logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » www.capri.pl » Może zmiana nazwy strony na "mustang.pl"?

Może zmiana nazwy strony na "mustang.pl"?

O gustach się nie dyskutuje,ale czy Mustang nie jest ładniejszy i bardziej wyrafinowany niż Capri?Może w związku z tym mała zmiana z capri.pl na mustang.pl? ;))...fani capri traktujcie to z przymrużeniem reflektora;)

artrak / 2002-12-19 19:47:06 /


no czekamy...tylko na zlot przyjedż...to tylko z reflektorem wyjdziesz :P

starrsky / 2002-12-19 19:48:53 /


No pięknie. O gustach się nie dyskutuje, ale jednak jakieś ale zawsze da się wetknąć. Dla Mustangów też mamy odpowiednią dozę adoracyjnego szacunku. Czy większe wyrafinowanie objawia się większymi silnikami ?
A tak na marginesie, to od długiego czasu myślę o poszerzeniu strony o Mustangi, i inne stare Fordy, czytaj głównie Taunus i Granada. Ale z racji tylko 24h w standardowej dobie, ten pomysł raczej jeszcze trochę poczeka, no chyba że znajdą się chętni do poprowadzenia stosownych działów.
A mustang.pl już zajęty, artykuły jeździeckie.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-19 20:43:04 /


eee tam ..... strone www.Mustang.pl trzeba będzie odbić .... ale ją raczej zostawmy rodzącemu sie dopiero z wielkim bólem i ociężałością klubowi zrzeszającemu właścicieli / miłośników Mustanga.

Capri.pl jest o Capri a faktycznie możnaby coś niecoś też na inne rozszerzyć (odległa przyszłość :-))

Capri to jest Capri, Mustang to jest Mustang - ponieważ oba są piękne i nie mogłem sie zdecydować - to posiadam oba auta :-)))) hehehe

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-19 22:01:59 /


Panowie, spójrzcie w info postującego.
Rok urodzenia 2000
Czego się spodziewaliście :)

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-19 22:35:44 /


Buhaha to dobry ten czlowiek ma 2 lata i do tego juz sie w mustangach kocha... ;-)

Konrad vel smasher Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-19 22:46:13 /


Mustang jest OK, ale Capri dla mnie jest najładniejsze nawet jesli ma silnik 1300.Ta linia...,pozycja za sterami....,klimat....:)

Trophy Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-19 22:46:43 /


Panowie, a moze Artrak to jakis zatwardzialy "manciarz" wyslany przez swych pobratymcow zeby wprowadzic ferment w szeregach capricowcow???
Byc moze na codzien jezdzi Manta???
p.s mnie sie tez podoba mustang, a w szczegolnosci taki jak ten ponizej...coprawda w Polsce by sie ten model nie przyjal bo nie jest prorodzinny tak jak np. Polonez :]

Rem!k / 2002-12-19 23:06:48 /


Jest KLAWY! :)

Trophy Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-19 23:26:53 /


Ten Mustek jest Miodzio :))))

SebaOk / 2002-12-20 01:56:42 /


Ja uwazam ze jest prorodzinny tylko rodzine trzeba wychowac poza on w odrooznieniu od Poldka zadziej sie psuje ;-) Co do zmiany nazwy to moim zdaniem pomysl rodem z "blonynowa"
NARRA

Q_Back / 2002-12-20 08:30:04 /


Fajny ten mustang, ale pewnie te trójramienne kapsle felg kosztowały więcej niż niejedno Capri.

actom Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-20 08:46:14 /


Nie mówcie, że Capri gorsze od Mustanga.

bryzol Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-20 11:09:54 /


te fele co są w mustangu sprzedaje jakaś firna ,ale nie pamiętam jaka i za ile.Z tego co kojaże nie są to jakieś astronomiczne pieniądze ;)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-20 16:02:25 /


to czerwone capri 13 razy ładniejsze niż ta potwora batmana powyżej

ADRIANna44 Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-20 16:20:31 /


Mustang mustangiem, zajebista fura, ładna i agresywnie wyglądająca, ale dla mnie Capri jedynka i tak jest piekna. W Kanadzie sie tyle różnych mustangów (tych starych) naoglądałem że na prawde Capri urosło mi w oczach 10 razy.
A co do stron to:
http://www.mustang.of.pl
myslę że jest podobnie jak capri.pl swietnie pomyślana i chyba wystarczająco zasobna w historię tego pojazdu.

Zastanawia mnie tylko czemu jakakolwiek amerykańska fura z lat siedemdziesiątych przywieziona do polski jest zabytkowa, a Capri Mark1 nie ma na to szans!!!!!!!! Doprowadza mnie to do .....

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-20 16:36:29 /


Nie rozumiem ..... przecież Capri Mk1 można bez problemu zarejstrować jako zabytek ..... ostatnio widziałem brzydkiego Merca W115 4 drzwiowego na zabytkowej rejestracji, zresztą taką rejestracje da sie dostać na Merca W107 znacznie nowszego niż Capri Mk1 więc ..... tylko sie o to starać

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-20 18:32:33 /


Sory za braki w ankiecie ale mam awersje do tego typu rzeczy,myslalem ze email wystarczy.Swoja droga stary piernik ze mnie jeszcze z pieknych lat szescdziesiatych.Ciesze sie ze moj kij w mrowisko wprowadzil troche fermentu w skostniale struktury forum.......;)))

artrak / 2002-12-20 20:49:55 /


Artrak pal gumę i sam sobie załóż strone mustang.pl. !!!!!

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-23 13:25:24 /


Taak... nowe pytania na forum: 5, nowe odpowiedzi na forum: 181. Rzeczywiście skostniałe.

A co do zmiany nazwy - ta propozycja sprowadza się do zlikwidowania domeny capri.pl i założenia w zamian czegoś związanego z Mustangami. Nie sądzę żeby MK zgodził się na taką propozycję. Przede wszystkim: po co? Jak chcesz mieć serwis o Mustangach to zawsze możesz założyć jeszcze jeden. Daj ludziom pobawić się Caprikami, skoro chcą. :-)

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-23 15:52:09 /


Tak wogóle, to jest to strona będąca hołdem dla FC... resztę pozostawiam do przemyślenia.

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-24 15:00:00 /


Cholerny konfident. Jeśli sądzisz,że ktoś się na forum nie udziela, to zerknij na "koszulki klubowe". Trochę mnie dziwi poirytowanie niektórych, bo może i się kłócimy, ale chociaż o tym rozmawiamy a nie olewamy temat. A to, że każdy chce jak najlepiej... w końcu w każdej rodzinie zdarzają się kłótnie...
Pozdro dla wszystkich. Mustangi są piękne. Capri.pl to Capri.pl Wolnoć Tomku w swoim adresie www.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-02 13:24:50 /