logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » Dziś jest dzień bez klnięcia no to spokojnie -CZEŚĆ

Dziś jest dzień bez klnięcia no to spokojnie -CZEŚĆ

mam w końcu moją capriciozzę ale.... jakiś wesoły właściciel zamiast dorobić zderzak to dorobił cały przód do zderzaka jak patrzę na Niego to #&*@%^& , niema całego orginalnego pasa i tej fajnej dolnej listwy pod światłami ,dał jakiś płat blachy no i .... nie wygląda ,kupiłem bo to CAPRI i ma ładny środek podobałmi się i dalej tak jest ale ten przód .W moim mieście to chyba jedyny no i nie mam z kim się skontaktować co do części więc jeśli macie albo wiecie kto ma to dajcie znać albo co no niewiem to już mi dziurę w mózgu pali .Tomek

TOMEK "MIARQA" Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-17 14:47:01 /


byłem kilka razy na feriach u ciebie w mieści ;) Popytaj w krakowie !!

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-17 15:20:57 /


aleś mnie zaskoczył skąd wiesz o jakie miasto chodzi a w Krakowie pytam i pytam i@#@#$@#$ nic

TOMEK "MIARQA" Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-17 15:32:27 /


jak bym mogl nie wiedzieć że o Myślenice chodzi ;)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-17 15:50:05 /


ujawnij sie daj namiar jakikś jaką masz capriciozze

TOMEK "MIARQA" Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-17 15:54:38 /


do tomka: jak chcesz wiedziec kto jest z krakowa to zajrzyj np na nasze pojazdy! i jak juz tu sie pytasz o ludzi z krakowa to nie zasmiecaj kolejnym nowym pytaniem forum :P
pozdro

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-17 17:06:27 /


wystarczy że lkikniesz na mój nik pod wypowiedzią i będziesz juz wszystko wiedział :) a żeby sprawdzić kto jest z krakowa to wejdz ze strony głównej w "nacze pojazdy" potem kliknij na "bazę danych właścicieli Capri" a potem na "Kraków" i masz już emile do bardzo wielu osób !!!

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-17 17:20:15 /


eee w kraku nie latwo o czesci no chyba ze oryginalne i za kosmiczne pieniadze... na pewno nie kupuj nic u tzw."Gumisia" zaraz przy wjezdzie do kraka od Twojej strony po prawej stronie zakopianki ma stare fordy kaniciarz na maxa i wciska kit jak sie patrzy, byle tylko kase zgarnac tak ze trzeba uwazac moze cos blizej o swej maszynie jaki rocznik jaki motorek itd itp....Pozdro

jagoolmk2 / 2002-12-17 21:23:42 /


do jagoolmk2 i spawn dzięki zaradę a co do gumisia to prawda

TOMEK "MIARQA" Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-18 14:41:40 /