logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » odrzuty » Moze cos w tym stylu...

Moze cos w tym stylu...

http://www.foto-box.it-exp.com/foto-box/displayimage.php?album=37&pos=3

otec Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-02 22:09:02 /


ja pierdut... ten GTO jest boski
PANOWIE I PANIE - NA KOLANA!!!!!

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-02 22:47:20 /


DOKLADNIE...!!!!
Mnie powalil...)

pod maska pare litrow...NOS...pneumatyczna zawiecha...itp...;)

otec Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-02 23:31:46 /


Nie chciałbym psuć entuzjastycznej atmosfery, ale kolego otec wyluzuj trochę z tymi bezsensownymi wątkami, bo to już drugi w dość krótkim czasie ...

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-03 00:03:18 /


SORRY... kollego michale!!!

Ale jesli wyglada auta uwazasz za temat BEZSENSOWNY no to ja juz nie wiem o co tu chodzi...

wydaje mi sie ze preferujesz samochody poobwieszane plastikami w stylu ''fiat 126p sport'' przez to ktory ledwo sie moze poruszac...
pozdrawiam
milo bylo...

otec Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-03 01:57:47 /


LOL :D

Ty stary chyba nie zauważyłeś do końca komu odpowiadasz...

Zerknij sobie w stopke tej strony, potem na autora postu, który skrytykowałeś, a następnie ładnie przeproś i nie rób już tego więcej... ;)

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-03 03:37:28 /


"milo bylo..." -> Kżyho, przecież kolega już się pożegnał;)

Swoją drogą drugi z rzędu temat, założone nie wiem po co, nie wiem czemu... czy naprawdę kolego otec nie masz nic lepszego do robty tylko do każdego obrazka zakładać nowy temat?

Jak masz tak silną potrzebę dyskusji o gustach to załóż sobie jeden temat, powrzucaj tam foty ładnie zrobionych (Twoim zdaniem, bo moim oba auta, które pokazałeś w tematach są kiepskie, chociaż muszę przyznać GT jest ładne... ale do piękności to mu trochę brakuje po mojemu) Old i Youngtimerów... i ciesz się nimi:) Bo zakładanie tematów w stylu "Moze cos w tym stylu...", "Moze cos w tamtym stylu...", "Moze cos w innym stylu..." chyba nie ma większego sensu.

Pozdroxy

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-03 03:54:40 /


Za literówki i niespójną wypowiedź przepraszam... godzina już późna, a ja trzeźwością dziś nie grzeszę;)

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-03 03:56:24 /


otec jak każdy będzię zakładał nowy wątek typu "wow" jak znajdzie ciekawą fotkę w necie to tu będzie niezły wow bajzel za przeproszeniem

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-03 17:53:34 /


hi CRUISER
widze ze ty umiesz normalnie cos powiedziec w przeciwienstwie do innych.
a wiec fotki nie sa przypadkowe...
ten capri I jest to samochod jednego z klubowiczow ktorego mialem okazje robic i znam w nim kazda srobke... tyle ze na zdjeciu jest obrobiony komputerowo przed remontem...taka symulacja...
natomiast GTO zrobilem przed londynskim clubem ACE-CAFE-LONDON
gdzie sie odbywaja zloty motorow i samochodow od scooterow po harusy i od mini coopery poprzez zwykle np.BMW na mustangach z lat 60 konczac.

zeczywiscie moze nie wiedzialem jakna pisac na tym forumi dlatego stworzylem watek. -sorki-
ale natychmiastowe komentarze w stylu:

''Nie chciałbym psuć entuzjastycznej atmosfery, ale kolego otec wyluzuj trochę z tymi bezsensownymi wątkami, bo to już drugi w dość krótkim czasie''

nie zachecaja do niczego a wrecz przeciwnie...

odrazu widac roznice w kulturze uczestnikow forum...

kolega michal widze nie byl nigdy w ACE-CAFE-LONDON i nie zna tego klimatu miedzy ludzmi jaki tam istnieje i raczej nigdy takiego nie stworzy z takim podejsciem do ludzi ktorych nie zna...
powodzenia...
wyluzuj michal, WYLUZUJ....)

