na forum ;)
Myślę, że podstawą będzie duch starego Forda, bo pora zimowa nie sprzyja wszystkim Caprikom, i bardziej ważna będzie jakość ekipy, niż "eee ja to nie mogę-tylko PF126p bo Caprik leży w kawałkach". Moja odpowiedź: jechać!!! (choćby kaszlakiem)
P.S. a może i będzie niespodzianka .... ;)

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-18 10:59:39 /


wreszcie mam śnieg,wstałem w niedzielę wcześnie, zanim jeszcze piaskarki wytoczyłty się na nasze haiłeje i DAWAJ!..... nie ma lepszego auta do azdy po śniegu niż GRANADA - niezależne zawieszenie z tyłu bardzo dużo daje in + normalnioe jeżdzę po śniegu po wąskich zaketach i 60 i 80 i 100 kmh i jest bosko, auto płynie, po suchym asfalcie mi się gorzej jeździ, KOCHAM ZIMĘ - JAK JEST AUTO I JEST SNIEGO DOSTAJĘ SUPER POWERA I ENTUZJAZMU DO ŻYCIA -
!! krk4M DZIĘKI, na tył nie zakładam już węższych opon i jest SUPER- nigdy mi się ak dobrze nie jeździło po śniegu (oczywiście zimówki, ale bezfirmówki, rozmiar mają 185, a szerokość rzeczywista bieżnika, to jest ok 15cm a nie 18,5),
a mówią mi uważaj zabijesz się, a ja się już raz zabiłem i wiem kiedy trzeba uważać, no może czasem trochę adrenalina mówi że wie lepiejm, ale tak czy inaczej DEPRESJA ZIMOWA MINĘŁĄ, POŚLIZGAJCIE SIĘ NA DRODZE , TO I WAM MINIE !!!!!!
- a wszyscy inni to strasznie wolno jeżdżą hehehe

ADRIANna44 Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-22 11:25:19 /


Tobie sie fajnie mówi - ale np. żadna z moich tylnonapędówek nie jeździ - do dyspozycji mam tylko jakieś przedninapędowe padaki - jak sie tym jeżdzi nie trzeba chyba tłumaczyć :-))) musze pomyśleć o przekwalifikowaniu bo inaczej z tej zimy nic nie będzie :-(((

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-22 13:37:36 /