logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zawieszenie » Prostowanie felg aluminiowych

Prostowanie felg aluminiowych

Trochę odbiegnę w miom poscie od tematu starego forda. Otóż chcem się dowiedzieć jak jest z prostowaniem rowerowych felg aluminiowych w zakładzie prostowania felg samochodowych. W ofertach firm w internecie nic na ten temat nei znalazłem. Może ktoś z was robi w zakładzie takowym i wie... może wie kto wie...Bo musze mieć sprawny rowerek - samochodem na browar nie pojade bo mnie zaraz suki łapną , jeździłem rowerkiem (to nic ze i teraz mogą za rower zabrać prawko, ale kto rowerzyste bada alkomatem i to jak jeszcze prosto jedzie,a jak sie nie jedzie prosto to można sie podeprzeć idąc:P) Załączam fote : w rolach głównych:
- rowerek - Mój rower
- podpórka roweru - grania 2.0 v6 2d 79' wymagająca dalszego wkładu pracy :)
Pozdro

Marek F Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-04-30 13:57:09 /


zapewne jest w necie jakies forum cyklistów,poszukaj.

Murmur vel Magman Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-04-30 14:07:18 /


No odbiegne od głównego tematu postu i powiem Ci że jechałem rowerkiem z browarka, prosto i bez zgrzytów. I mimo to kazali mi dmuchać... Kosztowało mnie to 350zł i półroczny zakaz prowadzenia... roweru!! Pozdrawiam

Krayczek Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-04-30 16:55:13 /


Eej gdzie ty mieszkasz ...?

Marek F Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-04-30 19:05:36 /


Po pierwsze "gdzie mieszkasz" można sprawdzić w profilu, po drugie potwierdzam, że dmuchać każą, mnie się nie zdarzyło wprawdzie, ale kolega zapłacił 200 zł + również pół roku zakazu prowadzenia roweru, a po trzecie (w nawiązaniu do pierwszego) skoro gliny już wiedzą gdzie mieszkasz, jaki masz rower i gdzie zamierzasz nim jeździć, to zaczaić się i poprosić o dmuchanie to już chyba najmniejszy problem. ;-)

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-02 17:46:41 /


rower mi się zepsuł i nie jeżdżę to mogę dmuchać do woli :) A u mnie nie mają gdzie się zaczaić :) to + taki duży hehe

Marek F Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-03 19:15:14 /


rzeczywiscie swiety nie jestes ))
chyba ze rower jest firmy FORD...
:)

otec Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-03 19:21:26 /


jest oparty o Forda, w moim zdjęciu jest więcej Forda niż w twoim:)

Marek F Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-04 11:20:30 /