DZIEKI CRUISER
POZDROWIENIA


otec Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-03 18:46:29 /


Peace Y , ja tam powiem tyle że gto ładne, ale to strona o Fordzie. Jak ja bym nawklejał aut co mi się podobają, albo wszystkie samochody w którym dokręcałem śrubkito by MK musiał nowy dysk do serwa kupić. Tu chodzi o sympatię do starych Fordów, a takimi wątkami sami sobie robimy syf , bo jak trzeba potem coś wyszukać potrzebnego na forum to wyskakują jakieś głupoty. Ja też nie jestem święty ale staram się, wystarczy że na żywo gęba mi się nie zamyka, na forum nie muszą wszyscy tego słuchać. Pozdro :)

Marek F Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-03 19:13:06 /


Co za wypowiedz nadwornego urologa ;/

michalch83 / 2006-05-03 19:19:07 /


ja też nigdy nie byłem i raczej nie będę w ACE-CAFE-LONDON i muszę z tym żyć , mimo to myslę że stać mnie na dobry klimat i nie jest to bezwzględnym wyładnikiem klimatowości , pozdro pozdro

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-03 20:18:11 /


otec bye bye!

po pierwsze gadasz głupoty
po drugie wątki zakłądane przez ciebie sensem dorównuja bezsensowi:P
po trzecie liż mi stopy, nie rob scen i nie histeryzuj ! :D

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-03 20:54:01 /


Q..wa to jest Pontiac czy Ford? Czy ciężko jest przeczytać że ta strona dotyczy Fordów a nie Pontiaców? Co mnie to obchodzi że to przepiękny GTO gdzieś sobie jest .Skoro wchodzę na Capri.pl to chyba logiczne że poszukuje info. na temat Capri czy też innego Forda (sproszczenie zawarte w regulaminie )a nie inne pierdoły:(

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-03 20:57:15 /


A ja jak to wszystko czytam to mi się przypomina słynny cytat z filmu : " Wy wszyscy jesteście... :P " - bez obrazy :)

Panowie wyluzujcie.... w jednym chłopak/pan ma rację .... forma zarzutów zniechęca do czegokolwiek. Po pierwsze Pan Michał Konieczny jako "ojciec" strony nie powinien upominać nikogo publicznie... bo wiadomo, że zaraz chcąc nie chcąc zacznie się jechanie po kimś tylko dlatego, żeby się podlizać.

Nie mówię, że zarzuty są niesłuszne czy też, że ktoś pisząc chciał się komuś przypodobać.
Po prostu taka forma zwracania uwagi prowadzi do takich zachowań innych osób. Jedzie się wtedy po kimś tylko dlatego, że mój kumpel też na niego napisał. I to tak fajnie czasem kogoś zjechać.... to łączy grupę :). Tym bardziej, że większość tutaj to dorośli ludzie. A tekst w stylu " liż mi stopy....." :) Ej, Panowie po co te zgrzyty??
A miało być tak pięknie :)


Apeluje o wykasowanie całego wątku i niech każdy przemyśli sobie swoje zachowanie.
Bo można komuś powiedzieć: " nie rzucaj papierków",
a można " Ty 674c3b! jeden, nienormalny jesteś czy co??" .
Prawie to samo :) Prawie robi wielką różnicę :)

RAV :) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-04 00:28:07 /


RAV dobrze gada polejcie mu!!:)

mnie takze smieszy postawa niektorych klubowiczow nazwe ich "starymi wymiataczami" ktorzy strasznie krytykuja a bardzo czest sami nie maja kompletnie nic do wniesienia do watku! Coz moze statystyki sa tak motywujace Hmm.. nie mam pojecia!

Trzanek Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-04 03:06:07 /


można robić statystyki z sensem

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-04 07:19:36 /


Teraz należało by się zastanowić czy wątek dotyczy Fodów, czy ma na celu informację o bezsensowności wątku ... i na tym proponuję dywagacje zakończyć. Myśle, że autor wątku, już wszystko na ten temat wie.

BeaTa / 2006-05-04 09:14:02 /


i nieprawda ze dach przeciekal, zwlaszcza ze prawie nie padalo.

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-04 13:42:47 /