logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » kupowanie samochodu » Ford Capri pytanie do znawców

Ford Capri pytanie do znawców

Witam
Od dłuższego czasu szukam fajnego Capri
Raczej do małej renowacji a nie wielkiego remontu
Co myślicie o tym aucie ? Lunk poniżej Warto ,nie warto ?
Bede wdzięczny za rady
Darek

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/ford-capri-3-3-0s-v6-automatik-tuev-h-zulassung-neu-oldtimer/953423077-216-4793?utm_source=messages&utm_campaign=socialbuttons&utm_medium=social&utm_content=app_ios

Darek2017 / 2018-10-26 17:11:34 /


Wygląda na dobry stan, jeśli chcesz sobie pokrążyć, czy nawet dłuższą przejażdżkę uskutecznić to nie ma lepszego zestawu (silnik ma sporo momentu i wygodny automat). Silnik jest ciut egzotyczny u nas, ale u angoli dostaniesz wszystko. Mam nadzieję, że stan blacharki odzwierciedla cenę, bo tanio nie jest, natomiast tu nie za bardzo jest co robić (jeśli chcesz podłubać). Nie jest to okazja, ot dobre auto w cenie.

Trefl Dokładna lokalizacja na mapie / 2018-10-27 16:45:39 /


Kto co lubi, ale osobiście wolałbym mk1a, a jeżeli już mk3 to z 2.8:) W tym przypadku i za tą cenę to oczekiwałbym czegoś więcej, chociażby niepociętej deski, boczki bez wyciętych wnęk na głośniki i półki na tył do bagażnika, ale to ja. Trochę wysokie obroty jak na V6 i chyba pas przedni na gładko zrobiony. Chociaż ładny kolor i tapicerka...

Kropla Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2018-10-27 21:37:01 /


Dzięki za wsparcie:) Generalnie nie mam ochoty dłubać bo i tak wszystko wrzucam mechanikowi no mam na głowie remont 2 Granad wiec Capri do roboty na dokładkę jest mi średnio potrzebne .Szukam auta które nadaje się odrazu do jazdy .Nie chciałbym jednak”wtopić” dlatego zakładam ze wydam na początek więcej kasy( o ile w przypadku takich aut można snuć takie rozważania)

Darek2017 / 2018-10-28 20:52:25 /


Sam sposób pracy Essexa jest wart tej kasy. Kolonia przy nim to sieczkarnia....

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2018-10-29 22:53:09 /