logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Zapieczone śruby PILNEEEEEE !!!!!!!!!!!!!

Zapieczone śruby PILNEEEEEE !!!!!!!!!!!!!

Odkręciłem juz wszystko aby móc zdjąć dywanik i dostać się do podłogi z wyjądkiem dwóch tylnych śrób od fotela kierowcy i zaczepu do pasa niebezpieczeństwa tez u kierowcy.Jak je ruszyć (nie mam jak wejść pod samochód)!!!! Doradźcie coś bo zapewne juz nie raz spodkaliście sie z tym problemem ;)

ps.Z jedną z przednich śróbek też męczyłem się ponad godzinę ,ale z tym trzema to od 14 do 17 się mocowałem i jedna tylko lekko drgnęła i teraz eusza się w jedną stronę i w drógą o 4mm.

A no i jak juz itak pisze to czyn zabezpieczyć podłogę od środka ?? (bynajmniej nie chodzi mi o ferbę bo itak Hamerite pojdzie)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-29 00:45:59 /


poprostu cieżko ida, wd-40 na noc moze troche pomóc ale te sroby poprostu takie sa, kombinuj z kluczami, dobre klucze to połowa sukcesu, tylne od foteli to ja daje nasadki takiem małe od klucza 'młotek' (bo tylko te tam wchodza) i do tego zamiast firmowego 'młotka' mam dorobiona taka fajke no i jakos idzie.
a co do srob od pasow ... no to poprostu tak musi byc maja gesty gwint, sprobuj oczyscisc szczotka gwinty od strony podwozia, jak sie schylisz to i bez kanalu oczyscisz + wd40 no i trza krecic, nie pogob srob bo pasy maja specyficzne gwinty :)
powodzenia!

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-29 01:32:55 /


najlepiej na rdze dziala cola i plyn hamulcowy polej i poczekaj troche nie ma sruby ktorej by nie ruszylo to

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-29 07:57:54 /


dzięki bardzo, zaraz przetestuje :)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-29 15:27:23 /


tylko uwazaj zeby Cola Ci podwozia nie wyzarla ;-)

Konrad vel smasher Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-29 15:33:10 /


powiem krótko grunt to dobre klucze :D i samozaparcie :)))))))

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-29 18:31:40 /


Jak zdjąłem dywanik to moim oczom ukazały się takie filcowe maty na podł9odze.Calusieńkie mokre a na wieszchu miały jakiś coś co jest połamane w drobny mak ;( Czym moge to zastąpić ??

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-29 18:34:16 /


oczywiście taką samą matą wygłuszającą - do kupienia w jakichś takich arkuszach metr na metr czy coś blisko tego - kształt sobie dotnij wedle oryginału

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-29 19:32:40 /


drogie to ?? gdzie to kupić ??

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-29 23:22:06 /


Da się kupić w zaopatrzeniu blacharsko-lakierniczym, często też w mieszalniach lakierów mają. Cena zależy czy spód jest z folią aluminiową czy bez, i o ile pamiętam coś w granicach 20-40zł za jeden arkusz.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-30 16:20:27 /


dzięki jak tylko skoncza sie "te dni" to poszukam :)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-30 17:09:05 /


Sorry jeśli powtarzam rzeczy oczywiste, ale słyszałem że śruby potraktowane Coca-Colą owszem odkręcają się, ale potem już się nie nadają do użytku.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-30 19:23:27 /


Odgrzebałem. Jak wyciągnąć śrubę mocującą resor do podłuznicy (Capri)? Młotkiem 5 kg nie idzie. 10 kg nie mam. Palnikiem nie idzie. Śruba puściła po podgrzaniu tulei resora, ale z podłużnicą się zintegrowała na amen.

UglyKid Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-11-24 13:42:10 /


zestaw dobrych wierteł, wiertaręsja i po temacie

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-11-24 13:51:28 /


Przestań, wiertarką nic nie zdziałasz... Jedyna opcja to mniejszy młotek, odrdzewiacz, przecinak i zagęścić ruchy :)

Mysza liil (EM) / 2011-11-24 13:53:33 /


Raczej chyba z tulejką wewnętrzną simenblocka. Tak jak pisze Mysza, młotek, odrdzewiacz i ogień. Nie ma innej opcji, a przy ponownym składaniu polecam pastę miedzianą która zapobiega takim atrakcją albo smar grafitowy (tylko GRAFITOWY a nie GRAFITOWANY).

Aldaron Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-11-24 14:45:50 /