logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zawieszenie » Wykaz śrub zawieszenie Taunus TC III

Wykaz śrub zawieszenie Taunus TC III

Witam czy ma ktoś z was wykaz śrub jakie były zamontowane w przednim i tylnym zawieszeniu w Taunusie TCIII ,chodzi mi że rozebrałem parę lat temu zawieszenie i wszystkie śruby są wrzucone do jednego wiadra z innymi,Chciałbym kupić nowe w sklepie i dlatego założyłem ten wątek ,chodzi w wymiary długość

rafal81 Dokładna lokalizacja na mapie / 2018-09-13 21:05:01 /


halo halo a może ktoś ma te śruby i może mi je zmierzyć

rafal81 Dokładna lokalizacja na mapie / 2018-12-02 11:05:36 /


Wszystkich śrub w sklepie nie kupisz niektóre sa nietypowe i bardzo długie. Generalnie jak nie wiesz gdzie co idzie musisz improwizować podczas składania, nie jest to trudne da sie ogarnąć.

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2018-12-02 11:24:58 /


Miłej lektury http://www.fordopedia.org

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2018-12-02 12:27:31 /


No właśnie - do TC1 można znaleźć u mnie na stronie. Do TC3 mam niezeskanowane na fiszkach - ale powinno być podobnie.

Konar / 2018-12-02 12:31:26 /


dzięki chłopaki ,wszystkie śruby mam tylko są w dużym wiaderku rzucone z innymi ,jak rozbierałem Taunusa kilka lat temu wszystko powędrowało do jednego wiadra. Chciałbym kupić nowe co się da i oddać do ocynku na złoto

rafal81 Dokładna lokalizacja na mapie / 2018-12-03 09:21:39 /


Jak nie zapomnę to akurat przy rozbieraniu taunusa wrzucałem wszystkie śruby do woreczków z opisami. Odkopię i sprawdzę jak wyglądają te, co potrzebujesz. Jakby mi to z głowy wyleciało to możesz dzwonić lub sms i się przypomnieć

monti0 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2018-12-03 09:30:09 /


Rafał to wejdź na fordopedie i tam znajdziesz wszystkie wymiary. Kupisz sobie nowe i oddasz do cynkowania.

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2018-12-03 11:27:50 /


U mnie wszystkie śruby były jak nowe nie trzeba było cynkować nawet mechanik je chwalił że ładne i nie trzeba ich grzać by odkręcić jak w nowszych autach.

mishq (Mateusz G.) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2018-12-03 13:40:03 /